Кредит на карту під 0%
Сума до 10 000 грнТермін до 45 днівВік до 70 років
Подивитись більше 15 пропозицій

Microcredit позика онлайн ᐈ відгуки


Microcredit ➤ Подай заявку на онлайн кредит і отримай свої гроші на будь-яку карту банку України миттєво за 10 хв

 • ✓ Відгуки
 • ✓ Умови
 • ✓ Вхід особистий кабінет

Умови для отримання кредиту

Перший кредитПовторний кредит
Срок від 1 до 365 днів від 120 до 365 днів
Сума від 500 до 5000 гривень від 500 до 25000 гривень
Ставка 1% 1%
Вік від 18 до 75 років
Спосіб отримання На банківську карту онлайн

Офіційний сайт :  microcredit.ua

Кредитний калькулятор Microcredit


Сума кредиту
грн
Термін кредиту
днів

Вартість кредиту онлайн в Microcredit

Перша позика Наступна позика
Сума: 2000 грн 2000 грн
Термін: 7 дн. 7 дн.
Вартість: 2000 грн 2000 грн
До сплати: 4000 грн 4000 грн

Взяти 1-й кредит

В іншій компанії
Переплата 1.4 грн замість 2000 грн

Microcredit – це бренд, що належить однойменній компанії з назвою ТОВ «Мікрокредит». Організація працює, як видно із назви, в сфері мікро кредитування. Видає швидкі споживчі кредити з мінімальними документами. Працює на ринку України з 2010 року. Надає свої послуги як онлайн так і у відділеннях, які розміщені по всій країні в більш як 100 містах. В 2016 році компанію визнали кращою організацією що працює в цій сфері. Дослідження проводили передові маркетингові компанії та Київський інститут соціології.

Клієнтами компанії можуть бути люди із різних соціальних груп. Для оформлення кредитного договору не потрібно поручителів, довідок про доходи, постійного місця роботи. Шанси на фінансову допомогу мають люди із поганою кредитною історією та навіть люди з судимістю.

Сервіс цієї МФО на вищому рівні. Якщо у Вас не має можливості прийти в офіс, або Ви просто бажаєте особисто поспілкуватись з кредитним консультантом компанії, у Вас є така можливість. Співробітник ТОВ «Мікрокредит» може приїхати до Вас до дому і надати необхідні консультації. Особливо популярною дана опція є для пенсіонерів котрим Важко пересуватись.

Кожен свідомий громадянин має можливість отримати кредит без черг у зручному місці.

Вимоги до позичальників

Оформлення мікро кредитів дуже проста процедура. Конкуренція що постійно зростає у цій сфері заставляє МФО іти на нечувані кроки. Покращення сервісу та мінімальні вимоги до позичальника стають простими інструментами завоювання довіри до бренду компанії. Правда мінімальні вимоги все ж існують, це пов’язано не тільки з бажанням компаній ідентифікувати своїх клієнтів. Українське законодавство теж вносить свої корективи в процес оформлення боргового зобов’язання.

Отже, для оформлення позики вам знадобиться: паспорт та ідентифікаційний код, якщо ви пенсіонер то і пенсійне посвідчення. На сьогодні, це всі необхідні документи.

Відсоткова ставка Microcredit

Microcredit дає можливість оформити фінансову допомогу у розмірі від 500 до 25 000 грн. Для тих хто користується сервісом в перше максимальна сума обмежена 8 тисячами гривень. Процентна ставка кредиту коливається від 1,25% до 1,57% в день, в залежності від обраного кредитного продукту. Максимальний термін кредитування становить 1 рік. Кредит отримують 9 із 10 людей котрі звертаються за допомогою. При цьому час розгляду заявок декілька хвилин.

В залежності від Ваших потреб та можливостей можна обрати відповідний вид кредитування. В МФО Мікрокредит їх налічується декілька:

 • ОНЛАЙН КРЕДИТ
 • ПРОДУКТ MONTHCREDIT
 • ПРОДУКТ PENSIONER
 • ПРОДУКТ MICROCREDIT
 • ПРОДУКТ MICROZP2
 • ПРОДУКТ CREDIT+
 • ПРОДУКТ POSCREDIT

Різниця полягає в процедурі оформлення, сумі можливої позики та термінах кредитування. Кредитні консультанти компанії з радістю дадуть Вам інформацію по кожному продукту.

Як отримати кредит?

Є декілька варіантів оформлення заявки. Перши варіант – це оформлення у відділенні МФО. Процедура дуже проста і від Вас вимагає лише присутності з паспортом та ідентифікаційним кодом. Менеджер компанії оголосить всі подальші дії.

При оформленні кредиту онлайн, ви витратите близько 15 хвилин. За допомогою кредитного калькулятора оберіть необхідну суму та термін кредиту. Система розрахує необхідну для повернення суму, Ви зразу будете розуміти скільки потрібно переплатити. Далі натиснувши на кнопку «отримати гроші» подайте заявку. Коли оформлюєте позику в перше всю процедуру слід починати з головної сторінки, якщо звернення повторне дій стає набагато менше. За допомогою декількох натискань «миші» кредит можна оформити з особистого кабінету. В анкеті вказуйте тільки актуальну та правдиву інформацію. В противному випадку Ваша заявка може бути не розглянута.

Окремої уваги варта процедура верифікації. Тимчасово на вашому рахунку буде заблокована мінімальна сума грошей. Зразу після підтвердження її розблокують. Компанія мусить переконатись в тому що картка дійсно Ваша та що за її допомогою можна проводити фінансові операції.

Після позитивного рішення про надання кредиту підпишіть договір. Гроші в ту ж мить будуть переказані на Ваш рахунок.

Що робити якщо у видачі відмовлено?

Кожна МФО має право без пояснення причини відмовити у кредиті. Якщо така участь спіткала Вас, а гроші потрібні терміново, скористайтесь кращими пропозиціями у нас на сайті. Кредити онлайн сучасне рішення Ваших фінансових труднощів.

Пролонгація кредиту

Якщо не встигаєте погасити заборгованість в терміни вказані в кредитному договорі, скористайтесь послугою пролонгації. Так Ви зможете уникнути штрафів та переплат, а також зберегти хорошу кредитну історію. Активувати дану послугу можна в особистому кабінеті.

Контакти

Центральний офіс у м. Києві: вул. Автозаводська, буд. 24, корпус 2, офіс 412

Телефон для довідок: 0 (800) 30 60 50 (Безкоштовно по всій Україні).

Зі списком всіх відділень на території України можна ознайомитись на сайті компанії у відповідному розділі.

Microcredit відгуки

Якщо Ви маєте досвід співпраці з Microcredit, обов’язково поділіться ним нижче. Для багатьох людей саме Ваша думка може стати вирішальною при прийнятті рішення.

Для отримання позики в Microcredit потрібно слідувати короткій інструкції:

 • Перейти на сайт компанії для заповнення анкети
 • Обрати суму, термін кредиту
 • Пройти процедуру верифікації картки
 • Дочекатись схвалення заявки
 • У випадку схвалення заявки Ви отримаєте гроші

Взяти кредит в Microcredit можна на суму від 500 до 5000 гривень

Для оформлення кредиту-онлайн у Microcredit позичальнику потрібно:

 • Паспорт та ідентифікаційний код
 • Бути повнолітнім громадянином
 • Мати банківську картку будь якого банку України
 • Мати доступ до мережі інтернет
 • Телефон та електронна адреса

Ваш соціальний статус не має значення. На будь які потреби, позику може оформити будь яка людина:

 • Студенти, пенсіонери
 • Безробітні
 • Ті хто працює не офіційно
 • Ті хто не мають постійного доходу
Популярні кредити
ЩеРейтинг: 4 з 5
Автор статей на сайті BigOrange
Світлана Марченко


Відгуки та коментарі


Додайте Ваш відгук
Залиште свій Email, якщо бажаете отримати повідомлення про відповідь на Ваш коментар