Кредит на карту під 0%
Сума до 10 000 грнТермін до 45 днівВік до 70 років
Подивитись більше 15 пропозицій

Credit Nice позика онлайн ᐈ відгуки


CreditNice ➤ Подай заявку на онлайн кредит і отримай свої гроші на будь-яку карту банку України миттєво за 10 хв

 • ✓ Відгуки
 • ✓ Умови
 • ✓ Вхід особистий кабінет

Умови для отримання кредиту

Перший кредитПовторний кредит
Срок від 1 до 365 днів від 1 до 365 днів
Сума від 1000 до 20000 гривень від 1000 до 20000 гривень
Ставка 0.01% 0.5%
Вік від 21 до 70 років
Спосіб отримання На банківську карту онлайн

Офіційний сайт :  creditnice.com.ua

Кредитний калькулятор CreditNice


Сума кредиту
грн
Термін кредиту
днів

Вартість кредиту онлайн в CreditNice

Перша позика Наступна позика
Сума: 2000 грн 2000 грн
Термін: 7 дн. 7 дн.
Вартість: 20 грн 1000 грн
До сплати: 2020 грн 3000 грн

Взяти 1-й кредит

В іншій компанії
Переплата 1.4 грн замість 1000 грн

Credit Nice - не являється мікро фінансовою організацією. Це сервіс що належить ФОП Смирнов Антон Миколайович. Організація займається підбором оптимальної кредитної установи згідно залишеної Вами заявки. Працює успішно починаючи з 2015 року на території Києва та України. Отримуючи велику кількість заявок від різних МФО Ви маєте змогу обрати кращу для себе пропозицію абсолютно безкоштовно.

 

Credit Nice, як подати заявку

Подати заявку до CreditNice дуже просто. Перебуваючи на офіційному сайті достатньо натиснути кнопку «отримати гроші». Далі невелика анкета із декількох кроків. Слід пам’ятати що при користуванні подібними послугами ви автоматично даєте згоду на обробку персональних даних згідно чинного законодавства, ця норма зазначена у спеціальному розділі сайту, але на неї не часто звертають увагу. Кредит Найс робить всю роботу автоматично.

Credit Nice онлайн кредит

Як отримати гроші?

Отримання грошей онлайн сама по собі процедура проста. Але як запевняють у Кредит Найс, тепер це ще простіше. Після заповнення заявки, Ваші дані передаються до партнерів які видають кредити, після розгляду заявки ви отримуєте різні пропозиції і обираєте найкращу для Вас.

Сервіс Кредит Найс, працює без вихідних цілодобово. Це дозволяє обробляти заявки дуже швидко, фактично через декілька хвилин після подачі Ви можете отримати перший дзвінок. Але є багато процедур які в залежності від обраної організації можуть уповільнити процес отримання грошей. Загалом у більшості випадків час отримання кредиту онлайн на карту вимірюється хвилинами.

Credit Nice онлайн кредит

Після всіх підтверджень на вказану Вами банківську карту будуть перераховані гроші.

Переваги та недоліки CreditNice

До переваг Варто віднести простоту роботи з сайтом. Наявність особового кабінету. Та відсутність абонт плат у порівнянні із подібними сервісами, тобто діяльність компанії абсолютно безкоштовна для Вас, всі платежі котрі потрібно виконувати пов’язані виключно із кредитними організаціями котрі Ви оберете(відсотки, комісії і т.д.). З CreditNice Ви можете отримати позику у розмірі від 1000 грн до 20 000 грн на різний термін в залежності від обраної МФО.

Також умови для отримання дуже прості:

 • Бути громадянином України
 • Мати паспорт і код

Простіше не придумати.

А от основним недоліком є сам факт посередництва, і процес комунікації що проходить у вигляді переписки електронною поштою.

Як отримати гроші без відсотків і переплат?

Кредит без відсотків звучить майже як утопія. Але це не так. На сьогодні це справді реальна штука. На справді відсоток складає всього на всього 0,01, що є наближеним варіантом слова нічого. Станом на сьогодні, конкуренція заставляє кредиторів створювати максимально сприятливі умови для людей і беручи кредит онлайн ви маєте можливість вибрати. З BigOrange робити це легше. А нижче ми підібрали кращі пропозиції під реальні нуль відсотків для перших клієнтів.

Dinero
Ставка
0 %
Сума
15000 грн
Термін
до 30 днів
Credit Kasa
Ставка
0.01 %
Сума
20000 грн
Термін
до 27 днів
MoneyVeo
Ставка
0.01 %
Сума
17000 грн
Термін
до 30 днів

CreditNice особистий кабінет

На відміну від інших посередницьких сервісів котрі збирають дані у вигляді Ваших заявок, Кредит Найс має особистий кабінет. В ньому Ви можете керувати своїми позиками, дивитись їхній стан, обирати кращі пропозиції і тому подібне. Для реєстрації потрібно стати клієнтом CreditNice, тобто, фактично залишити заявку на отримання позики онлайн. Цей процес і є автоматичною реєстрацією в особистому кабінеті. Важливо, під час реєстрації вносити вірну інформацію без помилок, щоб не отримати відмову.

Credit Nice відгуки

Credit Nice – зручна платформа для підбору кредиту на основі побажань клієнта. Сервіс є абсолютно безкоштовним і працює цілодобово без вихідних. Без довідок про доходи, паспорт код і гроші Ваші. Кошти будуть нараховані вже за пів години включно з усіма процесами оформлення. Навіть з поганою кредитною історією, у Вас великі шанси отримати позику, як показує практика багато МФО мають лояльне ставлення до позичальника. CreditNice підберуть ідеальне рішення для Вас.

Читаючи подібну інформацію на сайті Кредит Найс, розумієш що сервіс дуже хороший, так це чи ні пишіть у коментарях. Ваші відгуки дуже важливі для когось на етапі прийняття рішення про те чи варто брати кредит.

Для отримання позики в CreditNice потрібно слідувати короткій інструкції:

 • Перейти на сайт компанії для заповнення анкети
 • Обрати суму, термін кредиту
 • Пройти процедуру верифікації картки
 • Дочекатись схвалення заявки
 • У випадку схвалення заявки Ви отримаєте гроші

Взяти кредит в CreditNice можна на суму від 1000 до 20000 гривень

Для оформлення кредиту-онлайн у CreditNice позичальнику потрібно:

 • Паспорт та ідентифікаційний код
 • Бути повнолітнім громадянином
 • Мати банківську картку будь якого банку України
 • Мати доступ до мережі інтернет
 • Телефон та електронна адреса

Ваш соціальний статус не має значення. На будь які потреби, позику може оформити будь яка людина:

 • Студенти, пенсіонери
 • Безробітні
 • Ті хто працює не офіційно
 • Ті хто не мають постійного доходу
Популярні кредити
ЩеРейтинг: 5 з 5
Автор статей на сайті BigOrange
Світлана Марченко


Відгуки та коментарі


 • Галина
  2020-05-29 14:15
  Звернулась у компанію, зареєструвалась. Дала реквізити карточки,щоб вертифікувати, але вони спочатку заблокували 1 р, потім ніби повернули, а за пару хвилин декілька разів намагались зняти гроші з карточки. Шахраї!
Додайте Ваш відгук
Залиште свій Email, якщо бажаете отримати повідомлення про відповідь на Ваш коментар