Кредит на карту під 0%
Сума до 10 000 грнТермін до 45 днівВік до 70 років
Подивитись більше 15 пропозицій

TopCash позика онлайн ᐈ відгуки


TopCash ➤ Подай заявку на онлайн кредит і отримай свої гроші на будь-яку карту банку України миттєво за 10 хв

 • ✓ Відгуки
 • ✓ Умови
 • ✓ Вхід особистий кабінет

Умови для отримання кредиту

Перший кредитПовторний кредит
Срок від 1 до 30 днів від 1 до 30 днів
Сума від 500 до 10000 гривень від 500 до 10000 гривень
Ставка 1.99% 1.99%
Вік від 21 до 75 років
Спосіб отримання На банківську карту онлайн

Офіційний сайт :  topcash.com.ua

Кредитний калькулятор TopCash


Сума кредиту
грн
Термін кредиту
днів

Вартість кредиту онлайн в TopCash

Перша позика Наступна позика
Сума: 2000 грн 2000 грн
Термін: 7 дн. 7 дн.
Вартість: 3980 грн 3980 грн
До сплати: 5980 грн 5980 грн

Взяти 1-й кредит

В іншій компанії
Переплата 1.4 грн замість 3980 грн

Про компанію TopCash

TopCash - ще один гравець на ринку мікро фінансових послуг. Топ Кеш | TopCash
Топові умови, як заявляє компанія, доступні кожному. У скрутній ситуації, що несподівано виникла, у особі TopCash Ви знайдете надійного помічника. Люди звертаються за кредитом не тільки у скрутну хвилину. Частими причинами звернень можуть бути: бажання подорожувати, дофінансувати свою відпустку, прагнення придбати подарунок близькій людині. Все це реально коли поруч є надійний фінансовий партнер.

Банки не охоче видають гроші на побутові потреби громадян, а процедури оформлення часом бувають складні і просто нестерпні. Розумною альтернативою таким позикам є кредит на топових умовах від TopCash. Без бюрократичних перепон, не виходячи із дому, максимально зручно Ви легко отримаєте гроші.

Переваги співпраці з Топ Кеш

Те що мікро позики стають все більш популярними ні для кого не новина. БігОранж (портал для порівняння фінансових послуг) підібрав для Вас кращі пропозиції на ринку. Тому якщо Вас зацікавив кредит онлайн Ви можете обрати підходящу пропозицію у нас. Але варто відзначити, що у Топ Кеш конкурентні умови, і позики у цієї компанії брати вигідно і зручно. Перевагами можна вважати наступне:

 • Онлайн позика. Вся процедура оформлення та отримання кредит проходить дистанційно. Вам не потрібно відвідувати жодних спеціалізованих закладів. Сидячи дома чи на роботі в офісі, при наявності інтернету Ви легко оформите позику.
 • Анонімність процедури. При оформленні ви вказуєте тільки особисті дані. Нікого знайомого інформувати не потрібно. Компанія не вимагає поручителів. Про те що ви позичаєте гроші ніхто із близьких не дізнається, і в майбутньому їх, при першій ліпшій нагоді, не будуть турбувати.
 • Мінімум документів. Паспорт, код і все онлайн. Простіше не придумаєш. В порівнянні із банківською бюрократією. Списками необхідних довідок. Тут все просто.
 • Топ Кеш довіряють. Компанія не практикує прихованих платежів, або додаткових умов «прописаних дрібним шрифтом». Вся необхідна інформація у відкритому доступі на офіційному сайті.

Хто може отримати кредит в TopCash?

Не зважаючи на простоту оформлення і подачі заявки, при оформленні позики все ж існують певні обмеження.
Кредит в TopCash можуть оформити:

 • Люди котрі досягли 21 року, але не старші 75.
 • Громадяни України, при наявності паспорта.

Це напевне і всі обмеження. Загалом кредитор не цікавиться тим хто ви і скільки заробляєте, не потрібно довідок про доходи чи поручителів. Ваш соціальний статус теж не важливий. Ви студент, пенсіонер, мама в декреті – не маючи постійних доходів, ви маєте право на отримання грошей.

Зручний кредит доступний кожному на топових умовах, всього за 15 хв гроші будуть у вас на карті.

На яких умовах видають гроші?

При наявності паспорта та ідентифікаційного коду маючи 21 рік Ви можете сміливо подавати заявку онлайн для отримання позики у Топ Кеш. При першому зверненні максимальною сумою для виплати буде 3000 грн, а вже при повторному зверненні Ви можете розраховувати на виплату у розмірі 10 000 грн, при умові відсутності заборгованостей і своєчасній оплаті попередніх кредитів. Мінімальна сума для позики становить 500 грн не залежно від того який раз ви звертаєтесь. Користуватись грошима Ви маєте право, згідно договору терміном від 1 до 30 днів. Відсоткова ставка становить 1.8% в день, що є досить хорошим показником на сьогодні. Відмітити можна той факт, що із поданих заявок схвалюється 90%, тобто 9 людей із 10 бажаючих отримають гроші.

Відсоткова ставка у Top Cash

Top Cash – не видає кредити безкоштовно. І тому, логічно, що у кредитора є відсоткова ставка для розрахунку суми боргу що сформується в майбутньому. В день ця сума складає 1.8 відсотка.

Для прикладу розрахуємо суму для сплати при умові що ви берете позику в розмірі 1000 грн. За десять днів користування кредитом переплата складе (0,018*1000*10) 180 грн. І того беручи тисячу ви повинні віддати тисячу сто вісімдесят гривень.

Досить зручною опцією, є можливість скористатися кредитним калькулятором у нас на сайті. Ви можете ввести необхідну для позики суму, та термін протягом якого збираєтесь використовувати гроші. Калькулятор автоматично Вам прорахує суму яку потрібно буде повернути через казаний термін.

Без сумніву, недоліком компанії Top Cash є відсутність можливості оформлення першого кредиту під нуль відсотків.

Як взяти кредит у TopCash?

Для оформлення кредиту у TopCash достатньо мати інтернет і комп’ютер чи смартфон. Не виходячи з власної оселі потрібно здійснити пару маніпуляцій, а саме:

 1. Зайти на офіційний сайт кредитора. Та скориставшись кредитним калькулятором вибрати необхідну суму та термін користування кредитом. При наявності промокоду, у відповідному полі, ввести його. Після цього натисніть кнопку «отримати кредит».
  TopCash
 2. Потім, заповніть коротку форму подачі заявки. Важливо, перевірте правильність введеної інформації. Зробивши, не навмисно, помилку, можна отримати відмову.
  TopCash
 3. Далі, хтось із співробітників компанії приймає рішення про те видавати позику чи ні.
 4. Після того як Ваша заявка схвалена, потрібно пройти процедуру верифікації картки. Саме тієї на яку і перекажуть кошти. Карта повинна бути діючою, будь якого банку України. Їй має бути більше одного місяця, на рахунку потрібно мати більше однієї гривні.
 5. Наступний крок – це підтвердження договору за допомогою коду, що приходить Вам в смс повідомленні
 6. Через 15 хв, Ви отримаєте гроші на вказану картку.

Чому прийшла відмова у позиці

Загалом, ставлення до позичальників у Топ Кеш максимально лояльне. Але певний відсоток відмов все ж присутній. Найчастіше відмовляють у наданні кредитних коштів тим хто не вірно вказав особисті дані при реєстрації. Тому перевірте правильність заповнення і подайте заявку ще раз. Можливо ваша кредитна історія заважає отримати бажану суму для позики, спробуйте змінити суму при подачі заявки і повторити спробу. Якщо у Топ Кеш Вам відмовляють, не падайте у відчай, пробуйте подавати заявку до іншої організації. Більше заявок більше шансів на успіх.

Як погасити позику Топ Кеш?

Якщо у вас є борг у Топ Кеш і ви надумали його «закрити» та не знаєте яким способом. Інформація наведена нижче Вам стане у пригоді. Погасити заборгованість Топ Кеш можна наступними способами:

 1. Готівкою в терміналі по типу Айбокс. Враховуйте комісію, щоб борг погасився повністю. Краще платити з запасом, щоб не на рахувалось пені.
 2. На офіційному сайті, зайшовши до особистого кабінету. Вкажіть картку з якої буде проводитись оплата і підтвердіть її
 3. Можна оплатити класичним способом, через касу будь якого банку. Правда, потрібно врахувати, що банківський платіж може йти до трьох днів. Обов’язково збережіть квитанцію та завчасно оплачуйте позику, щоб уникнути непорозумінь і як наслідок штрафних санкцій.

У Топ Кеш є можливість дострокового погашення боргу. Ви можете оплачувати частинами в будь які дні, головне щоб в оговорений термін вся сума була виплачена.

Якщо ж кредит не вдається погасити і грошей просто не має. Виникає заборгованість наслідки якої можуть бути не дуже приємними. Якщо ви маєте борг і не оплачуєте його довгий час при цьому не виходите на зв’язок із кредитором, останній має право, відповідно до договору, передати боргове зобов’язання третім особам. Колектори – спеціалізовані компанії, котрі займаються витребовуванням грошових коштів відповідно до кредитних договорів по яким виникла заборгованість протягом довгого періоду часу. Найгірший варіант завершення епопеї, для боржника – це передача колекторами рішення до суду, де виконавча служба, у випадку прийняття рішення не на вашу користь, приймає рішення про відчуження Вашого майна. Якщо майно відсутнє, всі Ваші банківські рахунки блокуються, а гроші які в майбутньому Ви захочете отримати через банківські служби будуть конфісковуватись в еквіваленті заборгованої суми.

Важливо! Детально вивчайте кредитні угоди, серйозно ставтесь до своїх зобов’язань, та реально оцінюйте свої можливості.

Якщо немає чим платити у вказаний термін, можна оформити пролонгацію. Дана опція дасть можливість уникнути штрафних санкцій і забезпечить «легальне» відтермінування сплати боргу.

Для чого позичають гроші?

Кредит чи позика є одним із рушіїв ринкової економіки. Для бізнесу що розвивається, кредитні кошти просто життєво важливі. Що вже говорити про простих людей. В країнах заходу важко уявити людину що не має кредитної карти чи бодай якоїсь кредитної історії. У нас практика кредитування тільки набирає популярність. Та через складну економічну ситуацію, великі гроші не поспішають заходити на ринок України та Києва. Тому великий попит у живих грошах доводиться задовільняти мікро фінансовим організація. Найчастіші причини звернення до МФО:

 • Кредит до зарплати. Часто люди щоб задовільнити потребу нестачі грошей не хочуть ставити рідних та друзів у незручне становище проханням про позику, звертаються до МФО.
 • Побутові потреби. Фактом є те що рівень життя в державі не високий і багато громадян для того щоб купити необхідні речі для власної оселі беруть в борг.
 • Для ремонту. Якщо ламається техніка, особливо необхідна для роботи, ноутбук, машина, то нестача потрібної суми може призвести до ще більших матеріальних втрат. Тому позика буде хорошим рішенням.
 • Рефінансування. Якщо вже є кредит, а банки грошей не дають. МФО відомі своєю лояльністю до позичальників. Ви можете взяти в борг для того щоб перекрити попередні заборгованості вчасно.

Топ Кеш відгуки

Для того щоб реально оцінити на скільки хороший сервіс у Топ Кеш прочитайте відгуки про компанію. Якщо маєте власний досвід, обов’язково поділіться ним.

Для отримання позики в TopCash потрібно слідувати короткій інструкції:

 • Перейти на сайт компанії для заповнення анкети
 • Обрати суму, термін кредиту
 • Пройти процедуру верифікації картки
 • Дочекатись схвалення заявки
 • У випадку схвалення заявки Ви отримаєте гроші

Взяти кредит в TopCash можна на суму від 500 до 10000 гривень

Для оформлення кредиту-онлайн у TopCash позичальнику потрібно:

 • Паспорт та ідентифікаційний код
 • Бути повнолітнім громадянином
 • Мати банківську картку будь якого банку України
 • Мати доступ до мережі інтернет
 • Телефон та електронна адреса

Ваш соціальний статус не має значення. На будь які потреби, позику може оформити будь яка людина:

 • Студенти, пенсіонери
 • Безробітні
 • Ті хто працює не офіційно
 • Ті хто не мають постійного доходу
Популярні кредити
ЩеРейтинг: 3 з 5
Автор статей на сайті BigOrange
Світлана Марченко


Відгуки та коментарі


Додайте Ваш відгук
Залиште свій Email, якщо бажаете отримати повідомлення про відповідь на Ваш коментар