Кредит на карту під 0%
Сума до 10 000 грнТермін до 45 днівВік до 70 років
Подивитись більше 15 пропозицій

Visame: відгуки, обзор сайта і особистого кабінету.


Visame ➤ Подай заявку на онлайн кредит і отримай свої гроші на будь-яку карту банку України миттєво за 10 хв

 • ✓ Відгуки
 • ✓ Умови
 • ✓ Вхід особистий кабінет

Умови для отримання кредиту

Перший кредитПовторний кредит
Срок від 1 до 30 днів від 1 до 30 днів
Сума від 1000 до 15000 гривень від 1000 до 15000 гривень
Ставка 0.01% 1.4%
Вік від 18 до 80 років
Спосіб отримання На банківську карту онлайн

Офіційний сайт :  visame.com.ua

Кредитний калькулятор Visame


Сума кредиту
грн
Термін кредиту
днів

Вартість кредиту онлайн в Visame

Перша позика Наступна позика
Сума: 2000 грн 2000 грн
Термін: 7 дн. 7 дн.
Вартість: 20 грн 2800 грн
До сплати: 2020 грн 4800 грн

Взяти 1-й кредит

В іншій компанії
Переплата 1.4 грн замість 2800 грн

Visame – компанія що допомагає в підборі кредитів. Сервіс є платним, це слід пам’ятати, адже багато людей думають, що це не так. Тому, при підписанні договору, реєстрації на сайті, майте на увазі, що з вашої картки будуть списані кошти. Visame – це платформа яка не є фінансовою організацією і виступає посередником під кредитором та позичальником. Маючи хороші технічні рішення, скорінг тобто оцінка платоспроможності клієнта дозволяє підібрати індивідуальні рішення кожному бажаючому. Рішення підходить для тих хто не може взяти кредит в банку для власних потреб і не хоче витрачати час у пошуках кредитора.

Бренд Visame належить ТОВ «РОКСОР». Індивідуальний податковий номер якої 420297326543, ЄДРПОУ 42029734. Користуватись сервісом можуть тільки ті особи, котрим на момент укладання угоди виповнилось повних 18 років.

Важливо! Вартість послуги визначається діючими тарифами компанії, котрі можуть бути змінені. Також оплата послуг не дає гарантію отримання кредиту. Іншими словами Ви можете оплати послуги сервісу, а через дуже погану кредитну історію ні одна мікро фінансова організація (МФО) гроші Вам не видасть. В такому випадку сервіс грошей не повертає. Сервіс стягує оплату регулярно, тому якщо не берете кредити регулярно, скасовуйте підписку після першої позики. Будьте уважні!

Visame онлайн кредит

Умови отримання позики

Сервіс пропонує допомогу в отриманні кредиту на суму від 1000 грн до 15 000 грн. Відсотки і терміни користування позикою буть відомі на етапі укладання договору з безпосередньо МФО, тому конкретні цифри залежать саме від кредитора. Якщо Вам є 18 років можете почати реєстрацію на сайті, щоб отримати гроші. Для цього необхідно.

 • Паспорт громадянина України
 • Індивідуальний податковий номер
 • Банківська картка

Картку потрібно верифікувати. Також саме з картки вказаної при реєстрації буде списана комісія сервісу.

Відсоткова ставка і розрахунок

Однієї точної цифри не існує, так як сервіс підбирає різні варіанти МФО. У кожного свої умови кредитування, відсоток може починатись від 0.01 для перших клієнтів у деяких компаній так і бути у розмірі 2 % в день. Аналогічна ситуація і з сумою позики.

Припустимо ви берете в борг 2000 грн і котрась із МФО згодилась видати вам такі гроші під 1.7 відсотка в день. Якщо позика береться на 10 днів то переплата складе 340 грн. Отже повернути слід 2340 грн через 10 днів плюс комісія сервісу Visame.

Як отримати гроші?

В компанії досить прості умови отримання позики. Для цього потрібно зареєструватись на сайті та дочекатись поки система підбере персональний кредит. При цьому не потрібно нікуди ходити та стояти в чергах, потім спілкуючись із менеджерами щось комусь пояснювати.

 • Для початку створіть акаунт. Ознайомтесь із правилами сервісу та умовами на яких стягується абонплата.
 • Заповнять заявку указавши паспортні дані, телефон та електронну адресу. А також оберіть місце проживання. Важливо вносити правильні дані, якщо система визначить що анкета заповнена не коректно кредит Ви можете не отримати.
 • Визначіться з умовами позики. Сервіс підбере найбільш підходящі позики. Обравши ту що Вас задовільнить, Ви отримаєте гроші. Послуги компанії платні. Після верифікації картки з Вас буде стягнута певна сума грошей.

Гроші можна отримати багатьма способами, все залежить від того на скільки зручний Вам той чи інший спосіб.

 • Готівкою
 • На картку
 • На банківський рахунок
 • Грошовим переказом
 • Електронний гаманець

Що буде якщо не платити?

При несплаті боргу, через три дні (саме скільки може йти банківський переказ), після крайньої дати дії договору, почне нараховуватись пеня. Якщо позичальник довго не виходить на зв’язок, його справа передається до БКІ. Або в гіршому випадку Вами займеться колекторська організація, а як відомо в нас в Україні вони використовують не найкращі методи впливу на боржників.

Тому щоб не псувати собі кредитний рейтинг, і мати спокійне життя повертайте гроші вчасно.

Переваги та недоліки сервісу

Для того щоб обрати кращу позику Вам достатньо скористатись зручним сервісом Visame. Зробити Ви можете це як в будні так і святкові дні, тому що компанія працює цілодобово без перерв на вихідні і свята. Без поручителів та довідок про доходи, котрі часто вимагають банківські установи. Тут Ви легко оформите позику лише з паспортом і ідентифікаційним кодом. Заповнивши анкету на сайті протягом пів години ви точно отримаєте гроші, саме скільки займає процедура вибору кредитора та оформлення всіх необхідних домовленостей. Сервіс підійде тим хто має погану кредитну історію, тут точно не виходячи з дому та без лишніх рухів Ви оформите кредит.

Суттєвим недоліком компанії є абонплата, котру стягують на регулярній основі. Тому якщо Ви опинились у ситуації коли вже не хочете брати позики, рекомендуємо відписатись від послуг сервісу.

Як відписатись від послуг

Потрібно зайти на офіційний сайт компанії. На сайті є однойменний розділ. В якому Ви залишаєте свій номер телефону, натискаєте «я не робот», та тиснете на кнопку «відписатися».

Контакти

Visame насвоєму сайті зазначає, що локація компанії у Великій Британії: ROKSORE CORPORATION LP, SL16159, 12 South Bridge, Suite 1, Edinburgh, Scotland, EH1 1DD, United Kingdom. Будь які інформаційні питання можна з’ясувати зателефонувавши за номером +380443794881 або поставивши питання на електронну адресу support@visame.com.ua. Оформити позику в телефонному режимі не вийде.

Visame відгуки

Частими відгуками про подібні компанії є невдоволення людей абонт платою. Щоб не повторити участі інших будьте обережні і якщо не бажаєте щоб з Вас регулярно не стягували гроші, не реєструйтесь на сайті. Але є й такі що задоволені роботою компанії та сприймають як належне оплату за послуги компанії. До яких людей відноситесь Ви пишіть нижче.

Для отримання позики в Visame потрібно слідувати короткій інструкції:

 • Перейти на сайт компанії для заповнення анкети
 • Обрати суму, термін кредиту
 • Пройти процедуру верифікації картки
 • Дочекатись схвалення заявки
 • У випадку схвалення заявки Ви отримаєте гроші

Взяти кредит в Visame можна на суму від 1000 до 15000 гривень

Для оформлення кредиту-онлайн у Visame позичальнику потрібно:

 • Паспорт та ідентифікаційний код
 • Бути повнолітнім громадянином
 • Мати банківську картку будь якого банку України
 • Мати доступ до мережі інтернет
 • Телефон та електронна адреса

Ваш соціальний статус не має значення. На будь які потреби, позику може оформити будь яка людина:

 • Студенти, пенсіонери
 • Безробітні
 • Ті хто працює не офіційно
 • Ті хто не мають постійного доходу
Популярні кредити
ЩеРейтинг: 5 з 5
Автор статей на сайті BigOrange
Світлана Марченко


Відгуки та коментарі


Додайте Ваш відгук
Залиште свій Email, якщо бажаете отримати повідомлення про відповідь на Ваш коментар