Кредит на карту під 0%
Сума до 10 000 грнТермін до 45 днівВік до 70 років
Подивитись більше 15 пропозицій


ZenCredit ➤ Подай заявку на онлайн кредит і отримай свої гроші на будь-яку карту банку України миттєво за 10 хв

 • ✓ Відгуки
 • ✓ Умови
 • ✓ Вхід особистий кабінет

Умови для отримання кредиту

Перший кредитПовторний кредит
Срок від 1 до 30 днів від 1 до 30 днів
Сума від 200 до 5000 гривень від 200 до 20000 гривень
Ставка 0.01% 1.5%
Вік від 18 до 70 років
Спосіб отримання На банківську карту онлайн

Офіційний сайт :  zencredit.com.ua

Кредитний калькулятор ZenCredit


Сума кредиту
грн
Термін кредиту
днів

Вартість кредиту онлайн в ZenCredit

Перша позика Наступна позика
Сума: 2000 грн 2000 грн
Термін: 7 дн. 7 дн.
Вартість: 20 грн 3000 грн
До сплати: 2020 грн 5000 грн

Взяти 1-й кредит

В іншій компанії
Переплата 1.4 грн замість 3000 грн

ZEN CREDIT – відносно нова МФО на ринку мікро фінансових послуг, що кредитує клієнтів онлайн. Компанія працює у правовому полі, про що свідчать відповідні акти видані Нацкомфінпослуг від 2017 року. За короткий час, зарекомендувала себе з хорошої сторони, ставши партнером для багатьох українців.

Завдяки професійній команді розробників, вдалося створити сайт з хорошим а головне зрозумілим дизайном. Функціонал сайту дозволяє як зручно отримати всю необхідну інформацію так і оформити кредит онлайн. Використання передових технологій, таких як SSL та сертифікату PCI DSS, дозволяє впевнено говорити, що Ваші дані в безпеці. А сайт ZEN CREDIT повністю захищений від хакерських атак та будь якого зовнішнього впливу.

В компанії працює велика кількість фінансистів та юристів. Разом ця команда кожного дня працює над створенням кращих фінансових продуктів, що кожен бажаючий міг взяти кредит на вигідних умовах. Задача юридичного відділу, окрім захисту інтересів компанії, налагодити комфортну взаємодію між компанією та позичальником.

Також ZEN CREDIT створили власну службу підтримки, котра вчасно реагує на Ваші звернення і може відповісти на будь яке питання.

Мета компанії – кращий сервіс мікро позик онлайн в Україні.

ZEN Credit онлайн кредит

Умови отримання позики

Видача кредиту проходить за подібним сценарієм більшості МФО. Для того що отримати гроші потрібно:

 • Мати повних 18 років
 • Бути громадянином України та мати паспорт, ідентифікаційний код
 • Доступ в інтернет, електронну адресу та діючий номер телефону
 • Банківську картку будь якого діючого банку України.

Кредит видають під 1,5 відсотки для постійних клієнтів. Якщо Ви берете гроші вперше, то отримаєте акційну пропозицію позика під 0. Мінімальна сума для позики 200 грн а от максимальна для першого разу складе всього 5000 грн, а для повторних клієнтів вже 20 000грн. Гроші можна отримати перебуваючи в будь якій точці України (крім тимчасово окупованих територій). Вже за 10хв після подачі заявки, бажана сума надійде на вказану картку.

Переваги та недоліки ZEN CREDIT

ZEN CREDIT – хороший сервіс мікро кредитування. Слід віддати належне, робота у компанії поставлена добре. Окремо можна виділити такі особливості:

 • Швидкість обробки заявки. З моменту подачі до моменту надходження грошей не більше 15хв. А для постійних клієнтів (система Вас знає і не проводить повторний аналіз ризиків видачі кредиту) цей час може скоротитись до 2хв.
 • Загальна доступність. Оформити гроші в борг можна з будь якої точки України. При цьому достатньо мати будь який пристрій з доступом в інтернет.
 • Вигідні умови. Перші клієнти оформляють позику під 0.01 відсоток, а максимальна позика доступна у розмірі 20 000грн. На ринку мікро кредитів це безумовно хороша пропозиція.

На сайті сервісу можна знайти будь яку інформацію, або задати питання цілодобовій службі підтримки. Відкритість організації теж можна віднести до плюсів. Проте загалом слід розуміти, що швидкі кредити – це короткочасне рішення фінансових труднощів, а відсотки будь якої МФО загалом набагато більші ніж у банківських кредитів. Такі особливості сміливо можна назвати недоліком ніші в цілому.

Як отримати гроші

Щоб оформити позику у ZEN CREDIT слідуйте подальшим вказівкам. Процедура подачі заявки дуже проста і інтуїтивно зрозуміла. Отже, інструкція для отримання грошей в борг:

 1. Для початку потрібно перейти на офіційний сайт компанії. На головній сторінці Ви побачите кредитний калькулятор, у верхній правій частині екрану. З його допомогою оберіть потрібну суму та термін користування позикою. Одразу, автоматично, система покаже скільки потрібно повернути. Досить зручно, для розрахунку своїх можливостей та оцінки ситуації загалом.
 2. Подача заявки. Після натискання кнопки «отримати позику», Ви побачите анкету. Заповнюючи її, вказуйте коректну інформацію, цим самим Ви значно збільшите свої шанси на успіх.
 3. Верифікація. Дана процедура підтверджує Вашу банківську картку, іншими словами визначає її платоспроможність. Якщо із карткою все в порядку то проблем не повинно бути. На цьому етапі компанія унеможливлює шахрайство зі сторони недобросовісних позичальників.
 4. Кредитний договір. Рекомендуємо уважно прочитати його. Кожен пункт договору несе юридичну силу. Після його підтвердження (за допомогою смс), кожне спірне питання буде урегульоване відповідно до пунктів угоди. Тому щоб не бути неприємно здивованим, ознайомтесь зі змістом.
 5. Отримання грошей. Напевне самий приємний момент із усієї процедури.

Що робити якщо у видачі відмовлено

До причин відмови можна віднести банальну помилку при оформленні анкети. При внесенні персональних даних робіть це уважно, щоб не допустити граматичних помилок. Також сума яку Ви хочте отримати може здатись великою для позичальника, тому повторіть спробу змінивши її. Якщо повторна заявка не допомагає, скоріш за все Ваша кредитна історія не задовольняє ZEN CREDIT.

Кредит онлайн – дуже популярна послуга на вітчизняному ринку кредитування. В цій ніші працює багато компаній, тому якщо по якимось причинам Вам відмовили у видачі грошей, не падайте у відчай, а просто скористайтесь послугами іншої компанії.

Програма лояльності

У компанії передбачена, ціла програма для позичальників із гнучкою системою відсотків. Для перших клієнтів цей відсоток 0,01, для других 0,675%, для третіх та четвертих 0,6%, для п’ятого разу 0,45% і стандартна ставка починає діяти лише для клієнта котрий на шостий раз бере гроші в борг.

Також регулярні акції мають місце. За їхньою актуальністю слідкуйте на офіційному сайті.

Як повернути гроші

Отримати позику дуже просто, для цього потрібно пройти кілька простих етапів:

 • Поповніть власну карту на потрібну суму коштів.
 • Зайдіть у особистий кабінет.
 • Натисніть «погасити кредит».

Потрібна сума грошей буде списана з Вашої картки миттєво. На відміну від банківських переказів, де протягом кількох днів можна чекати надходжень.

Контакти

Електронна адреса компанії: info@zencredit.com.ua

Адреса компанії: 01030, м Київ, вулиця Богдана Хмельницького, 27/1

Телефони для довідок: 095-109-90-80;
067-109-90-80;
073-109-90-80.

ZEN CREDIT відгуки

В мережі інтернет досить мало відгуків про роботу компанії. Це можна пояснити тим, що на ринку не так давно проводиться активна діяльність. Тому якщо у Вас є що сказати, пишіть нижче.

Для отримання позики в ZenCredit потрібно слідувати короткій інструкції:

 • Перейти на сайт компанії для заповнення анкети
 • Обрати суму, термін кредиту
 • Пройти процедуру верифікації картки
 • Дочекатись схвалення заявки
 • У випадку схвалення заявки Ви отримаєте гроші

Взяти кредит в ZenCredit можна на суму від 200 до 5000 гривень

Для оформлення кредиту-онлайн у ZenCredit позичальнику потрібно:

 • Паспорт та ідентифікаційний код
 • Бути повнолітнім громадянином
 • Мати банківську картку будь якого банку України
 • Мати доступ до мережі інтернет
 • Телефон та електронна адреса

Ваш соціальний статус не має значення. На будь які потреби, позику може оформити будь яка людина:

 • Студенти, пенсіонери
 • Безробітні
 • Ті хто працює не офіційно
 • Ті хто не мають постійного доходу
Популярні кредити
ЩеРейтинг: 5 з 5
Автор статей на сайті BigOrange
Світлана Марченко


Відгуки та коментарі


Додайте Ваш відгук
Залиште свій Email, якщо бажаете отримати повідомлення про відповідь на Ваш коментар