Кредит на карту під 0%
Сума до 10 000 грнТермін до 45 днівВік до 70 років
Подивитись більше 15 пропозицій

Гроші Всім позика онлайн ᐈ відгуки


Гроші Всім ➤ Подай заявку на онлайн кредит і отримай свої гроші на будь-яку карту банку України миттєво за 10 хв

 • ✓ Відгуки
 • ✓ Умови
 • ✓ Вхід особистий кабінет
Залишити відгук про Гроші Всім

Умови для отримання кредиту

Перший кредитПовторний кредит
Срок від 1 до 29 днів від 1 до 29 днів
Сума від 500 до 15000 гривень від 500 до 15000 гривень
Ставка 1.9% 1.9%
Вік від 18 до 65 років
Спосіб отримання На банківську карту онлайн

Офіційний сайт :  groshivsim.com

Кредитний калькулятор Гроші Всім


Сума кредиту
грн
Термін кредиту
днів

Вартість кредиту онлайн в Гроші Всім

Перша позика Наступна позика
Сума: 2000 грн 2000 грн
Термін: 7 дн. 7 дн.
Вартість: 3800 грн 3800 грн
До сплати: 5800 грн 5800 грн

Взяти 1-й кредит

В іншій компанії
Переплата 1.4 грн замість 3800 грн

Гроші Всім (GroshiVsim) - сервіс онлайн мікро кредитування в Україні. Компанія спеціалізується на видачі короткострокових кредитів до зарплати на банківську картку. Під торговою маркою «Гроші Всім» працює фінансова компанія «Верона», яка була зареєстрована в 2017 році. ЄДРПОУ компанії 41602157. Фінансова компанія зареєстрована в місті Києві за адресою проспект Степана Бандери, будинок 8, корпус 6.

В даному онлайн сервісі можна отримати гроші в розмірі від 500 до 3000 гривень при першому зверненні і до 15000 гривень при повторних зверненнях. Відсоткова ставка постійна для обох випадків і становить 1,9% в день, що приблизно становить 693% річних. Інші приховані комісії та платежі відсутні. Гроші можна взяти в позики на термін від 1-го до 29-ти днів. У сервісі доступна послуга пролонгації, яку можна використовувати необмежену кількість разів, але при цьому оплачувати нараховані відсотки. Пролонгацію можна оформити на строк до 10-ти днів за 1 раз.

Процентна ставка

Відсоткова ставка в сервісі кредитування Гроші Всім становить 1,9% для всіх клієнтів, як нових, так і постійних. У перерахунку на місяць вона дорівнює 57% в місяць, а в перерахунку на рік 693% річних. Для розуміння рівня переплати зробимо приклад розрахунку позики на конкретному прикладі.

Гроші Всім онлайн кредит

Розрахунок кредиту на суму 1800 гривень терміном на 9 днів

Припустимо Ви вирішили взяти кредит в сервісі «Гроші Всім» на суму 1800 гривень і строком на 9 днів. Розрахуємо скільки грошей Ви переплатите, якщо повернете займ вчасно на 9-й день користування грошима.

Так як процентна ставка дорівнює 1,9% в день, то при даній сумі позики в день переплата складе 34 гривні і 20 копійок. Тоді за 9 днів переплата складе 307 гривень і 8 копійок. Щоб повністю розрахуватися з кредитом, Вам на 9-й день потрібно внести суму відсотків і тіла позики, що в сумі складе 2107 гривень і 8 копійок.

Вимоги для отримання кредитних грошей

Щоб отримати гроші в даному сервісі, потрібно відповідати певним вимогам. Деякі вимоги обумовлені кредитним скорингом компанії (система заснована на статистичних даних) і вимогою законодавства України.

 • Ви повинні бути громадянином України
 • Ви повинні проживати постійно на території України і мати реєстрацію на її території. На тимчасово непідконтрольних територіях України кредити не видаються
 • У Вас повинен бути оригінал паспорта та ІПН
 • Вам повинно бути більше 18-ти років включно, оскільки за законодавством України, фінансові компанії не мають право видавати кредити неповнолітнім
 • У Вас повинен бути мобільний номер телефону українського оператора, так як він використовується при заповненні заявки
 • Ви повинні володіти банківською карткою українського банку, на неї зараховуються позикові гроші
 • Ви повинні подавати заявку з території України і не використовувати VPN, так як система автоматично подумає, що це шахрай

Недоліки

Компанія повністю прозора і не має значних недоліків в порівнянні з конкурентами. Єдиним недоліком можна вважати, то, що при першому зверненні процентна ставка дорівнює 1,9%, хоча на ринку України досить компаній, які пропонують ставку в розмірі 0,01% для нових клієнтів.

Переваги ГрошиВсім

Гроші Всім онлайн кредит

Переваг у компанії набагато більше ніж недоліків. Головною перевагою є те, що компанія працює повністю прозоро і викладає на своєму сайті всю інформацію як про кредитний продукт і умови кредитування так і інформація про саму компанію і її засновників.

Ліцензія та свідоцтво про реєстрацію

Юридичні документи, які підтверджують законність діяльності компанії представлені нижче. Це свідоцтво на присвоєння фінансової ліцензії і вигяг про реєстрацію юридичної особи.

Гроші Всім онлайн кредит

Як взяти позику в GroshiVsim?

Для того, щоб взяти в позику гроші потрібно зробити определнного дії на сайті компанії, а саме:

 1. Вибрати суму і термін кредиту в кредитному калькуляторі і підтвердити свій номер телефону шляхом введення смс пароля.
 2. Заповнити коротку анкету про себе. Тут потрібно буде ввести Вашу ПІБ, рід занять, соціальний статус, а також контактних осіб які можуть підтвердити Вашу особу.
 3. Далі потрібно підв'язати до сервісу Вашу банківську картку і підтвердити, що вона саме Ваша. Для цього на карті заблокується маленька сума в розмірі до 5-ти гривень і значення цієї суми потрібно ввести у відповідне поле. Цю суму можна дізнатися у підтримки Вашого банку або в інтернет банкінгу. Після розгляду заявки ця сума буде Вам повернута на рахунок.
 4. Далі система перевіряє введену Вами інформацію і приймає рішення про видачу чи ні. Відзначимо, що відсоток схвалених заявок становить близько 80-90%.
 5. Після розгляду Вашої заявки Вам приходить повідомлення про позитивне рішення. Щоб отримати гроші, потрібно підтвердити Ваш намір і підписати кредитний договір. Це все робиться в особистому кабінеті шляхом введення смс пароля. Якщо Вам відмовили у видачі грошей, то читайте нижче.

У видачі грошей відмовлено, що робити?

Якщо з якоїсь причини компанія Гроші Всім відмовила Вам у видачі грошей, то можна подати заявки в інші компанії і вони напевно видадуть Вам гроші. Справа в тому, що у кожної компанії своя система оцінки ризиків та прийняття рішення про видачу або ні кредиту. Перевірені компанії представлені нижче.

Швидко Гроші
Ставка
0.01 %
Сума
3000 грн
Термін
до 14 днів
Credit Kasa
Ставка
0.01 %
Сума
20000 грн
Термін
до 27 днів
MoneyVeo
Ставка
0.01 %
Сума
17000 грн
Термін
до 30 днів

Промокод

Дана компанія регулярно розсилає промокоди на знижену процентну ставку. Ці промокоди персональні і розсилаються не всім клієнтам або потенційним клієнтам. Промокод може бути представлений наприклад, якщо Ви давно брали кредит в даному сервісі або Вам коли небудь відмовили у видачі позики, але компанія змінила політику і тепер готова видати Вам кредит, а що Ви його взяли використовує промокод на знижку.

Як повернути кредит?

Кредит можна повернути декількома способами, які перераховані нижче. Потрібно відзначити, що якщо Ви погашаєте кредит достроково, то оплачуєте тільки фактично нараховані відсотки. Також доступна послуга пролонгації, тобто продовження кредиту.

 • Через особистий кабінет на сайті компанії. Найзручніший спосіб, так як оплата відбувається онлайн з банківської картки. Ніяка комісія при цьому не платитися. Гроші кредитору зараховуються миттєво.
 • Через термінали самообслуговування. Не дуже зручний спосіб, так як спочатку потрібно дізнатися у служби підтримки які термінали приймають оплату, далі прийти в термінал і заплатити комісію.
 • Через будь-яке банківське відділення українського банку. Цей метод поганий тим, що банку сплачується комісія за переказ грошей, а також платіж може надійти на рахунок кредитора протягом 3-х банківських днів, через що утворюється прострочення.

Пролонгація

У сервісі мікрокредитування Гроші Всім можлива послуга пролонгації, тобто продовження кредиту. Щоб скористатися даною послугою потрібно оплатити поточні відсотки і зробити це потрібно до настання прострочення.

Пролонгувати позику можна на десять днів, але кількість разів необмежена. Це означає, що відсотки по кредиту потрібно платити кожні 10 днів, а продовжувати займ хоч нескінченно.

Контакти

Адреса: м Київ, проспект Степана Бандери 8, корпус 6

Телефон гарячої лінії: 0 800 216 777

Електронна пошта підтримки: info@groshivsim.com

Технічна підтримка: support@groshivsim.com

Імейл для скарг: zhaloba@groshivsim.com

Відділ реклами: reklama@groshivsim.com

Відгуки

Відгуки про команії Гроші Всім представлені нижче. Ви можете залишити свій відгук нижче, щоб інші люди розуміли чи потрібно співпрацювати з даним сервісом чи ні, а компанія покращувала свій сервіс.

Для отримання позики в Гроші Всім потрібно слідувати короткій інструкції:

 • Перейти на сайт компанії для заповнення анкети
 • Обрати суму, термін кредиту
 • Пройти процедуру верифікації картки
 • Дочекатись схвалення заявки
 • У випадку схвалення заявки Ви отримаєте гроші

Взяти кредит в Гроші Всім можна на суму від 500 до 15000 гривень

Для оформлення кредиту-онлайн у Гроші Всім позичальнику потрібно:

 • Паспорт та ідентифікаційний код
 • Бути повнолітнім громадянином
 • Мати банківську картку будь якого банку України
 • Мати доступ до мережі інтернет
 • Телефон та електронна адреса

Ваш соціальний статус не має значення. На будь які потреби, позику може оформити будь яка людина:

 • Студенти, пенсіонери
 • Безробітні
 • Ті хто працює не офіційно
 • Ті хто не мають постійного доходу
Популярні кредити
Ще


Гроші ВсімРейтинг: 5 з 5
Автор статей на сайті BigOrange
Світлана Марченко


Відгуки та коментарі


Додайте Ваш відгук
Залиште свій Email, якщо бажаете отримати повідомлення про відповідь на Ваш коментар