Кредит на карту під 0%
Сума до 10 000 грнТермін до 45 днівВік до 70 років
Подивитись більше 15 пропозицій

SlonCredit позика онлайн ᐈ відгуки


Sloncredit ➤ Подай заявку на онлайн кредит і отримай свої гроші на будь-яку карту банку України миттєво за 10 хв

 • ✓ Відгуки
 • ✓ Умови
 • ✓ Вхід особистий кабінет
Залишити відгук про Sloncredit

Умови для отримання кредиту

Перший кредитПовторний кредит
Срок від 90 до 365 днів від 90 до 365 днів
Сума від 1000 до 20000 гривень від 1000 до 20000 гривень
Ставка 0.54% 0.54%
Вік від 18 до 65 років
Спосіб отримання На банківську карту онлайн

Офіційний сайт :  sloncredit.com.ua

Кредитний калькулятор Sloncredit


Сума кредиту
грн
Термін кредиту
днів

Вартість кредиту онлайн в Sloncredit

Перша позика Наступна позика
Сума: 2000 грн 2000 грн
Термін: 7 дн. 7 дн.
Вартість: 1080 грн 1080 грн
До сплати: 3080 грн 3080 грн

Взяти 1-й кредит

В іншій компанії
Переплата 1.4 грн замість 1080 грн

Слон Кредит (Slon Credit) – фінансовий заклад що надає послуги у сфері мікро кредитів онлайн. На ринку України відрізняється хорошими умовами, по при це не входить в топ 10 МФО, але вартий уваги та веде достойну боротьбу за свого клієнта. Нижче ми детально розглянемо умови на яких можна отримати гроші онлайн у Слон Кредит.


Що відомо про «Слон Кредит»

Напевне єдина організація що надає перший кредит у розмірі до 20 000 грн. В епоху фінансової нестабільності потреба в грошах часто стає критичною і мікропозика до зарплати в розмірі декількох тисяч не змінить ситуацію кардинально. В такому випадку слід звернутись до Слон Кредит (Slon Credit). В цій МФО під хороші відсотки (умови кращі навіть від тих що надають топ гравці ринку) можна отримати допомогу суттєво більшу ніж де інде. Слон Кредит використовує новітні технології і в змозі надати хороший онлайн сервіс. Вам не потрібно ходити по вулиці у пошуках необхідного закладу, перейшовши на офіційний сайт Ви легко отримаєте бажану суму.

Slon онлайн кредит

Умови отримання кредиту в «Слон Кредит»

Слон Кредит офіційно зареєстрована організація під назвою ТОВ "СЛОН КРЕДИТ" (ЄДРПОУ 42350798) складається на сто відсотків з іноземного капіталу. Це дозволяє компанії вести стабільну діяльність і бути впевненою в завтрашньому дні, а отже і надавати хороші умови своїм клієнтам. Тут можна оформити позику у розмірі від 1 000 грн до 20 000 грн, що є без сумніву хорошою пропозицією. Річна ставка при цьому складає 198 %. Відсотки можуть змінюватись в рамках проведення різних акцій, при застосуванні промокодів та інших розіграшів котрі компанія проводить регулярно. Термін користування кредитом може складати від 3 до 12 місяців. Гроші можна отримати онлайн на карту.

Кредитний калькулятор Sloncredit

Для розрахунку вартості користування кредитом Sloncredit можна використати кредитний калькулятор на офіційному сайті МФО, або кредитний калькулятор розроблений Біг Оранж. У нас на сайті Ви можете прийняти зважене рішення яку організацію обирати.

Хто може отримати позику

Кредитування в банківських організаціях досить проблематична штука. Їхні моделі оцінки платоспроможності налаштовані таким чином що позику взяти може тільки заможний громадянин із стабільним високим доходом. А незахищені верстви населення змушені шукати допомоги в інших місцях. «Слон Кредит» видає позики навіть якщо ти:

 • Студент – не маєш постійної роботи але в змозі обслуговувати позику за рахунок тимчасових робіт для студентів.
 • Пенсіонер – єдиним твоїм доходом є не велика пенсія.
 • Людина без офіційної роботи – тут все зрозуміло. Тримати на роботі людей не оформлених по закону для бізнесу дешевше і тому сьогодні така практика не нова.

Для оформлення позики онлайн у Слон Кредит потрібно мати повних 18 років та бути молодшим 65 років. З документів знадобиться паспорт, код. А також телефон, електронна пошта і доступ в інтернет. Отримати гроші в цій організації дуже просто, для більшості громадянин України.

Чому «Слон Кредит»

Основною і вагомою відмінністю від конкурентів, як писалось вище, є той факт, що у «Слон Кредит» можна отримати позику у розмірі до 20 000 грн, при цьому не будучи клієнтом організації і не маючи відповідної кредитної історії. Але в компанії є багато інших вагомих переваг.

 1. Вражаюча швидкість обробки заявки. Ви не зоглянетесь як гроші будуть у Вас на картці.
 2. Індивідуальний підхід. Компанія не є лідером ринку і тому дуже важлива для багатьох людей риса притаманна цій організації. До кожного клієнта застосовується свій підхід.
 3. Сервіс доступний 24/7. Оформити кредит можна цілодобово. Не відомо коли і за яких обстави Вам знадобляться гроші, Слон Кредит не обмежує Вас в часі. Протягом доби скориставшись сервісом отримаєте бажану суму.
 4. Безпека угоди обумовлена неможливістю розголошення інформації третім особам. Ви маєте можливість ознайомитися з усіма деталями договору в момент укладання угоди. Будь яка дія компанії регулюється нормами Українського законодавства.
 5. Графік платежів можна розрахувати до моменту подачі заявки. Тим самим адекватно оцінити свої можливості.
 6. Відсутність додаткових комісій і зборів. На будь якому етапі угоди дії компанії є абсолютно прозорими.

На які потреби частіше беруть позику

В епоху розвитку капіталістичного суспільства без грошей прожити не реально. Способи їх отримати є різні. Найбільш розповсюджений це роботи. Але в Україні життя складається так, що зарплати часто не вистачає інколи навіть на базові потреби. Тому люди і беруть кредити. Найпоширеніші причини наступні:

 • Не вистачає на споживчі потреби. До зарплати декілька днів, а через форс – мажорні обставини до магазину іти ні з чим. Мікропозика стане у пригоді.
 • Для бізнесу. Кожен бізнесмен що займається торгівлею хоч раз але стикався з необхідністю взяти «оборотних» грошей. Інколи таку суму потрібно на невеликий проміжок часу. Мікро кредит, навіть по при високі відсотки, може стати вигідним.
 • На ремонт техніки. Особливо якщо техніка приносить дохід, поломка не доречна. Щоб не було «простою обладнання» мікрокредит від Slon Credit допоможе у вирішенні проблеми.
 • На відпочинок. Якщо підвернулась чудове недорога можливість відпочити а відпускні отримаєте не скоро, чому відмовляти собі у приємному, якщо є Slon Credit.

Не залежно від потреби, приймайте зважені рішення і реально оцінюйте свої можливості.

Як взяти кредит у «Слон Кредит»

Для оформлення позики у «Слон Кредит» потрібно зробити декілька простих маніпуляцій. Загалом все дуже просто. З поставленою задачею справиться середньостатистичний користувач комп’ютера.

 1. Потрібно зайти на офіційний сайт і за допомогою кредитного калькулятора вибрати необхідну суму та термін користування позикою. Після цього натиснути на кнопку «отримати кредит».
 2. Далі, заповніть форму для подачі заявки. Дана процедура є також процедурою реєстрації в системі Слон Кредит. Важливо на цьому етапі ознайомитись із договором угоди. Якщо умови Вас влаштовують, залиште необхідні дані та пройдіть процедуру підтвердження банківської карти.
 3. За допомогою СМС Вас проінформують про рішення. Якщо воно позитивне , гроші будуть у Вас на карті.

Варто відзначити, що процедура оформлення є простою на відміну від багатьох конкурентів. А у випадку виникнення питань, менеджер гарячої лінії Вам з радістю допоможе.

Зареєструвавшись в системі, Ви автоматично отримуєте можливість користуватись особистим кабінетом. А разом з тим деякі можливості, що полегшують користування сервісом.

 • Оформлення повторних позик займе не більше 10 хв. Так як система вже має інформацію про Вас.
 • Ви можете відслідковувати поточний стан кредиту, контролювати виплати та заборгованість.
 • Історія про попередні кредити зберігається і з особистого кабінету Ви можете її переглядати.

Що робити якщо у позиці відмовили

У «Слон Кредит» великий відсоток схвалених заявок, але на жаль гроші видаються не всім. Причин відмов може бути декілька.

 • Сама розповсюджена причина – це не правильно оформлена заявка. Некоректно введені особисті дані можуть стати причиною відмови. Тому будьте уважні при оформленні. Заявку слід подати повторно.
 • Можливо, варто змінити дані які ви вводили в кредитному калькуляторі та подати заявку ще раз.
 • Кредитна історія інколи теж стає причиною відмови.

Якщо відмовили у кредиті, виберіть іншу кредитну організацію із переліку що ми для вас підготували тут. А для тих хто бере онлайн гроші вперше, існує акційна пропозиція від лідерів ринку кредитування.

Creditplus
Ставка
0.01 %
Сума
10000 грн
Термін
до 30 днів
Credit Kasa
Ставка
0.01 %
Сума
20000 грн
Термін
до 27 днів

Як повернути кредит

Повернути позику можна декількома способами.

 1. Найзручніший із них – це через мережу терміналів Приват. В будь якому місті України можна відшукати такий термінал. Користуватись ним просто і зручно.
 2. Через приват24. В цьому випадку йти взагалі нікуди не потрібно. За допомогою свого смартфону і додатку від приват банку можна погасити заборгованість.
 3. Старий перевірений спосіб – по реквізитам у відділенні будь якого банку. Але цей спосіб має недоліки. Потрібно вистояти в черзі, хоча комусь може і приємна така процедура та сам платіж може іти декілька банківських днів. Треба бути уважним щоб не отримати штрафних санкцій через невчасно погашений борг.

Відгуки

Важливим елементом на етапі прийняття рішення кожного клієнта це є відгук про компанію. Якщо маєте інформацію про «Слон Кредит» пишіть. Хочте дізнатись нову інформацію ознайомтесь з нею в цій статті.

Для отримання позики в Sloncredit потрібно слідувати короткій інструкції:

 • Перейти на сайт компанії для заповнення анкети
 • Обрати суму, термін кредиту
 • Пройти процедуру верифікації картки
 • Дочекатись схвалення заявки
 • У випадку схвалення заявки Ви отримаєте гроші

Взяти кредит в Sloncredit можна на суму від 1000 до 20000 гривень

Для оформлення кредиту-онлайн у Sloncredit позичальнику потрібно:

 • Паспорт та ідентифікаційний код
 • Бути повнолітнім громадянином
 • Мати банківську картку будь якого банку України
 • Мати доступ до мережі інтернет
 • Телефон та електронна адреса

Ваш соціальний статус не має значення. На будь які потреби, позику може оформити будь яка людина:

 • Студенти, пенсіонери
 • Безробітні
 • Ті хто працює не офіційно
 • Ті хто не мають постійного доходу
Популярні кредити
Ще


SloncreditРейтинг: 4 з 5
Автор статей на сайті BigOrange
Світлана Марченко


Відгуки та коментарі


 • Неля
  2020-01-14 21:32
  Не брала кредиту а телефонують і погрожують
 • Людмила
  2019-06-07 07:35
  Все ок
Додайте Ваш відгук
Залиште свій Email, якщо бажаете отримати повідомлення про відповідь на Ваш коментар