Кредит на карту під 0%
Сума до 10 000 грнТермін до 45 днівВік до 70 років
Подивитись більше 15 пропозицій

Microcash позика онлайн ᐈ відгуки


Microcash ➤ Подай заявку на онлайн кредит і отримай свої гроші на будь-яку карту банку України миттєво за 10 хв

 • ✓ Відгуки
 • ✓ Умови
 • ✓ Вхід особистий кабінет
Залишити відгук про Microcash

Умови для отримання кредиту

Перший кредитПовторний кредит
Срок від 3 до 30 днів від 3 до 30 днів
Сума від 300 до 4000 гривень від 300 до 4000 гривень
Ставка 1.2% 1.2%
Вік від 18 до 70 років
Спосіб отримання На банківську карту онлайн

Офіційний сайт :  microcash.com.ua

Кредитний калькулятор Microcash


Сума кредиту
грн
Термін кредиту
днів

Вартість кредиту онлайн в Microcash

Перша позика Наступна позика
Сума: 2000 грн 2000 грн
Термін: 7 дн. 7 дн.
Вартість: 2400 грн 2400 грн
До сплати: 4400 грн 4400 грн

Взяти 1-й кредит

В іншій компанії
Переплата 1.4 грн замість 2400 грн

Стрімкий розвиток технологій, вплинув на сферу кредитування і змінив її в кращу сторону. Завдяки інтернет технологіям люди мають можливість отримувати онлайн позики на карту без тяганини з документами в банківських установах, більше того оформлення заявки можна здійснювати не виходячи з власної кімнати. Достатньо мати доступ в інтернет та мінімальний набір документів.

В Україні та Києві в тому числі, діє велика кількість подібних організацій, так званих МФО. Іноді важко зорієнтуватись і вибрати ту що дійсно задовільнить Вашим вимогам. Тому Big Orange старається зібрати максимум корисної інформації, в тому числі реальних відгуків, для того щоб полегшити Вам процедуру вибору МФО.


Що відомо про «Мікрокеш»

Мікрокеш - сервіс онлайн кредитування, за допомогою якого кожен бажаючий може отримати миттєву позику на банківську карту. При цьому витративши мінімум зусиль і часу. Кредити видаються на вигідних конкурентних умовах. З Мікрокеш кожен може розраховувати на фінансову допомогу.

Прочитавши публічний договір оферти, можна зрозуміти що бренд «Microcash» належить Товариству з Обмеженою Відповідальністю «ФІНТАРГЕТ», що здійснює свою діяльність на підставі Свідоцтва про реєстрацію фінансової установи ФК № 1073 від 07.08.2018 року, виданого Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг за розпорядженням № 1389 від 07.08.2018 року (єдрпоу 41955906, місцезнаходження: 01030, м.Київ, ВУЛИЦЯ ІВАНА ФРАНКА, будинок 42 Б), в особі директора Забровського Станіслава Володимировича.

Діяльність компанії регулюється чинним законодавством України і не суперечить йому. Проте ми рекомендуємо, перед тим як позичати гроші, уважно читати договір. Він є у відкритому доступі, компанія Мікрокеш не приховує від своїх клієнтів нічого. Це потрібно для того щоб усвідомити свою частку відповідальності. Та й загалом треба читати те що підписується Вашим прізвищем.

Микрокеш онлайн кредит

Умови отримання кредиту в «Мікрокеш»

Скориставшись послугами сервісу Microcash можна отримати кредит онлайн на карту. Сума на яку може розраховувати клієнт при першому зверненні варіюється від 300 грн до 10 000 грн. Договір можна укласти на мінімальний термін котрий складає 3 дні, а максимальний термін користування кредитом складає 30 днів. Ви маєте право розірвати договір достроково або скористатися пролонгацією позики і тим самим продовжити термін користування кредитом необмежену кількість разів. Відсоткова ставка за рік складає 620,5%. Варто відзначити що у Мікрокеш відсутні додаткові платежі.

Кредитний калькулятор Microcash

На сайті Microcash є зручний кредитний калькулятор, скориставшись яким Ви отримаєте інформацію про виплати що вас чекають відносно введених даних суми та терміну користування позики. В Big Orange на цій сторінці теж реалізований кредитний калькулятор, з таким же функціоналом для того щоб читаючи цю статтю Ви змогли оцінити свої можливості і прийняти правильне рішення відносно позики.

Для перших клієнтів Мікрокеш діє акційна пропозиція скориставшись якою можна отримати кредит онлайн під 0,01%. Для прикладу, якщо Ви берете першу позику у розмірі 1000 грн "під 0" то ставка по кредиту буде 0,01% на день. Відповідно за 10 днів користування кредитом переплата складе 10 грн ((1000,00 * 0,01 / 100 = 0,10 грн)*10). Правда на сайті МФО пишуть що кінцевою сумою платежу буде цифра 1070 грн. Звідки взялись ще 60 грн не зрозуміло. І це по при риторику «відсутність прихованих платежів». Але ця сума не велика, тому будемо вважати це прикрим непорозумінням.

Для стандартних умов кредитування онлайн у Microcash передбачений відсоток у розмірі 1.9%. Це не є поганою умовою кредитування – напевне самий розповсюджений відсоток на ринку мікропозик. І так, маючи позику у розмірі 1000 грн і термін 10 днів у фіналі ви сплатите 1190 грн.

Хто може отримати позику

У теперішні часи багато громадян потребують фінансової допомоги. Проте не всі можуть її отримати. Ви можете розраховувати на онлайн кредит у Мікрокеш якщо:

 • Ви проживаєте на території України і у Вас українське громадянство;
 • Вам є повних 18 років;
 • У Вас є Паспорт громадянина України та ідентифікаційний код (ІПН);
 • У Вас є картка будь якого діючого банку України.

При цьому:

Сума першого кредиту не може перевищувати 4 000грн. При подальшому користуванні послугами МФО сума зростає до 10 000грн. Мінімальна сума кредиту 400грн. Якщо перший кредит то відсоткова ставка буде становити 0,01 відсоток, при подальших позиках відсоток зросте до 1.9%. Термін користування позикою від 3х до 30 днів.

Перший кредит завжди акційний і оформляється за заниженою ставкою. У компанії цінують кожного клієнта, а тому використовують індивідуальний підхід. До Вас ніхто не застосовує завищених вимог, а сам кредит Ви можете оформити у будь яку пору доби, сервіс працює 24/7.

Чому «Microcash»

Сервіс, як і багато сервісів на ринку, використовує останні технологічні досягнення. Це дозволяє надавати кращі пропозиції по кредитах і відповідно конкурувати з топ МФО України. По при свою подібність до багатьох кредитних організацій Мікрокеш має свої суттєві переваги.

 1. Штучний інтелект
  Автоматична система обробки даних яку використовує Microcash, через свою унікальність і продуктивність, може носити назву справжнього штучного інтелекту. Неупередженість при видачі «дозволу» на отримання позики гарантована. А відсутність людського фактору виключає допуск банальних помилок при обробці даних.
 2. Миттєве прийняття рішення
  Через впроваджені технології, обробка даних які Ви залишаєте у вигляді заявки на сайті, проходить за секунди. Рішення про видачу приймається миттєво. А вже через 15 хв гроші поступають Вам на карту.
 3. Цілодобове обслуговування
  Замовити позику можна в будь який час протягом доби, адже сервіс працює 24/7. А всі процеси обробки інформації автоматизовані.
 4. Зрозуміла анкета
  Подаючи заявку на кредит Ви не отримуєте купу перепон, все що Вам потрібно – це заповнення простої анкети.

На які потреби частіше беруть позику

 1. На побутові потреби

  Сучасному українцю часто не вистачає грошей на елементарні речі. Статистика свідчить, що половину доходів ми витрачаємо на їжу. Це без сумніву сумна статистика. Тому часто можна зіткнутися із ситуацією коли бракує коштів на повсякденні сімейні витрати. В такому випадку на допомогу прийдуть мікропозики.

 2. На ремонт техніки

  Наше життя важко уявити без мобільного телефону чи ноутбука. Гаджети стали повноцінними «членами сім’ї». Тому їхню поломку ми зустрічаєм з болем. А гірше коли не вистачає грошей на ремонт. Багато людей позичають онлайн для термінових ремонтних робіт.

 3. На ремонт автомобіля

  Таксист з поламаним авто – безробітній. Коли не вистачає на ремонт автомобіля, можна отримати позику онлайн і автомобіль знову приносить прибутки.

 4. На лікування

  Медицина з кожним днем стає все менш доступною. Краще б люди взагалі не хворіли. Але утопій не існує. Якщо Вам вкрай потрібні кошти, то швидкою допомогою може стати позика онлайн.

 5. До ЗП

  З самого початку ніша швидких позик формувалася під лозунгом кредит до зарплати. Сьогодні така теза теж актуальна.

Як взяти кредит у «Microcash»

Процедура отримання грошей на карту складається із декількох простих кроків. А саме.

 1. Крок 1. На сайті Microcash виберіть необхідну суму і термін на який потрібні гроші, за допомогою «повзунків» на кредитному калькуляторі. На цьому етапі Ви можете оцінити свої сили ознайомившись із сумою яку видав калькулятор. Саме цю суму потрібно повернути, через указний період часу.
 2. Крок 2. Після того як Ви натиснете кнопку «отримати кредит», Ви потрапляєте на сторінку з формою реєстрації яку потрібно заповнити. На все про все піде декілька хвилин. Багато інформації не просять (паспорт, код, номер карти), основний час піде на процес підтвердження банківської карти, так звана процедура верифікації.
 3. Крок 3. . Як тільки картка буде підтверджена, Ви побачите перед собою договір оферти. Радимо Вам ознайомитись з ним. Хоч і онлайн, але він несе повну юридичну силу і його невиконання має наслідки. Після підписання договору ви отримаєте гроші на рахунок.

Що робити якщо у позиці відмовили

Коли Ви отримали відмову, не панікуйте. В більшості випадків її причина полягає в не коректне заповненій анкеті. Банальна одруківка може служити причиною відмови. Або сума яку ви хочете отримати занадто велика для першої позики. Надішліть заповнену анкету повторно. Або зробіть вибір кредиту онлайн на користь іншої МФО. Чим більше заявок тим більше шансів отримати бажану позику. Також можна взяти перший кредит під 0% в однієї з нижче приведених компаній.

Dinero
Ставка
0 %
Сума
15000 грн
Термін
до 30 днів
Credit Kasa
Ставка
0.01 %
Сума
20000 грн
Термін
до 27 днів
MoneyVeo
Ставка
0.01 %
Сума
17000 грн
Термін
до 30 днів

Як повернути кредит

Якщо Ви надумали оплатити позику, значить Ви є відповідальною людиною і це добре. Тепер розберемось як краще це зробити. Існує декілька способів повернути заборгованість.

 1. Найбільш простим є спосіб скористатись особистим кабінетом Мікрокеш. Увійшовши до кабінету Ви потрапите на сторінку діючого кредиту. Тут будуть відображатись всі необхідні дані зі стану позики. В куті з права в низу розміщена червона кнопка «погасити кредит», натиснувши її Ви можете оплатити борг із картки будь якого банку, а не тільки тією на яку отримували гроші в борг.
 2. Ще один не менш поширений спосіб, це скористатись сервісом приват24 від Приват Банку. Для цього увійдіть у свій приват24. Створіть новий платіж і у відповідне поле внесіть код ЄДРПОУ – 41955906. Після чого автоматично підтягнеться ФІНТАРГЕТ ТОВ - погашення кредитів, і відповідно всі необхідні дані для платежу. Впишіть номер договору та суму платежу. Після того додайте платіж у кошик та слідуйте інструкціям привату.
 3. Старий перевірений спосіб – це платіж у відділенні банку. Для цього Вам знадобляться реквізити компанії Мікрокеш та номер договору кредиту. Цю інформацію можна взяти у особистому кабінеті, або на офіційному сайті компанії.

Відгуки

Репутація компанії що планує свою діяльність стратегічно і хоче побудувати якісний сервіс, дуже залежить від відгуків простих людей. Тому пишіть своє враження від сервісу Мікрокеш. Біг Оранж публікує всі відгуки написані по суті (спам та реклама не допускається), тим більше якщо він чесний і не зовсім позитивний.

Для отримання позики в Microcash потрібно слідувати короткій інструкції:

 • Перейти на сайт компанії для заповнення анкети
 • Обрати суму, термін кредиту
 • Пройти процедуру верифікації картки
 • Дочекатись схвалення заявки
 • У випадку схвалення заявки Ви отримаєте гроші

Взяти кредит в Microcash можна на суму від 300 до 4000 гривень

Для оформлення кредиту-онлайн у Microcash позичальнику потрібно:

 • Паспорт та ідентифікаційний код
 • Бути повнолітнім громадянином
 • Мати банківську картку будь якого банку України
 • Мати доступ до мережі інтернет
 • Телефон та електронна адреса

Ваш соціальний статус не має значення. На будь які потреби, позику може оформити будь яка людина:

 • Студенти, пенсіонери
 • Безробітні
 • Ті хто працює не офіційно
 • Ті хто не мають постійного доходу
Популярні кредити
Ще


MicrocashРейтинг: 4 з 5
Автор статей на сайті BigOrange
Світлана Марченко


Відгуки та коментарі


 • Оксана
  2020-02-28 14:32
  Доброго дня! 28.02.20р. я закрила займ в вашій компанії тому прошу на електронну адресу відправити довідку про закриття.
Додайте Ваш відгук
Залиште свій Email, якщо бажаете отримати повідомлення про відповідь на Ваш коментар