Кредит на карту під 0%
Сума до 10 000 грнТермін до 45 днівВік до 70 років
Подивитись більше 15 пропозицій

SmartiWay позика онлайн ᐈ відгуки


SmartiWay ➤ Подай заявку на онлайн кредит і отримай свої гроші на будь-яку карту банку України миттєво за 10 хв

 • ✓ Відгуки
 • ✓ Умови
 • ✓ Вхід особистий кабінет

Умови для отримання кредиту

Перший кредитПовторний кредит
Срок від 1 до 30 днів від 1 до 30 днів
Сума від 0 до 3000 гривень від 0 до 15000 гривень
Ставка 1.15% 1.15%
Вік від 18 до 90 років
Спосіб отримання На банківську карту онлайн

Офіційний сайт :  smartiway.com.ua

Кредитний калькулятор SmartiWay


Сума кредиту
грн
Термін кредиту
днів

Вартість кредиту онлайн в SmartiWay

Перша позика Наступна позика
Сума: 2000 грн 2000 грн
Термін: 7 дн. 7 дн.
Вартість: 2300 грн 2300 грн
До сплати: 4300 грн 4300 грн

Взяти 1-й кредит

В іншій компанії
Переплата 1.4 грн замість 2300 грн

Про бренд Smartiway

Smartiway - український сервіс, що є по справжньому унікальним і не має аналогів на вітчизняному ринку. Має свої вигоди, що якісно відрізняють його від конкурентів. онлайн кредит smartiway
СмартиВей - це мобільний додаток, що повністю інтигрований лише у Ваш смартфон і має дуже зручний і зрозумілий інтерфейс Взяти кредит Ви можете за допомогою телефону користуючись додатком, що є досить зручною фішкою.
Додаток з’явився лише декілька років тому і є абсолютно унікальним, його розробила команда досвідчених програмістів із міжнародним досвідом роботи.

Умови кредиту СмартіВей

Місія компанії Смартівей – зробити кредити онлайн ще більш доступними, використовуючи всі сучасні технологічні напрацювання. Для того щоб отримати позику онлайн достатньо встановити додаток. Вся необхідна інформація присутня в ньому, з додатком отримати гроші стало ще простіше.

Smartiway кредитує на суму до 15 000 грн. Термін протягом якого можна користуватись грошима становить один місяць. Великий потік клієнтів забезпечує на тільки простота оформлення кредиту через зручний додаток, а й низькі відсотки в порівнянні з іншими мікро фінансовими організаціями (МФО).

Якщо ви вперше звертаєтесь до компанії то маєте можливість отримати гроші всього під 0.01 %. Якщо користуєтесь додатком постійно то наступні позики видаються під 1,19 відсотка від заборгованої суми в день. Компанія практикує використання різних бонусів, що дозволить економити і значно знизити процентну ставку. В деяких випадках бонусами можна погасити всі відсотки по користуванню кредитом.

Кому видають кредит в Smartiway

На відміну від банківської сфери, де дуже високі вимоги до позичальника, у Smartiway максимально лояльне ставлення до своїх клієнтів. Для отримання позики потрібно:

 • Бути громадянином України
 • Бути старшим за 18 років.

При цьому перелік документів мінімальний:

 • Ідентифікаційний податковий номер, для Вашої ідентифікації як платника податків. Саме по коду й переглядають кредитні історії та Ваші попередні заборгованості у фінансових установах.
 • Карта будь якого діючого банку України, що належить особі котра оформляє позику
 • Номер телефону і смартфон з додатком Smartiway

Для компанії не важливо студент Ви чи пенсіонер, Ваш соціальний статус не має значення. Для отримання позики достатньо відповідати вимогам що описані вище.

Переваги та недоліки кредитного сервісу через мобільний додаток

Додаток Смартівей – це свого роду банк в кармані. Вам не треба кудись іти за грошима, у Smartiway відсутні відділення. Можливість отримати позику у Вас завжди з собою.

Додаток онлайн кредит smartiway

Тут відсутні обов’язкові поручителі а також не потрібно мати ніякого заставного майна по аналогії з банківськими кредитами. Все максимально спрощено. Отримати кредит можна не тільки в Києві, а й в будь якому місці України, головне мати доступ до інтернет.

Рішення про видачу позики приймає автоматизований система на що розроблена на основі використання штучного інтелекту. Тому помилка через присутність людини виключена. За рахунок цього, отримати рішення про видачу можна через три хвилини після подачі заявки.

У компанії передбачена функція пролонгації позики, для тих хто не може вчасно сплатити борг. Скориставшись нею, Ви можете уникнути великих штрафів, маючи додатковий час на вирішення своїх складних ситуацій.

Організація не практикує високі штрафи, ціль яких заробити більше грошей. В деяких МФО вони просто абсурдні і в десятки разів перевищують тіло кредиту.

Смартівей має тільки позитивні відгуки, що свідчать про ефективність роботи фінансової моделі з принципово новим підходом. Сервіс дійсно використовує найновіші технічні досягнення.

Ціль організації створити розумну систему, яка працює зрозуміло для кожного позичальника і не містить прихованих платежів та додаткових умов, що занадто обтяжливі і не зовсім чесні по відношенню до людей.

Простота додатку дивує. Анкета заповнюється легко і швидко. Будь які питання по кредитуванню можна задавати службі підтримки, через онлайн чат додатку або телеграм канал. Сучасні тенденції свідчать, для людей спілкування по телефону не є не зручним і більшість переходить на спілкування у чати та месенджери.

Суттєвим недоліком є відсутність всього функціоналу на сайті компанії. Багато потрібних маніпуляцій можна зробити тільки при наявності смартфона, але в житті бувають ситуації коли телефон може бути відсутній. Хотілося б мати повноцінно функціонуючий сайт як альтернативу додатку.

Як користуватись додатком Смартівей (завантажити smartiway)

1Для цього потрібно спочатку його встановити, попередньо завантаживши на пристрій. Знайти його легко за запитом «smartiway завантажити додаток», чи «смартівей завантажити додаток»
Додаток онлайн кредит smartiway
2Потім стандартна процедура реєстрації. Вказуєте свій номер телефону та смс код підтвердження.


Реєстрація smartiway

3Потім Вас попросять ввести пароль для входу в додаток. Придумуючи його, врахуйте, що він має містити мінімум 7 символів серед який має бути одна велика буква та одна цифра.

Реєстрація smartiway

4Після того як ви увійдете в особистий кабінет, побачите перед собою калькулятор з полями для воду бажаної суми і терміну протягом якого збираєтесь користуватись грошима. Вибравши суму до 3 000 грн, тисніть кнопку «отримати позику».

Smartiway інтерфейс додатку

5Потім потрібно ввести ідентифікаційний код.

Smartiway ІНН

6Далі введіть прізвище українською мовою згідно Вашого паспорту, не допускайте помилок, система автоматично може відмовити в отриманні позики.

Smartiway особисті данні

7По такій самій схемі вводи ім’я.

Smartiway особисті данні

8Останнє, пишем по батькові та тиснемо «підтвердити». Дівчатам (при зміні прізвища при одруженні) потрібно ввести дівоче прізвище.

Smartiway підтвердження

9Остання процедура. Верифікація. Введіть дані платіжної карти. З неї спишуть не велику суму, яку відразу ж і повернуть на рахунок. Таким чином перевіряють чи дійсна карта і чи можна на ній проводити якісь фінансові маніпуляції.

Smartiway верифікація

Система автоматично приймає рішення про підтвердження права на позику. Після погодження (підписання) договору Ви отримаєте гроші на карту.

Що робити якщо Вам відмовили?

Після відмови головне не падати у відчай. Алгоритм що приймає рішення теж може дати збій. Спробуйте повторити процедуру пізніше. Також при заповненні Ви могли вказати особисті дані з допущеною помилкою, перевірте все ще раз. Можливо сума котру ви хочете отримати визначена роботом як недопустима, спробуйте змінити умови і повторно подати заявку.

Головне слід пам’ятати що альтернатив Smartiway у вигляді інших доступних МФО вистачає. Можливо вони не такі зручні, але коли потрібно швидко отримати гроші ними можна скористатися. На нашому порталі BigOrange зібрані кращі пропозиції на ринку мікро позик. Топ перевірених компаній, скориставшись послугами яким можна швидко виправити своє фінансове положення.

Як оплатити кредит в Смартівей?

Компанія що має найпростіший спосіб оплати заборгованості на ринку. Для того щоб оплатити борг в Смартівей, достатньо авторизуватись в додатку, натиснути кнопку «оплатити» і підтвердити списання коштів.

Також доступні «класичні» альтернативи:

 • Через касу будь якого банку по реквізитах компанії.
 • За допомогою онлайн банкінгу.
 • Через термінали по типу айбокс.

Важливо враховувати той факт, що якщо здійснювати оплату по реквізитам компанії, то гроші можуть бути зараховані протягом трьох днів, а тому щоб не переплачувати відсотки узгодьте цей момент з кредитором та обов’язково збережіть квитанцію про оплату, як доказ своєчасного погашення кредиту.

Пролонгація

Якщо у Вас відсутня можливість вчасно оплатити борг по кредиту, і платити штрафи не хочеться бо це дорого, а грошей і так немає. Скористайтесь послугою пролонгації кредиту.

Зайдіть в додаток, авторизуйтеся, та натисніть відповідну кнопку. Все просто і інтуїтивно зрозуміло. Але заплатити все ж потрібно, а саме відсотки що вже набігли на день сплати. Дана функція дозволить уникнути обтяжливих штрафних санкцій

Контакты

0800 33 10 34 - номер служби підтримки працює без вихідних.

Пн-Пт з 9:00 до 21:00, Сб-Вс з 9:00 до 8:00.

В службу підтримки можна писати на пошту support@smartiway.com.ua або в один із популярних месенджерів: телеграм, вайбер, фейсбук месенджер.

Smartiway відгуки

Для отримання достовірної і справді корисної інформації просимо Вас ознайомитися із відгуками про компанію Смартівей. Якщо Вам є що сказати пишіть, можливо і Ваша інформація стане комусь в пригоді.

Для отримання позики в SmartiWay потрібно слідувати короткій інструкції:

 • Перейти на сайт компанії для заповнення анкети
 • Обрати суму, термін кредиту
 • Пройти процедуру верифікації картки
 • Дочекатись схвалення заявки
 • У випадку схвалення заявки Ви отримаєте гроші

Взяти кредит в SmartiWay можна на суму від 0 до 3000 гривень

Для оформлення кредиту-онлайн у SmartiWay позичальнику потрібно:

 • Паспорт та ідентифікаційний код
 • Бути повнолітнім громадянином
 • Мати банківську картку будь якого банку України
 • Мати доступ до мережі інтернет
 • Телефон та електронна адреса

Ваш соціальний статус не має значення. На будь які потреби, позику може оформити будь яка людина:

 • Студенти, пенсіонери
 • Безробітні
 • Ті хто працює не офіційно
 • Ті хто не мають постійного доходу
Популярні кредити
ЩеРейтинг: 3 з 5
Автор статей на сайті BigOrange
Світлана Марченко


Відгуки та коментарі


 • Тетяна Романівна
  2021-01-11 13:20
  Непрофесійна хамовита конторка.Пора щоб ними зацікавилося слідство.
 • Абвгд
  2021-01-11 13:18
  Жахлива,непрофесійна конторка.Присилають повідомлення про борг випадковим людям.Не зрозуміло,звідки в них неперевірені номера.До того ще хамлять.Раджу всім звернути на це увагу
 • Люда
  2021-01-09 08:24
  Люди, не берите кредит, процент офигеный, да, деньги дают сразу, но потом выплатить очень сложно, если не дай бог просрочил, то звонят всем кто есть на сим карте в телефоне.
 • Євгеній
  2020-12-21 04:23
  Мошенники воруют персональные данные людей которые берут деньги в займ, не вздумайте устанавливать их приложение, на своем смартфоне, берите другой смартфон с ненужной сим картой где нет ваших номеров, аккаунтов и другой личной информации. А вообще никому не советую брать здесь деньги та и вообще связываться с такими интернет
 • Володимир
  2020-12-13 13:47
  Добро ця шарашкіна контора допомагає тільки злюдей збивати кошти і погрожувати я повернув борг ну вони підараси іще якиїсь ніби тоя борг маю ну вони ублюдки попадуть налюдей.
 • Masha
  2020-04-24 00:54
  Аферисти. Люди не ведіться. Якщо дорога психіка і здоров'я не звертайтеся. А екстрималам і любителям трьохетажних матів welcome.
 • Андрей
  2020-02-28 13:44
  Бесподобное приложение финансовой онлайн помощи, деньги выдаются мгновенно
 • Ярослав
  2020-01-02 01:43
  Чудова компанія завжди допомагає
Додайте Ваш відгук
Залиште свій Email, якщо бажаете отримати повідомлення про відповідь на Ваш коментар