Кредит на карту під 0%
Сума до 10 000 грнТермін до 45 днівВік до 70 років
Подивитись більше 15 пропозицій

Big Orange – сервіс порівняння фінансових послуг на ринку України

BigOrange Порівняння фінансових послуг

Сервіс ставить за мету полегшити вибір того чи іншого фінансового продукту, проінформувати користувача, щоб його вибір став правильним. На порталі зібрані різні продукти від лідерів ніш мікрокредитування онлайн, банківських позик, страхових компаній. З кожним днем перелік доступних продуктів та перевірених компаній зростає.

Команда що працює над проектом, постаралась створити інтернет каталог із списком пропозицій від багатьох компаній зібраних в одному місці, ознайомившись з яким Ви могли отримати інформацію про всі нюанси тої чи іншої організації. Забюрократизованість  української фінансової системи часто унеможливлює створення простих і зрозумілих продуктів. Багато людей звикли бачити підставу в тій чи інший ситуації, не кажучи вже про кредити чи страхування. У нас в каталогах компаній ви можете ознайомитися з реальними відгуками людей про ту чи іншу компанію, або залишити свій.

Наразі доступні такі фінансові послуги:

  • Кредити. У нас ви можете знайти всю інформацію стосовно будь якого кредитного продукту і перед тим як приймати рішення, детально вивчити його. Щоб переконатися у відсутності «підводних каменів».
  • Мікропозики. Окремий вид кредитування що стає шалено популярним в Україні, через складну економічну ситуацію. На сайті Біг Оранж можна обрати МФО з найбільш вигідними умовами та оцінити ризики ознайомившись з відгуками про кредитора.

BigOrange – не видає кредитів. Ми фінансовий портал, що прагне донести максимум інформації до людей що мають на меті укласти угоду онлайн.