Кредит на карту під 0%
Сума до 10 000 грнТермін до 45 днівВік до 70 років
Подивитись більше 15 пропозицій

iCredit позика онлайн ᐈ відгуки


iCredit ➤ Подай заявку на онлайн кредит і отримай свої гроші на будь-яку карту банку України миттєво за 10 хв

 • ✓ Відгуки
 • ✓ Умови
 • ✓ Вхід особистий кабінет

Умови для отримання кредиту

Перший кредитПовторний кредит
Срок від 105 до 252 днів від 150 до 252 днів
Сума від 2000 до 30000 гривень від 2000 до 30000 гривень
Ставка 0.43% 0.43%
Вік від 18 до 70 років
Спосіб отримання На банківську карту онлайн

Офіційний сайт :  icredit.ua

Кредитний калькулятор iCredit


Сума кредиту
грн
Термін кредиту
днів

Вартість кредиту онлайн в iCredit

Перша позика Наступна позика
Сума: 2000 грн 2000 грн
Термін: 7 дн. 7 дн.
Вартість: 860 грн 860 грн
До сплати: 2860 грн 2860 грн

Взяти 1-й кредит

В іншій компанії
Переплата 1.4 грн замість 860 грн

iCredit – фінансова компанія, що почала свою діяльність на території Україні в далекому 2008 році. Організація не банківська, основним видом кредитування на сьогодні є мікро кредити онлайн. Саме сучасні тренди підштовхнули до зміни основного профілю. Бренд iCredit належить болгарській юридичній особі ТОВ «ІЗІ КРЕДИТ», що в свою чергу має материнську компанію АТ "ІЗІ АСЕТ МЕНЕДЖМЕНТ". Офіси організації розташовані по всій східній Європі в Україні, Румунії, Болгарії, Чехії. Штат працівників станом на 2015 рік становить більше 6000 працівників.

Великий досвід та ефективна бізнес модель із професійним персоналом дозволяють створювати один із кращих сервісі кредитування в Україні.

Вимоги до позичальників

Вимоги до позичальників мінімальні, для того щоб розраховувати на виплату Вам необхідно надати паспорт та ідентифікаційний код. Також, потрібно бути повнолітнім громадянином України, тобто мати повних 18 років. У компанії відсутні приховані платежі та додаткові комісії, тут ви отримаєте кредит без додаткових переплат, адже одним із лозунгів компанії є чесні відносини з клієнтом.

Відсоткова ставка та кредитні продукти

Для тих хто намагається терміново вирішити свої фінансові труднощі підходить кредит від iCredit. Тут можна легко оформити позику на суму від 2 000 до 30 000 грн. Протягом 24 год з моменту звернення Ви отримуєте необхідні гроші. Середніми позиками вважаються боргові зобов’язання оформлені на суму 5000 грн, тут клієнт сам обирає коли і скільки потрібно повернути грошей. Середня відсоток за користування позикою складає 2, але може змінюватись в меншу сторону індивідуально в залежності від терміну кредиту та від обраного Вами кредитного продукту.

Станом на сьогодні компанія має три кредитні продукти.

 • BiMonth. Продукт створений для людей, що мають можливість та бажання вносити платежі 2 рази на місяць. При чому дати обираєте Ви самостійно. Більшість обирає дату зарплати та авансу. Таким чином ваші боргові зобов’язання нікого не обтяжують і Ви легко зможете планувати власний бюджет. Сума доступна для позики від 2000 грн до 30 000 грн. Кількість достіпних внесків від 6 до 28. Внесок потрібно робити кожні два тижні рівними частинами.
 • iCredit. Даний кредитний продукт призначений для ФОП та фізичних осіб. Доступна сума тут також від 2000 грн до 30 000 грн. правда взяти гроші можна на термін від 15 до 36 тижнів.
 • iMonth. Даний продукт дозволяє брати позику 2000 грн до 30 000 грн терміном від 3 до 14 місяців.

Для перших клієнтів не залежно від кредитного продукту перша позика буде у розмірі не більше ніж 7500 грн. Заявку на оформлення позики можна подати як онлайн так і по телефону. Для оформлення достатньо паспорту та ідентифікаційного коду.

Як отримати кредит?

Процедура оформлення кредиту дуже проста. Для початку Вам необхідно відвідати сайт та ознайомитись з кредитними продуктами компанії. Якщо вони вас влаштовують подайте заявку натиснувши на відповідну кнопку. Вносьте коректні дані, щоб Вам не відмовили через банальну помилку. Після подачі кредитний консультант зв’яжиться з вами і надасть всю необхідну інформацію. Після консультацій та уточнень потрібно оформити кредитний договір і тільки після цього Ви можете розраховувати на кредитні кошти.

Що робити якщо у видачі відмовлено?

Якщо у Вас погана кредитна історія існує великий ризик відмови у кредитування. Також, будь який кредитор може відмовити не пояснюючи причин. Якщо терміново потрібні гроші оберіть кращі умови перейшовши за посиланням. Більше залишених заявок, більше шансів на успіх. Головне впадати у відчай. Багато організацій, особливо молодих компаній, ідуть на зустріч клієнтам з поганою кредитною історію. Все це для того, щоб отримати хороші відгуки та нормальну репутацію на висококонкурентному ринку.

Повернути кошти можна скориставшись найбільш доступним способом для Вас.

 • Оплатити заборгованість готівкою можна в касі будь якого банку України. Повідомте реквізити (можна глянути на офіційному сайті) касиру та внесіть відповідну суму. Майте на увазі, що гроші можуть надходити на рахунок до 3х днів. Тому завчасно проводьте такі операції.
 • Дуже легкий спосіб – це оплата готівкою в будь якому платіжному терміналі вашого міста. Проводячи оплату врахуйте комісію таких апаратів, вона може бути різною в залежності від фірми що встановила термінал яким Ви користуєтесь.

Контакти

Адреса компанії: 04210 м. Киів вул. Оболонська набережна, 15/корпус 4

Телефони для довідок:(067) 322-22-66 (067) 44- 111- 45 (050) 33- 88- 380

Відгуки

Головною репутаційною складовою компанії iCredit є відгуки клієнтів. За роки існування організації, позик видано десяткам тисяч людей. Якщо Ви входите до їхнього числа пишіть відгуки та враження нижче. Можливо саме Ваш досвід стане вирішальним для когось при прийнятті рішення.

Для отримання позики в iCredit потрібно слідувати короткій інструкції:

 • Перейти на сайт компанії для заповнення анкети
 • Обрати суму, термін кредиту
 • Пройти процедуру верифікації картки
 • Дочекатись схвалення заявки
 • У випадку схвалення заявки Ви отримаєте гроші

Взяти кредит в iCredit можна на суму від 2000 до 30000 гривень

Для оформлення кредиту-онлайн у iCredit позичальнику потрібно:

 • Паспорт та ідентифікаційний код
 • Бути повнолітнім громадянином
 • Мати банківську картку будь якого банку України
 • Мати доступ до мережі інтернет
 • Телефон та електронна адреса

Ваш соціальний статус не має значення. На будь які потреби, позику може оформити будь яка людина:

 • Студенти, пенсіонери
 • Безробітні
 • Ті хто працює не офіційно
 • Ті хто не мають постійного доходу
Популярні кредити
ЩеРейтинг: 3 з 5
Автор статей на сайті BigOrange
Світлана Марченко


Відгуки та коментарі


Додайте Ваш відгук
Залиште свій Email, якщо бажаете отримати повідомлення про відповідь на Ваш коментар