Кредит на карту під 0%
Сума до 10 000 грнТермін до 45 днівВік до 70 років
Подивитись більше 15 пропозицій

Swizo позика онлайн ᐈ відгуки


Swizo ➤ Подай заявку на онлайн кредит і отримай свої гроші на будь-яку карту банку України миттєво за 10 хв

 • ✓ Відгуки
 • ✓ Умови
 • ✓ Вхід особистий кабінет
Залишити відгук про Swizo

Умови для отримання кредиту

Перший кредитПовторний кредит
Срок від 7 до 30 днів від 7 до 30 днів
Сума від 500 до 3000 гривень від 500 до 15000 гривень
Ставка 0.01% 0.99%
Вік від 18 до 70 років
Спосіб отримання На банківську карту онлайн

Офіційний сайт :  swizo.com.ua

Відео огляд МФО

Про Swizo

Swizo - мікро фінансова організація, що видає дуже потрібні в наш час гроші онлайн. Отримати позику тут можна повністю віддалено, не потрібно контактувати з менеджерами. Все що потрібно це доступ до мережі інтернет. Кількість документів мінімальна, відсутні черги та бюрократична тяганина притаманна банківським організаціям.

Компанія робить все можливе для того щоб заслужити повагу та прихильність клієнтів. Кредит онлайн від Swizo – це завжди просто, доступно і безпечно. Тут дбають про своїх клієнтів. Сервіс компанії постійно вдосконалюється.

Swizo онлайн кредит

Swizo кредит онлайн

Кредит онлайн, напевне одна із самих популярних сьогодні в Україні фінансових послуг. Свізо – мікро фінансова організація (далі МФО), що надає фізичним особам саме такі фінансові послуги. Важко уявити вітчизняний фінансовий ринок без таких доступних і так их потрібних позик.

Відсоткова ставка

Для перших клієнтів доступні одні із кращих умов на ринку мікро позик, а саме позика під 0,01 відсоток, що майже безкоштовно. Сума яку можна взяти в борг може бути не менше 500 грн і не більше 3000 грн. Позику можна оформити на 30 днів.

Для повторних клієнтів відсоток за користування кредитом складає 1,5 в день. Що теж не погано у порівнянні з іншими МФО, а максимальна сума на яку можна розраховувати зростає, і становить не 3 000 а 15 000 грн.

Для постійних клієнтів працює зручна опція. В рамках максимального кредитного ліміту, що постійно зростає і може сягати 15 000 грн. Можна взяти кредит на суму 500 грн а при необхідності через тиждень взяти ще 2000 грн. Щоб не платити відсотки за всю суму зразу. Досить зручна штука.

Вимоги для отримання в борг

Загалом кредити онлайн славляться своєю простотою і мінімальною кількістю вимог до позичальника. Щоб взяти позику в Свізо Вам потрібно:

 • Вік від 18 до 70 років
 • Паспорт громадянина України
 • Ідентифікаційний код
 • Банківська карта
 • Доступ в інтернет

Переваги та недоліки сервісу

 • Весь процес проходить повністю онлайн. Тобто не потрібно стояти в чергах, годинами спілкуватись з менеджерами банків. Не виходячи з власної кімнати Ви можете отримати гроші на картку.
 • Цілодобовий сервіс. Без вихідних, без перерв на свята. Ви можете оформити кредит реально тоді коли вам потрібні гроші, не чекати понеділка чи стояти перед дверима банку з думкою «коли вже 9 ранку».
 • На відміну від традиційних банківських позик тут не будуть вимагати довідку про доходи. В Україні багато людей працюють не офіційно і це розуміють всі крім банківської системи. Тому довготривалий збір довідок не потрібен.
 • Час це гроші. А коли вони дуже потрібні кожна хвилина на рахунку. У Свизо попіклувались щоб час на заповнення заявки був мінімальним. Вже за 10 хв ви отримаєте свої гроші на картку.
 • Кредит доступний кожному. Ви пенсіонер, студент, домогосподарка – не важливо. Головне щоб ви мали бажання отримати гроші.

Головним недоліком компанії є те що кредит можна отримати тільки на картку приват банку. Більшість українців є клієнтами даної установи, але не всі охочі до позики люди мають картки Приват Банку.

Як взяти кредит в Свизо?

Як обговорювалось раніше процедура отримання дуже проста. Для отримання позики Вам потрібно:

 1. Зайти на сайт компанії і з допомогою кредитного калькулятора вибрати потрібну суму і термін користування грошима. Після цього натисніть на кнопку «отримати на карту приват».
 2. Потім Ви потрапите на сторінку реєстрації. Де Вас попросять ввести номер телефону, він буде вашим логіном, та електронну адресу. Також створіть пароль, для доступу в систему.
 3. На наступному етапі проходить погодження використання особистих даних та погодження з політикою конфіденційності Свизо.
 4. За допомогою СМС підтвердіть свій номер телефону (прийде на вказаний Вами номер).
 5. Процедура верифікації. У Вас тимчасово заблокують 5 грн. Це для того щоб перевірити платоспроможність картки.
 6. Далі потрібно завантажити фото з паспортом, а також скан-копії паспорту і коду.
 7. Очікуйте на погодження. Гроші мають надійти протягом декількох хвилин.

Що робити якщо отримано відмову?

Спробуйте подати заявку повторно. Частою причиною відмови є неправильно заповнена анкета. Або сума яку ви хочете отримати надто велика і не відповідає Вашому кредитному ліміту. Спробуйие змінити суму при повторній спробі.

Головне не впадати у відчай. Пам’ятайте на рику мікро кредитів існує багато організацій котрі з радістю вам допоможуть.

Miloan
Ставка
0.01 %
Сума
12000 грн
Термін
до 30 днів
Вік
від 18 до 65
MoneyVeo
Ставка
0.01 %
Сума
10000 грн
Термін
до 30 днів
Вік
від 18 до 75
Credit Kasa
Ставка
0 %
Сума
7000 грн
Термін
до 27 днів
Вік
від 18 до 60

Як повернути гроші?

Найпростішим способом є вхід в особистий кабінет і за допомогою карти на яку оформлявся кредит здійснити платіж.

Більш складним, але усталеним способом є оплата через касу банківського відділення, але майте на увазі що гроші можуть іти декілька днів. Зберігайте квитанцію, щоб уникнути штрафу за несвоєчасну оплату боргу.

Пролонгація

Досить корисна опція у багатьох МФО. Не завжди є можливість оплатити позику вчасну, а переплачувати відсотки не хочеться. Тут і стане у пригоді дана опція. У SWIZO не псуючи свою кредитну історії, без суттєвих переплат Ви можете відтермінувати дату виплати боргу.

Також можлива реструктуризація боргу. Якщо вчасно повідомити кредитора, організація навіть у самих скрутних ситуаціях іде на зустріч.

Свізо відгуки

Компанія досить молода і за час її діяльності з грудня 2018 року відгуків можна знайти не так багато. Тому залишайте свої і допоможіть іншим користувачам скористатись Вашим досвідом.

Популярні кредити
Ще
SwizoРейтинг: 5 з 5


Відгуки та коментарі


Додайте Ваш коментар
Залиште свій Email, якщо бажаете отримати повідомлення про відповідь на Ваш коментар