Кредит на карту під 0%
Сума до 10 000 грнТермін до 45 днівВік до 70 років
Подивитись більше 15 пропозицій

Кредит Маркет позика онлайн ᐈ відгуки


Кредит Маркет ➤ Подай заявку на онлайн кредит і отримай свої гроші на будь-яку карту банку України миттєво за 10 хв

 • ✓ Відгуки
 • ✓ Умови
 • ✓ Вхід особистий кабінет
Залишити відгук про Кредит Маркет

Умови для отримання кредиту

Перший кредитПовторний кредит
Срок від 180 до 1800 днів від 180 до 1800 днів
Сума від 400 до 500000 гривень від 400 до 500000 гривень
Ставка 0.1% 0.1%
Вік від 18 до 75 років
Спосіб отримання На банківську карту онлайн, Готівкою у відділенні

Офіційний сайт :  kreditmarket.ua

Кредитний калькулятор Кредит Маркет


Сума кредиту
грн
Термін кредиту
днів

Вартість кредиту онлайн в Кредит Маркет

Перша позика Наступна позика
Сума: 2000 грн 2000 грн
Термін: 7 дн. 7 дн.
Вартість: 200 грн 200 грн
До сплати: 2200 грн 2200 грн

Взяти 1-й кредит

В іншій компанії
Переплата 1.4 грн замість 200 грн

Кредит Маркет - фінансово-кредитна компанія, що працює на ринку України з 2012 року (фінансову ліцензію при цьому отримала в 2011 році). КредитМаркет - це бренд, який належить компанії ТОВ «Фінансова Компанія Центр Фінансових Рішень». Компанія за час свого існування зарекомендувала себе як надійного фінансового партнера.

Компанія видає кредити як онлайн, так і в пунктах видачі грошей. Якщо Ви хочете підписати договір в паперовому вигляді і отримати гроші у відділенні, то рішення про видачу або не видачу грошей Ви можете отримати онлайн і не витрачати час на марні походи в відділення кредитної компанії. У даній компанії широка мережа відділень - практично в кожному місті є пункт видачі грошей від даної компанії.

Кредит можна отримати на термін від 1-го року до 5-ти років. Сума кредиту при цьому можлива від 500 до 500000 гривень.

Види кредитів

Компанія KreditMarket розробила безліч кредитних продуктів для своїх клієнтів. Дані продукти відрізняються по терміну, сумі та процентній ставці. Також є заставні та без заставні позики. Читайте опис всіх продуктів компанії, а також умови за даними кредитами нижчі.

Кредит готівкою

В організації можна отримати кредит готівкою для різних цілей. Відповідно і умови отримання будуть різними. Кредит готівкою можна отримати в великих містах України, таких як: Київ, Львів, Харків, Дніпро, Одеса та ін.

На Особисті
Сума кредитувід 1000 грн до 500000 грн.
Термін кредитувід 6 міс. до 48 міс.
Вік позичальникавід 21 до 70.
Перевагибез застави та поручителя.
Погашення кредитущомісячно, ануїтетними платежами; можливе дострокове погашення.
Основні документипаспорт громадянина України або id карта; ІПН.
Додаткові документидовідка про доходи з місця роботи; пенсійне посвідчення; і/або довідка з Пенсійного фонду про розмір пенсії (для обліку додаткового доходу).
Реальна відсоткова ставка38,5% річних.

Кредит готівкою під назвою «На особисті» призначений для споживачів які не вказують мету отримання позики, тобто гроші можна витрачати на будь-які цілі. В даному продукті можлива сума кредитування від тисячі до 500 тисяч гривень. Гроші можна взяти на термін від 6-ти місяців до 4-х років. Кредит Вам видадуть без поручителів і застави і якщо Вам від 21 до 70-ти років. Але Вам потрібно підтвердити свої доходи, надавши документи про свій дохід: довідку з місця роботи або пенсійного фонду про розмір пенсії.

В даному кредитному продукті компанія нараховує такі проценти та платежі: річна процентна ставка в розмірі 0,01% на рік; первісна комісія в розмірі 3% від суми позики; щомісячні відсотки в розмірі 3% від суми кредиту. Реальна відсоткова ставка становить близько 38,5%. Остаточну процентну ставку компанія пропонує індивідуально в залежності від Вашої кредитної історії.

Для сім'ї
Сума від 1000 грн до 200000 грн.
Термінвід 6 міс. до 48 міс.
Вік позичальника від 21 до 70.
Обов'язкові вимоги наявність поручителя: чоловік / дружина (тільки офіційно зареєстровані шлюби); батьки; діти, яким на момент звернення за кредитом від 23 років.
Переваги без застави.
Погашення кредиту щомісячно, ануїтетними платежами; можливе дострокове погашення.
Основні документи паспорт громадянина України або id карта; ІПН; довідка про доходи з місця роботи.
Додаткові документи пенсійне посвідчення; і / або довідка з Пенсійного фонду про розмір пенсії (для обліку додаткового доходу).

Кредитний продукт «Для сім'ї» призначений для сімейних пар, батьків з дорослими дітьми і навпаки. Перевагою і недоліком в даному кредиті є наявність поручительства. Недолік тому, що у Вас повинен бути поручитель по Вашому кредиту, а перевага тому, що через поручителя Вам схвалювати велику суму до кредиту.

Гроші можна отримати в розмірі від 1000 до 200000 гривень на строк від пів року до 4-х років. Вам повинно бути від 21-го до 70-ти років. Варто відзначити, що ніякі застави в даному продукті не передбачені. Процентна ставка не зазначена на сайті компанії, а лише надано розрахунок щомісячного платежу, які розраховуються аннуїтетним методом.

Для підприємців
Сума позики від 1000 грн до 100000 грн
Термін від 6 міс. до 36 міс.
Вік позичальника від 23 до 70
Переваги без застави; спрощена оцінка бізнесу.
Погашення кредиту щомісячно, ануїтетними платежами; можливе дострокове погашення.
Основні документи паспорт громадянина України або id картка; ІПН.
Додаткові документи декларація про доходи за 2 кварталу; свідоцтво про реєстрацію СПД.

У зв'язку з тим, що безліч кредитних організацій не кредитує підприємців через великі ризики неповернення, компанія розробила спеціальний продукт для таких людей. Так в компанії можна отримати кредит для підприємців на суму від 1000 до 10000 гривень і строком від 6 місяців до 3-х років. Порука та завдатки для даного виду позики не передбачені.

Єдине, що з додаткових документів потрібно надати - це декларацію про доходи за останні 2 квартали.

Відзначимо, що даний продукт вигідніше для підприємців, ніж продукт «Готівка» через відсутність разової комісії в розмірі 3% від суми, яку Ви візьмете в борг.

Під заставу авто
Сума від 20000 грн до 200000 грн
Термін від 6 міс. до 48 міс.
Вік від 23 до 70
Обов'язкові вимоги легкові автомобілі, вік яких не більше 10 років на момент закінчення дії кредитного договору; транспортний засіб повинен бути зареєстрований за місцем знаходження, до якого подаються документи на отримання кредиту.
Переваги без КАСКО; авто залишається у Вашому розпорядженні; вигідніше, ніж просто кредит готівкою.
Погашення кредиту щомісячно, ануїтетними платежами; можливе дострокове погашення.
Основні документи паспорт громадянина України або айді карта; ІПН; довідка про доходи з місця роботи; технічний паспорт на автомобіль; страховий поліс на автомобіль.
Додаткові документи пенсійне посвідчення; і / або довідка з Пенсійного фонду про розмір пенсії (для обліку додаткового доходу); довідка з місця роботи про розмір нарахованих і фактично виплачених доходів за останні 3-и міс. із зазначенням посади

Кредит під заставу авто вигідно брати людям у яких погана кредитна історія, так як без застави кредитна організація не видасть кредит. В даному кредитному продукті можна отримати суму в розмірі від 20000 до 200000 гривень, причому гроші можна витратити на будь-які цілі і ці цілі не потрібно озвучувати кредитору.

Важливе умови заставного авто є те, що на момент закінчення договору машина не повинна бути старше 10-ти років. Це пов'язано з тим, що кредитор перестраховується так, якщо Ви раптом не зможете оплатити борг, щоб можна було продати Ваше авто і погасити заборгованість перед фінансовою організацією.

Легко
Сума від 1000 грн до 30000 грн
Термін від 6 міс. до 36 міс.
Вік від 25 до 70
Переваги без застави та поручителя
Погашення кредиту щомісячно, ануїтетними платежами; можливе дострокове погашення.
Основні документи паспорт громадянина України; ІПН.
Додаткові документи пенсійне посвідчення; і / або довідка з Пенсійного фонду про розмір пенсії (для обліку додаткового доходу).

Назва у даного кредитного продукту «Легко» дано не спроста. Справа в тому, що отримати кредит досить просто, потрібен тільки паспорт та ІПН. Сума позики тут порівняно маленька від 1000 до 30000 гривень. Гроші можна взяти на термін від 6-ти до 36-ти місяців. Не потрібно надавати довідку про доходи, шукати поручителя або надавати заставу. Щоб отримати гроші потрібно прийти в відділення і підписати кредитний договір, а також отримати гроші готівкою або переказом на свою банківську картку.

На Б/У авто
Сума від 20000 грн до 100000 грн
Термін від 6 міс. до 48 міс.
Вік від 23 до 70
Обов'язкові вимоги легкові автомобілі, вік яких не більше 10 років на момент закінчення дії кредитного договору; максимальна сума кредиту складаємо 50% від вартості авто.
Переваги без КАСКО; гнучкі умови.*
Погашення кредиту щомісячно, ануїтетними платежами; можливе дострокове погашення.
Основні документи паспорт громадянина України; ІПН; довідка про доходи з місця роботи.
Додаткові документи пенсійне посвідчення; і / або довідка з Пенсійного фонду про розмір пенсії (для обліку додаткового доходу).
Обов'язковою для СПД є Свідоцтво про держ. реєстрації; Декларація про доходи за 2 кварталу.

* Після оформлення авто в заставу - спеціальні умови кредитування. Спрощена процедура оформлення застави без присутності продавця.

Якщо Ви хочете стати володарем автомобіля, але у Вас немає грошей, то Ви можете взяти підтримане авто в кредит. Гроші на б / у авто Вам може видати КредитМаркет. Максимальна сума кредиту становить до ста тисяч гривень, але не більше ніж 50% від вартості автомобіля.

Щоб отримати позикові гроші на покупку б / у автомобіля Вам потрібно подати заявку на сайті компанії і дочекатися поки Вам передзвонить фахівець компанії і розповість повністю умови. Щоб отримати кредит Вам потрібно надати в компанію копію паспорта (або id карти), ІПН, а також довідку про доходи з місця Вашої роботи.

Кредит на онлайн покупки

Сума від 1000 грн до 100000 грн.
Термін від 3 міс. до 36 міс.
Вік від 21 до 70
Початковий внесок мінімальний від 0%
Переваги підписання документів в особистому кабінеті в 1 клік; дешевше кредитів готівкою; без застави та поручителя.
Погашення щомісячно, ануїтетними платежами; можливе дострокове погашення.
Основні документи паспорт громадянина України; ІПН.

Компанія КредитМаркет розробила спеціальний продукт у співпраці з інтернет магазинами, який дозволяє придбати товар в одному з магазинів в кредит, причому договір підписується повністю в онлайні. Дана послуга доступна тільки для постійних клієнтів і оформити її можна з особистого кабінету.

Для того, щоб купити товар в кредит потрібно вибрати даний товар в інтернет магазині. Далі зайти в особистий кабінет на сайті компанії KreditMarket. Вставити посилання на потрібний Вам товар і підписати онлайн договором. Після цього гроші будуть перераховані продавцю, а Ви отримаєте свій товар кур'єрською службою.

Кредити для постійних клієнтів онлайн

Сума кредиту: від 1000 грн до 50000 грн
Термін кредиту: від 12 міс. до 36 міс.
Вік позичальника: від 21 до 71
Обов'язкові вимоги: Фізичні особи, які раніше отримували кредит в ФК «ЦФР», користувалися цим кредитом не менше 1 місяця і повністю погасили його. В даний час відсутня заборгованість клієнта перед ТОВ «ФК «ЦФР»». Необхідна реєстрація в особистому кабінеті клієнта ТОВ «ФК« ЦФР ».
Переваги: Онлайн оформлення / погашення кредиту (без відвідування відділення); Перерахування кредиту на карту будь-якого українського банку; Погашення кредиту з карти будь-якого українського банку
Погашення кредиту: щомісячно, ануїтетними платежами; Можливе дострокове погашення.

Для всіх клієнтів, які є постійними для компанії, тобто взяли хоча б один кредит і успішно його повернули є можливо взяти онлайн позику без паперової тяганини. Максимальна доступна сума становить 50000 гривень. В аналогічних компаніях максимальна сума до 20000 гривень, тому у КредитМаркет тут перевага. Гроші зараховуються протягом 15-ти хвилин на будь-яку Вашу банківську картку.

Недоліки

У порівнянні з кредитами онлайн фінансова компанія має кілька недоліків. Оскільки компанія працює в основному в фізичних відділеннях, потрібно приходити в офіс компанії і підписувати фізичний договір, що займає час і не завжди зручно. Є альтернатива, підписати договір і отримати гроші повністю онлайн, правда в таких альтернативах максимальна сума позики становить всього до 20000 гривень.

Також через те, що компанією видаються кредити до 500000 гривень, потрібно надавати довідку про доходи з роботи, причому її потрібно пред'являти в компанію навіть при заставних кредитах під авто.

Переваги Кредит Маркет

Незважаючи на те, що компанія має недоліки, вони повністю компенсуються її перевагами.

 • Так в компанії можна отримати гроші до 500000 гривень під порівняно невеликий відсоток - приблизно 38% річних, даний відсоток навіть у банках більше.
 • Також у компанії вигідні та прозорі умови надання кредитів, які прописані в кредитному договорі без використання дрібного шрифту та інших хитрощів.
 • Можливість вибору зручного графіка платежів. Ви самі, до моменту підписання договору, вибираєте графік, коли ви будете оплачувати свій борг - це дуже зручно.
 • Кредитне рішення по Видачі Вам грошей можна отримати на сайті онлайн. Тобто, Ви можете подати заявку на сайті і якщо Вам її схвалять, то з упевненістю отримання грошей Ви можете йти в відділення підписувати кредитний договір.

Ліцензія та свідоцтво про реєстрацію

ТОВ «ФК «ЦФР»» - це фінансова компанія, що має ліцензію, видану на підставі рішення Держфінпослуг України від 26.12.2011 №3952-КУ і переоформлену на підставі розпорядження Нацкомфінпослуг України від 26.01.2017 №163 в якості безстрокової ліцензії на надання грошових коштів в позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту.

Варто зазначити, що з 2020 року діяльність подібний компаній регулює НБУ. Ліцензія, яка Видана Нацкомфінпослуг продовжує своє дії незважаючи на зміну регульованого органу.

У кредиті відмовлено, що робити?

Якщо компанія КредитМаркет відмовила Вам у видачі грошей, Ви можете скористатися послугами іншої компанії, в якій Вам можуть видати гроші. Справа в тому, що у різних компаній - свої системи прийняття рішень про видачу або невидачу грошей і вони відрізняються один від одного. Кращі компаніі представлені нижче:


Credit Kasa
Ставка
0.01 %
Сума
20000 грн
Термін
до 27 днів
MoneyVeo
Ставка
0.01 %
Сума
17000 грн
Термін
до 30 днів
Ставка
0.01 %
Сума
12000 грн
Термін
до 30 днів

Як повернути кредит?

Погашати кредит потрібно кожен місяць згідно з Вашим графіком платежів. Компанія рекомендує погагашати борг за 5 днів до вказаної дати через те, що при банківському переказі платіж може йти до 3-х робочих днів і якщо Ви заплатили вчасно, а платіж надійшов на рахунок компанії з простроченням, то Вам будуть нараховані штрафні санкції в розмірі 0,3% в день.

Повертати кредит можна одним з 4-х способів:

 1. Через термінали у відділеннях КредитМаркет. Для оплати в терміналі, який встановлено у відділеннях, Вам знадобиться номер кредитного договору, а також Ваша дата народження. Ці дані необхідні для того, щоб гроші зайшли на рахунок компанії саме від Вас.
 2. Через термінали самообслуговування. Оплату можна провести в таких терміналах: iBox, EasyPay, City24, Regual Pay. Для того, що здійснити оплату потрібно вибрати поле «банківські операції» і натиснути на логотип «КредитМаркет». Далі потрібно ввести номер договору, дату народження і внести гроші в купюр приймач.
 3. Оплата онлайн з особистого кабінету. Це мабуть самий зручний спосіб погашення. Щоб здійснити оплату потрібно зайти в свій особистий кабінет на сайті компанії і зробити оплату зі своєї банківської картки. Перевага даного способу в тому, що не потрібно виходити навіть з дому.
 4. Оплата у відділеннях банків. У відділеннях ТАСкомбанк оплата проводиться без комісії. У відділеннях інших банків стягується комісія. Самий не зручний спосіб оплати, так як потрібно йти до відділення, відстояти чергу, так ще й заплатити комісію банку.

Якщо раптом Ви заплатили більше потрібного платежу, то залишок врахується за наступний платіж.

Реквізити для погашення:

IBAN (рахунок одержувача): UA483395000000026509000203001

Одержувач: ТОВ «ФК« ЦФР »

Код ЄДРПОУ: 35725063

Назва Банку: АТ «ТАСкомбанк»

Контакти

ТОВ «ФК «Центр Фінансових Рішень» 03150, Україна, Київ, вул. Велика Васильківська, 72, 9 пов., Оф.4.

Режим роботи: Понеділок - П'ятниця: з 09:00 до 18:00,

Перерва: з 13:00 до 14:00, Сб - Нд: вихідний.

Телефон підтримки для клієнтів: 0 800 308 707

Відгуки клієнтів та співробітників

Якщо Ви користувалися послугами даної компанії або працювали в ній, то залиште свій відгук в формі нижче. Даний відгук допоможе іншим людям в прийнятті тих чи інших рішень. Будь ласка залишайте свій відгук в розгорнутому вигляді, щоб компанія змогла на підставі відгуків покращувати свій сервіс і пропонувати більш вигідні продукти.

Для отримання позики в Кредит Маркет потрібно слідувати короткій інструкції:

 • Перейти на сайт компанії для заповнення анкети
 • Обрати суму, термін кредиту
 • Пройти процедуру верифікації картки
 • Дочекатись схвалення заявки
 • У випадку схвалення заявки Ви отримаєте гроші

Взяти кредит в Кредит Маркет можна на суму від 400 до 500000 гривень

Для оформлення кредиту-онлайн у Кредит Маркет позичальнику потрібно:

 • Паспорт та ідентифікаційний код
 • Бути повнолітнім громадянином
 • Мати банківську картку будь якого банку України
 • Мати доступ до мережі інтернет
 • Телефон та електронна адреса

Ваш соціальний статус не має значення. На будь які потреби, позику може оформити будь яка людина:

 • Студенти, пенсіонери
 • Безробітні
 • Ті хто працює не офіційно
 • Ті хто не мають постійного доходу
Популярні кредити
Ще


Кредит МаркетРейтинг: 5 з 5
Автор статей на сайті BigOrange
Світлана Марченко


Відгуки та коментарі


 • роман гах
  2020-01-28 10:27
  куди в івано франківську можна звернутись
Додайте Ваш відгук
Залиште свій Email, якщо бажаете отримати повідомлення про відповідь на Ваш коментар