Кредит на карту під 0%
Сума до 10 000 грнТермін до 45 днівВік до 70 років
Подивитись більше 15 пропозицій

Groshik позика онлайн ᐈ відгуки


Грошик ➤ Подай заявку на онлайн кредит і отримай свої гроші на будь-яку карту банку України миттєво за 10 хв

 • ✓ Відгуки
 • ✓ Умови
 • ✓ Вхід особистий кабінет

Умови для отримання кредиту

Перший кредитПовторний кредит
Срок від 1 до 10 днів від 1 до 10 днів
Сума від 500 до 3000 гривень від 500 до 14900 гривень
Ставка 1.7% 1.7%
Вік від 18 до 70 років
Спосіб отримання На банківську карту онлайн

Офіційний сайт :  groshik.com

Кредитний калькулятор Грошик


Сума кредиту
грн
Термін кредиту
днів

Вартість кредиту онлайн в Грошик

Перша позика Наступна позика
Сума: 2000 грн 2000 грн
Термін: 7 дн. 7 дн.
Вартість: 3400 грн 3400 грн
До сплати: 5400 грн 5400 грн

Взяти 1-й кредит

В іншій компанії
Переплата 1.4 грн замість 3400 грн

Грошик - нова фінансова альтернатива банківським кредитам. Послуга що доступна мільйонам українців. Щоб отримати позику, достатньо зайти на сайт грошик. Все можна здійснити не виходячи з дому. Ще один гравець на ринку онлайн кредитів із якісним сервісом. Грошик – паспорт, код і кредит Ваш, ну і за карту не забутьте.

 

Що відомо про Groshik

Права на торгову марку Грошик належать ТОВ «ФК Горизонт». Ліцензія, що дозволяє видавати онлайн кредити надала Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг. Розпорядженням від 16.05.2017 р. №1718 (безстрокова).

Діяльність компанії лежить в легальному, офіційному полі, що регулюється законами України. Беручи в борг гроші тут, можете бути впевнені в прозорості всіх процедур та надійності партнера в обличчі Groshik.

Грошик онлайн кредит

Умови отримання грошей

Що стосується вимог до людини котра отримує позику, вони мінімальні. Як говорилось вище, достатньо мати паспорт, код, і активну банківську карту. Також, власне, бажання отримати гроші. На сьогодні потреба в подібних послугах актуальна як ніколи. Попит росте, а з ним і конкуренція, що дозволяє створювати для людей максимально вигідні умови для кредитування

Відсотки

Відсоткова ставка на онлайн позику від Грошик становить 1,7 відсотка на день або 620,5 відсотка на рік. Якщо ви вирішили взяти кредит на суму 1000 грн, а термін на який ви берете 65 днів то вартість користування кредитом складе 1105 грн.

Умови схожі до більшості на ринку України. Також діє програма лояльності та постійна акція «привиди друга», що дозволяє значно економити на мікропозиках.

«Приведи друга» - партнерська програма, створена для залучення нових клієнтів. За умовами програми ви маєте бути клієнтом компанії Грошик, за допомогою смс порекомендувати своєму другу послуги організації. Якщо друг бере кредит на 1000 грн ви зможете отримати 125 грн бонусу. Скористатись бонусними коштами ви можете для оплати Ваших відсотків по кредиту.

Хто може отримати

Отримати онлайн кредит у Грошик може кожен громадянин України, що досяг 18 річного віку. Для цього необхідно мати паспорт громадянина України та ідентифікаційний код, а також діючу банківську карту, будь якого банку України. Карта повинна належати позичальнику – це обов’язкова умова.

Чому Грошик

У висококонкурентному середовищі онлайн кредитів важко виділитися, але компанія Грошик намагається це робити. Досягнувши певних успіхів у цьому готова запропонувати хороший сервіс та умови для позичальників.

 1. Отримати гроші просто. Зареєструйтесь на сайті. Подайте заявку. Дочекайтесь дзвінка. І вже за 15 хв, гроші Ваші.
 2. Програма лояльності. Постійні клієнти мають можливість отримати знижку до 50 відсотків на вартість користування кредитом.
 3. Прозорі умови. Ніяких прихованих платежів. Всі умови зазначені у договорі який є публічним і знаходиться у вільному доступі на сайті компанії.
 4. Особистий кабінет. Дозволяє керувати всіма етапами кредитування.
 5. Постійні акції та програма «приведи друга». В сумі, отримані бонуси дозволяють платити менше за користування кредитом.

Грошик личный кабинет

Вхід в особистий кабінет грошик доступний тільки після реєстрації. Загалом кабінет дає можливість користуватися всіма сервісами Грошик. Про деякі ми вже згадували, але далі більш детально.

Програма лояльності. Дана опція надає можливість абсолютно всім клієнтам накопичувати бонуси та міняти їх на знижку при користуванні кредитом. Більша кількість зароблених балів, відповідно більша знижка. Знижки діють на наступні позики, окрім них Ви маєте можливість заробляти кредитний рейтинг. Кращий рейтинг дозволяє отримувати більші суми в борг на більші терміни. Також для постійних клієнтів доступна опція вирішення індивідуальних нестандартних питань. Якщо вчасно повертаєте позику, а терміни користування були великими ви отримаєте більше балів, вищий рівень, відповідно кращу знижку на майбутнє.

Про свій рівень можна дізнатись в особистому кабінеті, розділ програма лояльності. Для росту рівня потрібно вчасно сплачувати позику в разі прострочок рівень буде знижуватись.

 

Партнерська програма «приведи друга». Програма дає можливість отримати 125 грн. Як це зробити? Дуже легко. Достатньо бути клієнтом «Грошик», та порекомендувати компанію своєму товаришу, а він, за вашою рекомендацією, має здійснити позику на суму не менше 1000 грн на термін більший як три дні.

Бонусними 125 гривнями можна гасити відсотки за користування кредитом. Сам борг, тобто тіло кредиту, оплачувати ними не можна. Також ці акційні 125 грн не підпадають під дію інших акцій.

 

Прологація позики. Здійснивши вхід в особистий кабінет Grishik, Ви маєте можливість скористатись послугою пролонгація позики, звісно при необхідності. Що таке пролонгація? Це можливість протермінувати кредит, при цьому уникнувши штрафних відсотків він компанії що дала Вам гроші в борг.

У МФО Грошик скористатись даною послугою мають можливість всі клієнти на термін до 185 днів. Кількість разів не обмежена. Строк однієї складає 30 днів.

Пролонгацію варто використовувати у випадках коли Ви впевнені що не зможете вчасно віддати гроші. Про це варто турбуватись заздалегідь. Така можливість реалізована як в особистому кабінеті так і по телефону 0 800 330 525.

Основною умовою пролонгації є сплачені відсотки по користуванню кредитом. Загалом послуга безкоштовна. Відсотки можна глянути в особистому кабінеті або запитати по телефону гарячої лінії.

Окремий випадок вартості пролонгації. Якщо Ви взяли кредит онлайн по промокоду (під акційні 0,01 відсотка), то після пролонгації вартість користування кредитом складе звичайні 1.7 відсотка.

 

Протермінування позики. Дізнатись про стан Вашого боргу теж можна в особистому кабінеті. Але краще не затягувати з оплатою, так як відсоток за користування кредитом буде становити вже 3 відсотки від заборгованої суми. Компанія дає так званий грейс-період це ще 3 дні після кінцевого терміну сплати боргу. І тільки на четвертий день протермінування починають нараховуватись збільшені відсотки.

Наслідки несплати кредиту Грошик, стандартні, як і для інших МФО і врегульовані чинним законодавством. Як мінімум це погана кредитна історія, а як максимум судова справа, а суд може позбавити особистого майна за великі борги. Тому краще віддавати вчасно, і з самго початку правильно розраховувати свої сили, якщо це кредит до зарплати то віддавати його зразу після отримання грошей на роботі.

 

Що таке грейс період у «грошику»

Компанія Groshik надає пільговий період, що складається із 3-х днів своїм клієнтам котрі заборгували гроші. За цей час не накладаються штрафні санкції, але борг перераховується без урахування акційних пропозицій які були задіяні. Це не продовження користування кредитом, а можливість у тяжкій фінансовій ситуації знайти ресурси для погашення. Варто відзначити що при несплаті боргу на 4-й день попередні три «пільгові» дні будуть рахуватись як звичайні і плата по кредиту складе 3 відсотки кожен, тобто на 4-й день вам потрібно буде сплатити 12 відсотків від тіла позики.

Як взяти кредит у Грошик

Для отримання позики онлайн у компанії Грошик потрібно зайти на офіційний сайт groshik.com. Там на головній сторінці розміщений калькулятор кредиту, як і в більшості МФО, він зручний та функціональний. Вказавши суму (при першому зверненні не більше 3000 грн, далі до 15 000 грн) яку хочете отримати, тисніть «отримати кредит». При наявності промокоду, відповідно «застосувати промокод».

Як взяти кредит у Грошик

Далі процес оформлення наступний:

 1. Оформіть заявку. Крім персональних даних у вигляді паспорта коду, необхідно ввести свої соціальні дані. Процедура оформлення заяки одночасно є реєстрацією на сайті і відповідно особистому кабінеті.
 2. Автоматизована система приймає рішення про видачу онлайн кредиту в середньому за 10 хв. Після підтвердження, слідує процедура верифікації Вашої карти, а фактично підтвердження того що картка дійсно Ваша, перевіряється її платоспроможність (стягується невелика сума, яка потім повертається). Картка має бути діюча, будь якого банку України.
 3. Далі , в особистому кабінеті, потрібно підтвердити те що ви ознайомились з договором. Радимо Вам дійсно прочитати договір, бо хоч він і віртуальний, та має юридичну силу як і паперовий, і всі подальші дії будуть врегульовані чинним законодавством України. Банально, деякі пункти можуть Вас не влаштувати.
 4. Після підписання онлайн договору, найприємніший етап. Гроші надходять, 10 – 15 хв, на указану Вами банківську карту.
Як взяти кредит у Грошик

Відмовили у видачі, що далі?

В умовах високої конкуренції не потрібно впадати у відчай і шукати причини відмов. Кредит онлайн під 0 відсотків доступний у багатьох фірмах. Нижче представлені три організації в яких ви можете отримати позику. Залишайте більше заявок і отримайте більше шансів.

Creditplus
Ставка
0.01 %
Сума
10000 грн
Термін
до 30 днів
Credit Kasa
Ставка
0.01 %
Сума
20000 грн
Термін
до 27 днів

Як повернути кредит у Грошик

Як і в багатьох МФО, у Грошика передбачено багато варіантів повернення боргу. Розглянемо різні способи кожен окремо:

 1. З банківської карти, що вказана при реєстрації. Вона вже відома системі і в особистому кабінеті достатньо натиснути «Оплатити кредит» та ввести необхідну суму. Даний спосіб найбільш зручний та швидкий. Але є і інші.
 2. В додатку приват 24, в розділі «мої платежі» введіть компанію ЄДРПОУ – 39013897. Цей спосіб теж не займе багато часу і зробити дану маніпуляцію можна не виходячи з дому.
 3. Наступний спосіб потребує певних фізичних навантажень, а саме пошуку найближчих терміналів IBox чи ПриватБанку. Реквізити компанії для цього способу наступні: код ЄДРПОУ: 39013897, р/р: 26509548702100 в АТ "УкрСибБанк", МФО: 351005.
 4. Також можна скористатись касою будь якого банку україни і на реквізити компанії перевести необхідну суму.

Важливо! Зверніть увагу що при всіх видах транзакцій Ваш банк може стягувати комісію відповідно до Вашого договору з ним. Тому такий момент теж треба враховувати, для того щоб на рахунок компанії Грошик зайшла вся сума, і кредит був повністю погашений. Стан Ваших позик ви завжди можете дізнатись в особистому кабінеті.

Відгуки

Важливим іміджевим елементом будь – якої організації є інформація про неї що знаходиться на сторонніх ресурсах. Компанія Big Orange прагне зібрати максимум достовірних даних про фінансові організації, для того щоб дати можливість користувачам вибрати кращі умови на ринку. Тому нам важливо щоб кожен бажаючий мав можливість поділитися справжнім досвідом про співпрацю з МФО Грошик. Ваш досвід може бути важливим для когось, так само як і чийсь для Вас. Залишайте відгуки та коментарі нижче, вони обов’язково принесуть користь.

Для отримання позики в Грошик потрібно слідувати короткій інструкції:

 • Перейти на сайт компанії для заповнення анкети
 • Обрати суму, термін кредиту
 • Пройти процедуру верифікації картки
 • Дочекатись схвалення заявки
 • У випадку схвалення заявки Ви отримаєте гроші

Взяти кредит в Грошик можна на суму від 500 до 3000 гривень

Для оформлення кредиту-онлайн у Грошик позичальнику потрібно:

 • Паспорт та ідентифікаційний код
 • Бути повнолітнім громадянином
 • Мати банківську картку будь якого банку України
 • Мати доступ до мережі інтернет
 • Телефон та електронна адреса

Ваш соціальний статус не має значення. На будь які потреби, позику може оформити будь яка людина:

 • Студенти, пенсіонери
 • Безробітні
 • Ті хто працює не офіційно
 • Ті хто не мають постійного доходу
Популярні кредити
ЩеРейтинг: 5 з 5
Автор статей на сайті BigOrange
Світлана Марченко


Відгуки та коментарі


Додайте Ваш відгук
Залиште свій Email, якщо бажаете отримати повідомлення про відповідь на Ваш коментар