Кредит на карту під 0%
Сума до 10 000 грнТермін до 45 днівВік до 70 років
Подивитись більше 15 пропозицій

Money4You позика онлайн ᐈ відгуки


Money4You ➤ Подай заявку на онлайн кредит і отримай свої гроші на будь-яку карту банку України миттєво за 10 хв

 • ✓ Відгуки
 • ✓ Умови
 • ✓ Вхід особистий кабінет
Залишити відгук про Money4You

Умови для отримання кредиту

Перший кредитПовторний кредит
Срок від 1 до 30 днів від 1 до 30 днів
Сума від 500 до 5000 гривень від 500 до 7000 гривень
Ставка 0.01% 1.75%
Вік від 18 до 75 років
Спосіб отримання На банківську карту онлайн

Офіційний сайт :  money4you.com.ua

Кредитний калькулятор Money4You


Сума кредиту
грн
Термін кредиту
днів

Вартість кредиту онлайн в Money4You

Перша позика Наступна позика
Сума: 2000 грн 2000 грн
Термін: 7 дн. 7 дн.
Вартість: 20 грн 3500 грн
До сплати: 2020 грн 5500 грн

Взяти 1-й кредит

В іншій компанії
Переплата 1.4 грн замість 3500 грн

Про Money4you

Money4you - мікро фінансова організація, що діє на ринку України. Мані4ю | Money4you
Ставить за мету, бути максимально клієнт орієнтованою, розуміючи всі потреби вітчизняного позичальника. Тут можна взяти отримати гроші на власні потреби без особливих вимог на вигідних умовах. Для нових клієнтів сума позики складе 3000 грн, що є не погано в порівнянні з конкурентами, котрі для новачків не поспішають видавати великих сум.

Також, важливим аргументом на користь Money4you є наявність клієнт орієнтованого сервісу. Вас здивує швидкість оформлення онлайн позики, вже через 15 хв після подачі заявки, Ви можете розраховувати на гроші.

Юридична інформація про компанію

Назва компанії ТОВ "МАНІФОЮ". Окрім того що компанія діє в рамках чинного законодавства і має всі необхідні дозволи і документи що знаходяться у вільному доступі, варто відзначити прозорість і відкритість організації.

Засновниками компанії є: Кузьмінов Олег Васильович та Рябінін Віталій Вячеславович. Вони є громадянами України з часткою в статутному капіталі 50% кожен.

Перед тим як брати позику в «мані фо ю» радимо Вам ознайомитись із договором та правилами кредиту

Банківські реквізити компанії: п/р № 26500052601251 в ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК» МФО 320649

В призначенні платежу прохання обов’язково вказувати П.І.Б. та номер кредитного договору!

Умови надання кредиту

Сума на яку може розраховувати позичальник це інтервал від 500 грн до 3000 грн. Ставка по кредиту 1,8 відсотка, що відповідає середньому значенню на ринку мікропозик. Термін користування позикою від 2-х до 30-ти днів. Отримати гроші можна онлайн на карту, будь якого банку України.

Розрахувати суму яку потрібно віддати можна ще на етапі оформлення позики. Для цього потрібно скористатись кредитним калькулятором. Введіть суму котру бажаєте отримати та термін протягом якого збираєтесь користуватись грошима. Калькулятор автоматично вирахує суму котру потрібно віддати.

Для отримання кредиту онлайн, «Мані фо ю» не ставлять якихось унікальних умов, а навпаки вимагають мінімальний перелік документів.

Необхідно Не портібно мати
Бути громадянином України Довідки про доходи
Мати Український паспорт Довідку з місця роботи
Мати карту будь якого банку України Мати поручителя

«Мані фо ю» кредитує всі верстви населення. У Вас є шанс на отримання позики, якщо ви:

 • Пенсіонер.
 • Студент.
 • Не маєте постійного доходу.
 • З поганою кредитною історією.
 • Безробітній.
 • Працюєте не офіційно.
 • Потребуєте грошей до зарплати.

В «Мані фо ю» кредит можна отримати цілодобово. Система працює в автоматичному режимі. В будь який час ви отримаєте бажану фінансову допомогу, і на що ви витратите гроші не цікавить кредитора. Гроші видаються для Ваших будь яких необхідних потреб.

Переваги та недоліки кредиту в Money4you

У складній фінансовій ситуації, банки не є популярним джерелом отримання позики. Цьому є ряд об’єктивних причин, головною з яких є тотальна недовіра населення до банківського сектору. Тому якщо постало питання де взяти гроші швидко, очевидно що краще звернутись до МФО Money4you.

Плюси кредиту від Money4you

Для оформлення заявки потрібно мати мінімум документів. А вся процедура є досить простою.

 • Можна отримати від 500 до 10 000 грн. Що є не маленькими грошима для миттєвих позик.
 • Прийняття рішення за 5 хв. Після подачі заявки вже за лічені хвилини ви отримаєте гроші.
 • Кредити на картку. Не тільки процедура оформлення проходить онлайн. Гроші теж надходять онлайн на карту. Це дуже зручний спосіб отримання позики.
 • Кредит можна гасити достроково. А значить не треба переплачувати. На ринку мікрокредитів не всі схиляються до такої практики.
 • Пролонгація позики. Дуже потрібна опція, працює тоді коли ви не можете вчасно сплатити борг. Щоб не отримати штрафних санкцій при такій ситуації, користуйтесь пролонгацією кредиту.

По при багато плюсів, мікрокредитування має і недоліки. Основним недоліком є висока процентна ставка. Але слід враховувати той факт що мікропозики – це тимчасове рішення розраховане на миттєву видачу і хороший сервіс. Беручи в борг реально розраховуйте свої можливості.

Як отримати кредит у «Мані фо ю»?

Для отримання позики онлайн в «Мані фо ю», необхідно зареєструватись на сайті компанії. Отримавши доступ в особистий кабінет:

 1. Виберіть на кредитному калькуляторі потрібну суму.
 2. Заповніть анкету для отримання. Важливо заповнити максимум полів, це дозволить отримати більше шансів на позитивний результат.
 3. Дочекайтесь відповіді згідно Вашої заявки. Система прийме рішення протягом декількох хвилин.
 4. Останній етап – це грошовий переказ на Вашу картку.

При першому оформленні Ви вказуєте свої особисті дані, а при повторному зверненні в компанію цього робити не потрібно. Всі наступні позики ви зможете легко брати через особистий кабінет.

Ще доведеться пройти процедуру верифікації карти. Це також тільки при першому оформленні, надалі карта буде відображатись в особистому кабінеті.

Всі подальші маніпуляції з кредитом дуже легко робити за допомогою особистого кабінету.

Що робити коли отримав відмову?

Відмова в кредиті


Якщо після оформлення та подачі звернення до МФО Ви отримали відмову, не падайте у відчай. На то можуть бути свої причини і вихід обов’язково має бути.

Спробуйте подати заявку повторно, можливо при реєстрації ви допустили помилку. Вказані дані не співпадають із Вашим паспортом. Перевірте все детально і повторіть спробу.

Можливо ви вказали суму та термін на який система, з різних причин, не може видати позику. Змініть вхідні дані та повторіть спробу.

Можете вибрати іншу МФО у нас на порталі. Ми зібрали кращі пропозиції на ринку мікропозик в Україні тому якщо вирішили брати кредит онлайн, скористайтесь нашим сервісом і оберіть кращу. Чим більше заявок ви залишите тим більше шансів отримати гроші.

Як погасити кредит в Money4you

Якщо на далі Ви хочте мати можливість брати позику то оплачуйте рахунки вчасно. В Money4you оплатити кредит можна декількома способами.

 1. По реквізитах компанії, в будь якій касі банку. Старий перевірений спосіб, що має недоліки. Враховуйте час, протягом якого триватиме банківський переказ, а це до 3-хднів. Зберігайте квитанцію як доказ, щоб Вам не нарахували борг за цей час.
 2. В терміналах по типу Айбокс. В такому випадку, потрібно врахувати, що з Вас стягнуть додатково комісію за послугу. Прослідкуйте щоб сума яку ви вносите була більша рівно на суму комісії, для успішного погашення боргу.
 3. Третій спосіб найпростіший. Вам необхідно використати банківську карту і через особистий кабінет все зробити. Проста маніпуляція займе декілька хвилин і не виходячи з дому ви погасите заборгованість.

Як оформити пролонгацію в Money4you?

Якщо наступив час оплати боргу підійшов, а грошей на виплату не вистачає. Щоб не отримувати штрафних санкцій через несплату, скористайтесь послугою пролонгації. Для цього необхідно зайти до особистого кабінету. Вибрати розділ «кредити» та натиснути кнопку «оформити пролонгацію». Далі система автоматично підбере можливі варіанти для вас.

Навіщо беруть кредити?

Нестача грошей є основною причиною пошуку місця оформлення позики. На що частіше шукають гроші ми описали далі:

 • На ремонт авто. Часто, автомобіль є не просто транспортним засобом, а ще й інструментом для заробляння грошей. Наприклад у таксі. Тому якщо автомобіль не на ходу то краще взяти на ремонт такого авто, кредит онлайн і знову заробляти.
 • Побутові потреби. Тяжке життя іноді ставить нас в такі умови що не вистачає навіть на простий похід в магазин за самим необхідним. Як показує статистика багато українців беруть мікро кредити на побутові потреби.
 • Рефінансування. МФО не прискіпливі до своїх позичальників і тому якщо у Вас є заборгованість перед іншими МФО, у Money4you Вам дадуть гроші в борг для того щоб ви пере кредитувались.
 • Для бізнесу. Якщо у вас невеличка власна справа. Магазин, який потребує грошей для обігу буквально на день, що заповнити так званий касовий розрив. То Кредит онлайн – це ідеальна можливість взяти грошей без бюрократичних перепон.

Money4you Відгуки

Найважливішим елементом для репутаційної складової будь якої компанії є відгуки людей що користуються продуктами компанії. Якщо у Вас є що сказати, ви можете це зробити у нас а сайті. І вплинути на розвиток компанії «Мані фо ю».

Для отримання позики в Money4You потрібно слідувати короткій інструкції:

 • Перейти на сайт компанії для заповнення анкети
 • Обрати суму, термін кредиту
 • Пройти процедуру верифікації картки
 • Дочекатись схвалення заявки
 • У випадку схвалення заявки Ви отримаєте гроші

Взяти кредит в Money4You можна на суму від 500 до 5000 гривень

Для оформлення кредиту-онлайн у Money4You позичальнику потрібно:

 • Паспорт та ідентифікаційний код
 • Бути повнолітнім громадянином
 • Мати банківську картку будь якого банку України
 • Мати доступ до мережі інтернет
 • Телефон та електронна адреса

Ваш соціальний статус не має значення. На будь які потреби, позику може оформити будь яка людина:

 • Студенти, пенсіонери
 • Безробітні
 • Ті хто працює не офіційно
 • Ті хто не мають постійного доходу
Популярні кредити
Ще


Money4YouРейтинг: 3 з 5
Автор статей на сайті BigOrange
Світлана Марченко


Відгуки та коментарі


 • Ааа
  2021-03-25 19:47
  Під......си зводять по чужому кредиту
 • Маріна
  2021-03-09 21:45
  Ви неадекватні.Нічого і ніколи у маней 4 ю небрали,а ви дзвонити цілодобово.Людину за яку говорите не бачили 3роки.До вас недоходить.Іду писати заяву у поліцію.
 • Наталія
  2021-03-09 12:12
  Жахлива компанія.... ,за сусіда який брав гроші ,звонять до мене та погрожують
 • Руслана
  2021-03-06 17:44
  Ніколи! Не звязуйтесь з цією компанією! А ще Е гроші і Сслоан. Говорю з власного досвіду
 • Федір Ковальчук
  2020-08-17 21:00

  Кредиту в МАНІФОЮ не брав. Однак мене тероризують з 10 серпня через неповернення кредиту сусідкою,.до якої не маю ніякого відношення і впливу на неї. При оформленні її кредиту зі мною ніхто не погоджував Погрожують мені і родичам. Одні 14 08 надсилають прокльони і бажають всіх лих,а інші 1708 обіцяють послати абреків.Вважаю таку поведінку працівників негідною На неодноразові дзвінки на гарячу лінію установи відовіді немає.Телефон для звязку з керівництвом не дають.Якщо такі порядки в установі є правилом, то вона не має права працювати на ринку фінансових послуг. При неприйнятті мір інформацію розійшлю в соцмережах , Особливо це буде цікаво Вашим конкурентам

Додайте Ваш відгук
Залиште свій Email, якщо бажаете отримати повідомлення про відповідь на Ваш коментар