Кредит на карту під 0%
Сума до 10 000 грнТермін до 45 днівВік до 70 років
Подивитись більше 15 пропозицій

УкрПозика кредит онлайн ᐈ відгуки


УкрПозика ➤ Подай заявку на онлайн кредит і отримай свої гроші на будь-яку карту банку України миттєво за 10 хв

 • ✓ Відгуки
 • ✓ Умови
 • ✓ Вхід особистий кабінет

Умови для отримання кредиту

Перший кредитПовторний кредит
Срок від 7 до 30 днів від 7 до 30 днів
Сума від 300 до 15000 гривень від 300 до 23000 гривень
Ставка 0% 1.4%
Вік від 18 до 70 років
Спосіб отримання На банківську карту онлайн

Офіційний сайт :  ukrpozyka.com.ua

Кредитний калькулятор УкрПозика


Сума кредиту
грн
Термін кредиту
днів

Вартість кредиту онлайн в УкрПозика

Перша позика Наступна позика
Сума: 2000 грн 2000 грн
Термін: 7 дн. 7 дн.
Вартість: 0 грн 2800 грн
До сплати: 2000 грн 4800 грн

Взяти 1-й кредит

В іншій компанії
Переплата 1.4 грн замість 2800 грн

УкрПозика (UkrPozyka) - онлайн сервіс кредитування в якому може позичити невелику суму до 10000 гривень будь-який українець який звертається вперше в дану компанію, причому переплата за відсотками складе 0% - так як для нових клієнтів компанія ввела таку акцію, щоб клієнт міг перевірити можливості сервісу не переплачуючи ніяких грошей. При повторному зверненні можна розраховувати на суму до 15000 гривень, за умови, що Ви погасили першу позику вчасно. При повторному зверненні процентна ставка становить 1,4% в день, що досить добре, з огляду на те, що займ можна оформити на 7, 14 або 30 днів - тобто до зарплати або будь-якого запланованого Вами доходу. УкрПозіка має позитивні відгуки своїх клієнтів, які Ви можете прочитати і написати внизу цієї сторінки.

Відсоткова ставка

Відсоткова ставка при оформленні кредиту в УкрПозика становить 0% в день для нових клієнтів і 1.4 відсотка в день для клієнтів які звернулися не в перший раз в дану компанію. Видача позики проходить повністю онлайн на Вашу банківську карту. Тривалість позики може становити 7, 14 або 30 днів. При простроченні платежу нараховується штрафні санкції в розмірі 1,5% в день.
Наведемо приклади розрахунку кредиту на різні терміни і суми позик.

Розрахунок кредиту на суму 2000 гривень терміном на 7 днів при 1-м кредиті

Розрахунок кредиту УкрПозика

Припустимо Ви вирішили Взяти в борг у компанії УкрПозіка суму в розмірі 2000 гривень на термін 7 днів і Ви звертаєтеся в компанію в перший раз. Тоді з урахуванням акції Ви повинні заплатити на 7-й день користування кредитом суму в розмірі 2000 гривень, тобто не потрібно платити ніякі відсотки.

Якщо Ви прострочили платіж і гроші у Вас з'явилися тільки на 10 день, то Ви повинні будете заплатити 1,5% від 2000 гривень штрафних санкцій за кожен день прострочення і 1,4% стандартної ставки за користування кредитом ці 3 дні. Разом штрафні санкції за 1 день становитимуть 2000 * 0,015 = 30 гривень. Тобто за 3 дні санкції будуть в розмірі 90 гривень. Також потрібно буде оплатити стандартну процентну ставку в розмірі 1,4%, так як дні прострочення не потрапляють під дію акції. Разом за 1 день потрібно заплатити 2000 * 0,014 = 28 гривень. За 3 дня відсотки складуть 84 гривні. Разом переплата складе 90 + 84 = 174 гривні. Всього до оплати на 10-й день потрібно буде внести 2174 гривні на рахунок компанії.

Якщо Ви знаєте, що у Вас немає грошей оплатити позику, Ви можете уникнути нарахування штрафних санкцій в розмірі 1,5 відсотка в день. В даному випадку потрібно пролонгувати позику, для цього необхідно звернутися в службу підтримки до закінчення договору, тобто не пізніше ніж на 7-й день. В даному випадку якщо Ви оплатите займ на 10-й день, то переплата становитиме лише за додаткове користування грошима протягом 3-х днів у розмірі 1,4% в день. Разом до оплати потрібно буде внести 2084 гривні.

Розрахунок на суму 10000 гривень терміном на 14 днів при повторному кредиті

Розрахунок кредиту УкрПозика

Припустимо Ви вже успішно користувалися УкрПозикою і вирішили взяти позику в розмірі 10000 гривень на термін 14 днів. Тоді, як випливає з скріншота кредитного калькулятора на сайті компанії, переплата за відсотками складе 1960 гривень. Ці відсотки розраховуються наступним чином. За 1 день користування кредитними коштами стягується відсоток у розмірі 1,4%, тоді в гривнях переплата за 1 день складе 10000 * 0,014 = 140 гривень. Так як кредитом Ви користуєтеся 14 днів, то 14 * 140 = 1960 гривень.

Припустимо Ви не розрахували свої особисті фінанси, прострочили займ і вирішили його оплатити на 20-й день. Тоді крім 11960 грн, Вам потрібно буде оплатити поточні відсотки в розмірі 1,4% в день за 6 днів і 1,5% штрафних санкцій за ці шість днів. Разом за 1 день прострочення буде нараховано суму 10000 * (0,015 + 0,014) = 290 гривень. За шість днів переплата складе 290 * 6 = 1740 гривень. Разом на 20-й день потрібно буде сплатити 11960 + 1740 = 13700 для повного погашення боргу.

Якщо Ви знаєте, що не зможете оплатити гроші вчасно, Ви можете на 14-й день продовжити позику, тобто укласти так званий договір пролонгації. Для цього на 14-й день потрібно оплатити діючі відсотки в розмірі 1960 гривень. Далі буде нараховуватися на суму 10000 гривень тільки стандартна процентна ставка в розмірі 1,4% в день без штрафних санкцій. Якщо Ви оплатите борг на 2-й день то потрібно буде переплатити таку суму 140 * 6 = 840 гривень і тіло кредиту в розмірі 1000 гривень. В даному випадку Ви економите 900 гривень, які б заплатили у вигляді штрафних санкцій, якщо б не звернулися в компанію для пролонгації кредиту.

Кому видадуть кредит?

Для того щоб Вам видали кредит в УкрПозиці потрібно відповідати певним вимогам. Ці вимоги дуже прості, але не всі люди до них підходять.

Кому видадуть кредит Укрпозика
 1. Ви повинні бути громадянином України і проживати на території України. Ця вимога в першу чергу відноситься до юридичної вимоги, так як компанія має ліцензію, і має право працювати тільки з такими громадянами, оскільки вона зареєстрована в Україні і український регулятор не має право видати ліцензії на роботу з громадянами інших країн.
 2. На момент подачі заявки Вам повинно бути не менше 18-ти років. Ця вимога також обумовлена законодавством України у фінансовій сфері.
 3. У Вас повинен бути паспорт громадянина України (або його аналог id карта) та ідентифікаційний номер платника податків. Ці два документи необхідні для ідентифікації Вас як особистості.
 4. У Вас повинна бути банківська карта будь-якого банку України. Карта необхідна для перерахування на неї грошей від фінансової організації. Якщо у Вас є карта закордонного банку, то вона не підходить, тому що компанія сприймає це як шахрайську операцію. Це досить логічно, так як напевно у людини, яка має карту українського банку, не має сенсу буде використовувати для позичання грошей зарубіжну карту.
 5. У Вас повинен бути мобільний номер телефону до якого прив'язана банківська карта. Ця вимога необхідно для того, щоб Ви могли підтвердити що це Ваша карта, для виключення відправки коштів на карту яка належить не Вам, якщо Ви неправильно введете номер карти.
 6. У Вас не повинно бути діючих прострочень в компанії УкрПозика. Якщо вони є, то Вам відмовлять у видачі кредиту, так як порахують, що Ви не зможете повернути взятий знову займ.
 7. Бажано, але не обов'язково, щоб у Вас повинні бути відсутні тривалі прострочення в інших фінансових установах. Це не обов'язкова умова, так як компанія користується спеціальним кредитного скорингом власної розробки.

Переваги

УкрПозика дозволь собі більше

УкрПозика – досить зручний сервіс. У ньому можна взяти гроші повністю онлайн в стислі терміни і з мінімальним пакетом документів, основні переваги сервісу в порівнянні з аналогічними сервісами, такі:

Переваги Укрпозика
 • Висока швидкість обробки заявки. Як правило заявки обробляються до 20-ти хвилин для нових клієнтів і до 5-ти хвилин для повторних.
 • Для нових клієнтів існує акція, при якій Ви не платите відсотки при сумі позики до 10000 гривень.
 • Сервіс працює цілодобово у вихідні та святкові дні. Більшість заявок обробляються в автоматичному режимі - це значить, що Ви можете подати заявку о 3 годині ночі і через 30 хвилин гроші будуть у Вас на карті.
 • Приховані платежі і комісії відсутні. Компанія ще до оформлення договору повністю надає графік платежів, процентні ставки при простроченні і сама розраховує суму яку потрібно буде повернути при заданій позиці і її тривалості.
 • В сервісі є можливість дострокового погашення з перерахунком відсотків в вигідну для Вас сторону, тобто Ви заплатите тільки за фактичні дні користування кредитом.
 • Присутня послуга пролонгації позики, яка є безкоштовною і її можна використовувати необмежену кількість.
Переваги Укрпозика

Як взяти кредит в УкрПозика?

Для того, щоб взяти кредит в УкрПозіка, потрібно мати паспорт, ІПН і доступ в особистий кабінет (якщо його у Вас ще немає, то потрібно пройти реєстрацію - вона дуже проста). Щоб отримати гроші, потрібно зробити наступні дії:

Як взяти кредит в УкрПозика
 1. На кредитному калькуляторі вибрати суму і термін бажаного кредиту, а також відзначити галочкою 1-й раз Ви берете кредит або повторний. Кредитний калькулятор автоматично переставляє цю галочку при сумі від 10 до 15-ти тисяч на «Повітряний позику», так як ця сума доступна тільки для повторних видач.
 2. Далі потрібно натиснути на кнопку «Подати заявку».
 3. Заповнити анкету і пройти реєстрацію на сайті. Для заповнення анкети потрібно вказати наступні дані: ПІБ, ІПН, номер телефону, електронну скриньку і дату народження.
  Заявка Укрпозика
 4. Далі Вам на телефон прийде смс з кодом, який потрібно ввести у формі. Смс авторизація необхідна для підтвердження, що це Ваш номер телефону.
 5. Потім необхідно підв'язати Вашу банківську карту. Причому на ній повинна бути маленька сума - до 1-ї гривні. Система заблокує цю суму і її потрібно буде Вам ввести в відповідному полі. Ця процедура верифікації карти необхідна для того, щоб підтвердити, що карта саме Ваша і не кого іншого.
 6. Почекати рішення УкрПозики про видачу чи ні Вам кредиту. Повідомлення прийде Вам на імейл або телефон. Якщо рішення позитивне, то гроші будуть Вам зараховані протягом 10-ти хвилин на Вашу банківську картку.

Я отримав відмову, що робити?

Якщо Ви отримали відмову в компанії УкрПозіка, то наступну заявку можна подати тільки після закінчення 30 днів. Якщо Ви подасте заявку раніше, то система відхилить Вашу заявку автоматично.

Але навіщо чекати 30 днів, якщо Вам потрібні гроші зараз? - Ви можете скористатися послугами інших компаній які видають перші позики також під 0%.
Ось деякі з них:

Credit Kasa
Ставка
0.01 %
Сума
20000 грн
Термін
до 27 днів
MoneyVeo
Ставка
0.01 %
Сума
17000 грн
Термін
до 30 днів
Ставка
0.01 %
Сума
12000 грн
Термін
до 30 днів

Акції

Акції Укрпозика

Постійна акція УкрПозики - це перший кредит новим клієнтам під 0% на термін до 30-ти днів. Погодьтеся, це дуже вигідна акція, адже Ви можете позичити гроші на місяць і не платити відсотки по кредиту. Максимальна сума позики в даному випадку 10 тисяч гривень. На сайті компанії в кредитному калькуляторі відображається ця акційна пропозиція і діє для всіх нових клієнтів.

До 31 грудня 2019 року УкрПозика проводить безпрецедентну Акцію. Дарує всім першим клієнтам 7 відсотків боргу. При таких умовах Ви можете заробити на кредиті. Нечувані умови не залишать байдужими будь кого.

Як повернути кредит?

Якщо Ви вже взяли кредит в УкрПозика, то його потрібно погасити і відноситься до цього потрібно відповідально, так як Вам будуть нараховані відсотки за несвоєчасну оплату і буде зіпсована кредитна історія.

Як повернути кредит

Погасити займ можна 3-ма способами, причому кожен з них має свої плюси і мінуси:

 1. На банківський рахунок через банк. Цей спосіб самий незручний для Вас і їм слід користуватися тільки в тому випадку, якщо Ви з деякої причини не можете скористатися іншими способами. Справа в тому, що Вам, мало того, що потрібно йти до відділення банку і стояти в черзі, так ще й платіж може йти до 3-х банківських днів, через що може виникнути прострочення. Тому рекомендуємо оплачувати цим спосіб за 3 дні до терміну оплат позики.
 2. Через термінали самообслуговування. Даний спосіб більш зручний ніж в банківському відділенні, так як платіж йде на протязі дня. Але вам все одно потрібно виходити з дому і шукати термінал. Оплату можна провести в наступних терміналах: Paymarket, 24NonStop, 2Click, EasyPay або iBox.
 3. Через особистий кабінет на сайті компанії. Даний спосіб найбільш зручний для Вас. Платіж надходить на рахунок компанії практично миттєво. Оплата проводиться в особистому кабінеті з банківської картки яка підв`язана до сервісу.

Прострочення і наслідки неповернення кредиту

Якщо у Вас виникли труднощі з оплатою боргу, то зверніться заздалегідь в службу підтримки компанії, вони допоможуть вирішити ситуацію, що склалася. При простроченні компанія нараховує штрафні санкції у вигляді 1,5% від суми боргу в день, плюс нараховується стандартна процентна ставка в розмірі 1,4%. Разом за 1 день прострочення потрібно заплатити 2,9% в день.

При простроченні Вам будуть дзвонити представники компанії майже кожен день і нагадувати про борг. Також при не оплаті боргу у Вас буде негативна кредитна історія і Вам можуть відмовити через це у видачі кредиту в інших фінансових організаціях.

Якщо у Вас підходить термін оплати боргу і у Вас немає грошей, то рекомендуємо скористатися послугою пролонгації.

Пролонгація

Послуга пролонгації – це послуга при якій оплачуються поточні відсотки за користування кредитом і продовжується кредитний договір. При цьому Вам не нараховуватимуться штрафні санкції і у Вас не буде зіпсована кредитна історія.

Послугу пролонгації можна оформити як при безвідсотковій позиці так і при повторному кредиті. При безвідсотковій позиці процентна ставка стане стандартною і становитиме 1,4%.

Пролонгацію можна оформити на термін 7, 14 або 30 днів, причому продовжувати можна необмежену кількість разів. Рекомендуємо користуватися даною послугою завжди, коли у Вас немає можливості погасити кредит, так як Ви заощадите гроші на штрафні санкції від компанії УкрПозика.

Причини звернень до УкрПозика

В тяжкій економічній ситуації в якій опинилась наша держава багато громадян відчувають потребу в грошах. Кредит онлайн може бути, хоч і тимчасовим, але рішенням тої чи іншої проблеми. Враховуючи хороші умови, для тих хто вперше бере позику відсоток користування кредитом складає 0, до УкрПозики за допомогою звертається багато українців. Причин звернень може бути багато. Основні з них наведені нижче:

 • Гроші до зарплати. З самого початку появи ринку мікропозик, дана ніша розвивалась саме як фінансова підтримка громадян до зарплати. Тому якщо у вас порожній гаманець а до получки декілька днів УкрПозика Вам допоможе.
 • На ремонт авто. Для деяких категорій громадян, автомобіль не лише засіб для пересування, а й можливість заробити гроші. Особливо це стосується таксистів. Проте і в цій царині люди не мають лишніх грошей і теж інколи відчувають скруту. Що робити якщо автомобіль зламався, а грошей на ремонт бракує? Кредит онлайн від УкрПозика може стати ідеальним рішенням.
 • На покупку електроніки. Багато банківських установ перестали кредитувати населення. Для них це дуже затратна процедура. Й в гонитві за прибутками видавати гроші на покупки простому населенню стало не цікаву. Цю нішу почали займати мікрокредити, всього за декілька хвилин, маючи паспорт і код, ви отримаєте можливість придбати бажаний телефон чи ноутбук.
 • На оренду житла. Корінним жителям міста Києва, Харкова, Одеси, Дніпра пощастило мати можливість будувати майбутнє в мегаполісі без обтяжливої думки «де взяти гроші на оренду житла». Та багато простих українців, у пошуках можливості заробити, часто виїжджають з сіл та містечок до великого міста. А тут не маючи власної оселі вимушені орендувати. І кожного місяці, щоб мати дах над головою, треба платити не маленькі гроші. Якщо ви маєте складну фінансову ситуацію, мікропозика може значно полегшити її.
 • На оплату комунальних послуг. Високою вартістю комунальних платежів нікого не здивуєш. А от відсутністю субсидії і грошей можна пояснити дефіцит тепла в оселі. Якщо виникла потреба в грошах на комуналку, подайте заявку на позику. Рішення ще ніколи не було таким простим.

Кожного разу беручи кредит онлайн, розраховуйте реальні можливості. Важливо не переоцінити себе, щоб уникнути проблем у майбутньому. Хоч і просте рішення взяти в борг є тимчасовим.

Безпека та сервіс в УкрПозика

Висока конкуренція на ринку онлайн кредитування зумовлює «жорстоку» боротьбу за клієнта. МФО (мікро фінансові організації) придумують різноманітні прийоми, для того щоб отримати свого клієнта. Але головним залишається організація сервісу та безпека особистих даних.

 • Сервіс УкрПозики працює цілодобово без вихідних. Ми не можемо спрогнозувати час коли нам знадобляться гроші. У будь який момент сервіс УкрПозики доступний і Ви можете оформити позику.
 • Доступна можливість дострокового погашення позики. Якщо Ви отримали можливість достроково закрити борг перед УкрПозика, ви маєте таку можливість, це приємний бонус, адже Вам не доведеться переплачувати.
 • Можливість пролонгації позики на 7,14,30 днів. Не завжди нашим планам судилось збутися. Інколи дуже просто не розрахувати свої фінансові можливості. Щоб борг не став тяжким тягарем, скористайтесь можливістю пролонгації. Це дасть можливість відтермінувати час оплати боргу.

Нацкомфінпослуг видали ліцензію № 4021 від 10.10.2017 року. Тому діяльність компанії врегульована українським законодавством. Будьте впевнені в тому що ваші персональні дані не будуть повідомлені третім особам.

Відгуки про УкрПозика

Нижче опубліковані відгуки реальних людей. Дані відгуки не модеруються компанією УкрПозика. Дані відгуки проходять перевірку сервісом порівняння кредитів BigOrange.

Залиште свій відгук і Ви допоможете іншим людям, давши реальну інформацію про компанію, яка допоможе в питанні вибору кредитної організації.

У відгуках не можна вживати ненормативну лексику, а також використовувати посилання і вживати назву інших компаній. Якщо Ви хочете порекомендувати іншу компанію, то напишіть відгук на її сторінці.

Для отримання позики в УкрПозика потрібно слідувати короткій інструкції:

 • Перейти на сайт компанії для заповнення анкети
 • Обрати суму, термін кредиту
 • Пройти процедуру верифікації картки
 • Дочекатись схвалення заявки
 • У випадку схвалення заявки Ви отримаєте гроші

Взяти кредит в УкрПозика можна на суму від 300 до 15000 гривень

Для оформлення кредиту-онлайн у УкрПозика позичальнику потрібно:

 • Паспорт та ідентифікаційний код
 • Бути повнолітнім громадянином
 • Мати банківську картку будь якого банку України
 • Мати доступ до мережі інтернет
 • Телефон та електронна адреса

Ваш соціальний статус не має значення. На будь які потреби, позику може оформити будь яка людина:

 • Студенти, пенсіонери
 • Безробітні
 • Ті хто працює не офіційно
 • Ті хто не мають постійного доходу
Популярні кредити
ЩеРейтинг: 5 з 5
Автор статей на сайті BigOrange
Світлана Марченко


Відгуки та коментарі


Додайте Ваш відгук
Залиште свій Email, якщо бажаете отримати повідомлення про відповідь на Ваш коментар