Кредит на карту під 0%
Сума до 10 000 грнТермін до 45 днівВік до 70 років
Подивитись більше 15 пропозицій

TheCredit позика онлайн ᐈ відгуки


TheCredit ➤ Подай заявку на онлайн кредит і отримай свої гроші на будь-яку карту банку України миттєво за 10 хв

 • ✓ Відгуки
 • ✓ Умови
 • ✓ Вхід особистий кабінет

Умови для отримання кредиту

Перший кредитПовторний кредит
Срок від 3 до 30 днів від 3 до 30 днів
Сума від 1000 до 3000 гривень від 1000 до 5000 гривень
Ставка 1.8% 1.8%
Вік від 18 до 90 років
Спосіб отримання На банківську карту онлайн

Офіційний сайт :  thecredit.com.ua

Кредитний калькулятор TheCredit


Сума кредиту
грн
Термін кредиту
днів

Вартість кредиту онлайн в TheCredit

Перша позика Наступна позика
Сума: 2000 грн 2000 грн
Термін: 7 дн. 7 дн.
Вартість: 3600 грн 3600 грн
До сплати: 5600 грн 5600 грн

Взяти 1-й кредит

В іншій компанії
Переплата 1.4 грн замість 3600 грн

Про TheCredit

TheCredit - мікро фінансова організація, головним завданням якої є, у потрібний момент забезпечити швидкий онлайн доступ до грошових ресурсів. Скористатись послугами може кожен бажаючий, для вирішення власних потреб. TheCredit – забезпечує фінансову допомогу населенню у вигляді як у споживчого кредиту так і кредиту бля бізнесу. Але основним видом фінансової діяльності є звісно мікро позики.

Для тих хто потребує дійсно швидкої цілодобової фінансової допомоги TheCredit є хорошим рішенням. Тут Ви отримаєте гроші всього за 15 хв після подачі заявки.

Мета компанії – надати якісний сервіс із швидким доступом до потрібних грошей для власних клієнтів. Головна відмінність від багатьох МФО України, полягає в тому, що тут дійсно за декілька хвилин можна отримати потрібний кредит. Передові технології, впроваджені сервісом, дозволяють іти в ногу з часом і досягати подібних результатів. Автоматизований процес прийняття рішення про видачу, забезпечує миттєву реакцію системи на подану заявку і у випадку схвалення гроші одразу надходять Вам на рахунок.

Компанія зібрала команду справжніх спеціалістів у своїй сфері діяльності. Тут працюють передові фінансисти та юристи. А менеджери гарячої лінії завжди готові надала кваліфіковану консультацію.

Компанія TheCredit діє на вітчизняному ринку від не давна. Бренд належить ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ФІНСОЛЮШИНС» Скорочене найменування: ТОВ «ФІНСОЛЮШИНС» Код за ЄДРПОУ: 42925542, що отримало ліцензію на видачу кредитів 13 червня 2019 року. А це значить, що діяльність легальна і будь які спірні моменти можуть бути врегульовані у відповідності до чинного законодавства України.

SmartCredit онлайн кредит

Умови отримання позики

Кредити онлайн дуже популярна фінансова послуга сьогодні в Україні. Велика кількість фінансових організацій ставить звичайного обивателя перед важким вибором. Багато МФО дають хороші умови для своїх позичальників. Конкуренція робить своє і ці умови з кожним днем кращають. Перед тим як брати в борг детально ознайомтесь із умовами тої чи іншої компанії (кращі кредити онлайн за посиланням. Якщо говорити про ЗеКредіт, то в них досить хороші умови, що створюють конкуренцію великим гравцям. Гроші можна взяти під 1,8 відсотка в день, що є звісно не топовим показником, скоріше середнім по ринку. Мінімальна сума для позики 500 грн, а максимальна 2500 грн – це для перших клієнтів, наступного разу ця сума буде більшою. Термін протягом якого можна користуватись грошима складає від 3 до 30 днів.

Процентна ставка TheCredit

Як говорилось вище кредит онлайн у TheCredit можна взяти під 1.8 відсотка в день. Це не є супер показником і по праву може вважатись не найкращою пропозицію серед всіх МФО що працюють в Україні. Але враховуючи високу схвалюваність позик, може стати хорошим рішенням для тих кому терміново потрібні гроші без довідки про доходи і без лишньої банківської бюрократії.

Якщо сума кредиту буде 1000 грн, а термін користування 10 днів, Ви переплатите 180 грн. Відповідно віддати Вам необхідно 1180грн. Для розрахунку власних сил і зручного фінансового планування можете використовувати кредитний калькулятор. На ньому, при введенні необхідних параметрів, можна побачити розрахунок суми яку потрібно повертати.

Вимоги до позичальника

У компанії ЗеКредіт, можна взяти в борг необхідну суму грошей. При цьому компанії все рівно на які потреби будуть витрачені кошти, чи працюєте ви офіційно чи отримуєте не стабільний дохід в конверті. На допомогу можуть розраховувати пенсіонери, студенти люди котрі не хочуть повідомляти близьких про свої фінансові справи, тут не потрібно поручителів. Загалом процедура проста і зрозуміла, проте свої обмеження все ж існують.

 • Потрібно бути громадянином України.
 • Мати повних 18 років.
 • Мати паспорт та ідентифікаційний код.
 • Банківську карту будь якого банку України та баланс декілька гривень, для успішного проходження процедури верифікації.
 • Для безпосереднього оформлення потрібно мати пристрій із доступом до мережі інтернет.

Переваги та недоліки позик в TheCredit

Ніша мікропозик розвивається вже не перший рік. Кредит онлайн через свою доступність користується великим попитом в українців. Серед великої кількості компаній важко одразу зорієнтуватись, тому обираючи потрібну слід бути уважним. TheCredit хоч і молода компанія, але має досить не погану репутацію, та свої переваги перед конкурентами.

 1. Прості та зрозумілі умови кредитування. Компанія пропагує відсутність прихованих платежів, беручи кредит тут, ви можете бути впевнені в тому, що в кінці переплатите тільки фіксовані відсотки. А для зручності цих підрахунків, продуманий функціональний онлайн калькулятор, допоможе Вам з фінансовим прогнозом.
 2. Цілодобове оформлення. Гроші можуть знадобитись не залежно від часу доби. Якщо в екстрену хвилину Вам потрібно швидко вирішити фінансову проблему, тут можуть допомогти, адже сервіс працює 24/7.
 3. Видача безробітним. Для отримання грошей не обов’язково мати постійну роботу. Тут у Вас не запитають довідку про доходи чи довідку про місце роботи.
 4. Високий відсоток схвалень. Серед інших компаній, дана МФО має високий показник схвалених заявок, тому якщо Вам відмовляли раніше, тут є всі шанси на успіх.

До мінусів можна віднести високий відсоток у порівнянні з банківськими кредитами, та той факт що при оформленні заявки потрібно фотографувати документи. Але для того кому потрібні термінові кошти, це не є перепоною.

Як взяти кредит?

Гроші в борг отримати в TheCredit можна дуже просто. Для цього не потрібно відвідувати ніяких офісів, вся процедура повністю онлайн.

 • Для початку відвідайте сайт компанії. Вивчіть актуальні умови надання кредиту і тільки прийнявши зважене рішення беріть позику.
 • На головній сторінці оберіть потрібну суму та термін кредитування. Якщо результат на кредитному калькуляторі, у вигляді суми яку потрібно повернути, Вас влаштовує, тисніть кнопку «оформити кредит».
 • Далі, пройдіть реєстрацію. Процедура досить проста, введіть своє ім’я та номер телефону. По смс прийде код, його потрібно ввести в відповідне поле та натиснути кнопку «підтвердити».
 • Заповніть анкету, для збільшення шансів на видачу завантажте фото паспорту та ідентифікаційного коду.
 • Пройдіть процедуру верифікації карти. Для цього на рахунку має бути не менше 5 грн.
 • Далі система в автоматичному режимі приймає рішення про видачу кредиту. Про результат Вас повідомлять по смс та листом на електронну адресу.
 • На сайті ознайомтесь із кредитним договором. Після його підтвердження гроші переведуть на вказану картку.

Що робити якщо в кредиті відмовили?

Причиною відмови може послужити банальна помилка при заповненні анкети. Тому при реєстрації уважно перевіряйте правильність вказаної інформації. Якщо потрібно повторіть процедуру по новому. Буває так, що погана кредитна історія заважає взяти кредит, адже система автоматично приймає рішення. Якщо тут Вам відмовили, оберіть іншу організацію у нас на сайті. Більше Ваших заявок, більше шансів на успіх. Багато МФО видають навіть з поганою КІ.

Як оплатити борг?

 1. Самим зручним способом є можливість оплати боргу в особистому кабінеті на сайті компанії. Гроші будуть миттєво стягнуті з картки яка вказувалась при реєстрації. Також є можливість оплати іншою банківською карткою.
 2. Менш зручний дещо архаїчний спосіб оплати в касі будь якого українського банку. Дізнавшись реквізити на сайті компанії можете здійснити цю операцію. Проте, слід пам’ятати, що гроші можуть надходити декілька днів і як наслідок, оплативши все вчасно, Ви опинитесь в боржниках.

Пролонгація позики

Для тих у кого виникла проблема з оплатою боргу в терміни обумовлені договором, існує опція продовження кредиту. Така функція називається пролонгація. Тому якщо у Вас виникли проблеми, щоб не псувати кредитну історію, скористайтесь цією можливістю.

Контакти

0 800 219 931; 044 364 99 31 – телефони для довідок

ТОВ «ФIНСОЛЮШИНС», Юридична адреса: м. Київ, вул. Глибочицька, б. 17, корп. 2, 1-А, оф. 207, індекс 04050.

TheCredit відгуки

Головною репутаційною ознакою будь якої компанії у будь якій ніші є відгуки клієнтів. Якщо маєте досвід співпраці з TheCredit обов’язково пишіть про нього нижче, для багатьох він буде корисним.

Для отримання позики в TheCredit потрібно слідувати короткій інструкції:

 • Перейти на сайт компанії для заповнення анкети
 • Обрати суму, термін кредиту
 • Пройти процедуру верифікації картки
 • Дочекатись схвалення заявки
 • У випадку схвалення заявки Ви отримаєте гроші

Взяти кредит в TheCredit можна на суму від 1000 до 3000 гривень

Для оформлення кредиту-онлайн у TheCredit позичальнику потрібно:

 • Паспорт та ідентифікаційний код
 • Бути повнолітнім громадянином
 • Мати банківську картку будь якого банку України
 • Мати доступ до мережі інтернет
 • Телефон та електронна адреса

Ваш соціальний статус не має значення. На будь які потреби, позику може оформити будь яка людина:

 • Студенти, пенсіонери
 • Безробітні
 • Ті хто працює не офіційно
 • Ті хто не мають постійного доходу
Популярні кредити
ЩеРейтинг: 3 з 5
Автор статей на сайті BigOrange
Світлана Марченко


Відгуки та коментарі


Додайте Ваш відгук
Залиште свій Email, якщо бажаете отримати повідомлення про відповідь на Ваш коментар