Кредит на карту під 0%
Сума до 10 000 грнТермін до 45 днівВік до 70 років
Подивитись більше 15 пропозицій

Groshi247 позика онлайн ᐈ відгуки


Groshі247 ➤ Подай заявку на онлайн кредит і отримай свої гроші на будь-яку карту банку України миттєво за 10 хв

 • ✓ Відгуки
 • ✓ Умови
 • ✓ Вхід особистий кабінет

Умови для отримання кредиту

Перший кредитПовторний кредит
Срок від 7 до 30 днів від 7 до 30 днів
Сума від 500 до 3000 гривень від 500 до 10000 гривень
Ставка 0.84% 1.75%
Вік від 18 до 75 років
Спосіб отримання На банківську карту онлайн

Офіційний сайт :  groshi247.com

Кредитний калькулятор Groshі247


Сума кредиту
грн
Термін кредиту
днів

Вартість кредиту онлайн в Groshі247

Перша позика Наступна позика
Сума: 2000 грн 2000 грн
Термін: 7 дн. 7 дн.
Вартість: 1680 грн 3500 грн
До сплати: 3680 грн 5500 грн

Взяти 1-й кредит

В іншій компанії
Переплата 1.4 грн замість 3500 грн

Гроші 247 або Groshi 247 - це кредитний сервіс який працює на території України і надає позики онлайн на картку на термін до 30 днів. Сума кредиту становить від 500 до 10000 гривень. Компанія зареєстрована в Києві і головний офіс знаходиться в Києві.

Компанія регулярно проводить акції і роздає промокоди. За час своєї роботи сервіс має позитивні відгуки клієнтів.

Процентна ставка

Відсоткова ставка в стандартній пропозиції становить 1,75% в день або 638,75% в рік. Ця процентна ставка діє для постійних клієнтів без усіх можливих промокодів і акцій. Для всіх клієнтів, які звертаються в компанію вперше діє знижка на перший кредит в розмірі 52%, тобто при першому кредиту відсоткова ставка становитиме 0,84%, але також зменшена можлива сума кредиту - до 3000 гривень. При повторному кредиті можна отримати суму в розмірі від 500 до 10000 гривень, але під стандартний відсоток в розмірі 1,75% в день - даний відсоток досить великий, якщо брати гроші не до зарплати, якщо ж брати гроші на короткий термін, то дана сума може гарненько Вас виручити.

Гроші 247 онлайн кредит

Розрахунок кредиту на суму 2000 гривень строком на 8 днів при першому кредиті

Припустимо, Ви вирішили взяти кредит на суму 2000 гривень на термін 8 днів через сервіс Гроші247. Причому, Ви звертаєтеся в компанію вперше. Так як для Вас це перше звернення, то буде діяти знижка на процентну ставку в розмірі 52%, тобто вона буде не 1,75%, а 1,75 * (1-0,52) = 0,84%.

Отже за 1 день користування кредитом Ви заплатите суму рівну 2000 * 0,0084 = 16,8 (шістнадцять гривень і 80 копійок). Так як Ви хочете взяти кредит на 8 днів, то за цей час переплата складе 16,8 * 8 = 134,8 (сто тридцять чотири гривні і 80 копійок). Разом до оплати Вам потрібно буде внести на 8-й день, після дня взяття кредиту, суму в розмірі 2134,8 гривні.

Розрахунок кредиту на суму 2000 гривень

Розрахунок кредиту на суму 5000 гривень терміном на 17 днів при повторних кредитах

Припустимо, Ви є клієнтом компанії Гроші247 і успішно брали, і повернули кредит. Вам знадобилися кошти в розмірі 5000 гривень на 17 днів. Ви можете їх отримати на карту і переплата буде розраховуватися наступним чином. Так як Ви берете повторний кредит, то процентна ставка становитиме 1,75% (одна ціла і 75 сотих відсотка), якщо у Вас немає спеціального промокода.

Переплата за 1 день користування кредитом дорівнюватиме 5000 * 1,75% = 87,5 (вісімдесят гривень і 50 копійок). Тоді за 17 днів Ви переплатите сервісу наступну суму 87,5 * 17 = 1487,5 (одну тисячу чотириста вісімдесят сім гривень і 50 копійок). На 17-й день користування кредитом, Вам необхідно внести на рахунок компанії 6487,5 гривень для повного погашення взятого кредиту.

Вимоги до позичальника

У компанії Гроші 247 мінімальні вимоги для отримання кредиту, в порівнянні з іншими подібними компаніями. Отже для того, щоб Вам видали кредит, необхідно:

 1. Бути громадянином України. Дана вимога випливає з фінансової ліцензії компанії, так як вона має право законно видати кредит тільки громадянам України і не може видавати кредит іноземцям
 2. Ви повинні бути повнолітнім. За законодавством України особи, які не досягли 18 років, не мають право отримати кредит
 3. У Вас повинен бути в наявності паспорт громадянина України та ідентифікаційний код. Паспорт та ІПН необхідний для верифікації Вас компанією і укладення кредитного договору. Також за допомогою ІПН компанія перевіряє Вашу кредитну історію в Українському бюро кредитних історій
 4. У Вас повинен бути мобільний номер телефону. Мобільний номер телефону необхідний для підтвердження реєстрації в сервісі. Також для того, щоб Вашу заявку не відхилили потрібно, щоб цей номер був той же самий, що і підв'язані до банківської карти
 5. Наявність банківської карти українського банку. Компанії необхідна, так як на неї будуть перерахуються кредитні кошти. Вона має бути українського банку, так як сервіс не перешле гроші на зарубіжну карту, тому що це буде підозра на фрод - шахрайство
 6. Відсутність прострочень в компанії Groshi 247. Компанія дуже лояльна до своїх позичальників і видає кредити навіть якщо у Вас дуже погана кредитна історія і є прострочення в інших банках. Але, що варто знати напевно - це те, що якщо у Вас прострочення в даній компанії, інший кредит вона Вам не видасть, що досить логічно з її боку

Переваги Гроші 247

 1. Сервіс працює повністю онлайн - тобто для того, щоб отримати гроші не потрібно навіть виходити з дому. Потрібно мати лише банківську карту
 2. Як випливає з назви сервісу - він працює цілодобово. Але тут є один нюанс. Цілодобово обробляються тільки заявки постійних клієнтів в автоматичному режимі. При першому кредиті Ваша заявка обробляється в робочі дні з 8:00 до 20:00 за київським часом
 3. Після схвалення кредиту кошти вам перераховуються на карту автоматично, тобто не потрібно нікуди йти і підписувати договір, як наприклад це відбувається в багатьох банках
 4. Способи повернення грошей досить зручні: через особистий кабінет онлайн, термінал або касу будь-якого банку України
 5. Кредитних договір і умови по ньому не змінюються після його укладення

Недоліки Гроші247

До недоліком даного сервісу можна віднести дуже маленьку суму при першому кредиті, а також його відсоткова ставка. У конкуруючих компаніях при першому кредиті процентна ставка становить 0% або 0,01% в день для першого кредиту. Приклади таких компаній:

Creditplus
Ставка
0.01 %
Сума
10000 грн
Термін
до 30 днів
Credit Kasa
Ставка
0.01 %
Сума
20000 грн
Термін
до 27 днів

Свідоцтво та публічна інформація

Свідоцтво про реєстрацію юридичної особи ТОВ «Гроші 247»:

Гроші 247 онлайн кредит
Повне найменування фінансової установи:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ГРОШІ 247»
Ідентифікаційний код: 41803222
Місцезнаходження: 04050, м.Київ, вулиця Січових стрільців, будинок 77, кімната 732

Перелік фінансових послуг:
Надання фінансових кредитів за рахунок власних коштів, факторинг
Перелік засновників (учасників) фінансової установи:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГРОШІ 247 ФІНАНС", 04070, м. Київ, подільський район, Андріївський узвіз, будинок 32
Присяжнюк Павло Васильович
Столаев Павло Олександрович
Липкой Юрій Ігоревич
Відомості про виконавчий орган фінансової установи: Виконавчим органом відповідно до статуту Товариства є директор - Павлов Артем Михайлович.
Відомості про ліцензії та дозволи: Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи ФК №1027 від 26.04.2018, видане Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг.
Відомості про порушення провадження у справі про банкрутство, санкції: Не перебуває в процесі ліквідації.

Як взяти кредит в Гроші 247?

Для того, щоб взяти гроші в кредит в компанії Groshi247 необхідно вибрати суму, необхідну Вам на кредитному калькуляторі. Причому, максимальна сума залежить від того, який раз Ви звертаєтеся в компанію.

Гроші 247 онлайн кредит

Далі необхідно заповнити заявку, в якій потрібно вказати дані про себе, причому якщо Ви звертаєтеся в компанію не перший раз, то дані заповнювати повторно не потрібно, так як вони вже є в компанії.

Після заповнення заявки Вам прийде відповідь протягом 15-ти хвилин у вигляді смс повідомлення, якщо рішення позитивне, то гроші миттєво надійдуть Вам на карту. Якщо, Ви звертаєтеся в компанію повторно, то Ваша заявка буде оброблена автоматично і гроші надійдуть протягом 5-ти хвилин на Вашу банківську картку.

Інструкція з оформлення

 1. На головній сторінці в кредитному калькуляторі Виберіть суму і термін кредиту. Наприклад 1500 гривень на 15 днів. У формі автоматично буде показана сума переплати. Натисніть кнопку отримати гроші.
  Гроші 247 онлайн кредит
 2. Далі необхідно пройти коротку реєстрацію. Вказавши такі дані: ПІБ, імейл адресу і свій мобільний телефон. На мобільний телефон прийде смс, код з якої, необхідно ввести у відповідне поле. Поставте галочку про згоду обробки персональних даних (якщо Ви не згодні, щоб компанія їх обробляла, то Ви не зможете зареєструватися та користуватися цим сервісом).
  Гроші 247 онлайн кредит
 3. Після того як Ви зареєструвалися потрібно увійти в особистий кабінет. В особистому кабінеті потрібно заповнити кредитну анкету, в якій потрібно вказати наступні дані:
  Особисті дані - ПІБ, дата народження, адреса реєстрації та фактичного проживання, паспортні дані, ІПН і сімейне положення. Ці дані необхідні компанії, що зробити кредитний скоринг, тобто оцінити ризик неповернення кредиту. Також за допомогою цих даних перевіряється правдивість введеної Вами інформації, так як ці дані компанія може взяти з бюро кредитних історій і звірити з введеними Вами даними.
  Зайнятість - місце роботи, тривалість роботи, займану посаду. Якщо у Вас є додатковий дохід, то вкажіть його в коментарі до заявки. Тут варто вказувати тільки достовірні дані, так як, якщо Ви працюєте офіційно компанія може перевірити правильність введеної Вами інформації. Також слід пам'ятати, що при схваленні кредиту представники компанії не будуть дзвонити до Вас на роботу, а можуть це робити, тільки якщо Ви прострочили кредит.
  Додаткові контакти - ПІБ родича, друга або колеги по роботі і його мобільний номер телефону. Ці дані необхідні компанії, якщо Ви не погасите кредит вчасно, а на дзвінки представника компанії не будете брати трубку.
 4. Потрібно прив'язати свою банківську карту. Для того, щоб компанія перевірила чи дійсно банківська карта належить людині яка вказала дані при реєстрації (щоб виключити шахрайство), її необхідно прив'язати до сервісу. Ваша карта повинна бути українського банку, не прострочена і на ній повинна бути маленька сума - в межах 5-ти гривень.

  Для того, щоб верифікувати банківську картку в особистому кабінеті необхідно ввести номер карти, термін дії картки та CVV код - 3-х значне число вказане на зворотному боці картки. Компанія заблокує маленьку суму (до 5-ти гривень) на Вашій карті і Вам потрібно ввести смс пароль, щоб підтвердити що це Ваша картка.
  Заблокована сума повертається Вам на рахунок протягом 24-х годин..

 5. Після того як Ви підв'язати банківську карту і сервіс Groshi247 переконався, що це Ваша карта, можете подавати заявку на отримання позики. Гроші надійдуть Вам на карту протягом 15-ти хвилин з моменту відправки заявки.

Я отримав відмову, що робити?

Якщо Ви отримали відмову в компанії Groshi247, то це не означає, що Ви не отримаєте гроші. На ринку України вистачає кредитних компаній і так як у кожної з них свій кредитний скоринг, то швидше за все Вам видасть гроші інша компанія. Компанії з високим відсотком видачі представлені нижче:

Credit Kasa
Ставка
0.01 %
Сума
20000 грн
Термін
до 27 днів
MoneyVeo
Ставка
0.01 %
Сума
17000 грн
Термін
до 30 днів
MyCredit
Ставка
0.08 %
Сума
6000 грн
Термін
до 30 днів

Промокод

Гроші 247 постійно роздає промокодом постійним клієнтам. Промокодом компанія може роздавати шляхом персоналізованої смс або імейл розсилки, а також в соціальних мережах на свій сторінці. Для того, щоб скористатися промокодом, потрібно ввести його в кредитному калькуляторі на сайті компанії.

Гроші 247 онлайн кредит

Акції

Компанія groshi 247 не тільки роздає промокоди, а й проводить спеціальні акції - як постійні так і тимчасові. До постійних акцій належить акція - знижка 52% на перші кредит, де відсоткова ставка становить не 1,75%, а всього 0,84% в день. Тимчасові акції компанія публікує на своєму сайті, а також в соціальних мережах.

Як повернути кредит?

Повернути кредит компанії Гроші 247 можна 2-ма способами:

1. Через особистий кабінет.
Для того щоб оплатити кредит онлайн в особистому кабінеті необхідно в нього зайти. Далі вибрати розділ «Управління кредитом» і оплатити кредит за допомогою банківської карти. Після оплати Вам на мобільний телефон прийде повідомлення про успішну оплату.
Даний спосіб хороший тим, що не потрібно нікуди йти, а також тим, що відсутня будь-яка комісія при оплаті онлайн.
Гроші 247 онлайн кредит
2. Готівкою в будь-якому відділенні будь-якого банку.

Для того, щоб оплатити кредит у відділенні банку, необхідно зайти в особистий кабінет і роздрукувати квитанцію для оплати.
Прийти в будь-яке відділення банку і сплатити згідно даної квитанції кредит.
Даний спосіб оплати не дуже зручний, так як потрібно йти в банк, також можлива комісія банку і платіж буде йти до 3-х банківських днів, за які Вам можуть бути нараховані відсотки по кредиту.

Гроші 247 онлайн кредит

Прострочення і наслідки неповернення кредиту

Ми рекомендуємо Вам настійливо оплачувати кредит вчасно, так як це запобіжить фінансові, моральні та репутаційні втрати. Якщо Ви не виплатите кредит вчасно, то це рівнозначно тому, що Ви не виплатили кредит банку і до Вас будуть застосовуватися ті ж методи, що і при простроченні банківського кредиту. Якщо Ви не сплатите кредит вчасно, то це призведе до:

 1. Поганої кредитною історії. При простроченні кредиту, вся інформація передається в бюро кредитних історій і Вам можуть відмовити в подальших кредитах в інших компаніях і банках з за цього прострочення.
 2. Штрафи, неустойка, пеня. Згідно з кредитною угодою, компанія нараховує штрафи, неустойку і пеню з за прострочення. Розмір цих штрафів вказано в кредитному договорі, тому уважно його читайте.
 3. Погрози колекторів. На підставі кредитного договору компанія має право продати борг 3-м особам, так званим колекторам. Які будуть Вас і Ваших знайомих піддавати психологічним впливом, а саме звонити с 8:00 до 22:00 майже кожен день.

Компанія Гроші 247 йде назустріч своїм клієнтам до моменту прострочення. Тому, якщо Ви знаєте, що у Вас не буде грошей в день в який потрібно погасити кредит, то пролонгуйте кредит, тоді до Вас не будуть застосовуватися штрафні санкції.

Пролонгація

Пролонгація кредиту гроші 247 - це продовження кредиту без нарахування штрафних санкцій. Для того, щоб оформити пролонгацію потрібно оплатити поточні відсотки по кредиту. Термін пролонгації не може бути більше ніж початковий термін кредиту. Пролонгацію можна зробити до моменту закінчення кредитного договору або після закінчення 3-х днів. Якщо Ви не встигли зробити пролонгацію з 4-го дня прострочення Вам будуть нараховуватися штрафні санкції.

Гроші 247 онлайн кредит

Відгукі

Відгуки Гроші 247 має позитивні на просторах інтернету, але перевірити ми їх не можемо реальні вони чи ні. Тому просимо Вас залишити реальний відгук в формі внизу, щоб допомогти іншим людям у виборі підходящої фінансової організації. Пишіть реальні об'єктивні відгуки про компанію, які будуть опубліковані в будь-якому випадку!

Для отримання позики в Groshі247 потрібно слідувати короткій інструкції:

 • Перейти на сайт компанії для заповнення анкети
 • Обрати суму, термін кредиту
 • Пройти процедуру верифікації картки
 • Дочекатись схвалення заявки
 • У випадку схвалення заявки Ви отримаєте гроші

Взяти кредит в Groshі247 можна на суму від 500 до 3000 гривень

Для оформлення кредиту-онлайн у Groshі247 позичальнику потрібно:

 • Паспорт та ідентифікаційний код
 • Бути повнолітнім громадянином
 • Мати банківську картку будь якого банку України
 • Мати доступ до мережі інтернет
 • Телефон та електронна адреса

Ваш соціальний статус не має значення. На будь які потреби, позику може оформити будь яка людина:

 • Студенти, пенсіонери
 • Безробітні
 • Ті хто працює не офіційно
 • Ті хто не мають постійного доходу
Популярні кредити
ЩеРейтинг: 5 з 5
Автор статей на сайті BigOrange
Світлана Марченко


Відгуки та коментарі


Додайте Ваш відгук
Залиште свій Email, якщо бажаете отримати повідомлення про відповідь на Ваш коментар