Отзывы клиентов о БыстроЗайм


5
33%
4
33%
3
0%
2
33%
1
0%
Вадім

Брав кредит в цій компанії,потім його погасив,після того як погасив вирішив глянути у свому банківському додатку яку суму у мене списало з карти,виявилось що суму мого кредиту вони зняли з моєї банківської карти два рази тобто другий раз вони зняли кошти вже не кредитні а мої особисті трактуючи це збоєм їхньої системи,передзвонивши до них почали мені розказувати щоб я звертався до банку свого і вирішував це питання,розмова операторів хамська,сказали чекати до вечора для вирішення питання,але не розумію чому, вони ж бачили що зняли у мене мої кошти,якби я не глянув і не пам'ятав яку суму мав на карті то так би і не дізнався куди ділися мої 510 гривнів,саме головне те що кошти так НІХТО і НЕПОВЕРНУВ😡❗️ Додаток постійно глюче,за рахунок чого вони і трактують такі випадки тобто ця компанія знімає у людей кошти з карток без попередження😡❗️ З телефоном у мене теж все добре це 11 pro Max (не Китай)! В якому всі програми і все добре працює,тобто проблема не в гаджеті і не в Інтернеті ,а конкретно в їхньому додатку і компанії яка краде у людей кошти з рахунків😡❗️

Маша
Есть вероятность, что данный отзыв носит заказной характер.

Беру не первый год, всем советую. Если вовремя все платить то и проблем не будет. Понравилась акция приведи друга, так заработала на пустом месте 900 грн и друзьям помогла советом .

Tоня

Оформила вчера на отделении что по улице Озерная в Николаеве, перед тем как брать очень сомневалась так как начиталась и боюсь брать такие кредиты. Оформили быстро, была очень удивлена что уже через 10 минут мне выдали 3000 гривен.


Оставьте свой отзыв


Оцените компанию по 5-ти бальной шкале

Оставляя свой отзыв Вы автоматически соглашаетесь с правилами публикации отзывов