Кредит на карту під 0%
Сума до 10 000 грнТермін до 45 днівВік до 70 років
Подивитись більше 15 пропозицій

Monetka позика онлайн ᐈ відгуки


Monetka ➤ Подай заявку на онлайн кредит і отримай свої гроші на будь-яку карту банку України миттєво за 10 хв

 • ✓ Відгуки
 • ✓ Умови
 • ✓ Вхід особистий кабінет
Залишити відгук про Monetka

Умови для отримання кредиту

Перший кредитПовторний кредит
Срок від 3 до 30 днів від 3 до 30 днів
Сума від 300 до 3000 гривень від 300 до 3000 гривень
Ставка 1.5% 1.5%
Вік від 18 до 70 років
Спосіб отримання На банківську карту онлайн

Офіційний сайт :  monetka.ua

Кредитний калькулятор Monetka


Сума кредиту
грн
Термін кредиту
днів

Вартість кредиту онлайн в Monetka

Перша позика Наступна позика
Сума: 2000 грн 2000 грн
Термін: 7 дн. 7 дн.
Вартість: 3000 грн 3000 грн
До сплати: 5000 грн 5000 грн

Взяти 1-й кредит

В іншій компанії
Переплата 1.4 грн замість 3000 грн

Про компанію Monetka

Monetka - сервіс швидкого кредитування. Актуальність якого по за всяким сумнівом. У наш скрутний час багато людей шукають можливостей поліпшити своє фінансове положення. Із МФО (мікро фінансова організація) Monetka вирішити побутові фінансові питання стало дуже легко. Маючи доступ в інтернет, банківську картку і бажання отримати гроші, Ви з великою долею ймовірності зробите це.

За час існування компанії, тисячі людей стали клієнтами що змогли легко отримати потрібні гроші.

Бренд «Монетка» належить юридичній особі товариство з обмеженою відповідальністю «фінансова компанія «фінансова ініціатива»». Початок діяльності датується травнем місяцем 2017 року. За короткий час свого існування, стала активним учасником ринку фінансових послуг, основною послугою якого є кредит онлайн.

Отримати в борг тут можна під 1,5 відсотка в день, що є хорошим показником і створює конкуренцію навіть топовим гравцям, у яких ця цифра вища.

Монетка кредит онлайн

Як говорилось вище, кредит онлайн досить популярна сьогодні послуга. Існує велика кількість сервісів що надають фінансові послуги онлайн. Одним із таких сервісів є Monetka. Тут можна розраховувати на позику у розмірі до 3000 грн для перших клієнтів, але з часом (при повторних зверненнях) ця сума може значно вирости, для постійних клієнтів до 10 000 грн. Доступні позики терміном від 3 до 30 днів. Постійні клієнти мають можливість користуватись промокодами і значно економити на позиках, попередньо вказавши його. Щоб отримувати персональні пропозиції підписуйтесь на розсилку компанії.

Умови отримання позики

Отримати позику може будь – який повнолітній громадянин України. Загалом, сфера мікро кредитів не дуже вимоглива по відношенню до своїх позичальників. Тут, на відміну від банків, Вас не будуть запитувати купу абсурдних довідок. Швидко, зручно, доступно. Але не зважаючи на простоту процедури, деякі вимоги все є присутні. Для оформлення позики в сервісі Монетка потрібно:

 • Бути громадянином України та мати оригінал паспорта, що підтверджує це.
 • Мати повних 18 років. Неповнолітні особи не мають права отримувати будь які кредити.
 • Мати картку діючого банка України. Картка повинна бути активна і з актуальним терміном дії.
 • Активний, робочий номер телефону.
 • Бути зареєстрованим на сайті Монетка. Варто відзначити, що процедура реєстрації є досить простою і тривіальною. Пройшовши яку, Ви значно спростите собі подальші маніпуляції з отриманням та погашенням кредиту.

Відсоткова ставка

2 відсотки в день – це середній відсоток по ринку мікро позик. Більшість кредиторів просять саме цю цифру. Монетка має більш лояльну політику і її відсоток складає 1,5. На першу позику ви можете взяти до 3000 грн, терміном від 3 до 30 днів. А вже будучи постійним клієнтом є шанс на 10 000грн.

Якщо Ви позичаєте 1000 грн на 10 днів. То повернути потрібно 1150 грн. Для зручності підрахунків використовуйте кредитний калькулятор у нас на сайті або сайті компанії.

Переваги та недоліки кредиту від Monetka

Головною перевагою Monetka, як і більшості МФО, є швидкість оформлення позики. Якщо Вам терміново потрібні кошти, то зверніться за допомогою сюди. Деякі переваги сервісу:

 • Індивідуальний підхід, програма лояльності.
 • Швидкість обробки заявки. Процедура повністю автоматизована, що дозволяє значно збільшити швидкість обробки всіх звернень.
 • Можливість пролонгації позики без зіпсування кредитної історії.

Головним недоліком компанії можна вважати відсутність бонусів для перших клієнтів. В багатьох інших організаціях першу позику можна отримати під 0,01 відсоток.

Ліцензія і свідоцтво про реєстрацію

Діяльність компанії законна і регулюється українським законодавством. Свідоцтво про реєстрацію компанії можна знайти на їхньому сайті та інших відкритих джерелах. Співпрацюючи ви можете почуватись безпечно.

Monetka

Як взяти кредит?

Оформити кредит у Монетка дуже просто. Всього декілька маніпуляцій на сайті сервісу і 15 хвилин часу відділяють Вас від потрібної суми грошей. Коротка інструкція як це зробити:

 1. Спочатку потрібно вибрати суму і термін користування грошима. Для зручності виконання цієї операції на головній сторінці передбачено кредитний калькулятор. Перетягнувши «повзунки» у потрібні положення, натисніть кнопку «отримати кредит».
 2. Оформлення анкети. Коротка форма реєстрації вона ж заявка на кредит, передбачає введення персональних даних з паспорта, код, номер телефону і електрону адресу.
 3. Для отримання позики Вам потрібно верифікувати, тобто підтвердити картку. З Вашого рахунку буде стягнуто декілька гривень, а згодом повернуто назад. Те компанія перевіряє чи картка справді належить Вам і чи можна з нею проводити фінансові операції.
 4. Після того як кредит погодять, про що Ви будете проінформовані листом відправленим на електронну адресу та смс повідомленням на вказаний попередньо телефон, «підпишіть» договір та отримайте свої гроші.

Що робити якщо у видачі відмовлено?

Таке буває в край рідко, але все ж можливо. Головне не впадати у відчай. Переконайтесь що всі дані вносились правильно та відправте заявку повторно. Часто банальна помилка може позбавити успішному оформленню. Якщо сервіс Монетка відмовив вдруге, скористайтесь пропозицією інших МФО, більше заявок більше шансів на позитивне рішення.

Dinero
Ставка
0 %
Сума
15000 грн
Термін
до 30 днів
Credit Kasa
Ставка
0.01 %
Сума
20000 грн
Термін
до 27 днів
MoneyVeo
Ставка
0.01 %
Сума
17000 грн
Термін
до 30 днів

Як повернути кредит?

 1. На сайті Monetka в особистому кабінеті. Вибравши відповідну опцію, гроші будуть списані з картки яку Ви залишали попередньо для отримання грошей.
 2. В будь якому терміналі самообслуговування Вашого міста.
 3. В касі найближчого банку по реквізитах компанії, попередньо уточнивши їх на сайті компанії.

Майте на увазі що всі способи оплати, крім особистого кабінету, можуть з затримкою у три дні перераховувати гроші. Щоб не зіпсувати собі кредитну історію і не стати боржником, враховуйте ці обставини.

Пролонгація

Для тих у кого виникла проблема з оплатою боргу існує можливість відтермінувати дату оплати. Така послуга називається пролонгація. Сплативши відсотки по користуванню кредитом, оплату тіла боргу можете перенести на термін, що не перевищує термін дії договору. При дотриманні таких умов Ви можете здійснювати пролонгацію не обмежену кількість разів.

Для уникнення непорозумінь пов’язаних із заборгованістю, радимо Вам дотримуватись дії договору та платити вчасно. З самого початку слід реально зважувати свої сили і не переоцінювати свої можливості.

Контакти

Телефон гарячої лінії: +38 (098) 760 68 68

Юридична адреса: 02000, м. Киев, вул. Михайла Грушевского, 1Д

Електронна адреса: support@monetka.com.ua

Монетка отзывы

Поки що це вся інформація котру вдалось знайти нашій компанії про Монетку. Можливо ви знаєте більше і Ваш власний досвід цікавіший. Пишіть відгуки, для інших вони стануть в пригоді.

Для отримання позики в Monetka потрібно слідувати короткій інструкції:

 • Перейти на сайт компанії для заповнення анкети
 • Обрати суму, термін кредиту
 • Пройти процедуру верифікації картки
 • Дочекатись схвалення заявки
 • У випадку схвалення заявки Ви отримаєте гроші

Взяти кредит в Monetka можна на суму від 300 до 3000 гривень

Для оформлення кредиту-онлайн у Monetka позичальнику потрібно:

 • Паспорт та ідентифікаційний код
 • Бути повнолітнім громадянином
 • Мати банківську картку будь якого банку України
 • Мати доступ до мережі інтернет
 • Телефон та електронна адреса

Ваш соціальний статус не має значення. На будь які потреби, позику може оформити будь яка людина:

 • Студенти, пенсіонери
 • Безробітні
 • Ті хто працює не офіційно
 • Ті хто не мають постійного доходу
Популярні кредити
Ще


MonetkaРейтинг: 3 з 5
Автор статей на сайті BigOrange
Світлана Марченко


Відгуки та коментарі


Додайте Ваш відгук
Залиште свій Email, якщо бажаете отримати повідомлення про відповідь на Ваш коментар