Кредит на карту під 0%
Сума до 10 000 грнТермін до 45 днівВік до 70 років
Подивитись більше 15 пропозицій

Tengo | Тенґо: відгуки, сайт, телефон, адрес, кредит готівкою.


Tengo ➤ Подай заявку на онлайн кредит і отримай свої гроші на будь-яку карту банку України миттєво за 10 хв

 • ✓ Відгуки
 • ✓ Умови
 • ✓ Вхід особистий кабінет

Умови для отримання кредиту

Перший кредитПовторний кредит
Срок від 1 до 30 днів від 1 до 30 днів
Сума від 500 до 15000 гривень від 500 до 15000 гривень
Ставка 1% 1%
Вік від 18 до 69 років
Спосіб отримання На банківську карту онлайн

Офіційний сайт :  tengo.com.ua

Кредитний калькулятор Tengo


Сума кредиту
грн
Термін кредиту
днів

Вартість кредиту онлайн в Tengo

Перша позика Наступна позика
Сума: 2000 грн 2000 грн
Термін: 7 дн. 7 дн.
Вартість: 2000 грн 2000 грн
До сплати: 4000 грн 4000 грн

Взяти 1-й кредит

В іншій компанії
Переплата 1.4 грн замість 2000 грн

Тенго (Tengo) – кредитний сервіс, що стрімко увійшов у велику гру в 2020 році. В часи потрясінь для багатьох людей онлайн позики тенго набули популярності. Сервіс розгорнув роботу тоді, коли десятки компаній згортали діяльність. Попит на гроші не припинявся, що дало можливість, при грамотному підході стати популярним і продуктивним. Багато позитивних відгуків стали тому підтвердженням.

Тенго (Tengo) – бренд, що належить ТОВ «Мілоан». Компанія має право видавати позики на умовах кредиту, відповідна ліцензія діє з 2016 року

Діяльність організації відповідає всім сучасним законодавчим нормам. Тому, співпрацюючи, можна не турбуватись про можливі сумнівні операції.

Тенго кредит

Tengo кредит – популярний запит серед користувачі сервісу Big Orange. В той час, як багато компаній перестали кредитувати в належних об’ємах, не довіряючи своїм клієнтам, онлайн позика від Tengo набула шаленої популярності. В Тенго отримати гроші можуть:

 • люди з поганою кредитною історією;
 • безробітні;
 • студенти;
 • пенсіонери;
 • без офіційного працевлаштування

Тяжко з фінансами? Кредит Тенго – хороше рішення

Умови отримання позики від Тенго

УСервіс суттєво не відрізняється від більшості МФО України, проте має високий відсоток схвалення поданих заявок. Тут можна розраховувати на позику в розмірі від 500 грн до 15 000 грн, це як для постійних клієнтів так і для тих хто оформлює в перше. Переплатити доведеться лише 1% відсоток, що не так багато в порівнянні з рештою подібних організацій. Гроші видаються онлайн на карту, про зручність такої опції сказано багато, а часи довгих черг у відділеннях банків далеко в минулому. Термін користування позикою від 1 до 30 днів. Для отримання грошей потрібно не багато:

 • мати повних 18 років. В Україні оформити боргове зобов’язання може тільки повнолітній;
 • номер мобільного телефону та електронну адресу;
 • паспорт і код платника податків. Особам без громадянства кредитування не доступне.

Кредитний скоринг – модель прийняття рішень про видачу позики. В Тенго власні алгоритми оцінки ризиків. Отримуючи мінімум Ваших даних, система автоматично рахує можливі варіанти розвитку подій. В 2020 році, багато організацій відкоригували скорингові моделі і як наслідок, відсоток видач радикально зменшився. В МФО Тенго відсоток, порівняно, залишився на докризовому рівні.

Як оформити кредит

Бажаєте оформити онлайн кредит? В Тенго можна це зробити. Мінімально доступна сума 500 грн, а максимальна 15 000 грн. Термін позики від 1 до 30 днів. Процедура подачі заявки досить проста і складається з декількох етапів:

 1. скориставшись зручним калькулятором на головній сторінці, оберіть бажану суму і термін позики. Калькулятор відразу прорахує суму загального боргу, котрий доведеться сплатити;
 2. якщо умови кредиту Вас влаштовують, створіть особистий кабінет. Вкажіть своє ім’я та прізвище, ідентифікаційний код та електронну адресу. Всю інформацію вносьте тільки українською мовою.
 3. ознайомтесь з деталями угоди та дайте згоду на обробку персональних даних;
 4. після надходження коду за допомогою смс, введіть його в спеціальне поле;
 5. заповніть коротку анкету: коли народились, де проживаєте, де працюєте. Якщо дані будуть вказані не вірно, скорингова система не зможе Вас ідентифікувати. Відповідно, в позиці буде відмовлено;
 6. внесіть платіжну інформацію, після верифікації банківської картки, на неї можна отримати гроші;

5 хв потрібно почекати для відповіді. Якщо кредит схвалили, надійде лист на пошту з договором, уважно перечитайте його. За допомогою смс повідомлення підпишіть. Договірні відносини набувають чинності з моменту підпису.

Як повернути позику

Прийшов час сплатити борг? Не знаєте як це зробити? Оплатити можна декількома способами:

 • За допомогою банківської картки, через особистий кабінет. Авторизуйтесь. Оберіть тип оплати. Оберіть картку. Потрібна сума буде списана з рахунку миттєво.
 • За допомогою банківської картки, без входу в кабінет. Вкажіть номер договору. Виберіть тип послуги, пролонгація чи погашення. Введіть дані картки. Оплачувати можна картою будь якого банку, процедура проходить з використанням сервісу Liqpay.
 • За допомогою Приват24. Зайдіть в додаток. В розділі мої платежі оберіть "Тенґо ТОВ". Вкажіть номер угоди. Оберіть потрібну послугу, оплата чи пролонгація. Підтвердіть дані.
 • Через термінали ПриватБанку чи IBOX. Спосіб, що потребує контакту з готівкою. На думку редакції Big Orange є найбільш не зручним способом. Гроші, в такому випадку, можуть надходити до 3х робочих днів. Поточна операція прирівнюється до банківської.

Не вистачає грошей для повернення? Замовляйте послугу пролонгації, і легально відтермінуйте борг на 3,7 чи 15 днів.

Приклад розрахунку кредиту онлайн

Онлайн кредит – це зручна та швидка позика. Отримати гроші в Тенго можна просто:

 • від 500 до 15000 гривень – сума можливої позики;
 • від 1 до 30 днів – період користування коштами;
 • 1% в день – переплата за кредит;
 • 3,7 і 15 днів – легальне відтермінування боргу, пролонгація;
 • Видача тільки в гривнях.

Для розрахунку майбутньої заборгованості, зручно користуватись кредитним калькулятором на головній сторінці компанії. Варто, лише, обрати відповідну суму і термін користування.

Для прикладу, сума позики 1000 грн. Термін кредитування 7 днів. При ставці 1% в день, очевидно, що переплата складе всього 70 грн.

Побутує думка, що мікрокредити занадто дорогі, але як тимчасова фінансова допомога підходять найкраще. Ні один банк не видасть кредит на короткий проміжок часу під свої стандартні відсотки.

Переваги на недоліки Тенго

Головною перевагою є те що сервіс працює цілодобово. Гроші можна оформити, будь коли.

Для позичальника, також, важливим фактором є розмір відсотків і переплат. Тенго, приємно вирізняється поміж конкурентів, зтягуючи лише 1 відсоток з своїх боржників.

Без сумніву, плюс.

Проте, в компанії відсутні акції для перших позичальників. На ринку, ще багато в кого, діють «нульові кредити» при першому зверненні.

Тут, мінус.

Важливо! Беручи позику, уважно вивчайте умови кредитного договору. Не лінуйтесь його перечитати, подальша відповідальність прописується саме там. Головне, правильно розраховуйте сили. Будь яку позику рано чи пізно доведеться повертати.

Тенго особистий кабінет

Особистий кабінет – зручний функціонал сайту, що доступний лише зареєстрованим користувачам. Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс дозволить будь якому користувачеві зручно користуватись послугами компанії:.

 • оформляти позику;
 • слідкувати за станом боргу;
 • повертати кредитні гроші;
 • оформляти пролонгацію.

Важливо! Без реєстрації в особистому кабінеті позики не видаються!

Контакти

АTengo – севіс від ТОВ «Мілоан». Здійснює свою діяльність в межах українського законодавства на підставі свідоцтва про реєстрацію фінансової установи, ліцензії Національної комісії.

Оформляти позики можна цілодобово, але дзвінки з 8:00 до 20:00 по номеру +38 044 337 00 37.

Електронна адреса: info@tengo.com.ua.

Тенго (Tengo) відгуки

Гроші в борг на карту потрібні терміново? Немає де позичити, а друзів та родичі не хочете ставити до відома? Tengo може допомогти на вигідних умовах, всього декілька хвилин і пару натискань і кошти на вашому рахунку. Всього за 10 – 15 хвилин, без поручителів чи застави, видаються потрібні суми. Все дуже просто. Процедура подібна до звичайної покупки в інтернеті, тільки тут гроші надходять а не списуються.

Сервіс працює цілодобово. В будь який час, вирішення фінансового питання можливе. Процедура повністю онлайн, не потрібно ніяких зайвих контактів з людьми. Кожен крок оформлення угоди проходить дистанційно. Не потрібно мати купу паперів на руках, стояти в черзі до менеджера, щось пояснювати, а потім годинами чекати на схвалення.

Ніколи не звертались до подібних сервісів? Не знаєте що робити? Інтуїтивно зрозумілий сайт підкаже кожен крок для дії. Мінімальних навичок користування смартфоном чи комп’ютером буде достатньо.

Для всіх клієнтів діє 1 % розмір кредитної ставки. Зручний та простий калькулятор дозволить прорахувати можливі переплати.

Виповнилось 18 років? Маєте право на кредит. Без довідок, поручителів та інших жорстких умов.

Важливо! Будь яку позику потрібно повертати, зважуйте всі за і проти таких дій.

Основною репутаційною складовою для будь якої компанії є відгуки користувачів. Брали кредит в Тенго? Залиште відгук, щоб допомогти людям прийняти правильне рішення.

Для отримання позики в Tengo потрібно слідувати короткій інструкції:

 • Перейти на сайт компанії для заповнення анкети
 • Обрати суму, термін кредиту
 • Пройти процедуру верифікації картки
 • Дочекатись схвалення заявки
 • У випадку схвалення заявки Ви отримаєте гроші

Взяти кредит в Tengo можна на суму від 500 до 15000 гривень

Для оформлення кредиту-онлайн у Tengo позичальнику потрібно:

 • Паспорт та ідентифікаційний код
 • Бути повнолітнім громадянином
 • Мати банківську картку будь якого банку України
 • Мати доступ до мережі інтернет
 • Телефон та електронна адреса

Ваш соціальний статус не має значення. На будь які потреби, позику може оформити будь яка людина:

 • Студенти, пенсіонери
 • Безробітні
 • Ті хто працює не офіційно
 • Ті хто не мають постійного доходу
Популярні кредити
Ще

Рейтинг: 5 з 5
Автор статей на сайті BigOrange
Світлана Марченко


Відгуки та коментарі


Додайте Ваш відгук
Залиште свій Email, якщо бажаете отримати повідомлення про відповідь на Ваш коментар