Кредит на карту під 0%
Сума до 10 000 грнТермін до 45 днівВік до 70 років
Подивитись більше 15 пропозицій

iFinаnce позика онлайн ᐈ відгуки


iFinаnce ➤ Подай заявку на онлайн кредит і отримай свої гроші на будь-яку карту банку України миттєво за 10 хв

 • ✓ Відгуки
 • ✓ Умови
 • ✓ Вхід особистий кабінет

Умови для отримання кредиту

Перший кредитПовторний кредит
Срок від 7 до 30 днів від 7 до 30 днів
Сума від 500 до 5000 гривень від 500 до 8000 гривень
Ставка 0.75% 1.5%
Вік від 18 до 70 років
Спосіб отримання На банківську карту онлайн

Офіційний сайт :  ifinance.ua

iFinance (Ай Фінанс) - фінансова організація, яка спеціалізується на видачі онлайн кредитів, такі компанії часто називають мікро фінансова організація. iFinance це бренд, під яким працюю компанія «ФК« Інвест Фінанс ». Ця юридична особа зареєстрована в Україні в 2016 році і працює цілком офіційно і прозоро. Компанія зарекомендувала себе як надійний фінансовий партнер для багатьох клієнтів, про що свідчать численні позитивні відгуки - як в інтернеті, так і на цьому сайті внизу сторінки.

У МФО Ай Фінанс можна отримати в борг на банківську картку суму в розмірі від 500 до 5000 гривень при першому зверненні і до 8000 гривень при повторних користування. Термін кредитування можливий від 7-ми до 30 днів. Постійна процентна ставка становить 1,5% в день, але при першому взятті кредиту вона знижена і становить 0,75% в день - таким чином компанія мотивує брати позику у неї, щоб Ви могли відчути перевага даного сервісу в порівнянні з іншими компаніями.

Процентна ставка

Процентна ставка становить 0,75% в день для нових клієнтів і 1,5% в день для постійних клієнтів. Також в разі прострочення процентна ставка дорівнює 2,5% - штрафна ставка, вона виростає з причини невиконання фінансових зобов'язань перед кредитором.

iFinance онлайн кредит

Розрахунок кредиту на суму 1000 гривень терміном на 12 днів

Припустимо Ви вирішили взяти в борг суму в розмірі 1000 гривень на 12 днів і хочете знати скільки Ви переплатите в цьому випадку і скільки потрібно буде повернути. Розрахуємо ці суми для двох випадків - для 1-го і 2-го позики, так як процентні ставки в цих ситуаціях будуть різними.

При першому зверненні

При першому зверненні процентна ставка дорівнює 0,75% в день. Це означає, що за 1 день користування кредитом Ви заплатите суму в розмірі 7 гривень і 50 копійок. Тоді за 12 днів відсотки складуть 90 гривень. На 12-й днеь Вам потрібно внести на рахунок компанії суму в розмірі 1090 гривень. Ця інформація відображається в кредитному калькуляторі на сайті компанії.

iFinance онлайн кредит
При повторних зверненнях

Мікрофінансова організація Ай Фінанс має дуже лояльні вимоги для своїх клієнтів і їм відповідають майже 90% населення України. Щоб Вам схвалили займ в даній компанії, потрібно відповідати наступним вимогам:

 • Мати громадянство України, проживати на її території і бути зареєстрованим.
 • Ви повинні мати оригінал паспорта та ІПН.
 • Мати доступ в інтернет.
 • Володіти номером телефону українського оператора, а також електронною поштою.
 • Володіти банківською картою будь-якого українського банку.

Щоб оформити позику в компанії iFinance не потрібно збирати ніякі довідки. Видача кредиту відбувається повністю онлайн на Вашу банківську картку.

Переваги Ай Фінанс

У порівнянні з іншими аналогічними компаніями, Ай Фінанс має такі переваги:

 • Відсоткова ставка становить всього 1,5% в день.
 • Не потрібно предосталяти довідки про доходи та інші бюрократичні документи.
 • Позика може отримати людина офіційно не працевлаштована.
 • Відсоток схвалення заявок більше 85%.

Ліцензія та свідоцтво про реєстрацію

Компанія iFinance зареєстрована в 2016-му році і має повне право проводити фінансові операції - такі як видача кредиту. Фінансова ліцензія представлена нижче:

iFinance онлайн кредит

Як взяти кредит в iFinance?

Для того, щоб отримати кредит в даній компанії потрібно виконати певні дії на сайті компанії, а саме:

 1. Вказувати суму і термін кредиту на кредитному калькуляторі і натиснути кнопку «Взяти кредит».
 2. Далі необхідно ввести свій номер телефону і ввести код, який прийде Вам в смс. Таким чином Ви підтверджуєте, що це саме Ваш номер.
 3. Далі необхідно заповнити коротку інформацію про себе - на підставі цієї інформації буде прийматися рішення про видачу чи ні Вам грошей.
 4. Підв'яжіть свою банківську картку до сервісу. Карту потрібно підв'язувати до моменту прийняття рішення про видачу Вам грошей, так як сервіс перевіряє Вам чи належить карта.
 5. Дочекайтеся рішення про видачу позики.
 6. Якщо рішення позитивне, то Вам прийде смс повідомлення. І щоб отримати гроші на картку, Вам потрібно зайти в особистий кабінет і підтвердити свій намір взяти гроші.
 7. Після Вашого підтвердження гроші зараховуються на картку практично миттєво.

У видачі грошей відмовлено, що робити?

Якщо Вам відмовили у видачі грошей, то не потрібно турбуватися. У кожної МФО свій кредитний скоринг - система на підставі якої компанія вирішує давати Вам грошей чи ні. І якщо в АйФінанс Вам відмовлено у видачі, то інші компанії можуть схвалити Вам займ. Перевірені компанії представлені нижче:

Miloan
Ставка
0.01 %
Сума
12000 грн
Термін
до 30 днів
Вік
від 18 до 65
MoneyVeo
Ставка
0.01 %
Сума
10000 грн
Термін
до 30 днів
Вік
від 18 до 75
Credit Kasa
Ставка
0 %
Сума
7000 грн
Термін
до 27 днів
Вік
від 18 до 60

Як повернути кредит?

Погасити кредит можна одним з 3-х способів. Який Вам спосіб найбільш зручний, тим способом і оплачуєте. Але у кожного способу є свої нюанси:

 • В особистому кабінеті на сайті компанії. Найбільш зручний спосіб, оскільки не потрібно не куди йти і платіж можна зробити з дому або роботи. Гроші при цьому зараховуються на рахунок компанії миттєво.
 • Через платіжні термінали. Не зовсім зручний спосіб оскільки потрібно йти до терміналу.
 • Через будь-банківське відділення. Мінусом тут буде не тільки похід в банк, а й сам платіж. Банк бере додаткову комісію за проведення платежу і сам платіж може йти до 3-х робочих днів і через це може виникнути прострочення.

Пролонгація

В даному сервісі можлива послуга пролонгації. Її можна активувати на термін до 30-ти днів. Щоб їй скористатися потрібно оплатити поточні відсотки. Пролонгацію можна оформити до моменту настання прострочення. Якщо Ви допустили прострочення, то дану послуга оформити не вийти і потрібно повністю погасити борг.

Контакти

Юридична адреса: 04205, м.Київ, проспект Оболонський, 29, офіс 319.

Телефон: 093-41-518-18; 098-41-518-18; 050-41-518-18.

Відгуки та коментарі

Якщо Ви взаємодіяли яким небудь способом з даною компанією, то Ви можете залишити свій відгук або коментар. Він допоможе іншим людям в ухваленні рішення про роботу чи ні з даною компанією. Сервісу Ай Фінанс Ваш відгук допоможе поліпшити роботу сервісу.

Популярні кредити
Ще

Рейтинг: 5 з 5


Відгуки та коментарі


Додайте Ваш коментар
Залиште свій Email, якщо бажаете отримати повідомлення про відповідь на Ваш коментар