AmoCredit позика онлайн ᐈ відгукиcard-option

Діяльність компанії призупинена

Отримати кредит в іншій МФО


Про компанію

Всі хто хоче оформити кредит і при цьому мінімізувати всі незручності, вибирають кредит онлайн. Сучасний сервіс Amocredit дає таку можливість для своїх клієнтів. Інтернет-ресурс дозволяє без будь-яких непотрібних формальностей, легко оформити необхідну фінансову допомогу. Тому, якщо Вам знадобляться гроші до зарплати, Амокредіт — це хороший вибір, для вирішення даного питання. Сервіс користується популярністю і довірою простих людей, адже в компанії можуть дати конкурентну пропозицію з урахуванням сьогоднішніх особливостей ринку.

Переваги сервісу

 • Швидкість роботи сервісу залишає позаду багатьох конкурентів.
 • Доступно. У будь-якій точці країни Ви можете поліпшити своє матеріальне становище маючи лише доступ до мережі інтернет.
 • Прийом заявок здійснюється цілодобово. У будь-який час доби маючи тяжке матеріальне становище, Ви можете легко його виправити.
 • Подача заявки можлива з будь-якого пристрою, що маєте доступ до мережі інтернет (ноутбук, смартфон, планшет або стаціонарний комп'ютер).
 • Доступна послуга пролонгації позики. Актуально для тих хто не може вчасно віддати борг і в той же час не хоче псувати кредитну історію.
 • Можна достроково погасити позику без штрафних санкцій і переплат.
 • Робота компанії базується на принципах довіри і взаєморозуміння з клієнтом, тому на приховані комісії табу.
 • Індивідуальний підхід до кожного позичальника і програма лояльності для постійних клієнтів.

Умови отримання кредиту

МФО стали набагато популярнішими ніж банки саме через зручний сервіс і простоту при оформленні позики. Для отримання грошей, як правило потрібно мінімум зусиль і документів. У Amocredit для оформлення заявки потрібно:

 • Мати повних 18 років
 • Мати телефон та електронну адресу
 • Бути громадянином України, мати паспорт та ідентифікаційний код.
 • Карту будь-якого банку України.
 • Мобільний телефон з доступом в інтернет.

При цьому сума кредиту буде коливатися від 200 грн до 3200 грн. Термін кредитування від 3 д 30 днів. Відсоток по кредиту 1.7 в день. Якщо провести розрахунок то при позиці тисячу гривень (1000 грн) з терміном кредиту 20 днів, Вам доведеться заплатити компанії кредитору 1340грн з яких переплата складе 340 грн. Хорошим рішенням це може бути тільки для тих кому дійсно терміново потрібні гроші.

Як оформити заявку

Для оформлення заявки на видачу грошей в Amocredit, Вам необхідно зробити кілька простих кроків. Процедура стандартна і дуже схожа на процедури реєстрації в інших конкурентних МФО.

 1. Спочатку зайдіть на офіційний сайт компанії і ознайомтеся детально з інформацією зазначеної на ньому.
 2. Якщо умови кредитування Вас влаштовують, на головній сторінці виберіть суму і термін протягом якого будете користуватися грошима.
 3. Заповніть анкету в якій потрібно вказувати персональні дані, адреса проживання, ім'я та прізвище, паспортні дані, номер телефону та електронну адресу. Перед тим як натиснути кнопку «відправити» перевірте правильність даних. Будь-яка помилка може стати причиною відмови у наданні позики.
 4. Після відправлення анкети, залишається підтвердження банківської картки. Дана процедура називається верифікація. З Вашого рахунку буде знято невелику суму грошей, і відразу повернуто назад. У відповідному полі на сайті потрібно ввести цю суму. Так сервіс перевіряє чи працює вказана Вами карта і чи дійсно вона Ваша.
 5. Після схвалення кредиту, ознайомтеся з умовами договору. Якщо Вас все влаштовує підпишіть його і гроші відразу надійдуть на вказаний картку.

Загалом процедура займає не більше 15 хв з моменту подачі заявки до безпосереднього отримання грошей.


Як погасити позику

Якщо прийшов час платити борг, ось Вам три способи якими Ви можете це зробити.

 1. За допомогою особистого кабінету.
 2. У платіжних терміналах Вашого міста.
 3. У касі банку.
Зверніть увагу, на те що при використанні останніх двох способів гроші можуть надходити до 3х банківських днів. Може бути ситуація що сплативши вчасно Ви все одно залишитеся боржником. Зберігайте квитанцію (в якості доказу своєчасної оплати) і інформуйте представника компанії про здійснену операцію.

Пролонгація

Якщо у Вас проблеми з кредитом, і нічим платити, а псувати кредитну історію не хочеться, скористайтеся послугою пролонгації. Зайшовши в особистий кабінет на сайті компанії активуйте її у відповідному пункті меню. Послуга доступна тим у кого на момент активації відсутня заборгованість по відсоткам.

Контакти

Офіційний сайт amocredit.ua
Email support@amocredit.ua
Телефон
Юридична адреса Київ, вул. Жилянська, 59, офіс 260

Порівняння AmoCredit з іншими мікрокредитами


VeroCash

Термін позики до 30 дн.
Ставка від 0.01%
Сума позики 500 - 7000 грн.
Вік 18 - 80 років
Подати заявку

Credyt

Термін позики до 30 дн.
Ставка від 0.01%
Сума позики 1000 - 20000 грн.
Вік 18 - 65 років
Подати заявку

Відгуки : 0


Залиште свій відгук


Оцініть компанію за 5-ти бальною шкалою

Лишаючи свій відгук Ви автоматично погоджуєтесь з правилами публікації відгуків

Калькулятор комісії