Кредит на карту під 0%
Сума до 10 000 грнТермін до 45 днівВік до 70 років
Подивитись більше 15 пропозицій

ZeCredit позика онлайн ᐈ відгуки


ZeCredit ➤ Подай заявку на онлайн кредит і отримай свої гроші на будь-яку карту банку України миттєво за 10 хв

 • ✓ Відгуки
 • ✓ Умови
 • ✓ Вхід особистий кабінет

Умови для отримання кредиту

Перший кредитПовторний кредит
Срок від 1 до 30 днів від 1 до 30 днів
Сума від 1000 до 7000 гривень від 1000 до 7000 гривень
Ставка 0.01% 2%
Вік від 18 до 65 років
Спосіб отримання На банківську карту онлайн

Офіційний сайт :  zecredit.com.ua

Кредитний калькулятор ZeCredit


Сума кредиту
грн
Термін кредиту
днів

Вартість кредиту онлайн в ZeCredit

Перша позика Наступна позика
Сума: 2000 грн 2000 грн
Термін: 7 дн. 7 дн.
Вартість: 20 грн 4000 грн
До сплати: 2020 грн 6000 грн

Взяти 1-й кредит

В іншій компанії
Переплата 1.4 грн замість 4000 грн

ZeCredit (Зекредіт) - нова мікрофінансова компанія на ринку України заснована в 2019 році. Як можна здогадатися з назви, компанія була створена з маркетингової передумовою на хайпі, тому і взяла собі приставку Ze. МФО видає кредити онлайн на строк від 1-го до 30 днів з можливою сумою позики в розмірі від 1000 до 7000 гривень. Для накопичення бази клієнтів - перший займ компанія дає під 0,01% в день, тобто практично безкоштовно.

Процентна ставка

Відсоткова ставка в даному сервісі трохи нижча ніж в аналогічних компаніях України. Наприклад, при першому зверненні вона становить 0,01% - така пропозицію приблизно у 60% компаній, а у решти 40% стандартна ставка яка коливається від 1% до 2%.

При повторному зверненні в компанію Зе кредит ставка становитиме 1.8% в день, що на перший погляд дуже багато. Середня по ринку ставка становить близько 2%, тому zecredit має тут перевагу. Якщо порівнювати цю ставку з банками, то вона здається величезною, адже в рік виходить більше 600%. Але перевага полягає в тому, що отримати гроші дуже просто і в дуже короткий термін, а саме протягом 20 хвилин - не в одному банку Ви кредит не отримаєте за такий проміжок часу.

Кому видадуть гроші?

Для того, щоб отримати гроші в борг на сервісі мікро кредитування зекредіт, потрібно відповідати певним вимогам. Ці вимоги перераховані нижче:

 1. Потрібно надати паспортні дані і Ваш ІПН. Це потрібно компанії для того, щоб ідентифікувати Вас як особистість і за допомогою ІПН запросити дані про Вашу кредитну історію в УБКІ.
 2. Надати інформацію про зайнятість та доходи. Довідку надавати не потрібно. Тут МФО вірить Вам на слово. Ці дані необхідні для того, щоб зіставити з даними з УБКІ якщо вони там є. І якщо вони там є і Ви вказали не те, що є в УБКІ, то Вам швидше за все відмовлять у видачі грошей на карту.
 3. Вам потрібно вказати адресу реєстрації та проживання. Як і в попередньому випадку ці дані потрібні для перевірки брешете Ви чи ні.
 4. Вказати номер мобільного телефону. Номер телефону необхідний, для зв'язку з Вами, якщо у представника компанії виникнуть питання щодо неправильності заповнення Вами даних. Також на Ваш номер прийде смс з рішенням про видачу або невидачу Вам грошей. Якщо Ви прострочили кредит, то на цей номер Вам буде дзвонити людина з колекторського відділу компанії і мотивувати Вас до оплати боргу.
 5. Потрібно вказати Ваш імейл адресу. Пошта необхідна для того, щоб вислати Вам кредитний договір на неї. Також багато компаній, і зекредіт тут не виняток, на пошту шлють акційні пропозиції спеціально для Вас.
 6. Вам має бути від 18 до 65-ти років. Нижня межа обумовлений законодавством України, яке забороняє видавати кредити людям які не досягли повноліття. Верхня межа обумовлена ​​політикою компанії. Тобто вона виведена статистично, що люди старше 65 років в більшій мірі не віддають кредити.
 7. Ви повинні мати власну картку будь-якого українського банку. Карта необхідна для того, щоб на неї перевелися позикові гроші.

Недоліки та переваги ЗеКредіт

Переваги сервісу очевидні в порівнянні з іншими:

 • Знижена процентна ставка по кредиту.
 • Зручний інтерфейс і особистий кабінет.
 • Постійні акції та програми лояльності для постійних і нових клієнтів.
 • Можливість отримати гроші з будь-якої точки України, при цьому не відвідуючи різні офіси і точки - кредит видається повністю онлайн.

Так як компанія порівняно недавно відкрилася, то інформації про неї дуже мало і ще не склалася її репутація на ринку. Читайте внизу сторінки відгуки реальних людей і Ви зможете самі оцінити чи є недоліки у даній компанії.

Ліцензії та сертифікати

Компанія веде свою діяльність на повністю законних підставах на території України і має свідоцтво про реєстрацію фінансової установи та платить податки в казну державного бюджету.

Як взяти кредит на ZeCredit?

Оформити кредит онлайн в сервісі онлайн мікрокредитування дуже просто. Для цього потрібно слідувати інструкції написаної нижче.

Інструкція з оформлення

 1. Для початку потрібно зайти на сайт компанії.
 2. В кредитному калькуляторі потрібно вибрати необхідну Вам суму і термін кредиту і натиснути кнопку «отримати кредит»
  ZeCredit

  Як Ви бачите з скріншоту Вище, коли Ви вибрали суму і термін кредитування, кредитний калькулятор автоматично покаже суму яку потрібно повернути. В даному випадку, якщо Ви хочете взяти 3000 гривень на 1 день, то потрібно буде повернути 3000,3 гривні, тобто Ви переплатите всього лише 30 копійок, що дуже вигідно в порівнянні з тими ж ломбардами.

 3. Далі необхідно пройти реєстрацію в сервісі. Для цього потрібно ввести Ваш номер телефону, на який прийде смс верифікація номера, а також придумати пароль.
 4. Далі в особистому кабінеті потрібно буде заповнити анкету про себе. У ній дуже прості питання які Ви знаєте на пам'ять.
 5. Далі необхідно підв'язати свою банківську карту, на яку Ви хочете отримати гроші. Це потрібно зробити для того, щоб її підтвердити. На карті повинно бути не менше 5-ти гривень, так як сервіс заблокує довільну суму до 5-ти гривень і Ви повинні будете ввести цю суму - це метод підтвердження карти. Дану суму можна дізнатися в своєму інтернет банкінгу або у оператора контакт центру Вашого банку.
 6. У разі позитивного рішення гроші будуть зараховані Вам на карту миттєво. Вся процедура оформлення займає приблизно від 10 до 20 хвилин.

Я отримав відмову в видачі кредиту, що робити?

Якщо Ви отримали відмову у видачі грошей, то не варто витрачати свій час щоб дізнатися причину чому Вам не видали кредит. Краще скористатися іншими сервісами і гарантовано отримати гроші, так як у кожної компанії свої умови отримання грошей і якщо зекредіт Вам відмовив, то інша компанія може видати Вам лаве. Компанії з найбільшою ймовірністю видачі представлені нижче:

Creditplus
Ставка
0.01 %
Сума
10000 грн
Термін
до 30 днів
Credit Kasa
Ставка
0.01 %
Сума
20000 грн
Термін
до 27 днів

Акції та Промокод

На момент написання статті у компанії зекредіт немає діючих акцій і промокодів. Акції та промокоди всіх компаній публікуються на сайті в розділі акції

Переходьте до цього розділу і там Ви знайдете акції всі МФО України.

Як повернути кредит?

Компанія подбала про зручні способи оплати позики, адже вона хоче повернути свої гроші назад з відсотками. Існує 3 способи оплати:

 1. Онлайн з картки в особистому кабінеті. Найбільш зручний для Вас спосіб, тому, що не потрібно стояти в чергах у відділенні банку або до терміналу. Потрібно лише зайти в особистий кабінет зекредіт і оплатити борг.
 2. У терміналах мережі приват банк або iBox. При оплаті кредиту в терміналах потрібно укзати ЄДРПОУ фінансової організації 42201361 і в призначенні платежу укзано ПІБ та ідентифікаційний код для ідентифікації платежу. Якщо їх не вказати, то платіж буде закріплений за Вами тільки якщо Ви надасте компанії чек, причому Вам можуть бути нараховані штрафні санкції в разі, якщо чек буде пред'явлений з запізненням
 3. У касі будь-якого банку України. Спосіб зовсім не вигідний Вам, так як потрібно відстояти чергу в касу банку, так ще й може бути нарахована Вам прострочення з за того, що платіж йшов 3 банківських дня

Пролонгація

Компанія лояльно ставиться до людей, які відповідально ставляться до свого обов'язку. Якщо у Вас немає грошей на погашення кредиту, Ви можете його продовжити, сплативши при цьому тільки відсотки. Щоб продовжити позику потрібно увійти в особистий кабінет, натиснути кнопку «продовжити» і підписати додатковий договір та сплатити проценти які відображаються в особистому кабінеті.

Відгуки та коментарі

Якщо Ви користувалися послугами даної компанії, то залиште свій відгук, щоб допомогти іншим людям. Відгуки на даній інформаційній площадці BigOrange проходять модерацію і не публікуються відгуки з персональними даними, і не інформаційні відгуки - наприклад: «Рекомендую» - не буде опублікований, «Рекомендую, бо ...» буде опублікований.

Для отримання позики в ZeCredit потрібно слідувати короткій інструкції:

 • Перейти на сайт компанії для заповнення анкети
 • Обрати суму, термін кредиту
 • Пройти процедуру верифікації картки
 • Дочекатись схвалення заявки
 • У випадку схвалення заявки Ви отримаєте гроші

Взяти кредит в ZeCredit можна на суму від 1000 до 7000 гривень

Для оформлення кредиту-онлайн у ZeCredit позичальнику потрібно:

 • Паспорт та ідентифікаційний код
 • Бути повнолітнім громадянином
 • Мати банківську картку будь якого банку України
 • Мати доступ до мережі інтернет
 • Телефон та електронна адреса

Ваш соціальний статус не має значення. На будь які потреби, позику може оформити будь яка людина:

 • Студенти, пенсіонери
 • Безробітні
 • Ті хто працює не офіційно
 • Ті хто не мають постійного доходу
Популярні кредити
ЩеРейтинг: 3 з 5
Автор статей на сайті BigOrange
Світлана Марченко


Відгуки та коментарі


 • Яна
  2021-03-27 18:19
  Погрожують розправою,не раджу нікому
 • Кэтт
  2020-12-17 12:24
  Первый займ отнюдь не под 0.01 %
 • Невідомий
  2020-07-01 12:52
  Щоб ви здохли, нікому не раджу, люди одумайтеся
 • Володимир
  2020-04-02 09:52
  Не брав кредиту, чого дзвоните.?
 • Андрій
  2019-12-30 13:50
  Був прострочений кредит, звонили, погрожували, намагались принизити честь і гідність, паршиве спілкування,нікому не раджу
 • Тетяна
  2019-10-06 21:41
  Мені все подобається
Додайте Ваш відгук
Залиште свій Email, якщо бажаете отримати повідомлення про відповідь на Ваш коментар