Кредит на карту під 0%
Сума до 10 000 грнТермін до 45 днівВік до 70 років
Подивитись більше 15 пропозицій

Швидко Гроші позика онлайн ᐈ відгуки


Швидко Гроші ➤ Подай заявку на онлайн кредит і отримай свої гроші на будь-яку карту банку України миттєво за 10 хв

 • ✓ Відгуки
 • ✓ Умови
 • ✓ Вхід особистий кабінет
Залишити відгук про Швидко Гроші

Умови для отримання кредиту

Перший кредитПовторний кредит
Срок від 7 до 14 днів від 7 до 14 днів
Сума від 400 до 3000 гривень від 400 до 10000 гривень
Ставка 0.01% 2%
Вік від 18 до 60 років
Спосіб отримання На банківську карту онлайн

Офіційний сайт :  sgroshi.com.ua

Кредитний калькулятор Швидко Гроші


Сума кредиту
грн
Термін кредиту
днів

Вартість кредиту онлайн в Швидко Гроші

Перша позика Наступна позика
Сума: 2000 грн 2000 грн
Термін: 7 дн. 7 дн.
Вартість: 20 грн 4000 грн
До сплати: 2020 грн 6000 грн

Взяти 1-й кредит

В іншій компанії
Переплата 1.4 грн замість 4000 грн

Швидко Гроші – мікро фінансова організація, яка представлена не тільки на просторах інтернет спільноти, а й так само має відділення в таких містах як Київ, Львів, Харків, Дніпро та інші.

У сучасному світі, переваги інтернету незаперечні. Дома, лежачи на дивані ми можемо замовити їжу, купити кросівки, навіть здобути освіту - це все без особливих зусиль і зайвих пересувань. Поступово з прогресом з повсякденного життя відходять готівкові гроші, все більше оплат здійснюється онлайн. Часто в такій динаміці виникає потреба у фінансовій допомозі, тому кредит онлайн буде найбільш доречним. Саме МФО покликані вирішити проблему швидкої, а головне зручної позики.

На які потреби беруть гроші

Як показує досвід, мікро фінансовій організації все одно на які потреби Ви берете гроші. Найпоширенішими причинами звернень є такі.

 1. Поточні потреби. До зарплати два дні, а гроші вже закінчилися? На сьогоднішній день ситуація не унікальна. Труднощі можуть бути у кожного, раптові витрати на ліки, покупка необхідної техніки і інше. Будь-які побутові потреби можуть бути причиною звернення за кредитом онлайн.
 2. Оборотні кошти для бізнесу. Підприємцю, особливо молодому, іноді знайома, відсутність грошей у касі, так звані «оборотні гроші». Іноді треба не велику суму на день два. Хорошим рішенням може бути мікропозика. Багато організацій дають позики під 0 відсотків, якщо позика перша.
 3. Ремонт. Складно вгадати момент, коли у Вас щось зламається. Автомобіль, телефон або який не будь інший помічник. Ремонт потрібно зробити негайно, а грошей немає? Швидко Гроші допоможуть вирішити питання.
 4. Рефінансування. Неприємно, але можливо, що якусь позику Ви не в змозі погасити вчасно. Тоді можна скористатися можливістю отримати гроші від іншої МФО.

Чому варто звернутися до Швидко Гроші

 1. Зручно

  Наявність великої мережі по Україні дає можливість отримати гроші в кожному великому місті готівкою

 2. Швидко

  Паспорт, код і 20 хв Вашого часу - гроші Ваші

 3. Надійно

  Більше 7 років роботи в сфері мікропозик, Швидко Гроші користуються довірою по всій Україні

 4. Практично

  Позичені гроші можна виплатити достроково. Так само доступна послуга продовження терміну користування кредитом

Оформити Кредит ШвидкоГроші

Не так давно, років 10 тому, ще ніхто не міг уявити, що гроші в кредит можна отримати так легко і швидко. Люди часто зверталися при потребі в ломбарди або брали позики у родичів, друзів, колег по роботі. Зараз же з'явилося безліч фінансових компаній, які видають гроші онлайн або готівкою швидко під будь-які потреби. При виборі такої організації слід звернути увагу на надійність компанії, скільки років вона працює, почитати відгуки про неї, а найголовніше ознайомиться з договором перед тим як його підписати. Там вже точно багато цікавого, чого не розкажуть менеджера по телефону, і то на чому не особливо акцентують увагу при оформленні кредиту.

В Швидко Гроші договір написаний зрозумілою мовою, складений грамотно. Вся система добре продумана. Вам не доведеться витрачати багато сил і нервів на оформлення.

Більше 200 відділень по всій Україні готові надати Вам допомогу в отриманні грошей. А компетентні співробітники дадуть відповідь на всі питання. Заявку можна подавати як онлайн, так і в будь-якому відділенні.

Звернувшись в Швидко Гроші перший раз Ви можете розраховувати на суму в межах 600 - 10 000 грн. Термін кредиту від 3 до 14 днів, так само доступна послуга пролонгації. Як говорилося раніше, для цього потрібно паспорт і код, а також 20 хв часу, більше ніяких черг. Вартість кредиту становить всього 2 відсотка в день від суми позики.

Якщо Ви є постійним клієнтом і повертаєте все вчасно, то при повторному зверненні процедура займатиме не більше 10 хв, і сума, яку Ви можете отримає збільшиться.

Конкурентні переваги ШвідкоГроші:

 • Позику дуже просто оформити. Паспорт, код і ніяких довідок.
 • Немає практики прихованих комісій та платежів. Все прозоро.
 • Якщо Ви вирішили погасити кредит достроково, сума відсотків, які повинні нараховуватися знизяться на Вашу користь.
 • Зручний особистий кабінет, з якого можна стежити за станом позики.
 • Калькулятор одразу рахує суму, яку ви повинні сплатити, немає необхідності займатися підрахунками самостійно.
 • Швидка видача. Вже через 20 хвилин після звернення гроші будуть у Вас.
 • Швидко Гроші законослухняна компанія. Всі Ваші персональні дані в цілковитій безпеці, практика передачі даних третім особам відсутня.

Можна отримати кредит якщо ви відноситеся до наступної категорії громадян:

 • Оплата Вашого заробітку в конверті, в такому випадку банк швидше за все вже відмовив у позиці.
 • Підприємець, само зайнята людина, якій важко офіційно підтвердить заробіток.
 • Студент, який не має постійної роботи або роботи на повну ставку.
 • Мами з дітьми в декреті, без офіційного доходу.
 • Якщо Ваше пояснення бажання причини отримати кредит не влаштувало банківського працівника.

Оформлення кредиту

Якщо ми говоримо про Швидко Гроші то варто пам'ятати що є два варіанти отримання грошей: готівкою у відділенні і онлайн на карту.

Готівкою у відділенні. Прийшовши в будь-яке відділення візьміть з собою паспорт та ідентифікаційний код. Зверніться до будь-якого вільного менеджера. Далі він розповість всі деталі отримання грошей і допоможе з оформленням. На все про все йде близько 20 хв.

Перевага такого методу полягають в тому, що у відділенні Ви можете отримати гроші навіть з поганою або відсутньої кредитною історією. Головне мати дохід і впевненість у тому, що Ви виконаєте свої фінансові зобов'язання. На відміну від онлайн позики, де автоматичні системи скорингу зчитуючи інформацію з бази (якщо є прострочення раніше оформлених кредитів, Ви точно в базі присутні), так само автоматично можуть Вам відмовити.

Онлайн на картку. Кредит онлайн сьогодні можна оформити в банку або кредитній організації. Ми розглядаємо МФО так як переваги очевидні. Якщо треба не велику суму, не на довго то звернувшись в таку організацію ви не витратите купу часу на оформлення договорів, збирання довідок та спілкування з менеджером. Вся процедура потребує мобільного пристрою з доступом в інтернет і кілька хвилин часу.

Ряд інших переваг очевидний:

 • Подати заявку можна цілодобово. Сайт Швидко Гроші автоматизований і працює 27/7 без вихідних.
 • Зручний сервіс дасть можливість швидкого оформлення позики.
 • Можна вказати будь-яку карту, банк не має значення. Карта повинна бути українського банку і Вашою.
 • Не потрібно залишати межі будинку і їхати до відділення за грошима.
 • Відсутній людський фактор. Практично немає помилок і неприємного спілкування з працівниками банків.

Для отримання позики онлайн в Швидко Гроші::

 1. Зайдіть на сайт компанії
 2. Виберіть за допомогою калькулятора потрібну суму
 3. Натисніть «Оформити Кредит»
  Оформити Кредит ШвидкоГроші
 4. Після цього Ви побачите дуже просту форму, заповніть її та натисніть кнопку «далі»
  Оформити Кредит ШвидкоГроші
 5. На вказаний номер прийде смс з кодом для підтвердження. Введіть код і продовжите реєстрацію
 6. Потім кілька полів слід заповнити Вашими особистими даними: прізвище, ім'я, дані паспорта, картку на яку потрібно перерахувати гроші
 7. Продовживши, Ви побачите ще одну форму з питаннями про Ваше місце роботи. Важливо, що не обов'язково бути офіційно працевлаштованим
 8. Далі система дякує Вам за заявку. Чекайте дзвінка менеджера, який повідомить Вас про результат
Важливо! Обов'язково читайте договір і ознайомтеся з усіма його нюансами. Ваше серйозне ставлення до таких деталей може в майбутньому заощадити багато грошей і часу.

Особистий кабінет

Вхід в особистий кабінет здійснюється на сайті. Логіном є номер телефону, а паролем код, який приходив по смс раніше. У кабінеті можна відстежувати стан позики. Так само можна його закривати. В Швидко Гроші доступна можливість пролонгації (продовження) користування кредитом, активувати опцію можна так само в особистому кабінеті.

Особистий кабінет ШвидкоГроші

Умови погашення позики

 1. В Україні більше 200 відділень Швидко Гроші. Якщо Ви брали в позики в одному не обов'язково повертати гроші там же. Повертати можна в найближчому доступному відділенні.
 2. Можна погасити борг в будь-якому терміналі де є «клітинка» Швидко Гроші. Дотримуючись інструкцій на екрані. Недоліком такого способу оплати є те що гроші можуть йти кілька днів.
 3. Кращим, більш зручним, способом оплати є оплата через особистий кабінет. Там можна зробить платіж з будь-якої банківської карти України. Не обов'язково використовувати тільки ту яка вже прив'язана.

У кожного може виникнути неприємна ситуація і як наслідок відсутність грошей. Якщо у Вас немає можливості погасити позику Швидко Гроші, оплатіть відсотки користування кредитом, а решту компанія дає можливість повернути пізніше.

Процентная ставка

Розглянемо приклад розрахунку на сумі позики 1000 грн. В такому випадку відсотки в абсолютному значенні складають 20 грн в день - це 2 відсотка. APR - 730%. Важливо, що ніяких додаткових комісій і платежів компанією не передбачено. Термін, протягом якого можна погасити позику - діапазон від 3 днів до 3 років.

Зрозумілим є той факт, що платити потрібно вчасно і уникнути відповідальності за прострочені борги не вдасться

 • Компанія залишає за собою право примусового стягнення заборгованості або передачі цього права третім особам
 • Прострочення заборгованості - це ще й погана кредитна історія, часто вже не можливість взяти кредит деінде.

Гроші є не тільки у Швидко Гроші

Зіткнувшись з фінансовими труднощами Вас переслідує питання «де взяти грошей?». Якщо вибір припав на Швидко Гроші, але там з якихось причин відмовили не впадайте у відчай. Біг Оранж - сервіс порівняння кредитних пропозицій. Ми вибрали найкращі і найнадійніші компанії з величезним досвідом роботи на ринку України. У нас можна знайти того, хто виручить Вас фінансово.

Пам'ятайте більше заявок, більше шансів на успіх!

Швидко Гроші - відгуки

Не забувайте ділиться своїм досвідом співпраці. Для когось це може бути вирішальним фактором прийняття рішення.

Для отримання позики в Швидко Гроші потрібно слідувати короткій інструкції:

 • Перейти на сайт компанії для заповнення анкети
 • Обрати суму, термін кредиту
 • Пройти процедуру верифікації картки
 • Дочекатись схвалення заявки
 • У випадку схвалення заявки Ви отримаєте гроші

Взяти кредит в Швидко Гроші можна на суму від 400 до 3000 гривень

Для оформлення кредиту-онлайн у Швидко Гроші позичальнику потрібно:

 • Паспорт та ідентифікаційний код
 • Бути повнолітнім громадянином
 • Мати банківську картку будь якого банку України
 • Мати доступ до мережі інтернет
 • Телефон та електронна адреса

Ваш соціальний статус не має значення. На будь які потреби, позику може оформити будь яка людина:

 • Студенти, пенсіонери
 • Безробітні
 • Ті хто працює не офіційно
 • Ті хто не мають постійного доходу
Популярні кредити
Ще


Швидко ГрошіРейтинг: 5 з 5
Автор статей на сайті BigOrange
Світлана Марченко


Відгуки та коментарі


 • Андрій
  2019-11-01 21:20
  Дана компанія ігнорує дію закону України про соціальний захист військовослужбовців та членів їх сімей статтю 14 пункт 15, і відмовляються приймати довідки про соціальний статус військовослужбовця, що надає підстави для не нарахування відсотків, штрафів та пені по кредиту.
 • Марина Кушнир
  2019-07-10 08:26
  Спасибо не однократно выручали.Всё честно . никаких подводных камней)
Додайте Ваш відгук
Залиште свій Email, якщо бажаете отримати повідомлення про відповідь на Ваш коментар