Кредит на карту під 0%
Сума до 10 000 грнТермін до 45 днівВік до 70 років
Подивитись більше 15 пропозицій

Сенс Кредит позика онлайн ᐈ відгуки


Сенс Кредит ➤ Подай заявку на онлайн кредит і отримай свої гроші на будь-яку карту банку України миттєво за 10 хв

 • ✓ Відгуки
 • ✓ Умови
 • ✓ Вхід особистий кабінет

Умови для отримання кредиту

Перший кредитПовторний кредит
Срок від 15 до 420 днів від 15 до 420 днів
Сума від 1250 до 30000 гривень від 1250 до 30000 гривень
Ставка 0.5% 0.5%
Вік від 18 до 95 років
Спосіб отримання Готівкою у відділенні

Офіційний сайт :  sens-credit.com.ua

Кредитний калькулятор Сенс Кредит


Сума кредиту
грн
Термін кредиту
днів

Вартість кредиту онлайн в Сенс Кредит

Перша позика Наступна позика
Сума: 2000 грн 2000 грн
Термін: 7 дн. 7 дн.
Вартість: 1000 грн 1000 грн
До сплати: 3000 грн 3000 грн

Взяти 1-й кредит

В іншій компанії
Переплата 1.4 грн замість 1000 грн

Сенс Кредит – компанія що спеціалізується на видачі кредитних коштів населенню. Бренд належить однойменній фінансовій установі ТОВ «СЕНС КРЕДИТ». Початок історії компанії датується 2016 роком. З тих пір компанія отримує непогані відгуки та рекомендації.

Ринок мікро кредитів переповнений різноманітними пропозиціями. Тому слід завжди бути в тонусі і мати хороший сервіс щоб мати можливість конкурувати з лідерами галузі. Сенс Кредит кредитує по всій Україні на хороших умовах. Унікальною опцією компанією є можливість взяти кредит до 30 000 грн, не багато МФО можуть похвастатись такою можливістю. Зазвичай суми кредитів обмежуються на рівні 10 000 грн. Кредит можуть взяти не тільки працюючі громадяни а й пенсіонери. До кожного клієнта застосовується гнучкий, індивідуальний підхід. В залежності від потреби спеціаліст компанії підбере необхідні умови кредитування.

Сенс Кредит онлайн кредит

Кредитні продукти від Сенс Кредит

В Сенс Кредит можна отримати фінансову допомог у вигляді кредиту без довідок з місця роботи будучи безробітнім чи пенсіонером. Для отримання грошей потрібно лише паспорт та ідентифікаційний код. Якщо Ви пенсіонер поважного віку, не обов’язково приходити до відділення компанії. Представники сервісної служби зможуть відвідати Вас і допомогти оформити позику, Вам потрібно лише пред’явити пенсійне посвідчення. Сума доступна для позики починається з 1500 грн, а максимальна становить 30 000 грн. Для того щоб отримати більшу суму, потрібно мати хорошу кредитну історію та залишити про себе якомога більше даних.

Загалом для кожного бажаючого в компанії знайдеться своя пропозиція. На сьогодні в Смарт Кредит існує три кредитні продукти.

СЕНС щотижневий

При оформленні цього пакету кредитних послуг Ви отримуєте можливість взяти кредит на суму від 1500 грн до 30 000 грн. Термін кредитування від 4 до 40 тижнів. В такому випадку потрібно виплачувати позику рівними частинами кожного тижня. Для оформлення знадобиться тільки паспорт і ідентифікаційний код.

СЕНС на 15 днів

Тая як і в попередньому випадку, сума на яку можна розраховувати знаходиться в межах 1500 – 30 000 грн. Термін користування фінансами компанії складає від 2 до 20 періодів (1 період 15 днів). Відповідно платити потрібно рівними частинами кожного періоду. Документи, аналогічно, пспорт, код.

СЕНС на місяць

За умовами даного «тарифного плану» на відміну від попередніх, сума позики яку ви можете взяти в якості мінімальної позики складає 1250 грн. Термін кредиту в цьому випадку від 2 до 14 місяців. Оплачувати потрібно щомісяця рівними частинами. Для оформлення потрібно паспорт, код.

Кожен бажаючий оформити позику, має вибір. Ви можете обрати самий оптимальний варіант кредитної програми залежно від своїх потреб. Компанію не цікавлять причини що спонукали Вас брати борг. Головне, щоб Ви дотримувались взяти на себе зобов’язань.

Переваги та недоліки сервісу Сенс Кредит

Кредитна організація Сенс Кредит діє в багатьох містах України. Кредитні продукти компанії дещо відрізняються від продуктів компаній конкурентів. Це зумовлює ряд ключових переваг та деякі недоліки про які нижче.

 • Клієнт може вибрати серед декількох продуктів з хорошими умовами. Це дає вибір гарних умов, але одночасно і вводить певні обмеження. Дана опція може сприйматись як перевага так і недолік компанії.
 • Кредитним договором, на етапі оформлення, захищається особиста інформація, від сторонніх третіх осіб. Також, зразу обговорюються всі умови, особливо фінансові. Уважно ознайомтесь із договором, що убезпечити себе від подальших непорозумінь. Відсутність прихованих платежів однозначно плюс.
 • Індивідуальний підхід до кожного позичальника. В цій компанії дійсно йдуть на зустріч в багатьох питаннях і з рештою цей момент дійсно позитивний.
 • Можливість отримати 30 000 в борг. Це, напевне, одна з найбільших фінансових пропозицій на ринку мікро кредитів. І є досить конкурентним рішенням компанії.
 • Серед недоліків, відсутність інформації про відсотки в кожному кредитному продуктові на сайті. Щоб їх дізнатись, потрібно телефонувати на телефон гарячої лінії і фактично почати кредитну угоду, тут однозначно мінус.

Загалом, як і більшість МФО, Сенс Кредит – це рішення для тих кому терміново потрібні гроші, а кредитна історія (чи інші причини) не дають можливості оформити банківську позику. Тут Ви швидко знайдете фінансове рішення своїх негараздів.

Як оформити кредит?

Зробивши декілька не складних маніпуляцій Ви можете оформити позику. Для цього Вам необхідно наступне.

 1. Перейти на сайт компанії. Ознайомитись з кредитними продуктами. При необхідності проконсультуватись у служби підтримки. Обравши потрібний натисніть «Оформити заявку».
 2. Введіть дані котрі у Вас запитає система.
 3. Після цього з Вами зв’яжиться спеціаліст компанії.

Після ухвалення заявки Вам перерахують гроші на картку, що є досить зручною опцією. При бажанні всю процедуру можна пройти на відділенні компанії, якщо таке є у Вашому місті.

Як повернути кредит?

Якщо настав час оплати боргу і ви вагаєтесь яким способом краще провести оплату, наступна інформація для Вас. Існує декілька способів.

 • Найзручніший спосіб – це відвідати особистий кабінет. В такому випадку гроші миттєво будуть перераховані на рахунок компанії.
 • Оплата по реквізитах в касі банку. Тут треба зважити на те що платіж може проходити декілька банківських днів, тому дивіться щоб ви не опинились в боржниках.

Очевидно, що краще обрати оплату в особистому кабінеті, але вирішувати Вам.

Пролонгація

Дана опція корисна для тих хто не може вчасно здійснити оплату боргу. Для того щоб не псувати клієнту кредитний рейтинг компанії йдуть на зустріч і багатьох існує можливість відтермінування платежу. В даної компанії відсутня опція пролонгації позики.

Контакти

Для довідок - 0 800 30 88 11

Пн.-Пт.: 09.00 - 18.30, Сб. 09.00-15.30

Сенс Кредит відгуки

Для отримання повної картини про компанію не вистачає лише Вашого відгуку про співпрацю. Тому якщо маєте що сказати пишіть у коментарях.

Для отримання позики в Сенс Кредит потрібно слідувати короткій інструкції:

 • Перейти на сайт компанії для заповнення анкети
 • Обрати суму, термін кредиту
 • Пройти процедуру верифікації картки
 • Дочекатись схвалення заявки
 • У випадку схвалення заявки Ви отримаєте гроші

Взяти кредит в Сенс Кредит можна на суму від 1250 до 30000 гривень

Для оформлення кредиту-онлайн у Сенс Кредит позичальнику потрібно:

 • Паспорт та ідентифікаційний код
 • Бути повнолітнім громадянином
 • Мати банківську картку будь якого банку України
 • Мати доступ до мережі інтернет
 • Телефон та електронна адреса

Ваш соціальний статус не має значення. На будь які потреби, позику може оформити будь яка людина:

 • Студенти, пенсіонери
 • Безробітні
 • Ті хто працює не офіційно
 • Ті хто не мають постійного доходу
Популярні кредити
ЩеРейтинг: 3 з 5
Автор статей на сайті BigOrange
Світлана Марченко


Відгуки та коментарі


Додайте Ваш відгук
Залиште свій Email, якщо бажаете отримати повідомлення про відповідь на Ваш коментар