Кредит на карту під 0%
Сума до 10 000 грнТермін до 45 днівВік до 70 років
Подивитись більше 15 пропозицій

Miloan позика онлайн ᐈ відгуки


Miloan ➤ Подай заявку на онлайн кредит і отримай свої гроші на будь-яку карту банку України миттєво за 10 хв

 • ✓ Відгуки
 • ✓ Умови
 • ✓ Вхід особистий кабінет
Залишити відгук про Miloan

Умови для отримання кредиту

Перший кредитПовторний кредит
Срок від 1 до 30 днів від 1 до 30 днів
Сума від 500 до 12000 гривень від 500 до 15000 гривень
Ставка 0.01% 1.6%
Вік від 18 до 65 років
Спосіб отримання На банківську карту онлайн

Офіційний сайт :  miloan.ua

Кредитний калькулятор Miloan


Сума кредиту
грн
Термін кредиту
днів

Вартість кредиту онлайн в Miloan

Перша позика Наступна позика
Сума: 2000 грн 2000 грн
Термін: 7 дн. 7 дн.
Вартість: 20 грн 3200 грн
До сплати: 2020 грн 5200 грн

Взяти 1-й кредит

В іншій компанії
Переплата 1.4 грн замість 3200 грн

Мілоан (Miloan) - це популярний на території України сервіс миттєвого онлайн кредитування на банківську карту. МФО було засновано і веде свою діяльність в Україні з 2016 року і є однією з перших компаній в даному сегменті на ринку України. Компанія офіційно зареєстрована на ринку України і платить податки зі своєї діяльності в бюджет. Мікрофінансова компанія має фінансову ліцензію №2843 від 10.11.16 року, а також реєстраційний номер фінансових компаній 16103409 від 14.07.2016.

У даному онлайн сервісі мікрокредитування при першому зверненні можна отримати суму від 500 до 12000 гривень і строком від 1-го до 30-ти днів, причому для нових клієнтів діє постійна акція на процентну ставку в розмірі 0,01%. При повторних зверненнях можна отримати вже до 15000 гривень з тим же терміном кредитування, але процентна ставка буде вже 1,6% в день - без урахування акцій і промокодів, які є практично завжди. Також у компанії діє кожен день постійний розіграш, що полягає в розіграші 1000 гривень між всіма хто в цей день подав заявку на кредит. Компанія дуже піклується про своїх клієнтів і розробила зручний спосіб взяття позики, його повернення і рішення, якщо клієнт не може повернути гроші вчасно - пролонгація без комісій. Детальний опис компанії і умов читайте нижче.

Відсоткова ставка

Відсоткова ставка в сервісі мікрокредитування Miloan не велика в порівнянні з іншими аналогічними компаніями. Так при першій позиці ставка становить всього 0,01% в день (максимальна сума при цьому 12000 гривень) - така ставка при першому кредиті приблизно у 40% компаній в Україні і вона обумовлена тим, що компанії таким чином залучують клієнтів, тобто можна сказати , що це маркетинговий хід.

При повторному зверненні в дану компанію процентна ставка становить 1,6% в день. Середня по ринку процентна ставка на повторні позики 1,9% в день, тому у МФО Мілоан пропозиція значно краще ніж у інших компаній. Нижче розглянемо скільки Ви переплатите в абсолютному значенні, якщо отримаєте гроші в даній компанії при 1-му і повторному зверненні.

Miloan онлайн кредит

Розрахунок кредиту на суму 3500 гривень терміном на 12 днів для 1-го кредиту

Припустимо Ви звертаєтеся в дану компанію 1-й раз і хочете знати скільки Ви переплатите по кредиту, якщо візмете суму в розмірі 3500 гривень на термін 12 днів. Відразу обмовимося, що переплата, яка пишется нижче актуальна в разі погашення кредиту вчасно. Отже, процентна ставка становить 0,01% для нових клієнтів. За 1 день переплата буде дорівнює 0,35 гривні або 35 копійок. Так як Ви берете кредит на суму 12 днів, то за 12 днів Вам буде нараховано 4 гривні і 20 копійок.

Miloan онлайн кредит

Як Ви вже напевно зрозуміли користуватися кредитними грошима дуже вигідно і дешево, якщо виконувати свої зобов'язання. Якщо Ви прострочили повернення боргу, то за 1 день прострочення Вам буде нараховуватися стандартна процентна ставка в розмірі 1,6 відсотка в день, що складає 56 гривень. Також будуть нараховані штрафні санкції, які індивідуальні і прописані в кредитному договорі. Як Ви вже зрозуміли, якщо у Вас немає грошей оплатити позику, краще перезайміть у друга або перекредитуйтеся в інший МФО під 0,01% в день - це для Вас буде більш вигідно, ніж оплачувати штрафи і підвищену процентну ставку.

Розрахунок кредиту на суму 6500 гривень терміном на 14 днів для повторних позик

Якщо Ви хочете взяти повторну позику в Мілоан під 1,6% в день на суму 6500 гривень і на строк 14 днів (саме до зарплати), то розрахунок за кредитом буде наступний. Переплата в день становитиме 104 гривні. За 14 днів переплата складе суму рівну тисячі чотиреста п'ятьдесят чотири гривні. Щоб розрахуватися з кредитором, Вам потрібно буде внести суму рівну 7954 гривні, яка включає в себе тіло кредиту і нараховані відсотки.

Варто відзначити, що якщо для отримання грошей у Вас вирішальний фактор в ухваленні рішення про взяття кредиту - це переплата по ньому, то краще не брати повторний займ в мілоан, а взяти в іншій компанії перший кредит під 0 відсотків

Вимоги для схвалення заявки

Фінансова компанія Мілоан, як і інші МФО на ринку України, є кредитними компаніями, метою яких є отримання прибутку. Тому, виходячи з того, що компанія повинна отримати прибуток є певні вимоги для клієнтів, щоб було так, що обсяг усіх виданих грошей всім клієнтів, був менше обсягу всіх повернених грошових коштів.

Виходячи з описаного вище, компанії розробляють свої системи прийняття рішення про видачу позики, щоб був позитивний баланс на певному проміжку часу. Такі системи називаються кредитний скоринг.

Кредитний скоринг, як і в будь-якому банку, за інформацією яку Ви передаєте при заявці, на основі статистичних даних, визначає з якою ймовірність Ви повернете кредит вчасно. Щоб Вам схвалили видачу грошей з найбільшою ймовірністю, Вам потрібно відповідати певним вимогам, причому деякі з них обов'язкові, а деякі - ні, але підвищують шанс схвалення заявки. Вимоги до позичальника читайте нижче:

 1. Ви повинні бути громадянином України. Це обов'язкова вимога, оскільки компанія має фінансову ліцензію в Україні і має право працювати з громадянами України.
 2. У Вас повинен бути оригінал паспорта (або id карта, яка замінює паспорт) та ідентифікаційний номер платника податків ІПН. Вони необхідні для верифікації Вас в кредитній компанії. Також компанія просить сфотографуватися з паспортом, для того, щоб перевірити чи дійсно це Ваш паспорт. Наявність паспорта та ІПН - обов'язково, без них гроші в борг Ви не отримаєте.
 3. У Вас повинен бути мобільний номер телефону. Також обов'язково, оскільки за допомогою нього верифікується банківська карта, а також співробітники організації можуть уточнювати у Вас введені в заявки Ваші дані.
 4. У Вас повинна бути банківська картка українського банку. Необхідна вона для того, щоб зарахувати на неї кредитні кошти.
 5. У Вас повинен бути комп'ютер або телефон з виходом в інтернет. Оскільки заявку оформити можна тільки онлайн.
 6. Ви повинні бути працевлаштовані офіційно або неофіційно. Ця вимога не обов'язкова, вона лише підвищує шанси на видачу Вам позики.
 7. Ви повинні бути прописані і проживати на території України за винятком АР Крим і тимчасово окупованих територій Донецької і Луганської областей.
 8. Вам повинно бути більше 18-ти років і менше 69. Нижня межа віку обумовлена законодавством України, а верхня політикою самої компанії.

Недоліки МФО

Ідеальних компаній не існуює, оскільки це конкурентний ринок і якби за всіма параметрами компанія була Вище своїх конкурентів вона була б збитковою. Перерахуємо недоліки Мілоан нижче:

 • Компанія вимагає завантажити фотографію з паспортом в руках. Так робить більшість компанія на ринку України. Існує кілька компаній у яких цієї вимоги немає, але там і процентна ставка навіть при першому кредиті близько 2% в день.
 • У кредитному договорі з МФО є пункт, яким Ви підтверджуєте, що у Вас можуть з карти списуватися гроші примусово в разі прострочення по кредиту. Даний пункт є у Всіх аналогічних компаній і не варто його лякатися, якщо Ви заздалегідь знаєте, що зможете повернути кредит.
 • Також Ви підтверджуєте і даєте свою згоду, що в разі прострочення, Ваші дані можуть передати 3-м особам, для відстоювання інтересів Мілоан. Тобто компанія, може наприклад передати дані колекторам, які працюють за договором комісії, тобто отримують винагороду за повернутий Вами займ. Не потрібно боятися цієї вимоги - така згода є в будь-якому МФО, а також банках при взятті кредиту.

Переваги Miloan

Компанія на ринку України працює з 2016-го року і за цей час розробила безліч переваг в порівнянні з конкурентами.

Miloan онлайн кредит

Для нових клієнтів:

 • Перший кредит в компанії можна отримати під 0,01% в день - майже на шару. При цьому термін кредитування буде до 30-ти днів, а максимальна сума до 12000 гривень. Така умова є приблизно у половини компаній на ринку України, але у них як правило перший займ обмежений 3000 гривнями, а в мілоан можна взяти аж 12000 гривень.
 • Рівень схвалення заявок становить понад 90% клієнтів. Це пов'язано з бізнес моделлю компанії, якій вигідно видавати позики практично всім, щоб поліпшити свій кредитний скоринг.
 • У компанії доступна пролонгація позики, тобто його продовження у разі якщо у Вас проблеми з фінансами і Ви не можете повернути гроші вчасно.
 • Для того, щоб оформити позику з документів потрібен тільки паспорт та ІПН, що робить оформлення кредиту дуже простим. Адже Вам не потрібно збирати різні довідки, як в банку, для успішного оформлення.
 • Гроші надходять на карту дуже швидко. Як правило з моменту заповнення заявки до отримання грошей на свою банківську картку не проходить і 15 хвилин.

Для повторних клієнтів:

 • Ви можете отримати персональні знижки на процентну ставку. Стандартна ставка становить 1,6% в день, а Вам може бути запропоновано взяти позику до 0,8% в день. Компанія дають такі спеціальні пропозиції надійним позичальникам, які вчасно погашали попередні позики.
 • Збільшена сума позики. При першому зверненні компанія може видати до 12000 гривень. Якщо Ви успішно погасили перший борг, то у 2-й раз Вам може бути видано 15000 гривень.
 • Всі повторні позики схвалюються автоматично, без участі співробітників компанії. Це дуже зручно, адже Ви можете зайти в особистий кабінет і отримати гроші на карту через 5 хвилин.
 • Всі дані з компанії передаються в українське бюро кредитної історії. Тому, якщо у Вас погана кредитна історія і Ви не можете отримати наприклад іпотеку, то Ви можете її поліпшити за допомогою сервісу мілоан, для цього потрібно кілька разів взяти і повернути борг. При цьому не потрібно брати великі суми грошей.

Ліцензія та свідоцтво про реєстрацію

ТОВ «Мілоан» має фінансову ліцензію і має право видавати кредити на території України. Початок дії ліцензії: 11.11.2016 р, ліцензія була переоформлена 26.01.2017 р. і є безстроковою.

Miloan онлайн кредит

Як отримати позику в Мілоан?

Отримати гроші в сервісі мікрокредитування Miloan дуже просто. Для цього потрібно зайти на офіційний сайт компанії і слідувати інструкції написаній нижче.

Інструкція з оформлення кредиту

 1. Виберіть суму і термін кредитування в кредитному калькуляторі. Для першої позики максимальна сума становить 12000 гривень, а термін кредитування - 30 днів. У калькуляторі буде показана автоматично сума до повернення і дата коли необхідно буде внести дану суму.
  Miloan онлайн кредит
 2. Після вибору суми і терміну кредитування натисніть на кнопку «Отримати гроші». Вас, після натискання, направить на реєстрацію в сервісі. Вам потрібно зареєструватися. У реєстраційній формі потрібно буде ввести ПІБ (тільки українською мовою - як в паспорті), ІПН, вказати свій мобільний номер і електронну поштову скриньку. Обов'язково поставте галочку, на згоду обробки Ваших персональних даний (якщо Ви не згодні з даною вимогою, то зареєструватися і взяти позику у Вас не вийде, так як без цієї згоди компанія не зможе запросити Вашу кредитну історію в УБКІ). Ставити галочку на згоду отримувати персональні пропозиції і акції не обов'язково. Реєстрацію потрібно буде підтвердити за допомогою СМС пароля, який буде Вам відправлений автоматично на вказаний Вами номер.
 3. Далі потрібно заповнити коротку анкету про себе. У цій анкеті потрібно ввести дані про Вашу роботу, місце проживання, дати народження та інші стандартні запитання. Тут потрібно вказувати тільки реальні дані, так як компанія перед схваленням заявки перевіряє ці дані в УБКІ.
 4. Далі потрібно ввести дані Вашої банківської картки і підтвердити її. Для підтвердження на вашій картці буде заблокована 1 гривня, а в примітці блокування буде вказано спеціальний код, який потрібно ввести в спеціальне поле. Ці дії необхідні для підтвердження того, що це саме Ваша банківська карта. Даний код можна дізнатися в своєму інтернет банкінгу або в службі підтримки Вашого банку. Варто відзначити, що дані картки сервісу Мілоан не передаються, вони бачать тільки останні 4 номера карти. Всі дані по введенії Вашій картці зберігаються в сервісі Лікпей, Віза або Мастеркард. Ви можете ввести декілька карток, на які будуть зараховуватися гроші і з яких можна оплачувати борг в особистому кабінеті. Гроші будуть зараховуватися на ту картку яка вказана як основна.
 5. Після розгляду заявки, Вам прийде смс і / або електронний лист на пошту про рішення у видачі чи ні Вам грошей. Якщо рішення позитивне, то Вам потрібно зайти в особистий кабінет і підтвердити, що Ви хочете отримати гроші. Після підтвердження, майже миттєво гроші будуть зараховані Вам на рахунок. Вам також може прийти пропозиція про взяття меншої суми ніж Ви вказували, це означає, що сервіс не схвалив Вам початкову суму позики, але схвалив менше. Щоб отримати меншу суму - її також необхідно підтвердити в особистому кабінеті. Термін підтвердження діє 24 години, якщо Ви за цей час не підтвердили взяття кредиту, то заявку потрібно буде подавати заново.

Прийшла СМС з відмовою, що робити?

Якщо Вам прийшло SMS повідомлення з відмовою у видачі грошей, значить або у Вас погана кредитна історія, або Ви подали не дійсну інформацію про себе, тобто в УБКІ знаходиться інша інформація. На ринку України існують інші аналогічні компанії, які видають перший кредит без відсотків і в них інша система прийняття рішення про видачу грошей, тому Ви можете подати заявку їм і отримати потрібні вам гроші. Компанії з максимальним рівнем схвалення представлені нижче:

MoneyVeo
Ставка
0.5 %
Сума
10000 грн
Термін
до 30 днів
Вік
від 18 до 75
Credit Kasa
Ставка
0 %
Сума
7000 грн
Термін
до 27 днів
Вік
від 18 до 60

Промокод

Промокод - це спеціальний код, який дає кращі умови по кредиту.

Miloan онлайн кредит

Наприклад можна отримати знижений відсоток по кредиту, збільшену суму кредиту або продовження терміну позики.

Промокоди бувають персональні і багаторазові. Персональні промокоди розсилаються компанією індивідуально і вони діють всього 1 раз.

Багаторазові Промокоди поширюються в ЗМІ і як правило діють багато разів і спрямовані на залучення нових клієнтів.

Щоб використовувати промокод його потрібно ввести в кредитному калькуляторі до подачі заявки на кредит.

В даний момент у МФО відсутні багаторазові промокоди. Всі актуальні промокоди багатьох МФО України публікуються в розділі акції.

Акції

Мілоан піклується про своїх своїх клієнтів і пропонує всі можливі акції. Для нових клієнтів діє постійна акція, яка передбачає, що перший кредит береться під 0,01% в день. Така акція є практично у половини компаній на ринку Україн

Щоденний розіграш 1000 гривень

У компанії також діє щоденний розіграш в розмірі 1000 гривень. Ці гроші розігруються серед усіх людей які взяли кредит в день розіграшу. Якщо Ви стали переможцем, то компанія повідомить Вас про це смс повідомленням на номер, який Ви вказали і повідомить як вона передасть Вам цей виграш. Як правило, компанія списує 1000 гривень з Вашого тіла кредиту або перераховує гроші на Вашу банківську картку.

Як повернути кредит?

Погасити займ можна декількома способами. Компанія подбала про те, щоб Вам було зручно оплатити борг.

 1. Банківською карткою без входу в особистий кабінет. Щоб оплатити свій кредит, потрібно зайти на сайт компанії і натиснути кнопку «погасити кредит». У з'явившомуся полі потрібно ввести номер свого кредитного договору та сплатити заборгованість. Оплату можна провести будь-якою картою без підв'язування її до сервісу.
 2. Банківської картою з особистого кабінету. Цей спосіб зручний тим, що не потрібно пам'ятати номер свого кредитного договору. Щоб здійснити оплату потрібно увійти в особистий кабінет і натиснути кнопку «Оплатити позику», і вибрати карту з який Ви хочете здійснити платіж. Варто відзначити, що тут можна використовувати тільки карти які підв'язані в особистому кабінеті.
 3. Готівкою в терміналі Приватбанку. Щоб оплатити борг в терміналі, потрібно на екрані терміналу натиснути пошук і ввести «Мілоан». Далі необхідно ввести номер кредитного договору (запишіть його, перед тим як йти до терміналу). Далі потрібно вибрати послугу яку Ви оплачує: погашаєте кредит або пролонгуєте займ. Вносьте необхідну суму і оплачуйте кредит. Спосіб не зручний, так як потрібно йти до термінулу.
 4. З картки ПриватБанку в Приват24. Щоб оплатити гроші з Приват24, потрібно в його зайти і перейти на вкладку «мої платежі». Далі в пошуку набрати «Мілоан», ввести номер договору, вибрати карту з якої виробляти оплату, якщо вона у Вас не одна і здійснити платіж.
 5. У терміналах EasyPay. Даний спосіб аналогічний оплаті в терміналі Приватбанку. Щоб оплатити борг годин скористуйтеся пошуком.

Пролонгація

Пролонгація дозволяє не платити додаткові відсотки за прострочення боргу і далі користуватися кредитом без будь-яких наслідків, які виникають при простроченні. Вам вигідніше скористатися даною послугою, ніж платити додаткові відсотки.

Пролонгувати позику можна на 3, 7 або 15 днів. При цьому, щоб скористатися даною послугою потрібно оплатити поточні відсотки. Варто відзначити, що при пролонгації на користування кредитом нараховується стандартна процентна ставка в розмірі 1,6%.

Miloan онлайн кредит

Оплатити послугу пролонгації можна такими ж способами, що і оплатити кредит.

Miloan онлайн кредит

Контакти

Компанія має тільки юридичну адресу. Адреси для прийому громадян у неї немає, як і у інших аналогічних компаній.

Юридична адреса: 04107, м. Київ, вул. Багговутівська 17-21.

Телефон: 044 337 36 67

Електронна пошта: info@miloan.ua

Графік роботи служби підтримки: 8:00 - 20:00 щоденно в святкові і вихідні дні.

Відгуки

Сервіс порівняння фінансових послуг BigOrange створений для незалежного огляду послуг та відгуків про фінансові компаній реальний людей. Якщо Ви користувалися послугами даної компанії, то залиште свій реальний відгук. Відгуки з ненормативною лексикою опубліковані не будуть, або будуть опубліковані без цих слів. Також не публікуйте свої персональні дані і дані 3-х осіб, такі відгуки теж не будуть опубліковані, тому що потім Вам можуть надсилати рекламний спам.

Якщо Ви хочете опублікувати позитивний або негативний відгук, то публікуйте з відповіддю, чому Ви так вважаєте! - це допоможе іншим людям у виборі

Для отримання позики в Miloan потрібно слідувати короткій інструкції:

 • Перейти на сайт компанії для заповнення анкети
 • Обрати суму, термін кредиту
 • Пройти процедуру верифікації картки
 • Дочекатись схвалення заявки
 • У випадку схвалення заявки Ви отримаєте гроші

Взяти кредит в Miloan можна на суму від 500 до 12000 гривень

Для оформлення кредиту-онлайн у Miloan позичальнику потрібно:

 • Паспорт та ідентифікаційний код
 • Бути повнолітнім громадянином
 • Мати банківську картку будь якого банку України
 • Мати доступ до мережі інтернет
 • Телефон та електронна адреса

Ваш соціальний статус не має значення. На будь які потреби, позику може оформити будь яка людина:

 • Студенти, пенсіонери
 • Безробітні
 • Ті хто працює не офіційно
 • Ті хто не мають постійного доходу
Популярні кредити
Ще


MiloanРейтинг: 4 з 5
Автор статей на сайті BigOrange
Світлана Марченко


Відгуки та коментарі


Додайте Ваш коментар
Залиште свій Email, якщо бажаете отримати повідомлення про відповідь на Ваш коментар