Кредит на карту під 0%
Сума до 10 000 грнТермін до 45 днівВік до 70 років
Подивитись більше 15 пропозицій

Просто Гроші позика онлайн ᐈ відгуки


ПростоГроші ➤ Подай заявку на онлайн кредит і отримай свої гроші на будь-яку карту банку України миттєво за 10 хв

 • ✓ Відгуки
 • ✓ Умови
 • ✓ Вхід особистий кабінет
Залишити відгук про ПростоГроші

Умови для отримання кредиту

Перший кредитПовторний кредит
Срок від 3 до 28 днів від 3 до 28 днів
Сума від 600 до 10000 гривень від 600 до 20000 гривень
Ставка 2% 2%
Вік від 18 до 60 років
Спосіб отримання На банківську карту онлайн

Офіційний сайт :  prostogroshi.com.ua

Кредитний калькулятор ПростоГроші


Сума кредиту
грн
Термін кредиту
днів

Вартість кредиту онлайн в ПростоГроші

Перша позика Наступна позика
Сума: 2000 грн 2000 грн
Термін: 7 дн. 7 дн.
Вартість: 4000 грн 4000 грн
До сплати: 6000 грн 6000 грн

Взяти 1-й кредит

В іншій компанії
Переплата 1.4 грн замість 4000 грн

Просто Гроші - це фінансова компанія, яка почала свою діяльність в 2019 році. Простогроші це не нова компанія на ринку України, а новий бренд під яким працює компанія «споживчий центр», якій належить бренд «швидко гроши» - який кредитує населення в Україні оффлайн. Під брендом Простогроші компанія почала свою діяльність з видачі виключно онлайн кредитів і не кредитує в відділеннях.

У сервісі мікрокредитування ПростоГроші можна отримати гроші в розмірі від 600 до 10000 гривень для нових клієнтів і терміном від 3-х до 28-ми днів. Позику можна продовжувати аж до 3-х років, при цьому потрібно оплачувати нараховані відсотки. Єдиноразово можна продовжити позику на термін 28 днів і ніякі штрафні санкції не нараховуються, крім діючих відсотків. Відсоткова ставка в компанії складає 2% в день і не змінюється як для нових так, і для старих клієнтів.

Відсоткова ставка ProstoGroshi

Відсоткова ставка в компанії «Споживчий центр» складає в середньому 2% в день. Для постійних клієнтів може бути запропонована знижена відсоткова ставка, яка пропонується компанією індивідуально для кожного клієнта. У разі прострочення до стандартної ставки нараховується також штрафні санкції у вигляді 2% в день плюс до основної плати. Тому якщо Ви прострочили платіж, Вам буде нараховуватися 4% в день - тому не допускайте прострочень. Якщо у Вас немає грошей, Ви можете оплатити тільки відсотки і продовжити договір або пере кредитуватися під 0% в іншій компанії, наприклад:

MoneyVeo
Ставка
0.01 %
Сума
17000 грн
Термін
до 30 днів
E-Cash
Ставка
0.01 %
Сума
8000 грн
Термін
до 30 днів

Розрахунок кредиту на суму 7000 гривень терміном на 10 днів при першому зверненні

Припустимо Ви взяли 7000 гривень позики в компанії ПростоГроші на 10 днів. За кожен день Вам буде нараховано відсотки в розмірі 2% від 7000 гривень, що становить 7000 * 2% / 100% = 140 гривень. Тобто, на десятий день користування кредитними грошима Вам буде нараховано до оплати тіло кредиту 7000 плюс відсотки в розмірі 1400 гривень. Разом Вам потрібно буде внести на рахунок компанії суму в розмірі 8400 гривень для повного погашення.

Припустимо, Ви взяли гроші на 10 днів і у Вас немає грошей повністю його погасити і Ви зможете погасити його тільки на 15-й день. В даному випадку, якщо Ви оплатите відсотки в розмірі 1400 гривень, та на 5 днів Вам буде нараховано стандартна процентна ставка в розмірі 2% в день. Відсотки за 5 днів складуть 700 гривень і на 15-й день Вам потрібно буде внести 7700 гривень.

Якщо у Вас гроші будуть тільки на 15-й день, а на 10-й день у Вас немає можливості оплатити навіть відсотки, тоді за перші 10 днів Вам буде нараховано 1400 гривень відсотків, а за 5 днів буде нараховано 700 гривень відсотків і 700 гривень штрафних санкцій. Разом Вам потрібно буде внести 7000 + 1400 + 700 + 700 = 9800 гривень.

Кому видадуть кредит?

Сервіс мікрокредитування Простогроші від компанії «Споживчий центр» має дуже прості вимоги до позичальника, які виконають 90% населення України. Вимоги такі:

 1. У Вас повинен бути паспорт громадянина України (або id карта) та ідентифікаційний номер.
 2. Вам повинно бути від 18-ти до 60-ти років.
 3. У Вас повинен бути постійний трудовий дохід. Причому, довідку про доходи надавати не потрібно.

Недоліки ProstoGroshi

Компанія Простогроші - надійна фінансова компанія на ринку України. Як всім відомо не існує ідеальних компаній, так як, при кращих умов по певному параметру, компанія програє в порівнянні з конкурентами в інших умовах.

Головний недолік компанії полягає в тому, що при першому кредиті процентна ставка становить 2% в день, в аналогічних компаніях ставка доходить до 0,01% в день для нових клієнтів - тобто компанії так залучають нових клієнтів. Деякі такі компанії представлені нижче:

Creditplus
Ставка
0.01 %
Сума
10000 грн
Термін
до 30 днів
Credit Kasa
Ставка
0.01 %
Сума
20000 грн
Термін
до 27 днів

Переваги Простогроші

Перевага сервісу кредитування Простогроші, в порівнянні з аналогічними компаніями, полягає в тому, що потрібно мінімум документів для отримання кредиту, а саме тільки паспорт і код. Також не потрібні поручителі або застава для отримання позики. З огляду на те, що сервіс досить новий і кредитний скоринг ще не працює в повній мірі, тут можна отримати позику навіть якщо в інших компаніях Вам відмовили.

Як взяти кредит в Просто Гроші?

Взяти кредит в сервісі мікрокредитування Простогроші дуже просто. Для цього потрібно подати заявку на сайті компанії і при позитивному рішенні прийти до відділення з паспортом та ідентифікаційним кодом.

Інструкція з оформлення позики

 1. На сайті компанії вибрати необхідну Вам суму і термін кредиту, на який Ви хочете позичити гроші
  Кредит онлайн ПростоГроші
 2. Натиснути кнопку «Отримати гроші».
 3. Ввести Ваше ім'я і телефон. На номер телефону прийде код, для підтвердження Вашого телефону.
 4. Далі необхідно заповнити коротку анкету про себе, на її підставі буде прийматися рішення про видачу Вам кредиту.
 5. Далі система приймає рішення про видачу або невидачу Вам грошей. Час прийняття рішення становить приблизно 10 хвилин. Вам може зателефонувати співробітник компанії, для уточнення неточностей у Вашій заявці, якщо вони є
 6. У разі позитивного рішення, Вам необхідно звернутися у відділення МФО і отримати гроші
 7. У разі повторного звернення заявку на сайті заповнювати не потрібно, а можна йти відразу в відділення і отримати гроші за 5 хвилин. Максимальна сума при повторних позиках збільшується і становить до 20000 гривень.

У кредиті відмовлено, що робити?

Відмовили в кредиті

Якщо Вам відмовили у видачі кредиту в компанії ПростоГроші, не потрібно впадати у відчай, адже на ринку України досить багато таких компаній.

Потрібно спробувати взяти позику в іншої аналогічної компанії, наприклад:

Credit Kasa
Ставка
0.01 %
Сума
20000 грн
Термін
до 27 днів
MoneyVeo
Ставка
0.01 %
Сума
17000 грн
Термін
до 30 днів
Ставка
0.01 %
Сума
12000 грн
Термін
до 30 днів

Промокоди та Акції

МФО простогроші регулярно проводить різноманітні акції, а також роздає промокодом. Для того, щоб Вам було зручніше вибрати відповідну акцію, ми зібрали всі акції в одному місці і їх можна подивитися в розділі акції.

Як повернути кредит?

Сплатити борг можна декількома способами. Кожен з них може бути зручний для Вас в тій чи іншій мірі.

 1. Онлайн на сайті компанії. Це найбільш зручний спосіб оплати, так як гроші зараховуються на рахунок компанії миттєво. Оплату можна робити не тільки з карти на яку був зарахований кредит, але і з будь-якої карти, на якій є достатня сума для погашення боргу.
 2. У відділенні будь-якого банку або через термінал. Даний спосіб найменш вигідний для Вас, тому що потрібно йти в відділення банку або до терміналу, стояти в черзі і оплата може зарахуватися не відразу. Банки гарантують доставку грошей на рахунок компанії до 3-х робочих днів і тому, якщо Ви оплатили таким способом оплату в останній день користування кредитом, Вам може бути нараховано штрафні санкції, тому, що гроші надійшли на рахунок простогроші через 2 дні після закінчення кредиту.
 3. Можна оплатити борг у відділенні Швидко Гроші - це партнерська МФО для Простогрошей.

Прострочення і наслідки неповернення позики

Не повертати борг будь-якій фінансовій компанії в Україні не вигідно для Вас, так як вони всі діють на законних підставах і платять податки в бюджет України. І держава в разі суперечок як правило приймає їх бік, так як боргові зобов'язання підкріплені кредитним договором.

У разі прострочення МФО нараховує штрафні санкції у вигляді 2% від суми боргу - ця сума нараховується на додаток до стандартної відсоткової ставки. Також компанія може продати Ваш борг третім особам, наприклад колекторам, які будуть телефонувати Вам і Вашим знайомим.

Також компанія може подати на Вас до суду з вимогою примусового стягнення боргу. Як правило, на ринку України, МФО не подають на Вас у суд, тому що їм не вигідно цим займатися (через репутаційні ризики), а в суд подають вже колектора, які викупили Ваш борг у фінансовій компанії.

Пролонгація

Компанія йде на зустріч своїм клієнтам при скрутному фінансовому становищі. Якщо у Вас немає грошей, які Ви повинні заплатити кредитору, а термін оплати добігає кінця, можна пролонгувати позику, тобто оплатити тільки нараховані відсотки. При пролонгації, Вам не будуть нараховані штрафні санкції, кредитна історія не буде зіпсована і Вам не дзвонитиме кредитор з вимогою повернути борг. Послуга пролонгації в компанії безкоштовна і не передбачає додаткових платежів, крім нарахованих відсотків.

Відгуки та коментарі

Нижче представлені відгуки про фінансову компанію ПростоГроші. Якщо Ви користувалися її послугами або намагалися користуватися, але у Вас не вийшло, залиште свій відгук, щоб інші люди знали про цю компанію інформацію від незалежних людей. Варто відзначити, що адміністрація сайті BigOrange не є представником Простогроші, тому питання з приводу Вашого особистого кабінету й особисту інформацію краще ставити представнику компанії на офіційному сайті.

Для отримання позики в ПростоГроші потрібно слідувати короткій інструкції:

 • Перейти на сайт компанії для заповнення анкети
 • Обрати суму, термін кредиту
 • Пройти процедуру верифікації картки
 • Дочекатись схвалення заявки
 • У випадку схвалення заявки Ви отримаєте гроші

Взяти кредит в ПростоГроші можна на суму від 600 до 10000 гривень

Для оформлення кредиту-онлайн у ПростоГроші позичальнику потрібно:

 • Паспорт та ідентифікаційний код
 • Бути повнолітнім громадянином
 • Мати банківську картку будь якого банку України
 • Мати доступ до мережі інтернет
 • Телефон та електронна адреса

Ваш соціальний статус не має значення. На будь які потреби, позику може оформити будь яка людина:

 • Студенти, пенсіонери
 • Безробітні
 • Ті хто працює не офіційно
 • Ті хто не мають постійного доходу
Популярні кредити
Ще


ПростоГрошіРейтинг: 5 з 5
Автор статей на сайті BigOrange
Світлана Марченко


Відгуки та коментарі


Додайте Ваш відгук
Залиште свій Email, якщо бажаете отримати повідомлення про відповідь на Ваш коментар