Кредит на карту під 0%
Сума до 10 000 грнТермін до 45 днівВік до 70 років
Подивитись більше 15 пропозицій

Качай Гроші позика онлайн ᐈ відгуки


Качай Гроші ➤ Подай заявку на онлайн кредит і отримай свої гроші на будь-яку карту банку України миттєво за 10 хв

 • ✓ Відгуки
 • ✓ Умови
 • ✓ Вхід особистий кабінет
Залишити відгук про Качай Гроші

Умови для отримання кредиту

Перший кредитПовторний кредит
Срок від 5 до 30 днів від 1 до 15 днів
Сума від 500 до 15000 гривень від 500 до 15000 гривень
Ставка 0.01% 2%
Вік від 18 до 65 років
Спосіб отримання На банківську карту онлайн

Офіційний сайт :  kachay.com.ua

Кредитний калькулятор Качай Гроші


Сума кредиту
грн
Термін кредиту
днів

Вартість кредиту онлайн в Качай Гроші

Перша позика Наступна позика
Сума: 2000 грн 2000 грн
Термін: 7 дн. 7 дн.
Вартість: 20 грн 4000 грн
До сплати: 2020 грн 6000 грн

Взяти 1-й кредит

В іншій компанії
Переплата 1.4 грн замість 4000 грн

Качай Гроші – це мікро фінансова організація, що надає кредити онлайн на українському ринку. Тут можна отримати від 500 до 10 000 грн кредиту, швидко і без мороки якщо звертаєтесь в перше. При повторному зверненні максимальна сума позики зростає до 15 000 грн. Компанія Качай Гроші працює для Вас кожного дня, навіть святкові дні не стають на заваді кредитуванню. Графік роботи уточняйте на сайті компанії. Компанія заявляє, що готова йти на зустріч кожному клієнту, навіть проблемна кредитна історія не є причиною для відмови. Загалом, для всіх клієнтів тут мінімальні вимоги, а автоматична система обробки заявок виключає людський фактор, що може призвести до помилки.

Компанія має необхідні ліцензії та дозволи. Свідоцтво № 13103732 ФК № 999, котре видане Нацкомфінпослуг від 15.03.2018 року є свідченням законної діяльності, що регулюється чинним українським законодавством.

Вимоги до позичальників

Досить прості вимоги роблять вірогідність видачі кредиту дуже високою. Якщо Ви підходите простим критерія то на 100 відсотків гроші у Вас. Система що обробляє заявки автоматизована і протягом декількох хвилин прийме рішення. Для того щоб отримати гроші потрібно мати:

 • Паспорт громадянина України, що підтвердить Ваш вік. Тільки повнолітні люди мають право оформлювати позики.
 • Постійний дохід, не обов’язково офіційний.
 • Відсутні протерміновані кредити в інших організаціях.
 • Доступ до мережі інтернет. Вся процедура онлайн, її можна здійснювати з будь якої точки України.
 • Електронну адресу та мобільний номер.
 • Банківську картку. Підійде картка будь якого банку.

Не залежно від соціального статусу Ви можете розраховувати на фінансову підтримку від «Качай Гроші». Тут можуть залишати заявки: студенти, пенсіонери, люди без офіційного працевлаштування, без довідки про доходи та безробітні.

Відсоткова ставка та розрахунок виплат

Для зручності всіх підрахунків, використовуйте кредитний калькулятор на головній сторінці сайту «Качай Гроші». І ще до оформлення кредитного договору Ви зможете реально оцінити свої сили. Якщо терміново потрібні гроші, тут їх видають під 0,01 відсоток всм першим клієнтам і під 2 відсотки постійним користувачам. Якщо для першого разу доступна максимальна сума у розмірі 10 000 грн то вже для другої спроби Вам дадуть можливість оформити максимальну суму 15 000 грн. Мінімальний термін користування грошима 5 днів, а максимальний 30 днів.

Якщо ви з першого разу оформили в борг 10 000 грн на 15 днів то за умовами постійної акції «кредит під 0,01» переплата складе всього 15 грн. Тобто повернути Вам доведеться 10 015 грн.

Як отримати кредит?

Проста процедура виглядає наступним чином.

 1. Спочатку зайдіть на головний сайт компанії, та, скориставшись кредитним калькулятором, оберіть необхідну суму і термін кредиту. Після цього натисніть «оформити кредит».
 2. Наступний етап – це оформлення заявки. Вказуйте лише достовірну інформацію та перевіряйте чи правильно заповнені дані. Адже заявки обробляються в Якщо ви вже користувались сервісом раніше система пропустить цей етап і прийме рішення автоматично, про що Вас проінформують смс повідомленням, електронним листом та особистому кабінеті Качай Гроші.
 3. Верифікація картки. Компанія повинна переконатись у тому, що саме Ви є власником банківської картки і що за допомогою неї можна здійснювати якісь операції. Для цього у Вас на рахунку буде заблоковану суму до 1 грн, наприклад 0,86 грн. Яка саме сума заблокована можна дізнатись через службу підтримки банку або за допомогою інтернет банкінгу. Частіше за все приходить смс повідомлення. Вказану суму введіть у відповідне поле на сайті. Після підтвердження гроші будуть розблоковані.
 4. По завершенню попередніх процедур система автоматично прийме рішення по кредиту. На указаний номер телефону Вам прийде смс, а на пошту лист. Рішення приймається протягом декількох хвилин.
 5. Останнім кроком є підписання договору. Це можна зробити в особистому кабінеті. До Вашого підпису прирівнюється смс – код, котрий надходить на Ваш номер. Рекомендуємо ознайомитись з умовами договору для уникнення непорозумінь шо можуть виникнути у майбутньому.
 6. Надходження грошей, самий приємний етап. Вони як правило зараховуються автоматично за декілька хвилин. Але бувають випадки коли потрібно чекати до 3-х робочих днів, це зумовлено специфікою банківської системи. Якщо виникнуть труднощі на цьому етапі, звертайтесь до служби підтримки.

Переваги та недоліки

Качай Гроші надійний фінансовий помічник. З ним ви можете бути спокійні і розраховувати на допомогу в потрібний момент. До переваг сервісу можна віднести наступне.

 • Захист персональних даних. Компанія не порушує чинне законодавство. Без Вашого відома інформація не буде передана третім особам.
 • Всі фінансові дії захищені новітніми технологіями.
 • Відсутність прихованих платежів та прозорість угоди. На будь якому етапі Ви можете спостерігати за станом позики через особистий кабінет.
 • Можливість продовжити користування кредитом. Якщо не має можливості оплатити борг вчасно, у Вас є можливість скористатись послугою пролонгації і не попадати під штрафні санкції.
 • Проста процедура. Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс сайту «Качай Гроші» дозволить оформити позику навіть користувачу початківцю, для цього не потрібно застосовувати спеціальних навичок.
 • Ви можете погасити позику достроково і таким чином не платити за дні в які не будете користуватись грошима.

«Качай Гроші» має багато переваг у порівнянні з банківськими кредитами. Але є великий недолік такого виду кредитування – це високі відсотки. Потрібно зважувати всі за і проти, та реально оцінювати свої можливості перед оформленням боргового зобов’язання.

Що робити якщо у видачі відмовлено?

Якщо у видачі позики Вам відмовили, скористайтесь доступними альтернативами. У нас на порталі зібрані всі МФО України, зі своїми продуктами. Тут Ви точно знайдете свого кредитора.

Як повернути гроші?

За умовами укладеного кредитного договору Ви можете здійснити оплату в кінці дії угоди, або оформити пролонгацію. Оплату можна здійснити одним із наступних способів:

 1. Банківський переказ за реквізитами компанії (уточнюйте на сайті «Качай Гроші»).
 2. Через платіжні термінали самообслуговування (є у кожному місті).
 3. В особистому кабінеті за допомогою банківської картки.

Пролонгація кредиту

Оформити пролонгацію позики можна в день закінчення дії договору. Кількість разів обмежена, максимальна становить 10. Пролонгація починає діяти на умовах попередньо укладеного договору.

Контакти

Телефон для довідок - (044) 337 67 27

Електронна адреса - info@kachay.com.ua

Час роботи - пн-пт: з 8:00 до 20:00 сб-нед: с 10:00 до 18:00

Відгуки

Залишайте відгуки якщо маєте реальний досвід взаємодії з компанією «Качай Гроші». Дана інформація є корисною для тих хто хоче взяти кредит і перебуває на етапі вибору компанії. Важливим елементом репутації будь якої фірми є відгуки.

Для отримання позики в Качай Гроші потрібно слідувати короткій інструкції:

 • Перейти на сайт компанії для заповнення анкети
 • Обрати суму, термін кредиту
 • Пройти процедуру верифікації картки
 • Дочекатись схвалення заявки
 • У випадку схвалення заявки Ви отримаєте гроші

Взяти кредит в Качай Гроші можна на суму від 500 до 15000 гривень

Для оформлення кредиту-онлайн у Качай Гроші позичальнику потрібно:

 • Паспорт та ідентифікаційний код
 • Бути повнолітнім громадянином
 • Мати банківську картку будь якого банку України
 • Мати доступ до мережі інтернет
 • Телефон та електронна адреса

Ваш соціальний статус не має значення. На будь які потреби, позику може оформити будь яка людина:

 • Студенти, пенсіонери
 • Безробітні
 • Ті хто працює не офіційно
 • Ті хто не мають постійного доходу
Популярні кредити
Ще


Качай ГрошіРейтинг: 5 з 5
Автор статей на сайті BigOrange
Світлана Марченко


Відгуки та коментарі


Додайте Ваш відгук
Залиште свій Email, якщо бажаете отримати повідомлення про відповідь на Ваш коментар