Credit7 позика онлайн ᐈ відгукиcard-option Сума позики:
до 7 000 грн.
card-option Термін позики:
до 30 - днів
card-option Спосіб одержання:
на карту
card-option Ставка в день:
1.9 %
card-option Рішення:
10 хвилин
card-option Вік:
від 18 років


Про компанію

Кредит 7 — це сервіс по видачі онлайн кредитів на території України, фінансова компанія або мікро фінансова організація (МФО). Сервіс спеціалізується на видачі короткострокових кредитів численним категоріям громадян — від студентів до пенсіонерів, які працюють і не працюючим громадянам. Хочете отримати позику? Необхідно мати паспорт та ідентифікаційний код, вихід в мережу інтернет, мобільний номер телефону та електронну скриньку.

Credit 7 товариство з обмеженою відповідальністю зі 100% іноземним капіталом (європейський капітал з Литовської Республіки). Компанія працює на ринку досить прозоро. У публічному доступі на сайті компанії можна знайти свідчення про реєстрацію фінансової установи, а також ліцензію НЛФП на проведення фінансової діяльності. На відміну від подібних компаній, Credit7 повністю надає договір позики, додатковий договір до позики і правила укладення договорів не в особистому кабінеті (куди можна потрапити тільки зареєструвавшись), а в публічному доступі, що дозволяє ознайомитися з умовами кредитування до звернення в кредитний сервіс. Враховуючи свою відкритість і публічність, мікро фінансова компанія заслуговує повної довіри і поваги своїх клієнтів.

Процентна ставка

У сервісі діє стандартна процентна ставка в розмірі 1.9% в день. Як може здатися — це великий відсоток. Справа в тому, що дані кредити пропонуються в критичні моменти до зарплати і як правило беруться на термін до 30-ти днів, переплата в абсолютному значенні становитиме малу суму.

В організації також передбачена акційна відсоткова ставка для нових клієнтів. Вона представлена ​​як маркетинговий хід і вона зменшена для того, щоб Ви могли протестувати даний сервіс.

Переваги Кредит 7

На ринку України налічується близько ста кредитних організацій. На перший погляд може здатися, що вони всі працюють на одних умовах, але це не так. Компанія Credit7 виділяється на тлі інших компаній! Наприклад, компанія дуже ретельно ставиться до безпеки.

Звертаючись в дану компанію Ви можете бути впевнені в її надійності. Діяльність повністю схвалена Національною комісією з фінансових послуг, тобто вона пройшла державну перевірку. У компанії також впроваджені стандарти внутрішньої безпеки, які зводять до мінімуму витік будь-якої інформації. SSL сертифікат дозволяється усунути витік ваших даних які Ви вводите на сайті.

Після заповнення заявки на сайті рішення про видачу кредиту приймається за кілька хвилин. Якщо рішення позитивне, то гроші на карту надходять миттєво. В середньому після заповнення заявки на сайті і отримання грошей на карту не займає більше семи хвилин.

Умови кредитування досить прості і зрозумілі. Відсутні приховані умови і комісії. Так Ви платите тільки процентну денну ставку і все.

Немає грошей на погашення кредиту? Можете оплатити фактично нараховані відсотки і продовжити договір без додаткових платежів.

Найбільшим перевагою в порівнянні з аналогічними компаніями, є те, що не потрібно завантажувати на сайт скан копії своїх документів, а також фотографуватися з ними.


Умови отримання кредиту

На сайті компанії Кредит 7 пишеться, що кредити видають всім особам які досягли 18-ти років. Насправді є технічні та законодавчі вимоги без яких позику не видадуть. Також є вимоги які, підвищать шанс на видачу позики.

Детальні вимоги читайте нижче з описом:

 1. Виповнилося 18 років. Це пов'язано з законом України, всі фінансові компанії не мають право кредитувати неповнолітніх громадян.
 2. Громадянин України. Громадянство України необхідно з тієї ж причини, що і повноліття. Фінансова ліцензія дозволяє працювати тільки з громадянами України.
 3. Прописані на території України. Дана вимога не обов'язкова, але вона підвищує ймовірність видачі кредиту.
 4. Паспорт або id карта. Необхідні для верифікації особистості. В Україні тільки за цими документами можна видати кредит.
 5. ІПН. Ідентифікаційний номер необхідний як для ідентифікації, так і для перевірки кредитної історії в УБКІ.
 6. Можливість користуватися мережею інтернет. Всі кредити в Credit7 видаються виключно онлайн на банківську карту. Немає інтернету? Ви не зможете подати заявку на видачу кредиту.
 7. Мобільний номер телефону. Мобільний номер телефону необхідний при подачі заявки. При виникненні неточності або спірних моментів, представник компанії міг з Вами зв'язатися. Цей номер повинен бути той же, що і прив'язаний до банківської карти при її верифікації, автоматична система, може відмовити в видачі при не збігу телефонів, вважаючи це шахрайською операцією, може подумати, що хтось хоче взяти кредит не на свою карту.
 8. З нами електронний ящик. Необхідний при реєстрації для оповіщення про прийняте рішення по кредиту, для відправки на нього кредитного договору та різних повідомлень.
 9. Відсутність прострочень в Кредит 7. Компанія видає позики з поганою кредитною історією. Головна умова позитивного рішення про видачу — це відсутність прострочення і діючий кредитів в компанії кредіт7.
 10. Банківська картка українського банку. З цим пунктом думаємо все зрозуміло. Кредити видаються виключно онлайн на карту. Немає картки? Гроші не зможуть перерахувати.

Процедура взяття кредиту на сайті компанії досить проста. Щоб отримати гроші, потрібно виконати наступні кроки.

 1. Вибрати умови на кредитному калькуляторі. Потрібно вибрати суму, яка необхідна, і термін на який вона потрібна.
 2. Необхідно заповнити кредитну анкету. У ній потрібно надавати правдиву інформацію для позитивного рішення. В анкеті є питання про серію та номер паспорта, ІПН, номер телефону, адресу проживання.
 3. Компанія прийняла позитивне рішення про видачу кредиту? Необхідно ознайомиться з кредитним договором і підписати його шляхом введення смс коду.
 4. Після підписання Вами договору, система автоматично перешле Вам гроші на карту.

Як погасити позику

Погасити кредит можна 4-ма способами:

 1. В особистому кабінеті онлайн. Це найбільш швидкий і вигідний спосіб. Щоб здійснити оплату, потрібно зайти в особистий кабінет на сайті компанії і погасити позику. Перевага даного способу платежу — це швидке надходження, майже миттєве, грошей на рахунок компанії (при банківському платежі гроші можуть йти до 3-х днів і Вам буде нараховано прострочення), а також зручність, платіж можна робити прямо з дому.
 2. Приват24. Даний спосіб зручний з точки зору простоти оплати, але платіж може йти добу. Для оплати через Приват24, потрібно ввести в додатку в рядку пошуку Credit7.
 3. У терміналі. Платіж можна зробити в мережі терміналів iBox і ПриватБанк. Мінус даного способу, це те, що платіж може йти добу, а також Вам потрібно йти до терміналу і витрачати свій час.
 4. У відділенні банку. Даний спосіб самий незручний, потрібно йти до відділення банку, стояти в черзі, ще можуть нараховуватись штрафні санкції за те, що платіж буде йти до 3-х робочих днів. Оплату можна робити в будь-якій банківській установі України. Рекомендуємо користуватися даним способом тільки в разі, якщо не можете оплатити борг попередніми способами.

Пролонгація

Пролонгація — послуга продовження кредитного договору на більш тривалий термін, без нарахування штрафних санкцій і без псування кредитної історії. Щоб скористатися послугою пролонгації Кредит 7, потрібно сплатити відсотки, за фактичний час користування грошима і активувати цю функцію в особистому кабінеті на сайті компанії.

Контакти

Юридична назва ТОВ «ЛІНЕУРА УКРАЇНА»
ЄДРПОУ 42753492
Ліцензія №1177 от 19.03.2019
Офіційний сайт credit7.ua
Email info@credit7.ua
Телефон
Юридична адреса 02081, м. Київ, вул. Дніпровська набережна буд. 25, п.318

Порівняння Credit7 з іншими мікрокредитами


Ocean

Термін позики до 720 дн.
Ставка від 1.99%
Сума позики 1000 - 100000 грн.
Вік 18 - 65 років
Подати заявку

Miloan

Термін позики до 30 дн.
Ставка від 0.01%
Сума позики 500 - 20000 грн.
Вік 18 - 65 років
Подати заявку

Популярні запитання про Credit7
 • Вимоги до позичальника

  • українське громадянство
  • вік від 18 років
  • наявність пристрою з доступом до інтернету
  • банківська картка
 • Як отримати кредит Credit7

  • Перейдіть за посиланням з нашого сайту
  • Надішліть заявку
  • 5 хвилин для заповнення
  • Отримайте гроші на картку
 • На яку максимальну суму можна розраховувати

  Для постійних клієнтів – 10 000 грн
 • Як збільшити шанси на отримання грошей

  Подати заявки в декілька компаній одночасно. Наприклад: MoneyVeo, Money4You, Creditplus.

 • Як погасити кредит Credit7

  • через особистий кабінет
  • через термінали самообслуговування
  • в касі будь якого банку
 • Немає чим платити, що робити

  Оформити пролонгацію в особистому кабінеті Credit7
 • Необхідні документи

  • паспорт
  • індивідуальний податковий номер (ідентифікаційний код)

Відгуки : 65

Олег
Є ймовірність, що даний відгук носить замовний характер.

Терміново знадобилися гроші на стоматолога. Вирішив звернутись до допомоги МФО, зупинився на Credit7. Заявку на 6000 гривень мені схвалили протягом 20 хвилин, після чого гроші одразу були зараховані на мою банківську картку. Оскільки кредит я тут брав вперше, то він мені обійшовся практично задарма - 0,01% на день.

Иващенко Людмила

Оформила здесь кредит на 5 тыс. без проблем, выручили прям очень. Если досрочно погашать, то и процентов нет. Через личный кабинет оплачивать быстрее всего.

Александр

Норм МФО. Всем доволен. Деньги и правда быстро приходят. Проверок минимум, документов минимум.

Александр Жалко
Є ймовірність, що даний відгук носить замовний характер.

Порадовало то, что здесь адекватные проценты и оформление быстрое. Уже второй раз беру здесь кредит и все нормально, главное вовремя вносить плату.

Сергей

После одобрения заявки деньги зашли на карту в течении десяти минут, даже не ожидал. Если не затягивать с оплатой, то процент вполне лояльный.

Владимир

Обычное МФО, но выделяется в лучшую сторону наличием огромного количества промокодов со скидкой на процентную ставку на повторный займ. Есть возможность пролонгации в любое время пользования займов, а не в последний день, как у многих.

Мария

Нужны были деньги срочно, даже узнавать у друзей и одалживать не было времени. Запросила необходимую сумму в Credit7, через 15 минут деньги поступили на карту. Быстро и оперативно! Выплатила кредит согласно плану выплат, никаких скрытых подвохов и конских процентов не было. Рекомендую!

Анна Омельченко

Дали кредит на 5000грн на 30 дней, смогла выплатить в срок, заплатила сверху только 15 грн. Приходили только смс, никто не звонил. Если надо до зп денег взять, сервис рекомендую

Сірак Марина

Гроші дають без проблем, а от якщо не виходить вчасно погасити начинається треш, дзвонять не тільки контактним особам а всім родичам і знайомим. А також самі знімають гроші з карти навіть якщо у вас там 50 грн

Ева С

Дают первый кредит под маленькие проценты. Потом когда продляешь на самой странице не пишут ничего, что проценты будут просто конские, а говорят, что это в договоре указано. Ни одна компания так не делает! Человек не обратит внимания и уже у тебя долг в 50$ только процентов. Везде всегда показывают и всячески предупреждают.


Залиште свій відгук


Оцініть компанію за 5-ти бальною шкалою

Лишаючи свій відгук Ви автоматично погоджуєтесь з правилами публікації відгуків

Калькулятор комісії