Кредит на карту під 0%
Сума до 10 000 грнТермін до 45 днівВік до 70 років
Подивитись більше 15 пропозицій

Mister Cash позика онлайн ᐈ відгуки


Mister Cash ➤ Подай заявку на онлайн кредит і отримай свої гроші на будь-яку карту банку України миттєво за 10 хв

 • ✓ Відгуки
 • ✓ Умови
 • ✓ Вхід особистий кабінет
Залишити відгук про Mister Cash

Умови для отримання кредиту

Перший кредитПовторний кредит
Срок від 1 до 30 днів від 1 до 30 днів
Сума від 400 до 15000 гривень від 400 до 15000 гривень
Ставка 0.01% 1.65%
Вік від 18 до 65 років
Спосіб отримання На банківську карту онлайн

Офіційний сайт :  mistercash.ua

Кредитний калькулятор Mister Cash


Сума кредиту
грн
Термін кредиту
днів

Вартість кредиту онлайн в Mister Cash

Перша позика Наступна позика
Сума: 2000 грн 2000 грн
Термін: 7 дн. 7 дн.
Вартість: 20 грн 3300 грн
До сплати: 2020 грн 5300 грн

Взяти 1-й кредит

В іншій компанії
Переплата 1.4 грн замість 3300 грн

Mister Cash (Містер Кеш) - новий онлайн сервіс мікро кредитування, який заробив на території України з 2019-го року (фінансова ліцензія також отримана в 2019 році). Бренд MisterCash належить компанії ТОВ «Еквіфін Україна» - під цією юридичною особою і працює ця фінансова установа. Компанія офіційно зареєстрована на території України і платить податки в бюджет. Має ідентифікаційний номер № 42987483. Зареєстрована компанія в місті Київ за адресою: 01024, м.Київ, Печерський район, вулиця Басейна, будинок 6.

У фінансовій компанії можна отримати гроші в розмірі від 400 до 15000 гривень як при першому зверненні, так і при наступних. На перший кредит діє акційна відсоткова ставка в розмірі 0,01% в день (яка діє тільки в разі своєчасного погашення, якщо Ви прострочили виплату боргу, то на всі дні буде діяти стандартна процентна ставка). При повторних позиках діє стандартна процентна ставка в розмірі 1,65% в день. Гроші можна отримати на термін від 1-го до 30 днів, також можна пролонгувати борг на загальний строк не більше 60-ти днів, при цьому сплативши нараховані відсотки. Велика ймовірність отримати гроші в сервісі у людей від 18-ти до 65-ти років.

Сервіс працює цілодобово, 7 днів на тиждень у вихідні та святкові дні. Сайт компанії має зручний і зрозумілий інтерфейс, на якому розміщена вся необхідна інформація. Заявки обробляються автоматично, тому видача кредиту з моменту заходу на сайт до отримання грошей на банківську карту, становить до 20-ти хвилин.

Процентна ставка

Новий сервіс мікрокредитування проаналізувавши ринок, запропонував своїм клієнтам процентні ставки нижче, ніж в середньому по ринку. Так, для нових клієнтів діє акційна відсоткова ставка в розмірі 0,01%, а стандартна ставка дорівнює 1,65%.

Важливо! У разі прострочення по кредиту, на дні прострочення нараховується підвищена штрафна процентна ставка в розмірі 4% від залишку по тілу кредиту і ця ставка не залежить від того перший раз Ви зверталися в сервіс або є постійним клієнтом.

Також в разі прострочення по позиці для нових клієнтів (коли діє акційна ставка 0,01% в день) процентна ставка перераховується з 0,01% до стандартної в розмірі 1,65% за фактично використані дні.

Тому, якщо настає день платежу, а у Вас немає грошей, щоб його погасити, скористайтеся послугою пролонгації або візьміть новий кредит без відсотків, щоб перекредитуватися і не платити підвищену процентну ставку в майбутньому.

Приклад розрахунку кредиту на суму 3800 гривень терміном на 18 днів при 1-м зверненні

Припустимо, Ви вирішили взяти позику на суму 3800 гривень і строком на 18 днів. Як було вже написано вище процентна ставка в даному випадку становитиме 0,01% на день.

Mister Cash

Отже за 1 день користування кредитом Ви заплатите суму в розмірі 0,38 грн. або 38 копійок. Тоді за 18 днів Ви заплатите 6.84 гривні відсотків. І щоб розрахуватися повністю з боргом Вам потрібно буде заплатити 3806,84 гривні.

Припустимо, Ви забули за свій кредит або у Вас не було грошей, щоб його погасити. Ви вирішили погасити борг на 20-й день користування кредитом. Тоді за перші 18 днів акційна ставка пропадає і діє стандартна в розмірі 1,65% в день, що в свою чергу становить переплату 62.7 гривні в день. За 18 днів нараховані відсотки складуть 1128,7 гривень. За 2 дні прострочення буде діяти ставка в розмірі 4% від тіла кредиту, тобто Ви переплатите за день 152 гривні, а за 2 дні 304 гривні. Разом, щоб погасити борг на 20-й день Вам потрібно погасити відсотки в розмірі 1432.7 гривні і тіло кредиту в розмірі 3800 гривень. Всього потрібно внести на рахунок компанії 5232.7 гривні.

Як Ви зрозуміли з опису попереднього абзацу, потрапляти в прострочення Вам не вигідно і краще перепозичити у когось гроші, ніж потрапляти в прострочення і платити шалені відсотки.

Приклад відсотків для кредиту на 2200 гривень на 4 дні для повторних клієнтів

Припустимо Ви вже користувалися послугами даної компанії і хочете взяти в борг суму 2200 гривні на 4 дні. Процентна ставка буде дорівнює 1,65% в день. Так, за день користування кредитом Ви будете платити 36.3 гривні. А за 4 дня заплатите 145.2 гривні відсотків

Нехай Ви опинилися у важкій ситуації і гроші на погашення у Вас з'явилися тільки на 15-й день користування позикою. Тоді за прострочені 11 днів Ви будете платити підвищену ставку 4%. За день переплата становитиме 88 гривень. За 11 днів переплата складе 968 гривень. Всього за 15 днів нараховані відсотки будуть дорівнювати 1113.2 гривні. Повна сума до погашення дорівнюватиме 3313.2 гривні.

Вимоги для отримання коштів

Як і у більшості аналогічних компаній, вимоги для отримання онлайн кредиту досить прості. Вони включають як технічні вимоги - без яких не вийти пройти певні етапи верифікації так і законодавчі - тобто ті, які потрібно виконувати по законодавству України. Вимоги перераховані нижче:

 • Ви повинні бути громадянином України і постійно проживати в Україні, крім АР Крим і не підконтрольних територіях донецької і луганської областей.
 • У Вас повинен бути оригінал Вашого паспорта (або id картки - яка замінює паспорт), а також ІПН.
 • Ви повинні мати вихід в мережу інтернет, так як позики оформляються виключно онлайн на сайті компанії.
 • У Вас повинен бути діючий номер телефону, на нього приходить код підтвердження при реєстрації.
 • Вам повинно бути більше 18-ти років, так як законодавство України не дозволяє видавати кредити не повнолітнім громадянам.
 • Ви повинні бути молодше 65-ти років - це політика компанії.
 • У Вас повинна бути банківська картка українського банку - на неї перераховуються кредитні гроші.
 • Не повинно бути прострочень і діючих кредитів в компанії МістерКеш.

Недоліки Містер Кеш

Компанія недавно з'явилася на ринку України і тому недоліків у неї практично немає. Є маленькі формальності, які можна віднести до недоліків:

 • Максимальний термін пролонгації позики становить всього 60 днів. Тут не зрозуміла логіка компанії, так як при пролонгації Ви все одно платите відсотки по кредиту - причому вчасно.
 • При простроченні нараховується процентна ставка в розмірі 4%. Хоч такі умови і має більшість компаній, але як правило, у них штрафна ставка дорівнює 3%.

Переваги

Хоч компанія і нова на ринку України, вона має свої переваги в порівнянні з іншими компаніями:

 • Кредит можна отримати без реєстрації в паспорті. Багато компаній Вам не видадуть позику, якщо у Вас не буде прописки.
 • При першому кредиті процентна ставка становить всього 0,01% в день.
 • Інтерфейс сайту дуже простий і зрозумілий.
 • Система обробляє заявки в автоматичному режимі, тому ця обробка є дуже швидкою.

Ліцензія та свідоцтво про реєстрацію

Компанія офіційно зареєстрована на території України і має фінансову ліцензію від Нацкомфінпослуг, а також свідоцтво про реєстрацію компанії.

Повне найменування фінансової установи: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЕКВІФІН УКРАЇНА»

Ідентифікаційний код: 42987483

Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи ФК №1251 від 19.09.2019, видане Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг.

Як взяти кредит в MisterCash?

Отримати гроші через сервіс онлайн кредитування МікроКеш дуже просто і не займає багато часу, так як компанія подбала про те, щоб Ви могли вирішити свої фінансові труднощі досить швидко. Потрібно зробити дуже прості дії і гроші вже у Вас на карті. Інструкція з оформлення написана нижче.

Інструкція з оформлення позики

 1. Заповніть просту заявку на сайті компанії.
 2. Підтвердіть Ваш номер телефону і зареєструйтеся в сервісі.
 3. Заповніть невелику анкету про себе. Ця анкета потрібна для того, щоб прийняти рішення про видачу або не видачу Вам грошей.
 4. Підв'яжіть до сервісу свою банківську картку і підтвердіть її. Для цього на карті заблокується маленька сума - близько 1 гривні. Вам потрібно дізнатися заблоковану суму у себе в інтернет банкінгу або у представника служби підтримки Вашого банку.
 5. Чекайте близько 10-ти хвилин смс від компанії з її рішенням про видачу або не видачу Вам грошей.
 6. Зайдіть в особистий кабінет і підтвердіть намір взяти гроші, а також підпишіть електронний договір за допомогою смс верифікації.
 7. Далі гроші надійдуть Вам на банківську картку практично миттєво.

У видачі грошей відмовлено, що робити?

Якщо Вам відмовив сервіс у видачі грошей, то Ви можете подати заявку в інші аналогічні компанії і отримати гроші. Кредитний скоринг (система прийняття рішення про видачу кредиту) у кожної компанії відрізняється між собою і Вам можуть з великою ймовірністю схвалити позику в іншій компанії.Creditplus
Ставка
0.01 %
Сума
10000 грн
Термін
до 30 днів
Credit Kasa
Ставка
0.01 %
Сума
20000 грн
Термін
до 27 днів

Промокод

В даний момент у компанії немає промокодів. Промокоди і акції всіх компаній публікуються тут. Переходьте і обирайте найкращу пропозицію на даний момент.

Як повернути кредит?

Погасити кредит можна всього 2-мя способами: через особистий кабінет і за допомогою банківського переказу.

 • Через особистий кабінет. Дуже зручний спосіб оплати. Вам не потрібно виходити з дому і кудись йти. Достатньо лише зайти в свій особистий кабінет і оплатити борг за допомогою своєї банківської картки. Гроші надійдуть на рахунок компанії миттєво.
 • Банківський переказ. Не зовсім зручний спосіб. Адже Вам потрібно прийти у відділення банку, відстояти чергу і заплатити комісію банку. Ще банківський переказ може йти до 3-х робочих днів, з-за яких Вам може бути нарахована прострочення.

Реквізити для оплати через банк:

ОТП Банк, Код отримувача: 42987483, п/р UA 683005280000026504455000711.
У призначенні платежу вкажіть Ваші ПІБ, ІПН і номер договору.

Пролонгація - продовження договору

Пролонгація - це продовження кредитного договору, при якому не нараховуються штрафні санкції. Щоб скористатися цією послугою, необхідно оплатити фактично нараховані відсотки і зробити це потрібно до настання прострочення по кредиту.

Послугу можна активувати тільки в особистому кабінеті та сплатити проценти там же. Якщо Ви оплатите гроші через банк, то ця сума піде в рахунок погашення відсотків і тіла кредиту і послуга не буде активована.

Послугу продовження можна використовувати на термін не більше ніж первинний договір. На кожному кроці продовження Вам потрібно оплачувати поточні відсотки. Якщо сумарний термін пролонгації перевищує 60 днів, то її продовжувати більше не можна і єдиний вихід це повністю погасити свій борг перед кредитором.

Контакти

Адреса: 01024, м.Київ, Печерський район, вулиця Басейна, будинок 6

Електронна пошта для офіційної кореспонденції: office@equfin.com.ua

Телефон підтримки: +38 0 800 750 584

Електронна пошта для клієнтів: help@mistercash.ua

Відгуки

Компанія почала свою роботу в 2019 році і має дуже мало відгуків. Якщо Ви користувалися або користуєтеся її послугами залиште свій відгук, щоб допомогти іншим людям у виборі фінансового партнера, а також для того, щоб організація покращувала свій кредитний сервіс.

Для отримання позики в Mister Cash потрібно слідувати короткій інструкції:

 • Перейти на сайт компанії для заповнення анкети
 • Обрати суму, термін кредиту
 • Пройти процедуру верифікації картки
 • Дочекатись схвалення заявки
 • У випадку схвалення заявки Ви отримаєте гроші

Взяти кредит в Mister Cash можна на суму від 400 до 15000 гривень

Для оформлення кредиту-онлайн у Mister Cash позичальнику потрібно:

 • Паспорт та ідентифікаційний код
 • Бути повнолітнім громадянином
 • Мати банківську картку будь якого банку України
 • Мати доступ до мережі інтернет
 • Телефон та електронна адреса

Ваш соціальний статус не має значення. На будь які потреби, позику може оформити будь яка людина:

 • Студенти, пенсіонери
 • Безробітні
 • Ті хто працює не офіційно
 • Ті хто не мають постійного доходу
Популярні кредити
Ще


Mister CashРейтинг: 3 з 5
Автор статей на сайті BigOrange
Світлана Марченко


Відгуки та коментарі


 • Дмитро
  2020-04-23 13:52
  Всім рекомендую, швидко все оформили,дуже сподобалося..Буду і далі звертатися.
Додайте Ваш відгук
Залиште свій Email, якщо бажаете отримати повідомлення про відповідь на Ваш коментар