Кредит на карту під 0%
Сума до 10 000 грнТермін до 45 днівВік до 70 років
Подивитись більше 15 пропозицій

KreditRadar позика онлайн ᐈ відгуки


KreditRadar ➤ Подай заявку на онлайн кредит і отримай свої гроші на будь-яку карту банку України миттєво за 10 хв

 • ✓ Відгуки
 • ✓ Умови
 • ✓ Вхід особистий кабінет

Умови для отримання кредиту

Перший кредитПовторний кредит
Срок від 1 до 365 днів від 1 до 365 днів
Сума від 500 до 50000 гривень від 500 до 50000 гривень
Ставка 0.01% 0.7%
Вік від 18 до 80 років
Спосіб отримання На банківську карту онлайн

Офіційний сайт :  kreditradar.com.ua

Відео огляд МФО

KreditRadar - сервіс підбору оптимальних рішень, для тих хто шукає де взяти гроші до зарплати. На основі Ваших анкетних даних компанія проводить власну аналітику і за допомогою спеціальних алгоритмів підбирає мікрокредитні організації які з високою долею ймовірності дадуть Вам позику. Суттєвою перевагою сервісу перед банківськими позиками є швидкість, всього за 10 хв Вашого часу ви можете мати гроші у себе на рахунку.

Умова отримання кредиту

Отримання грошей в борг на сьогодні стало доступною і легкою процедурою майже для кожного українця. Без відсотків, до зарплати, студенту чи пенсіонеру можна оформляти позику онлайн. Для всіх бажаючих стане у пригоді кредитний сервіс KreditRadar. Зручний та доступний алгоритм роботи дозволяє брати позики швидко і на наступних умовах:

 • Сервіс платний. Його послуги складають 133
 • Kredit Radar не запитує Вас для чого Вам гроші, а просто видає необхідну суму в діапазоні від 500грн до 50 000грн.
 • Не важливо коли вам знадобились гроші, отримати їх можна в будь яку пору доби. Сервіс працює цілодобово і видає гроші онлайн на карту.
 • Ваш вік, дохід, та набір документів повинен відповідати вимогам мікро фінансових організацій.

Для багатьох кредиторів достатньо мати Ваші паспортні дані та переконатись в достовірності залишеної інформації. Тому при заповненні анкети вказуйте правдиву інформацію максимально точно. Більше залишеної інформації, надасть Вам більше шансів на отримання позитивного результату.

KreditRadar онлайн кредит

Як отримати гроші?

Послугами сервісу можна скористатись цілодобово. Комісія за надані послуги стягується у розмірі 133 грн за 15 днів користування сервісом. В замін Ви отримаєте можливість взяти кредит на максимально вигідних умовах. Щоб скористатись послугами компанії потрібно заповнити анкету і на її основі будуть підібрані кращі позики на ринку.

Повна процедура виглядає наступним чином:

 • Подача анкети. Залишайте повну інформацію про себе, а головне правдиву. Якщо в номері картки буде допущена помилка, шанси на отримання кредиту будуть мінімальні. Також номер телефону має бути Ваш особистий діючий.
 • Далі проходить актуалізація даних. Компанія самостійно перевіряє достовірність даних. Після чого йде підбір МФО готових видати Вам гроші.
 • Після розсилки в кращі МФО, Вам зателефонують представники компаній. Тут вже Ви особисто будете обирати кращі умови і на основі власних суджень приймати рішення.

Переваги та недоліки сервісу

Доступ до швидких грошей часто стає можливим через ряд причин. У Вас погана кредитна історія, немає стабільних доходів, або Ваш стабільний дохід в конверті, що є частою практикою сьогодні. При оформленні позики не має можливості вказати поручителя. Це та багато іншого може бути основною аргументацією при відмові навіть в мікро кредитах.

Саме тут і може стати у пригоді KreditRadar. Вказавши свої дані Ви не будете займатись пошуком МФО що дадуть в борг. Тепер Ви будете обирати кращу компанію.

 • Отримуйте гроші з будь якої точки України, онлайн.
 • Економте, обираючи кредити з мінімальними відсотками.
 • Економте свій час. Вся процедура займає не більше 15 хвилин

Головним недоліком сервісу, звісно, є абонентська плата. Яка постійно, раз на 15 днів, буде зніматись з Вашого карткового рахунку.

При оформленні позики, уважно вивчайте всю доступну інформацію, перед тим як передавати особисті дані, прочитайте договір про співпрацю з KreditRadar. У майбутньому це зекономить Вам час і гроші.

KreditRadar відгуки

Кращі аргументи за чи проти сервісу можуть висловлювати тільки клієнти, що ним скористались. Якщо у Вас є особистий досвід яким Ви хочете поділитись, не зволікайте, робіть це на цій сторінці нижче.

Контакти

Електронна адреса компанії: kreditradar@kreditradar.com.ua

Адреса: БЦ Аквамарин: 01033 м.Київ, вул. Жилянська 29

Популярні кредити
Ще

Рейтинг: 2 з 5


Відгуки та коментарі


 • Інна
  2019-12-08 12:24
  Хочу взяти 5 тис грн на 30 днів
  • BigOrange 08.12.2019 12:45

   Доброго дня. Всі кредитори, які підходять під Ваши умови знаходять за посиланням https://big-orange.com.ua/uk/5000-grn

Додайте Ваш коментар
Залиште свій Email, якщо бажаете отримати повідомлення про відповідь на Ваш коментар