Кредит на карту під 0%
Сума до 10 000 грнТермін до 45 днівВік до 70 років
Подивитись більше 15 пропозицій

Квадра Ассистанс | Kvadra Assistance: відгуки, обзор сайта і особистого кабінету.


Kvadra Assistance ➤ Подай заявку на онлайн кредит і отримай свої гроші на будь-яку карту банку України миттєво за 10 хв

  • ✓ Відгуки
  • ✓ Умови
  • ✓ Вхід особистий кабінет

Умови для отримання кредиту

Перший кредитПовторний кредит
Срок від 1 до 1800 днів від 1 до 1800 днів
Сума від 50 до 100000 гривень від 50 до 100000 гривень
Ставка 0.01% 0.4%
Вік від 21 до 65 років
Спосіб отримання На банківську карту онлайн

Офіційний сайт :  kvadraonline.com.ua

Відео огляд МФО

Kvadra Assistance (Квадра Асістанс) – фінансова компанія, яка є кредитним брокером. Компанія займається підбором споживчих кредитів шляхом підбору найбільш вигідної пропозиції для Вас. Ви даній компанії нічого не платите, так як вона заробляє на комісії партнерів. Крім підбирань вигідних кредитів в компанії також можна перевірити, виправити і сформувати кредитну історію. Розташована компанія в місті Київ за адресою вулиця Срібнокільська 22, офіс 175. У компанії також є свій контакт центр, за допомогою якого можна скористатися безкоштовними послугами компанії з будь-якої точки України.

Умови кредитування, а саме процентна ставка, сума і термін кредиту залежить від компаній партнерів. Ви вибираєте самі яка сума Вам потрібна і на який термін, а компанія підбере найвигіднішу пропозицію для Вас серед кредиторів України.

Послуги

Квадра Асістанс надає послуги з підбору споживчих кредитів і кредитної історії. Детальніше про кожну з послуг написано нижче.

Kvadra Assistance онлайн кредит

Споживчі кредити

Організація не займається видачею кредитів, вона допомагає Вам отримати позику, причому на найвигідніших умовах. Умови кредитування різні для різних видів кредитів і описані нижче.

Кредит готівкою

Компанія може допомогти Вам в отриманні суми в розмірі від 3000 до 10000 гривень.

Для того, щоб кредитор схвалив Вам позику Ви повинні відповідати певним вимогам, а саме:

  • Проживати на території підконтрольній України.
  • Вам повинно бути від 21-го до 65-ти років
  • Ви повинні працювати або отримувати інший постійний дохід
  • У Вас повинні бути постійна або тимчасова реєстрація

Кредит видається на будь-які цілі строком від 1-го до 60-ти місяців. Процентна ставка становить в середньому 2-3% на місяць. Договір підписується в відділенні кредитора або пересилається кур'єром. Гроші надаються готівкою у відділенні будь-якого банку або перераховуються на банківську картку. Кредит погашається аннуітетним платежем.

Кредит під заставу майна

За допомогою Квадра Асистанс можна отримати гроші в розмірі від 3000 до 100000 у. о. Термін кредитування становить від 3-х місяців до 10-ти років. Гроші надаються готівкою у нотаріуса.

Щоб Вам схвалили кредит Вам повинно бути від 18-ти до 80-ти років. Також у Вас повина бути застава: автомобіль не старше 10-ти років або нерухомість в Києві або, в радіусі 50 кілометрів від Києва.

Для отримання заставного кредиту не потрібна довідка про доходи, а також кредитору не важлива Ваша кредитна історія.

Кредит онлайн на карту до 3000 гривень

За допомогою брокера можна отримати кредит онлайн на суму до 3000 гривень. При цьому процедура займає близько 20-ти хвилин і відбувається повністю онлайн. Гроші зараховуються на Вашу банківську картку.

Дана пропозиція не вигідна Вам, оскільки можна отримати онлайн суму в розмірі до 15000 гривень на тих же умовах і причому ставка буде дорівнює 0,01% в день, якщо Ви звертаєтеся вперше до кредитора. Надійні кредитори представлені нижче:

Miloan
Ставка
0.01 %
Сума
12000 грн
Термін
до 30 днів
Вік
від 18 до 65
MoneyVeo
Ставка
0.01 %
Сума
10000 грн
Термін
до 30 днів
Вік
від 18 до 75
Credit Kasa
Ставка
0 %
Сума
7000 грн
Термін
до 27 днів
Вік
від 18 до 60

Рефінансування кредиту

Умова надання кредиту на рефінансування Вашого іншого кредиту практично однакові з умовою по отриманню споживчого кредиту за кількома винятками:

  • Середня процентна ставка становить 3% на місяць.
  • Гроші перераховуються не Вам, а на рахунку Вашого колишнього кредитора за кредитним договором.

Кредитная історія

Кредитна історія - це рейтинг Вас як позичальника. На його підставі кредитор приймає рішення про видачу чи ні Вам кредитних коштів. Компанія KvadraAssistance надає кілька послуг по кредитній історії, описаних нижче.

Перевірка кредитної історії

За допомогою даного кредитного брокера можна перевірити свою кредитну історію в усіх організаціях, таких як УБКІ, МБКІ та інших. Переваги сервісу Квадра в тому, що отримати цю інформацію можна в одному місці за тими ж тарифами, якби Ви зверталися в кожну організацію окремо.

Перевірка КІ займає приблизно 10 хвилин і її можна отримати по телефону, поштою або електронною поштою. Щоб замовити цю послугу зателефонуйте в компанію за номером, зазначеному нижче в розділі контакти.

Виправлення кредитної історії

Якщо у Вас погана кредитна історія і Вам не видає кредит не один банк, то Ви можете виправити її за допомогою компанії брокера Квадра. Дане відновлення кредитної історії повністю законно і проводиться шляхом домовленостей з кредитними організаціями. Вартість послуги індивідуальна для кожного клієнта.

Важливо розуміти як відбувається виправлення кредитної історії. Дані про Ваші попередні кредити і терміни їх повернення нікуди не зникає. Виправлення відбувається шляхом видачі Вам декількох кредитів і своєчасного або дострокового їх погашення. Таким чином у Вас збільшується кредитний рейтинг.

Термін за який поліпшується кредитна історія становить 2 тижні.

Формування кредитної історії

Багато кредиторів не хочуть зв'язуватися з позичальниками, які взагалі не мають кредитної історії. Тому компанія Квадра Асистанс допомагає її сформувати.

Формується КІ аналогічним спосіб, що і її відновлення.

Контакти

Kvadra Assistance онлайн кредит

Адреса: 01001, м. Киев, ул. Срібнокільська 22, оф. 175.

Email: info@kvadraonline.com.ua.

Телефони: 0443399291, 0973399291, 0503399291, 0933399291

Відгуки та коментарі

Якщо Ви користувалися послугами брокера Квадра Асистанс, то залиште свій відгук, щоб допомогти іншим людям. Ваш відгук допоможе людям в ухваленні рішення про роботу чи ні з даною компанією.

Популярні кредити
Ще

Рейтинг: 4 з 5


Відгуки та коментарі


Додайте Ваш коментар
Залиште свій Email, якщо бажаете отримати повідомлення про відповідь на Ваш коментар