Кредит на карту під 0%
Сума до 10 000 грнТермін до 45 днівВік до 70 років
Подивитись більше 15 пропозицій

Кредитний Супермаркет | KKKS: відгуки, обзор сайта і особистого кабінету.


Кредитный Супермаркет ➤ Подай заявку на онлайн кредит і отримай свої гроші на будь-яку карту банку України миттєво за 10 хв

 • ✓ Відгуки
 • ✓ Умови
 • ✓ Вхід особистий кабінет

Умови для отримання кредиту

Перший кредитПовторний кредит
Срок від 1 до 365 днів від 1 до 365 днів
Сума від 100 до 200000 гривень від 100 до 200000 гривень
Ставка 0.01% 0.3%
Вік від 18 до 100 років
Спосіб отримання На банківську карту онлайн

Офіційний сайт :  kkks.com.ua

Кредитний калькулятор Кредитный Супермаркет


Сума кредиту
грн
Термін кредиту
днів

Вартість кредиту онлайн в Кредитный Супермаркет

Перша позика Наступна позика
Сума: 2000 грн 2000 грн
Термін: 7 дн. 7 дн.
Вартість: 20 грн 600 грн
До сплати: 2020 грн 2600 грн

Взяти 1-й кредит

В іншій компанії
Переплата 1.4 грн замість 600 грн

Кредитний Супермаркет (kkks.com.ua) – кредитний брокер, який працює на території України. За допомогою даного посередника можна оформити кредит на суму до 30000 гривень без довідки про доходи і без застави, до 300000 гривень з довідкою про доходи і без застави, і необмежену сума під заставу автомобіля або нерухомості.

Перевага даного сервісу полягає в тому, що Ви подаєте одну заявку, а компанія підбирає під Ваші умови краще пропозиції на ринку України. Послуги брокера платні і дорівнюють певному відсотку від суми виданого Вами кредиту. Конкретний відсоток індивідуальний для кожного клієнта і фіксується в договорі.

Послуги

Компанія Кредитний Супермаркет допомагає з вибором найкращої пропозиції від банків і інших фінансових організацій за такими кредитними продуктами: кредит готівкою, авто ломбард, кредит під заставу нерухомості і кредит підприємцям. Нижче описані умови по кожному продукту.

Кредитний Супермаркет онлайн кредит

Кредит готівкою

Кредит готівкою можна отримати в розмірі до 300000 гривень. Можливий термін кредиту знаходиться в межах від 6-ти до 36-ти місяців. Відсоткова ставка від 18-ти відсотків річних. Для того, щоб компанія підібрала для Вас займ, який буде схвалений кредитором, потрібно відповідати певним вимогам.

 • Ваш вік повинен бути в межах від 21 року до 70 років.
 • Ви повинні бути громадянином України.
 • Ви повинні бути працевлаштованим (мінімальний стаж 3 місяці на поточній роботі), бути пенсіонером або підприємцем.
 • Якщо Ви хочете взяти суму понад 30000 гривень, то потрібно надати довідку про доходи.

При кредиті готівкою можна вибрати зручний спосіб погашення аннуїтетний або диференційований. Щоб отримати гроші Вам потрібно надати оригінал паспорта та ідентифікаційного коду (для пенсіонерів також пенсійне посвідчення і довідку з пенсійного фонду).

Автоломбард

Кредитний супермаркет з радістю підбере для Вас вигідну пропозицію по кредитуванню під заставу автомобіля. Так Ви можете отримати на руки суму в розмірі від 25000 гривень до 3000000 гривень. Кредит може бути виданий в гривні, доларі або євро. Відсоткова ставка дорівнює 3% в місяць з правом керування автомобілем або 2% в місяць, якщо авто знаходиться на стоянці.

До застави допускається автомобілі всіх марок і років випуску, головне, щоб його ринкова вартість перевищувала 2000 доларів. У заставу беруться такі транспортні засоби: легкові авто, вантажні автомобілі, автобуси, спецтехніка, авто з іноземною реєстрацією (тільки на стоянку).

Кредит можна отримати на термін від 3-х до 12-ти місяці. Також можна продовжити термін кредиту ще на 12 місяців у разі відсутності заборгованості за відсотками. Відсотки виплачуються щомісяця, а тіло кредиту на Ваш розсуд, головне щоб воно було виплачено до моменту закінчення договору.

Для оформлення кредиту під заставу авто необхідні наступні документи: оригінали паспорта та ІПН, а також технічний паспорт на Ваш автомобіль.

Кредит під заставу нерухомості

Під заставу нерухомості можна отримати суму в розмірі від 25000 до 50000000 гривень, причому без довідки про доходи. Процентна ставка становить 1,5% в день, а гроші можна отримати як в гривні, так і в доларах. Заставою по кредиту може бути будь-яка нерухомість: квартира, будинок, промисловий об'єкт, гараж, склад та інші.

Гроші можна отримати на термін від 3-х до 6-ти місяців з правом продовження на термін до 6-ти місяців тільки в разі відсутності прострочення за відсотками. Відсотки сплачуються щомісяця, а тіло кредиту на Ваш розсуд, але має бути виплачено на момент закінчення кредитного договору.

Для прийняття рішення про видачу кредиту необхідні правовстановлюючі документи, технічний паспорт, а також паспорт і ІПН всіх власників нерухомості і їх подружжя.

Якщо заставою виступає будинок, то потрібен державний акт на земельну ділянку, а також договір оренди земельної ділянки.

У момент підписання договору потрібна також довідка з ЖЕКу «Форма 3» про прописаних осіб в нерухомості.

Кредит підприємцям

Кредит для предпринимателей аналогичен по условиям с кредитом наличными. Единственное отличие это предоставленные документы для получения займа. Для предпринимателей помимо паспорта и ИНН также нужно предоставить свидетельство о регистрации ФОП или выписку из ЕГРПОУ.

Контакти

Адреса: 04050, місто Київ, вулиця М. Пимоненка 13, офіс 27б.

Телефон: 044 361 92 92.

Відгуки

Відгуки про компанію Кредитний Супермаркет представлені нижче. Ви можете залишити свій відгук про цю компанію, якщо взаємодіяли з нею. Залишайте реальний і аргументований відгук про цю компанію.

Для отримання позики в Кредитный Супермаркет потрібно слідувати короткій інструкції:

 • Перейти на сайт компанії для заповнення анкети
 • Обрати суму, термін кредиту
 • Пройти процедуру верифікації картки
 • Дочекатись схвалення заявки
 • У випадку схвалення заявки Ви отримаєте гроші

Взяти кредит в Кредитный Супермаркет можна на суму від 100 до 200000 гривень

Для оформлення кредиту-онлайн у Кредитный Супермаркет позичальнику потрібно:

 • Паспорт та ідентифікаційний код
 • Бути повнолітнім громадянином
 • Мати банківську картку будь якого банку України
 • Мати доступ до мережі інтернет
 • Телефон та електронна адреса

Ваш соціальний статус не має значення. На будь які потреби, позику може оформити будь яка людина:

 • Студенти, пенсіонери
 • Безробітні
 • Ті хто працює не офіційно
 • Ті хто не мають постійного доходу
Популярні кредити
ЩеРейтинг: 4 з 5
Автор статей на сайті BigOrange
Світлана Марченко


Відгуки та коментарі


Додайте Ваш відгук
Залиште свій Email, якщо бажаете отримати повідомлення про відповідь на Ваш коментар