Нові Кредити позика онлайн ᐈ відгукиcard-option Сума позики:
до 10 000 грн.
card-option Термін позики:
до 30 - днів
card-option Спосіб одержання:
на карту
card-option Ставка в день:
0.01 %
card-option Рішення:
10 хвилин
card-option Вік:
від 18 років


Про компанію

Початок діяльності компанії датується травнем місяцем 2018 року. Незважаючи на свій молодий вік Нові Кредити змогли закріпитися на висококонкурентному ринку мікро позик і відвоювати армію шанувальників. Тисячі людей скористались можливістю оформити кредит онлайн. На кредитуванні спеціалізується дана МФО, повна юридична назва якої Фінансова Компанія "Нові Кредити".

Кредит онлайн, — в епоху не найкращих фінансових часів для багатьох українців, стрімко набирає популярність. Роком активного зростання ринку фінансових послуг є 2018, у цей час і з'являються Нові Кредити. Тут легко можна оформити кредит онлайн на хороших умовах. Фінансову підтримку до зарплати в скрутну хвилину з Нові Кредити отримати стало значно простіше.

Процентна ставка

У компанії Нові Кредити хороші фінансові умови, що вигідно відрізняються від конкурентів. В борг дають під 1,7 відсотка в день. Мінімальна сума, доступна для позики — 500 грн. При першому зверненні максимальна сума становить 3000 грн. Для постійних клієнтів є можливість оформити позику до 5000 грн.

Взяли в борг 2000 грн на 10 днів (позику можна брати на термін від 2 до 30 днів)? Повернути потрібно 2340 грн. Для зручності підрахунків можна користуватися кредитним калькулятором у нас на сайті або сайті компанії Нові Кредити.

Переваги та недоліки кредитування в Novi Kredyty

Головна перевага декларована компанією — своєчасна фінансова допомога, яку з легкістю може отримати кожен бажаючий, без черг і тяганини властивої банківським установам.

Перелік переваг:

 • Швидкість. Час протягом якого можна отримати гроші на картку — 15-20 хв після подачі заявки. Жоден банк не може похвалитися таким показником.
 • 24/7. Цілодобове обслуговування. У будь-який час вдома при необхідності, можете розраховувати на фінансову допомогу.
 • Набір документів. Без довідок, паспорт код і кредит Ваш.
 • Великий відсоток схвалених заявок. Відмовляють лише 10 відсоткам людей, 9 з 10 заявок отримують позитивну відповідь.

Головним недоліком, як і для більшості мікро кредитних організацій, невелика сума для позики. Глобальних завдань з таким кредитом не вирішите, але як швидка фінансова допомога — в самий раз.


Умови отримання кредиту

Умови отримання позики не є складними. Кожен бажаючий має великі шанси на успіх. Хочете взяти в борг у Нові Кредити? Необхідно:

 • Активну банківську картку, будь-якого банку України.
 • Вік від 18 до 65 років.
 • Паспорт громадянина України та ідентифікаційний код.
 • Головне для кредиту онлайн — доступ до мережі інтернет і гаджет для безпосереднього підключення і оформлення позики (телефон, ноутбук, стаціонарний комп'ютер).

Як отримати кредит

Досить проста процедура складається з наступних кроків:

 1. Зайдіть на сайт компанії. Виберіть потрібну суму для позики. Натисніть кнопку «отримати кредит».
 2. Заповніть коротку анкету. Процедура займе декілька хвилин.
 3. Система приймає рішення про видачу грошей. Якщо Ваша анкета вимагає уточнення оператором, то працівник компанії може зателефонувати (з 8:30 до 22:00).
 4. Перейдіть в особистий кабінет і натисніть «галочку», що є узгодженням кредитного договору. Рекомендуємо прочитати його, щоб не виникало непорозумінь в майбутньому.
 5. Гроші надходять на карту яку Ви вказали при заповненні заявки.

Як погасити позику

 • Будь-який платіжний термінал Вашого міста, дозволить провести платіж за реквізитами компанії.
 • За допомогою приват 24.
 • У касі будь-якого банку.
 • В особистому кабінеті на сайті компанії.

Компанія Нові Кредити надає так званий грейс-період на три дні — додатковий період під час якого після закінчення дії договору з Вас не будуть стягуватися відсотки. Банківський платіж може йти до 3-х днів, компанія передбачила цей момент і подбала про те, щоб Ваша кредитна історія не псувалася. Все що залишається це платити вчасно.


Пролонгація

Немає можливості вчасно закрити борг? Скористайтеся послугою пролонгації. Вона може бути оформлена на будь-якому етапі кредиту. Зверніться в компанію і для Вас будуть надані спеціальні умови. Для більшості випадків ця послуга абсолютно безкоштовна.

Контакти

Юридична назва ТОВ "Фінансова Компанія “Нові Кредити"
ЄДРПОУ 42152351
Ліцензія №1328 від 19.07.2018
Офіційний сайт novikredyty.com.ua
Email info@novikredyty.com.ua
Телефон
Юридична адреса 02002 м. Київ, вул. Митрополита Андрея Шептицького, 4-а, бізнес-центр Komod

Порівняння Нові Кредити з іншими мікрокредитами


E-groshi

Термін позики до 30 дн.
Ставка від 0.1%
Сума позики 100 - 30000 грн.
Вік 21 - 75 років
Подати заявку

PanCredit

Термін позики до 30 дн.
Ставка від 0.01%
Сума позики 500 - 10000 грн.
Вік 23 - 55 років
Подати заявку

Популярні запитання про Нові Кредити
 • Немає чим платити, що робити

  Оформити пролонгацію в особистому кабінеті Нові Кредити
 • На яку максимальну суму можна розраховувати

  Для постійних клієнтів – 10 000 грн
 • Як отримати кредит Нові Кредити

  • Перейдіть за посиланням з нашого сайту
  • Надішліть заявку
  • 5 хвилин для заповнення
  • Отримайте гроші на картку
 • Вимоги до позичальника

  • українське громадянство
  • вік від 18 років
  • наявність пристрою з доступом до інтернету
  • банківська картка
 • Необхідні документи

  • паспорт
  • індивідуальний податковий номер (ідентифікаційний код)
 • Як погасити кредит Нові Кредити

  • через особистий кабінет
  • через термінали самообслуговування
  • в касі будь якого банку
 • Як збільшити шанси на отримання грошей

  Подати заявки в декілька компаній одночасно. Наприклад: MisterCash, E-Groshi, Твоя позика.

Відгуки : 4

Евгений

Полнейший лохотрон Я не брал в этой конторе кредит мне прислали сообщение на телефон что у меня задолженность. Звонил туда они грубят придумали мне какой то кредит прислали мне в вайбер договор этого кредита который я не оформлял вообшем мошеники работают в этой конторе для приличности сказали мне обращайтесь в полицию чтобы отвести подозрения что они не Аферисты .Ещё читал отзывы других людей что они присылают о задолженности кредитах которых люди не брали Вобщем обходите стороной эту контору

Жора

Тут работают отбросы общества и обиженные жизнью люди!

Виталий

Самая ужасная из всех фин компаний. Только у них требуется фото с паспортом и текущей датой. Сделать его самостоятельно с помощью фотоаппарата в одной руке, паспортом в другой, и датой в зубах довольно непросто, чтобы все в кадр попало. Потратил на это пол-дня. А потом выяснилось, что первая заявка без загруженных документов отклонена (причем документы не загрузились из-за ошибки на сайте), а повторная с документами уже по стандартной ставке! Я у них уже не новый клиент, хотя не получал ни одного кредита! Такой идиотизм вижу впервые. Заманивают с помошью низкого процента и под любым предлогом кидают, не рекомендую связываться.

Леся

Люди перед тем как брать кредит в этой каеторке, подумайте,1000 раз подумайте!!Процент огромный,было пару дней просрочки наяривали с утра до ночи,писали на Вайбер,телефон был красный,хотя возьмите ко вниманию после дня просрочки тоже насчитывается процент и сумма с каждым днём всё больше и больше,работают одни психи,люди которые там работают такое чувство что зэки, бандиты,психи,потому что нормальный человек так не общается,так что подумайте прежде чем брать,не лишайте себя спокойной жизни даже если и без денег, лучше без денег,чем с таким процентом и таким общением!!! Подумайте о своем здоровье!!!!!А вашему МФО могу только одно пожелать,чтобы у вас вообще никто не брал эти гребаные деньги,чтобы оно розорилось,и директор этого МФО взял так же кредит как берут сейчас у него,и чтоб его тоже так сношали как и он сношает своих клиентов!!!


Залиште свій відгук


Оцініть компанію за 5-ти бальною шкалою

Лишаючи свій відгук Ви автоматично погоджуєтесь з правилами публікації відгуків

Калькулятор комісії

Нові Кредити