Кредит на карту під 0%
Сума до 10 000 грнТермін до 45 днівВік до 70 років
Подивитись більше 15 пропозицій

MoneyVeo позика онлайн ᐈ відгуки


MoneyVeo ➤ Подай заявку на онлайн кредит і отримай свої гроші на будь-яку карту банку України миттєво за 10 хв

 • ✓ Відгуки
 • ✓ Умови
 • ✓ Вхід особистий кабінет
Залишити відгук про MoneyVeo

Умови для отримання кредиту

Перший кредитПовторний кредит
Срок від 1 до 30 днів від 1 до 30 днів
Сума від 50 до 17000 гривень від 50 до 30000 гривень
Ставка 0.01% 2%
Вік від 18 до 75 років
Спосіб отримання На банківську карту онлайн

Офіційний сайт :  moneyveo.ua

Кредитний калькулятор MoneyVeo


Сума кредиту
грн
Термін кредиту
днів

Вартість кредиту онлайн в MoneyVeo

Перша позика Наступна позика
Сума: 2000 грн 2000 грн
Термін: 7 дн. 7 дн.
Вартість: 20 грн 4000 грн
До сплати: 2020 грн 6000 грн

Взяти 1-й кредит

В іншій компанії
Переплата 1.4 грн замість 4000 грн

Кредит онлайн в Україні одними з перших, якщо не першими, почали видавати Moneyveo. Часто позики на карту онлайн асоціюються саме з кредитом Манівео. Так як ця організація давно працює на ринку. У цьому огляді ми поговоримо більш детально про всі нюанси роботи з цим брендом.

Moneyveo загальна інформація

Moneyveo — вітчизняний сервіс мікро позик онлайн. За свою багаторічну історію встиг відзначитися деякими нагородами. Серед них досить почесні: «PaySpace Magazine Awards» (2016 2017), «Українська народна премія» (2016 2017) і «Бренд року 2017». Він дозволяє досить швидко отримати гроші на карту в режимі онлайн. Без особливих навичок і вмінь це зробити легко. Потрібно тільки мати пристрій з доступом в інтернет.

При виникненні фінансових негараздів (всяке буває), не потрібно шукати заставу для ломбарду або розписки друзів. Досить просто мати бажання і необхідність отримати гроші. Манівео завжди дає можливість взяти кредит на будь-які потреби онлайн на карту, не виходячи з дому, без обов'язкових відвідувань неприємних кабінетів з довгими чергами.

Важливо пам'ятати! Що Moneyveo одна з перших компаній яка почала видавати гроші онлайн. Всі процеси в компанії автоматизовані, а величезний досвід дозволяє легко конкурувати і як наслідок, давати кращі умови тим, хто хоче взяти позику онлайн.

Moneyveo онлайн кредит

Як працює кредит онлайн з Манівео?

В епоху цифрових технологій, глобалізації ринків, доступу до передових технологій - нам пощастило жити. Згадайте як ще кілька років тому багато процесів пов'язані з бюрократичним апаратом держави були організовані м'яко кажучи не дуже. Довгі черги за довідкою про «щось» для того що б зробити «це» і вже потім (але не факт) вийде результат. Вся ця «біда» перенеслася і на фінансовий сектор, банківський в тому числі. Так що будь-які маніпуляції зі своїми грошима проходили довго і нудно. Зараз що б платити по рахунках не потрібно ні черг, ні довідок, всі процедури займають не так багато часу і робляться на телефоні з доступом в інтернет.

Для отримання грошової позики, скориставшись moneyveo, Ви вже через кілька хвилин побачите поповнення Вашої банківської карти.

Сума і термін

На головній сторінці сайту moneyveo.ua є зручний калькулятор з двома повзунками. Вам потрібно вказати бажану суму кредиту і термін погашення. А потім натиснути кнопку оформити кредит. Якщо Ви вже є клієнтом манівео, особистий кабінет дозволить зробити процедуру отримання позики. З кожним новим кредитом, сума на яку можна претендувати виростає.

Moneyveo онлайн кредит

Оформлення заявки

Тепер перед Вами повинна з'явитися анкета. Її потрібно заповнити. Дані вказувати того, хто бере позику, в іншому випадку можна отримати відмову. Система обробляє запити автоматично. Уже через кілька хвилин після заповнення, в разі позитивного результату, гроші будуть переведені на карту

Moneyveo онлайн кредит

Верифікація карти

Для того що б впевнитися що банківська карта належить Вам, відбувається процедура верифікації. У чому її суть. Після відправлення заявки на Вашому рахунку буде заблокована якась сума (до 1грн). Гроші списувати ніхто не буде. І скоро ця сума буде доступна до виплати.

Отримання грошей

По закінченню декількох хвилин, на вказаний номер або електронну скриньку прийде повідомлення, в якому Ви дізнаєтеся про рішення Манівео, тобто отримаєте кредит Ви чи ні.

На рахунок, в разі успіху, гроші надходять миттєво, за рідкісним винятком. Іноді сам банк, клієнтом якого Ви є може гальмувати цей процес.

Що потрібно для отримання позики?

Умови насправді дуже прості. Досить мати банківську карту, робочу звісно. Бути старше за 18 і молодше 90 років. Ще потрібен паспорт і ідентифікаційний код. Так само телефонний номер з електронною адресою. Цим умовам підходить практично будь-який повнолітній житель України.

Moneyveo онлайн кредит

Як погасити кредит Манівео?

Оплату можна здійснити двома способами: використовуючи особистий кабінет манівео - або не використовуючи вхід в особистий кабінет. Зручніше перший, обидва без комісії.

 1. Після того як Ви зробили вхід. Вкажіть суму, яку хочете погасити і натисніть «оплатити кредит». Гроші будуть списані з карти, прив'язаної до аккаунту. Якщо потрібно оплатити з іншої картки, там є поле з ідентичною назвою «інша карта». Вводимо туди дані і підтверджуємо оплату
 2. Розділ «оплатити кредит без авторизації» на сайті манівео дозволяє будь-якій людині, не обов'язково позичальникові гасити кредит. Потрібно внести необхідні дані.
  номер телефону позичальника, чий кредит потрібно сплатити, суму до оплати (від 10 грн до 4999 грн);
  реквізити карти, з якої проводиться оплата;
  натиснути кнопку «Оплатити».

Ці прості дії роблять процес оплати швидким, зручним, а головне не витратним, адже комісія при таких транзакціях 0%.

Манівео особистий кабінет: вхід, промокод, пролонгація позики

У Манівео, особистий кабінет досить функціональний і дозволяє здійснювати всі необхідні дії, пов'язані з кредитом онлайн, і всіма витікаючими процедурами. Тут проходити їх легко, всі дії Ви можете здійснювати, не піднімаючись з улюбленого дивана.

У Маанівео, вхід в особистий кабінет можна зробити, перейшовши за посиланням moneyveo.ua

У правому верхньому куті екрану, натисніть кнопку "увійти". Введіть в перше поле логін, в інше пароль. І Ви на місці.

Moneyveo онлайн кредит

У тому ж особистому кабінеті можна ввести промокод який Ви маєте. Промокод Манівео, дає можливість отримати кредит на більш вигідних умовах.

Якщо Ви з якихось причин не можете повернути кредит вчасно, то скористайтеся послугою пролонгації позики. Особистий кабінет теж дає таку можливість.

Moneyveo суд

Судові тяжби, неприємні всім без винятку. Манівео організація яка завжди йде на зустріч простим людям. Але люди досить часто з різних причин відносяться халатно до своїх зобов'язань. Moneyveo суд - в яких випадках можливий:

 • Людина не до кінця ознайомився з кредитним договором. І як слідство не свідомо порушив якийсь пункт угоди
 • Не правильно оцінивши свої можливості, не оформляє розстрочку позики
 • Людина не реагує на дзвінки фірми, при цьому маючи заборгованість
 • Людина протягом ста днів не зв'язується з фірмою кредитором і не гасить заборгованість. Справа передається в суд

Якщо позичальник програє суд і перестане реагувати на те, що відбувається. Все може закінчиться арештом майна Державною виконавчою службою, для погашення суми заборгованості.

Як говорилося вище, суд - справа не приємне. Ніхто не хоче судитися без причини. Ставтеся до своїх зобов'язань відповідально і Вам це не загрожує.

Не moneyveo єдиним

Потреби в грошах часто бувають дуже важливі. І часто в нашій економічній ситуації ми стикаємося з неможливістю дотягнути до зарплати. По причині непередбачених витрат. Якщо вам терміново потрібні гроші, наш сервіс Вам в цьому допоможе. Як показує досвід, люди беруть гроші:

 • З поганою кредитною історією
 • Без поручителів
 • Без довідки про доходи
 • Без офіційного працевлаштування
 • Безробітним
 • Студентам
 • Пенсіонерам
 • До зарплати на будь-які потреби (споживчий кредит)
 • Під 0 відсотків

Манівео раптом відмовили у видачі позики, що робити? відповідь нижче.

Big Orange не є кредитною організацією. Ми сервіс по аналізу фінансових (кредитних в тому числі) послуг в Україні. Підшукавши кращі рішення для Вас, ми можемо рекомендувати деякі МФО.

Пам'ятайте, чим більше заявок Ви залишите в різних компаніях, тим більше шансів на отримання грошей.

Moneyveo відгуки

Як дізнатися інформацію про компанію, не будучи її клієнтом, чи всьому сказаному можна вірити? Найкраще почитати відгуки людей, які вже скористалися тією чи іншою послугою. Але не варто забувати, що поганий відгук може бути підступами конкурентів. Ми зібрали (підгледіли) відгуки на інших спеціалізованих ресурсах. Висновки робіть самі. Якщо є особистий досвід пишіть

Для отримання позики в MoneyVeo потрібно слідувати короткій інструкції:

 • Перейти на сайт компанії для заповнення анкети
 • Обрати суму, термін кредиту
 • Пройти процедуру верифікації картки
 • Дочекатись схвалення заявки
 • У випадку схвалення заявки Ви отримаєте гроші

Взяти кредит в MoneyVeo можна на суму від 50 до 17000 гривень

Для оформлення кредиту-онлайн у MoneyVeo позичальнику потрібно:

 • Паспорт та ідентифікаційний код
 • Бути повнолітнім громадянином
 • Мати банківську картку будь якого банку України
 • Мати доступ до мережі інтернет
 • Телефон та електронна адреса

Ваш соціальний статус не має значення. На будь які потреби, позику може оформити будь яка людина:

 • Студенти, пенсіонери
 • Безробітні
 • Ті хто працює не офіційно
 • Ті хто не мають постійного доходу
Популярні кредити
Ще


MoneyVeoРейтинг: 3 з 5
Автор статей на сайті BigOrange
Світлана Марченко


Відгуки та коментарі


Додайте Ваш відгук
Залиште свій Email, якщо бажаете отримати повідомлення про відповідь на Ваш коментар