Мілоан (Miloan) - мікро кредитний сервіс, який дозволяє отримувати гроші на картку онлайн до зарплати.

В даному онлайн сервісі мікрокредитування при першому зверненні можна отримати суму від 500 до 12000 гривень і строком від 1-го до 30-ти днів, причому для нових клієнтів діє постійна акція на процентну ставку в розмірі 0,01%. При повторних зверненнях можна отримати вже до 15000 гривень з тим же терміном кредитування, але процентна ставка буде вже 1,6% в день - без урахування акцій і промокодів, які є практично завжди. Також у Мілоан діє кожен день постійний розіграш, що полягає в розіграші 1000 гривень всім хто в цей день подав заявку на кредит. Miloan дуже піклується про своїх клієнтів і розробив зручний спосіб взяття кредиту, повернення і рішення, якщо клієнт не може повернути гроші вчасно - пролонгація без комісій.

Умови для отримання кредиту в МФО МІЛОАН


Сума
від 500 до 12000 гривень
на Перший кредит
Сума
від 500 до 15000 гривень
на Повторний кредит
срок
від 1 до 30 днів
ставка
від 0.01 до 1.6 %
в день
Вік
від 18 до 65 років
Спосіб отримання
на банківську картку
онлайн

Відсоткова ставка

Відсоткова ставка сервісу мікрокредитування Miloan маленька - порівнюючи з іншими аналогічними компаніями. При першому кредиті ставка становить 0,01% (максимальна сума при цьому 12000 гривень) - така ставка при першому кредиті приблизно у 40% компаній в Україні і вона обумовлена тим, що Мілоан таким чином залучають клієнтів, тобто можна сказати, що це маркетинговий хід.

При повторному зверненні в дану МФО процентна ставка становить 1,6%. Середня по ринку процентна ставка на повторні позики 1,9%, тому у МФО Мілоан пропозиція значно краще ніж у інших компаній. Нижче розглянемо скільки позичальник переплатить в абсолютному значенні, якщо отримає гроші в даній компанії при 1-м і повторних зверненнях.

Вимоги для схвалення заявки

Фінансова компанія Мілоан, як і інші МФО на ринку України, є кредитними компаніями, метою яких є отримання прибутку. Компанія повинна отримати прибуток - є певні вимоги для клієнтів, щоб було так, щоб обсяг усіх виданих грошей всім клієнтам, був менше обсягу всіх повернених грошових коштів.

Мілоан розробляють свої системи прийняття рішення про видачу позики, щоб був позитивний баланс на певному проміжку часу. Такі системи називаються кредитним скорингом.

Кредитний скоринг - за інформацією яку Ви передаєте при заявці, на основі статистичних даних, визначає з якою ймовірність позичальник поверне кредит вчасно. Щоб клієнту схвалили видачу грошей з найбільшою ймовірністю, потрібно відповідати певним вимогам, причому деякі з них обов'язкові, а деякі - ні, але підвищують шанс схвалення заявки. Вимоги до позичальника читайте нижче:

 1. Позичальник повинен бути громадянином України. Обов'язкова вимога, оскільки компанія має фінансову ліцензію в Україні - має право працювати з громадянами України.
 2. У позичальника повинен бути оригінал паспорта (id карта, яка замінює паспорт), ідентифікаційний номер платника податків ІПН. Вони необхідні для верифікації клієнта Мілоаном. Також МФО просить сфотографуватися з паспортом, для того, щоб перевірити чи дійсно це Ваш паспорт. Наявність паспорта, ІПН - обов'язково, без них гроші в борг клієнт не отримає.
 3. Людина повина володіти мобільним номером телефону. Також обов'язково, оскільки за допомогою нього веріфікується банківська карта. Співробітники організації можуть уточнювати у позичальника введені в заявці дані.
 4. У позичальника повинні бути банківська картка українського банку. Необхідна вона, щоб зарахувати на неї кредитні кошти.
 5. У позичальника повинен бути комп'ютер або телефон з виходом в інтернет. Оскільки заявку оформити можна тільки онлайн.
 6. Позичальник повинен бути працевлаштований офіційно або неофіційно. Ця вимога не обов'язкова, воно лише підвищує шанси на видачу позики.
 7. Позичальник повинен бути прописаний і проживати на території України за винятком АР Крим, тимчасово окупованих територій Донецької і Луганської областей.
 8. Позичальник має бути більше 18-ти років і менше 69. Нижня межа віку обумовлена законодавством України - верхня політикою Мілоан.

Недоліки МФО

Ідеальних організацій мало, оскільки ринок конкурентний. Перерахуємо недоліки Мілоан:

 • Мілоан вимагає завантажити фотографію з паспортом в руках - вимога багатьох компаній України. Існує кілька кредиторів у яких цієї вимоги немає - зато процентна ставка навіть при першій позиці близько 2% в день.
 • Кредитним договором клієнт підтверджує можливість списувати гроші примусово - прострочивши борг. Даний пункт містять аналогічні кредитори і не варто його лякатися, якщо Ви заздалегідь знаєте, що зможете повернути кредит.
 • Позичальник підтверджує, дає свою згоду, що в разі прострочення, дані можуть передати 3-м особам, для відстоювання інтересів Мілоан. Miloan може наприклад передати дані колекторам, які працюю за договором комісії - отримують винагороду за повернуту Вами позику. Не потрібно боятися цієї вимоги - така згода позичальника діє в будь-якому МФО, банках при взятті кредиту.

Переваги Miloan

Мілоан працює з 2016-го року і розробила безліч переваг в порівнянні з конкурентами.

miloan

Для нових клієнтів:

 • Вперше кредит Мілоан можна отримати під 0,01% - майже на шару. Термін кредитування буде до 30-ти днів, максимальна сума до 12000 гривень. Така умова є приблизно у половини компанія на ринку України, але у них як правило перший займ обмежений 3000 гривнями, а в Мілоан можна взяти 12000 гривень.
 • Рівень схвалення заявок становить понад 90% клієнтів. Це пов'язано з бізнес моделлю Miloan, якій вигідно видавати позики практично всім, щоб поліпшити свій кредитний скоринг.
 • У Мілоан доступна пролонгація позики - його продовження у разі якщо у позичальника проблеми з фінансами - відсутня можливість повернути гроші вчасно.
 • Для того, щоб оформити позику з документів потрібен тільки паспорт та ІПН, що робить оформлення кредиту дуже простим. Адже позичальникові відсутня необхідність збирати різні довідки, як в банку, для успішного оформлення.
 • Гроші надходять на карту швидко. З моменту заповнення заявки до отримання грошей на свою банківську картку не проходить 15 хвилин.

Для повторних клієнтів:

 • Позичальник може отримати персональні знижки на процентну ставку. Стандартна ставка становить 1,6%, а Вам може бути запропоновано взяти позику до 0,8%. Компанія дає такі спеціальні пропозиції надійним позичальникам, які вчасно погашали попередні позики.
 • Збільшена сума позики. При першому зверненні компанія може видати до 12000 гривень. Якщо клієнт успішно погасив перший борг, то у 2-й раз може бути видано до 15000 гривень.
 • Всі повторні позики схвалюються автоматично, без участі співробітників компанії. Це дуже зручно, можна зайти в особистий кабінет - отримати гроші на карту через 5 хвилин.
 • Всі дані з Мілоан передаються в українське бюро кредитних історій. Маючи погану кредитну історію і не можливість отримати наприклад іпотеку, можна її поліпшити за допомогою сервісу Мілоан, для цього потрібно кілька разів взяти і повернути борг. При цьому не потрібно брати великі суми грошей.

Як отримати позику в Мілоан?

Отримати гроші в сервісі мікрокредитування Miloan просто. Потрібно зайти на офіційний сайт компанії і слідувати інструкції..

Інструкція з оформлення кредиту

 1. Виберіть суму, термін кредитування в кредитному калькуляторі. Для першої позики максимальна сума становить 12000 гривень, термін кредитування - 30 днів. У калькуляторі буде показана автоматично сума повернення і дата платежу.
  miloan
 2. Після вибору суми, терміну кредитування натисніть на кнопку «Отримати гроші». Після натискання направить на реєстрацію в сервісі. Потрібно зареєструватися. У реєстраційній формі потрібно буде ввести ПІБ (українською мовою - як в паспорті), ІПН, вказати мобільний номер, електронну поштову скриньку. Обов'язково поставте галочку, на згоду обробки персональних даних (не згодні з даною вимогою, то зареєструватися і взяти позику не вийде, так як без цієї згоди Miloan не зможе запросити Вашу кредитну історію в УБКІ). Ставити галочку на згоду отримувати персональні пропозиції і акції не обов'язково. Реєстрацію потрібно буде підтвердити за допомогою СМС пароля, який буде відправлений автоматично на вказаний Вами номер.
 3. Далі потрібно заповнити коротку анкету. В анкеті потрібно ввести дані про роботу, місце проживання, дати народження, інші стандартні запитання. Потрібно вказувати реальні дані, адже Miloan перед схваленням заявки перевіряє ці дані в УБКІ.
 4. Далі потрібно ввести дані особистої банківської картки, підтвердити її. Для підтвердження на карті буде заблокована 1 гривня, в примітці блокування буде вказано спеціальний код, який потрібно ввести в спеціальне поле. Ці дії необхідні для підтвердження банківської карти. Даний код можна дізнатися в інтернет банкінгу або в службі підтримки банку. Дані карти сервісу Мілоан не передаються, вони бачать тільки останні 4 номера карти. Всі дані по введеній карті зберігаються в сервісі Лікпей, віза або Мастеркард. Можна ввести декілька карток, на які будуть зараховуватися гроші і з яких можна оплачувати борг в особистому кабінеті. Гроші будуть зараховуватися на ту карту яка вказана як основна.
 5. Після розгляду заявки, прийде смс, електронного листа на пошту про рішення у видачі грошей або відмову. Рішення позитивне? - Зайдіть в особистий кабінет, підтвердіть намір отримати гроші. Після підтвердження, майже миттєво гроші будуть зараховані на рахунок. Може прийти пропозиція про взяття меншої суми, ніж вказували, це означає, що сервіс не схвалив початкову суму позики, але схвалив менше. Щоб отримати меншу суму - її також необхідно підтвердити в особистому кабінеті. Термін підтвердження діє 24 години, якщо за цей час не підтвердити взяття кредиту, то заявку потрібно буде подавати заново.

Вже брали позику в Miloan?


ВІЗЬМІТЬ КРЕДИТ ПІД 0% В ІНШІЙ КОМПАНІЇ!Переглянути пропозиції