Кредит на карту під 0%
Сума до 10 000 грнТермін до 45 днівВік до 70 років
Подивитись більше 15 пропозицій

My Wallet позика онлайн ᐈ відгуки


My Wallet ➤ Подай заявку на онлайн кредит і отримай свої гроші на будь-яку карту банку України миттєво за 10 хв

 • ✓ Відгуки
 • ✓ Умови
 • ✓ Вхід особистий кабінет
Залишити відгук про My Wallet

Умови для отримання кредиту

Перший кредитПовторний кредит
Срок від 5 до 30 днів від 5 до 65 днів
Сума від 300 до 10000 гривень від 300 до 10000 гривень
Ставка 0.01% 1.8%
Вік від 18 до 65 років
Спосіб отримання На банківську карту онлайн

Офіційний сайт :  mywallet-kredit.com.ua

Кредитний калькулятор My Wallet


Сума кредиту
грн
Термін кредиту
днів

Вартість кредиту онлайн в My Wallet

Перша позика Наступна позика
Сума: 2000 грн 2000 грн
Термін: 7 дн. 7 дн.
Вартість: 20 грн 3600 грн
До сплати: 2020 грн 5600 грн

Взяти 1-й кредит

В іншій компанії
Переплата 1.4 грн замість 3600 грн

My Wallet – фінансова організація, що працює в сфері мікро кредитування і видає позики на 30 днів у розмірі від 100 до 15 000 грн. Правда для перших клієнтів максимальна сума становить всього 4000 грн, а вже маючи хорошу кредитну історію при повторному зверненні розмір фінансової допомоги зростає до 15 000 грн. При чому максимальна сума видається не одразу, друге звернення не може гарантувати 15 тисяч, кредитний ліміт зростає поступово. Компанія стверджує що позику можна оформити всього за 20 хв на картку будь якого банку України.

Вимоги до позичальників

Взяти гроші в борг у My Wallet можуть громадяни від 18 до 65 років. Щоб подати заявку обов’язкова наявність інтернету та мобільного телефону. З документів доведеться надавати паспорт та ідентифікаційний код. My Wallet створи зручний додаток, так о для комфортної роботи можна використовувати не тільки офіційний сайт компанії.

Важливо, що при оформленні боргового зобов’язання не потрібно довідок про доходи чи поручителів та заставного майна. Навіть люди з поганою кредитною історією мають шанс отримати швидку фінансову допомогу.

Процентная ставка и расчет выплат

Для перших клієнтів діє постійна акційна пропозиція, а саме, кредит під 0,01 відсоток. Тобто тисяча гривень взята в борг на десять днів обійдеться в десять гривень переплати. Для всіх наступних позик діє фіксований відсоток у розмірі 1,2. Якщо Ви не виплачувати позику то відсотки продовжують нараховуватись до 60 днів, далі припиняються, але потім є ризик передачі Вашої справи до суду, але до такого краще не доводити. Беручи кредит ретельно зважуйте свої сили. Для зручності підрахунків на головній сторінці сайту компанії розміщений кредитний калькулятор. В залежності від суми та терміну користування позикою, котрі Ви обираєте самостійно, буде розрахована сума переплат.

Для прикладу, при повторному кредитуванні 1000 грн на 10 днів, переплата складе 120 грн. Разом доведеться повертати 1120 грн.

Як отримати кредит?

В залежності від способу користування продуктом, чи це сайт чи мобільний додаток, Вам доведеться зробити певні дії для отримання кредиту.

 1. Процедура реєстрації. Спочатку заповніть анкету куди потрібно записати персональні дані. Старайтесь не допускати помилок, бо це одна з найчастіших причин відмови у наданні кредиту. Завантажте своє зображення з паспортом у руці. Це можна зробити відразу при заповненні або викачати приготовлене зарані зображення з комп’ютера чи телефону. Під час відправлення анкети натисніть відповідну галочку, що дає Вашу згоду на обробку персональних даних.
 2. Процедура верифікації банківської картки. На рахунку має бути мінімальна сума у розмірі декількох гривень. На сайті укажіть свої платіжні дані. Після цього на рахунку тимчасово буде «заморожена» невелика сума. Саме цю суму потрібно ввести в поле на сайті, що буде підтвердженням того що це Ваша картка.
 3. Після проходження всіх процедур, очікуйте на підтвердження. Вас проінформують за допомогою смс або електронного листа. «Підпишіть» електронний договір. Код що прирівнюється до підпису приходить по смс потрібно ввести у відповідне поле на сайті. Через декілька хвилин гроші надійдуть на Ваш рахунок.

Переваги та недоліки

До відчутних плюсів компанії можна віднести наступне:

 • Простота та швидкість оформлення позики
 • Бонус для перших клієнтів у вигляді позики під 0.01
 • Онлайн процедура доступна кожному жителю України не залежно від місця проживання
 • Мінімальний набір документів для подачі заявки
 • Високий відсоток погоджень

До недоліків можна віднести той факт, що як і більшість МФО має високий відсоток у порівнянні із банківськими кредитами. Також не всі МФО вимагають фотографуватись із своїми документами на вебкамеру при реєстрації.

Що робити якщо у видачі відмовлено?

Якщо Вам відмовили у видачі кредиту спробуйте повторно подати заявку. Часто помилка може послужити причиною відмови, тому уважно все перевірте. Можливо Ваша кредитна історія не задовільнила кредитора. Взагалі ніхто не зобов’язаний повідомляти реальні причини відмов. Тому якщо це все ж трапилось, і повторна заявка не допомагає, спробуйте взяти кредит в іншому місці. Наш портал зібрав багато цікавих пропозицій в одному місці, тут Ви точно знайдете того хто дасть гроші в борг.

Пролонгація кредиту

Якщо Ви впевнені що не маєте можливості вчасно погасити заборгованість, скористайтесь послугою пролонгації. Заздалегідь підключене відтермінування в особистому кабінеті, збереже Вам хорошу кредитну історію, та вбереже від штрафних санкцій з боку кредитора.

Контакти

Телефон для довідок: 0(800)-211-049

Адреса компанії: м. Київ, Подільський район, вулиця Боричів Тік, буд. 30

Відгуки

Щоб мати повну та чітку картину про будь яку компанію, потрібно ознайомитись із відгуками її клієнтів. Тому, якщо маєте що сказати, обов’язково пишіть про це нижче. Можливо саме Ваша думка переконає читача

Для отримання позики в My Wallet потрібно слідувати короткій інструкції:

 • Перейти на сайт компанії для заповнення анкети
 • Обрати суму, термін кредиту
 • Пройти процедуру верифікації картки
 • Дочекатись схвалення заявки
 • У випадку схвалення заявки Ви отримаєте гроші

Взяти кредит в My Wallet можна на суму від 300 до 10000 гривень

Для оформлення кредиту-онлайн у My Wallet позичальнику потрібно:

 • Паспорт та ідентифікаційний код
 • Бути повнолітнім громадянином
 • Мати банківську картку будь якого банку України
 • Мати доступ до мережі інтернет
 • Телефон та електронна адреса

Ваш соціальний статус не має значення. На будь які потреби, позику може оформити будь яка людина:

 • Студенти, пенсіонери
 • Безробітні
 • Ті хто працює не офіційно
 • Ті хто не мають постійного доходу
Популярні кредити
Ще


My WalletРейтинг: 5 з 5
Автор статей на сайті BigOrange
Світлана Марченко


Відгуки та коментарі


Додайте Ваш відгук
Залиште свій Email, якщо бажаете отримати повідомлення про відповідь на Ваш коментар