Кредит на карту під 0%
Сума до 10 000 грнТермін до 45 днівВік до 70 років
Подивитись більше 15 пропозицій

Monto позика онлайн ᐈ відгуки


Monto ➤ Подай заявку на онлайн кредит і отримай свої гроші на будь-яку карту банку України миттєво за 10 хв

 • ✓ Відгуки
 • ✓ Умови
 • ✓ Вхід особистий кабінет

Умови для отримання кредиту

Перший кредитПовторний кредит
Срок від 1 до 30 днів від 1 до 30 днів
Сума від 100 до 5000 гривень від 100 до 7000 гривень
Ставка 1.8% 1.8%
Вік від 18 до 95 років
Спосіб отримання На банківську карту онлайн

Офіційний сайт :  monto.com.ua

Кредитний калькулятор Monto


Сума кредиту
грн
Термін кредиту
днів

Вартість кредиту онлайн в Monto

Перша позика Наступна позика
Сума: 2000 грн 2000 грн
Термін: 7 дн. 7 дн.
Вартість: 3600 грн 3600 грн
До сплати: 5600 грн 5600 грн

Взяти 1-й кредит

В іншій компанії
Переплата 1.4 грн замість 3600 грн

Monto (Монто) - новий онлайн сервіс мікрокредитування, який почав свою роботу в 2019 році. Monto - це бренд, який належить компанії ТОВ «1 Безпечне Агентство Необхідних Кредитів». Компанія надає послуги з таких видів економічної діяльності: 64.19 - інші види грошового посередництва і 64.92 - інші види кредитування. Засновниками цієї фірми є: ТОВ «Стандарт Фінанс» та АТ «Закритий недиверсифікований венчурний корпоративний інвестиційний фонд - Флеш». Монто зареєстрована повністю офіційно і працює виключно на території України.

На відміну від більшості аналогічних МФО на ринку України процентна ставка у даного сервісу дорівнює 1,8% в день, як для нових, так і для постійних клієнтів. Гроші можна взяти на термін від 1-го до 30-ти днів. При першому зверненні можна отримати від 100 до 5000 гривень, а при повторних зверненнях, в разі вчасно повернутого 1-го кредиту, можна отримати від 100 до 7000 гривень. Гроші видаються повністю онлайн на банківську картку українського банку. Середній термін отримання грошей з моменту заходу на сайт складає близько 30-ти хвилин.

Процентна ставка

Відсоткова ставка в кредитній компанії Монто становить 1,8% в день, причому вона постійна як для нових, так і постійних клієнтів. На ринку України близько 45% компаній видають перший займ на умовах 0% в день. Вони це роблять, для того, щоб заманити нових клієнтів. За статистикою 1 людина бере в одній компанії близько 8 короткострокових кредитів і тому їм це вигідно. У Monto перший кредит не видають під 0%, швидше за все через те, що компанія нова і ще не сформована повністю бізнес модель або вони ще не прибуткові і їм немає сенсу видавати безкоштовні кредити.

Розрахунок кредиту на суму 4700 гривень строком на 6 днів

Припустимо Ви вирішили скористатися сервісом Монто і взяти там гроші на 6 днів в розмірі 4700 гривень. З огляду на те, що процентна ставка становить 1,8% в день, Вам доведеться переплатити за 1 день користування грошима суму в розмірі 84 гривні та 60 копійок. Тоді за 6 днів Вам потрібно буде переплатити суму в розмірі 507 гривень та 60 копійок. Разом на 6-й день Вам потрібно буде заплатити компанії тіло кредиту і нараховані відсотки, що в сумі складе 5207 гривень і 60 копійок. Перед тим як подавати заявку, в кредитному калькуляторі на сайті компанії зазначається повна суму до погашення - тобто сервіс тут повністю прозорий і немає ніяких додатковий комісій.

Monto

Забігаючи наперед, якщо Ви погашаєте позику достроково, то платите тільки за фактичні дні користування кредитом. У разі прострочення будуть нараховані додаткові платежі.

Вимоги для отримання грошей

У кожній компанії, яка видає кредити, є вимоги для отримання грошей і Монто тут не виняток. У порівнянні з іншими кредитними організаціями які видають онлайн кредити, у Monto вимога досить лояльні:

 1. Ви повинні бути громадянином України, постійно проживати на території України і мати прописку. Винятки тут складають люди, що проживають в АР Крим і на окупованих територіях донецької і луганської областей. Жителям цих територій розраховувати на кредит не варто, не потрібно навіть витрачати свій час на подачу заявки - Вам відмовлять в 100% випадків у видачі позики.
 2. Ви повинні бути старше 18-ти років, тобто бути повнолітнім. Дана вимога випливає із законодавства України, яке не дає право самостійного прийняття рішення людям до 18-ти років. Якщо МФО помилилася і видала гроші особі до 18-ти років, то такий договір визнається недійсним і по ньому не потрібно повертати борг.
 3. У Вас повинен бути паспорт та ІПН. Дані документи необхідні для ідентифікації Вас. Також вони використовуються для перевірки Вашої кредитної історії в УБКІ. Якщо у Вас хороша кредитна історія, але Ви подали недостовірні дані в анкеті, то Вам можуть відмовити у видачі грошей.
 4. У Вас повинен бути мобільний номер телефону і інтернет. Ці вимоги технічні. Інтернет необхідний для подачі заявки на сайті компанії - це єдиний спосіб подачі запиту на позику. Номер телефону необхідний для підтвердження видачі кредиту - шляхом введення смс пароля, яка компанія Вам прийшле для підтвердження видачі грошей.

Недоліки компанії

Компанія нова на ринку України і тому у неї є певні недоліки в порівнянні в іншими аналогічними компаніями.

Головний недолік - це процентна ставка, яку пропонує компанія. При першому зверненні дорівнює 1,8%, хоча на ринку є пропозиції де можна отримати позику зі ставкою в розмірі 0,01% на добу.

При повторних позиках ставка також становить 1,8%. В інших компаніях вона опускається до 1%.

Хоча у компанії є свої недоліки, вони компенсуються перевагами.

Переваги Монто

МФО працює повністю прозоро на ринку. Наприклад вона одна з небагатьох на сайті публікує кредитний договір, до моменту залишення заявки, що роблять не багато компаній. Це дозволяє Вам не витрачати зайвий час і не залишати свої дані, якщо Ви не погодитеся з умовами кредиту.

Також на сайті повністю викладені установчі документи, свідоцтво про реєстрацію та фінансова звітність. Ви можете дізнатися хто є власником компанії прямо на їхньому сайті – ця інформація викликає більше довіри до даної кредитної організації в порівнянні з компаніями, які приховують інформацію про себе.

Ліцензія та свідоцтво про реєстрацію Monto

З свідоцтвом про реєстрацію компанії "1 Безпечне Агенство Необхідних Кредитів", що має ЄДРПОУ 39861924, Ви можете ознайомитися нижче:

свідоцтво про реєстрацію

У МФО є діюча ліцензія "Надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту", яка переоформлена - 26.01.2017 року, і має безстроковий термін дії.

Як отримати позику в Monto?

Для того, щоб отримати гроші в даній фінансовій організації потрібно зайти на сайт, подати заявку, надати дані про себе і чекати рішення кредитної організації. Вся процедура займе у Вас приблизно 20 хвилин, через які можна розраховувати на отримання грошей на свою банківську картку. Детальна інструкція про те, як отримати гроші і які дії потрібно зробити, написана нижче.

Monto онлайн кредит

Оформлення позики: інструкція!

 1. Виберіть на кредитному калькуляторі необхідну Вам суму і термін кредитування. В полі сума, можна переміщати повзунок і сума буде змінюватися з кроком 100 гривень. Мінімальна сума отримання позики становить 100 гривень, а максимальна 5000 гривень (для повторних кредитів макс. сума дорівнює 7000 гривень). Аналогічно в полі період можна вибрати термін кредитування від 1-го до 30-ти днів. При переміщенні повзунків калькулятор автоматично рахує суму яку Вам потрібно віддати і дату коли потрібно буде погасити борг. Натисніть на кнопку «Оформити кредит» і Вас перенаправить на сторінку реєстрації.
  Monto
 2. Зареєструйте особистий кабінет. Для цього введіть свій номер телефону. На даний номер прийде смс з отп паролем, який потрібно буде ввести у відповідне поле. Номер телефону в подальшому буде служити для входу в Ваш особистий кабінет. В особистому кабінеті буде відображатися в подальшому вся інформація по погашеним та діючими кредитами. Так само там можуть бути персональні промокоди і акції спеціально для Вас. Для повторних кредитів буде відображена максимальна сума яку компанія Вам схвалить - ця сума буде залежати від того, як Ви погашали попередні позики.
 3. Заповніть особисту анкету. У даній анкеті необхідно вказати дані про себе такі як: ПІБ, ІПН, сімейний стан, адреса проживання, зайнятість (тобто де Ви працюєте, де навчаєтесь, перебуваєте в декреті або інший вид діяльності). На підставі цих даних буде прийнято рішення про видачу чи ні Вам грошей. Потрібно відзначити, що чим детальніше Ви напишите про себе, тим Вище ймовірність схвалення Вам грошей. Адже компанія думає так: якщо Ви залишили тільки ПІБ та ІПН, то з великою ймовірністю Ваші документи потрапили до рук шахраїв і у видачі вона відмовить, що і логічно з її боку.
 4. Далі потрібно ввести дані про свою банківську карту. Дані які Ви вводите про карту не буде доступна компанії Монто, так як перевірка карти відбувається в міжнародній системі WayForPay, що не передає дані карти. Карта повинна бути зареєстрована на Ваше ім'я, тому, що якщо в анкеті інші дані ніж у карти, Вам відмовлять у Вашій заявці.
 5. Далі потрібно підтвердити, що це Ваша банківська картка. Для цього на Вашій дисконтній картці буде заблокована сума близько 1 гривні. Вам потрібно дізнатися цю суму у себе в інтернет банкінгу або у фахівця контакт центру Вашого банку. Також потрібно дізнатися примітку до цієї заблокованої суми - там буде спеціальний код. Ці дії робляться для того, щоб підтвердити, що карта саме Ваша. Завдяки такій процедурі шахраям не реально отримати гроші замість Вас.
 6. Далі потрібно підтвердити договір і гроші майже моментально надійдуть Вам на карту. Після того як система прийняла позитивне рішення про видачу Вам грошових коштів, Ви отримаєте смс повідомлення. Далі Вам необхідно зайти в особистий кабінет і підтвердити кредитний договір. Після підтвердження гроші будуть у Вас на карті до 5-ти хвилин.

У кредиті відмовлено, які альтернативи?

Якщо система прийняття рішень про видачу позики в Монто Вам відхилила Вашу заявку, то Ви можете подати заявку в іншу аналогічну компанію, адже такі системи у різних організацій абсолютно різні. Якщо Вам в одній відмовили, то це не означає, що відмовлять і в інший. Компанії з найбільш вигідними пропозиціями представлені нижче:

MoneyVeo
Ставка
0.01 %
Сума
17000 грн
Термін
до 30 днів
E-Cash
Ставка
0.01 %
Сума
8000 грн
Термін
до 30 днів

Промокод

Компанія представляє персональні промокоди індивідуально кожному клієнту. Щоб дізнатися, чи є для Вас промокод, потрібно виконати вхід в особистий кабінет. Якщо в розділі промокодом порожньо, то для Вас немає ніякої спеціальної пропозиції. Не персональних пропозицій у компанії на даний момент немає.

Акції

Компанія досить нова на ринку України і поки не проводить ніяких акцій для своїх клієнтів. Акції всіх МФО України публікуються в розділі акції. Там зібрані всі актуальні пропозиції всіх МФО України. Переходьте до цього розділу і Ви знайдете вигідну для себе пропозицію.

Як повернути кредит?

Погасити займ в Монто можна 3-ма способами. Який для Вас більш зручний вирішувати Вам.

 1. В особистому кабінеті за допомогою банківської карти. Для більшості людей це найбільш зручний спосіб оплати, тому що не стягуються ніякі комісії і оплату можна провести з дому або роботи. Щоб оплатити борг, в особистому кабінеті потрібно увійти у вкладку мої кредити, вибрати функцію платежу - повне погашення або тільки відсотків, і здійснити платіж за допомогою банківської карти. Оплату в даному випадку можна робити з будь-якої карти, а не тільки з тієї на яку був зарахований кредит.
 2. Через платіжні термінали ПриватБанку або EasyPay. Щоб здійснити платіж за допомогою даного способу потрібно прийти до терміналу (що не зручно). Натиснути на пошук і ввести ЄДРПОУ Монто - 39861924. У призначенні платежу потрібно ввести номер Вашого кредитного договору. Обов'язково вводьте в примітці номер договору, інакше компанія не зможе ідентифікувати платіж і Вам будуть нараховуватися відсотки до моменту ідентифікації Вашого платежу
 3. Готівкою в касі будь-якого банку. Не будемо розписувати докладно даний платіж, оскільки він самий не вигідний для Вас. Щоб його зробити, потрібно прийти в банк, простояти в черзі, дізнатися реквізити платежу в підтримці Monto і ще заплатити комісію банку.

Точну суму боргу можна дізнатися в особистому кабінеті в графі «очікування оплати» або у співробітника організації в телефонному режимі. Якщо Ви оплатите більшу суму, ніж повинні, то гроші Вам не повернуть.

Якщо у Вас скрутне фінансове становище, то скористайтеся послугою пролонгації або перекредитуйтеся в іншій компанії за акційною пропозицією з процентною ставкою 0,01% в день

Пролонгація

Послуга пролонгації кредиту, призначена для того, щоб продовжити термін договору і при цьому до Вас щоб не застосовувалися ніякі штрафні санкції з боку кредитора.

Для того, щоб скористатися даною послугою потрібно оплатити нараховані відсотки. Щоб їх дізнатися і оплатити потрібно зайти в особистий кабінет і активувати послугу. Пролонгація продовжує кредит на той же термін, на який спочатку був узятий займ. Її можна продовжувати необмежену кількість разів, але для кожного періоду оплачувати поточні відсотки.

Контакти

Юридична адреса: 01010, м. Київ, площа Арсенальна, будинок 1-б.

Телефони підтримки: 063 403 55 11, 067 403 55 11, 050 403 55 11.

Електронна пошта підтримки: support@monto.com.ua.

Відгуки

За час існування компанія зарекомендувала себе позитивно і має позитивні відгуки на інших веб ресурсах. Якщо Ви хочете підтвердити цю інформацію або спростувати, то залиште свій відгук нижче.

Для отримання позики в Monto потрібно слідувати короткій інструкції:

 • Перейти на сайт компанії для заповнення анкети
 • Обрати суму, термін кредиту
 • Пройти процедуру верифікації картки
 • Дочекатись схвалення заявки
 • У випадку схвалення заявки Ви отримаєте гроші

Взяти кредит в Monto можна на суму від 100 до 5000 гривень

Для оформлення кредиту-онлайн у Monto позичальнику потрібно:

 • Паспорт та ідентифікаційний код
 • Бути повнолітнім громадянином
 • Мати банківську картку будь якого банку України
 • Мати доступ до мережі інтернет
 • Телефон та електронна адреса

Ваш соціальний статус не має значення. На будь які потреби, позику може оформити будь яка людина:

 • Студенти, пенсіонери
 • Безробітні
 • Ті хто працює не офіційно
 • Ті хто не мають постійного доходу
Популярні кредити
ЩеРейтинг: 4 з 5
Автор статей на сайті BigOrange
Світлана Марченко


Відгуки та коментарі


Додайте Ваш відгук
Залиште свій Email, якщо бажаете отримати повідомлення про відповідь на Ваш коментар