Кредит на карту під 0%
Сума до 10 000 грнТермін до 45 днівВік до 70 років
Подивитись більше 15 пропозицій

Check Money позика онлайн ᐈ відгуки


CheckMoney ➤ Подай заявку на онлайн кредит і отримай свої гроші на будь-яку карту банку України миттєво за 10 хв

 • ✓ Відгуки
 • ✓ Умови
 • ✓ Вхід особистий кабінет

Умови для отримання кредиту

Перший кредитПовторний кредит
Срок від 3 до 180 днів від 3 до 180 днів
Сума від 1000 до 4000 гривень від 1000 до 4000 гривень
Ставка 0.01% 0.01%
Вік від 18 до 75 років
Спосіб отримання На банківську карту онлайн

Офіційний сайт :  checkmoney.com.ua

Кредитний калькулятор CheckMoney


Сума кредиту
грн
Термін кредиту
днів

Вартість кредиту онлайн в CheckMoney

Перша позика Наступна позика
Сума: 2000 грн 2000 грн
Термін: 7 дн. 7 дн.
Вартість: 20 грн 20 грн
До сплати: 2020 грн 2020 грн

Взяти 1-й кредит

В іншій компанії
Переплата 1.4 грн замість 20 грн

Check Money - компанія котра веде діяльність у сфері мікро фінансів. Цей сервіс зареєстрований у 2018 році і проводить свою діяльність не тільки на території України, а й Росії та Казахстані. «ПРОЛИДС» - компанія, товариство з обмеженою відповідальністю, котрій належать права на Чек Мані. Суть діяльності компанії полягає в підборі кращих пропозицій на базі Вашої анкети. Тобто ви заповнюєте інформацію через офіційний сайт CheckMoney, і просто чекаєте дзвінка він МФО яке підібрали спеціально відповідно Вашим критеріям і можливостям. У час коли кредитування набрало великих обертів, дана послуга теж має право на існування. Діяльність організації є повністю законна і легальна, тому варто бути готовим до того що з вас знімуть певну суму за послугу підбору МФО.


Умова отримання кредиту

Користуючись сервісом Check Money Ви можете розраховувати на кредит сумою від 1000 грн до 20 000 грн, все залежить від Ваших потреб і можливостей. Щодо термінів то вони в залежності від отриманої суми складають від місяця до трьох. Якщо сума позики складає менше 10 000 грн то в такому випадку гроші видаються до 30 днів. Якщо більше 10 000 грн то термін збільшується і складає 2-3 місяці.

Все що для цього потрібно мати це:

 • Паспорт
 • Код
 • Бажання отримати гроші)

Кредит можна отримати без поручителів, без довідки про доходи і не потрібно мати заставного майна.

Check Money онлайн кредит

Як отримати гроші?

На сайті компанії потрібно натиснути велику зелену кнопку «отримати гроші». Після цього, з’явиться калькулятор (два повзунки) з можливістю вибрати термін і суму позики.

Check Money онлайн кредит

Також доступна опція вибору самого кредиту: онлайн, банківська позика чи кредит готівкою. Після цього натискаєте далі, і залишаєте Ваші контактні дані (телефон, пошта), і чекаєте дзвінка менеджера.

Якщо Ви вирішили скористатись сервісом Чек Мані, то слід пам’ятати що ви автоматично даєте згоду на обробку персональних даних та підтверджуєте факт досягнення Вами 18 річного віку.

Досить цікавою, і вартою уваги, є наступна інформація. На останньому кроці реєстрації ви залишаєте реквізити власної банківської карти. Після активації сервісу Чек Мані, з Вашого рахунку списується від 40 до 130 грн. Сервіс повідомляє що кошти котрі зняті не повертаються, а головне не дають гарантії на отримання кредиту, тільки збільшують Ваші шанси.

Переваги та недоліки Check Money

До переваг можна віднести той факт що сервіс доступний і працює цілодобово без перерви. Ті хто вирішили ним скористатись збільшують імовірність отримання грошей в декілька разів. Кредит онлайн – це зручно, але якщо Ви вирішили отримати гроші іншим способом, з Чек Мані така можливість доступна.

Основним недоліком, напевне, є той факт, що сервіс бере оплату за свої послуги. Ця плата не є фіксованою. Також відсутній особистий кабінет, що робить роботу з службою менш привабливою та зручною.

Як отримати гроші без відсотків і переплат?

На сьогоднішній день, нажаль, економічна ситуація не дає впевненості в завтрашньому дні, і коли постає потреба в грошах Ви шукаєте варіанти. До зарплати, до стипендії, студенту, пенсіонеру всім не залежно від соціального статусу потрібні гроші. Якщо сервісна служба Чек Мані Вас не влаштовує, або і вона не справилась із своєю роботою, Big Orange підготував для вас хорошу пропозицію із 3-х МФО, залишайте заявки і отримуйте позику під 0 відсотків.

Creditplus
Ставка
0.01 %
Сума
10000 грн
Термін
до 30 днів
Credit Kasa
Ставка
0.01 %
Сума
20000 грн
Термін
до 27 днів

Check Money особистий кабінет

На момент написання статті особистий кабінет Чек Мані був просто відсутній. Попри хороший задум, реалізація всіх зручностей для клієнта не на належному рівні. Погодьтеся, було б зручно бачити в одному місці стадії опрацювання заявки, за що і коли знімається абонплата. Будемо сподіватись що сервіс організації швидких позик в скорому часі реалізує дану опцію.

Check Money відгуки

Частим запитом користувачів є питання чи є організація Чек Мані шахраями? Ні. Провівши невеличке дослідження, Big Orange може говорити що діяльність компанії знаходиться в юридично урегульованому полі і є цілком законною. Єдине що умови співпраці можуть не всіх влаштовувати, тому до моменту оформлення заявки рекомендуємо ознайомитись зі всіма деталями на сайті компанії. Також можете залишати відгуки про досвід співпраці що відбувся, або ознайомитись із відгуками інших людей.

Не забувайте, що оформити кредит онлайн можна на нашому сайті. Ми підбираємо перевірені МФО з кращими пропозиціями на ринку мікропозик.

Для отримання позики в CheckMoney потрібно слідувати короткій інструкції:

 • Перейти на сайт компанії для заповнення анкети
 • Обрати суму, термін кредиту
 • Пройти процедуру верифікації картки
 • Дочекатись схвалення заявки
 • У випадку схвалення заявки Ви отримаєте гроші

Взяти кредит в CheckMoney можна на суму від 1000 до 4000 гривень

Для оформлення кредиту-онлайн у CheckMoney позичальнику потрібно:

 • Паспорт та ідентифікаційний код
 • Бути повнолітнім громадянином
 • Мати банківську картку будь якого банку України
 • Мати доступ до мережі інтернет
 • Телефон та електронна адреса

Ваш соціальний статус не має значення. На будь які потреби, позику може оформити будь яка людина:

 • Студенти, пенсіонери
 • Безробітні
 • Ті хто працює не офіційно
 • Ті хто не мають постійного доходу
Популярні кредити
ЩеРейтинг: 5 з 5
Автор статей на сайті BigOrange
Світлана Марченко


Відгуки та коментарі


Додайте Ваш відгук
Залиште свій Email, якщо бажаете отримати повідомлення про відповідь на Ваш коментар