MoneyVeo позика онлайн ᐈ відгукиcard-option Сума позики:
до 22 000 грн.
card-option Термін позики:
до 30 - днів
card-option Спосіб одержання:
на карту
card-option Ставка в день:
0.01 %
card-option Рішення:
10 хвилин
card-option Вік:
від 18 років


Про компанію

Moneyveo — вітчизняний сервіс мікро позик онлайн. За багаторічну історію встиг відзначитися деякими нагородами. Серед них досить почесні: «PaySpace Magazine Awards» (2016, 2017), «Українська народна премія» (2016 2017) і «Бренд року 2017». Він дозволяє досить швидко отримати гроші на карту в режимі онлайн. Без особливих навичок і вмінь це зробити легко. Потрібно тільки мати пристрій з доступом в інтернет.

При виникненні фінансових негараздів, не потрібно шукати заставу для ломбарду або розписки друзів. Досить просто мати бажання. Манівео дає можливість взяти кредит на будь-які потреби, не виходячи з дому, без обов'язкових відвідувань неприємних кабінетів з довгими чергами.

Важливо пам'ятати! Moneyveo одна з перших компаній, що почала видавати гроші онлайн. Процеси в компанії автоматизовані, а величезний досвід дозволяє легко конкурувати, як наслідок, давати кращі умови тим, хто хоче взяти позику онлайн.

Як працює кредит онлайн з Манівео

В епоху цифрових технологій, глобалізації ринків, доступу до передових технологій — нам пощастило жити. Згадайте, кілька років тому багато процесів пов'язані з бюрократичним апаратом держави були організовані не дуже. Будь-які маніпуляції з грошима проходили довго і нудно. Зараз що б платити за рахунками не потрібно ні черг, ні довідок, всі процедури займають не так багато часу і робляться на телефоні з доступом в інтернет.


Умови отримання кредиту

На головній сторінці сайту moneyveo є зручний калькулятор з двома повзунками. Потрібно вказати бажану суму кредиту і термін погашення. А потім натиснути кнопку оформити кредит. Вже є клієнтом Манівео? Особистий кабінет дозволить зробити процедуру отримання позики. З кожним новим кредитом, сума на яку можна претендувати виростає.

Оформлення заявки

Тепер повинна з'явиться анкета. Заповніть її. Дані вказуйте того, хто бере позику, в іншому випадку можна отримати відмову. Система обробляє запити автоматично. Уже через кілька хвилин після заповнення, в разі позитивного результату, гроші будуть переведені на карту.

Верифікація карти

Для того що б переконається що банківська карта належить Вам, відбувається процедура верифікації. Відправили заявку? На рахунку буде заблокована сума (до 1грн). Гроші списувати ніхто не буде. І скоро ця сума буде доступна до виплати.

Отримання грошей

На вказаний номер або електронну скриньку прийде повідомлення, в якому Ви дізнаєтеся про рішення Манівео.

На рахунок, в разі успіху, гроші надходять миттєво, за рідкісним винятком. Іноді сам банк, клієнтом якого Ви є може гальмувати цей процес.

Що потрібно для отримання позики

Умови насправді дуже прості. Досить мати банківську карту, робочу звісно. Бути старше 18 і молодше 90 років. Ще потрібен паспорт і ідентифікаційний код. Так само телефонний номер з електронною адресою. Цим умовам відповідає практично будь-який повнолітній житель України.


Як погасити позику

Оплату можна здійснити двома способами: використовуючи особистий кабінет Манівео — або не використовуючи вхід в особистий кабінет. Зручніше перший, обидва без комісії.

Після того як Ви зробили вхід. Вкажіть суму, яку хочете погасити і натисніть «оплатити кредит». Гроші будуть списані з карти, прив'язаної до аккаунту. Якщо потрібно оплатити з іншої картки, там є поле з ідентичною назвою «інша карта». Вводимо туди дані і підтверджуємо оплату.

Розділ «оплатити кредит без авторизації» на сайті Манівео дозволяє будь-якій людині, не обов'язково позичальникові. Потрібно внести необхідні дані.

 1. номер телефону позичальника, чий кредит потрібно сплатити, суму до оплати (від 10 грн до 4999 грн);
 2. реквізити карти, з якої здійснюється оплата;
 3. натиснути кнопку «Оплатити»

Ці прості дії роблять процес оплати швидким, зручним, а головне не витратним, адже комісія при таких транзакціях 0%.


Особистий кабінет

У Манівео, особистий кабінет досить функціональний і дозволяє здійснювати всі необхідні дії, пов'язані з кредитом онлайн, і усіма витікаючими процедурами. Тут проходити їх легко, всі дії Ви можете здійснювати, не піднімаючись з улюбленого дивана.

У Манівео, вхід в особистий кабінет можна зробити, перейшовши на сайт moneyveo.

У правому верхньому куті екрану, натисніть кнопку "увійти". Введіть в перше поле логін, в інше пароль. І Ви на місці.


Контакти

Юридична назва ТОВ "МАНІВЕО ШВИДКА ФІНАНСОВА ДОПОМОГА"
ЄДРПОУ 38569246
Ліцензія розпорядження Нацкомфінпослуг від 26.01.2017 № 163
Офіційний сайт moneyveo.ua
Email support@moneyveo.ua
Телефон
Соцмережі
Юридична адреса 01015, м. Київ, вулиця Лейпцизька, будинок 15 Б, поверх перший

Порівняння MoneyVeo з іншими мікрокредитами


KoshelOk

Термін позики до 65 дн.
Ставка від 0.01%
Сума позики 500 - 15000 грн.
Вік 18 - 75 років
Подати заявку

Crediton

Термін позики до 29 дн.
Ставка від 1.9%
Сума позики 500 - 15000 грн.
Вік 18 - 70 років
Подати заявку

Популярні запитання про MoneyVeo
 • Як отримати кредит MoneyVeo

  • Перейдіть за посиланням з нашого сайту
  • Надішліть заявку
  • 5 хвилин для заповнення
  • Отримайте гроші на картку
 • На яку максимальну суму можна розраховувати

  Для постійних клієнтів – 30 000 грн
 • Як збільшити шанси на отримання грошей

  Подати заявки в декілька компаній одночасно. Наприклад: Ccloan, Credit7, Miloan.

 • Як погасити кредит MoneyVeo

  • через особистий кабінет
  • через термінали самообслуговування
  • в касі будь якого банку
 • Вимоги до позичальника

  • українське громадянство
  • вік від 18 років
  • наявність пристрою з доступом до інтернету
  • банківська картка
 • Необхідні документи

  • паспорт
  • індивідуальний податковий номер (ідентифікаційний код)

Відгуки : 81

Natali1406

Брала как-то займ, реально нужно было отдала вовремя. С того момента пошли смс и звонки, ну сказала что не нуждаюсь, зачем доставать.На Вас жаловаться уже нужно

Владислав
Є ймовірність, що даний відгук носить замовний характер.

Самая лучшая МФО. Пользуемся только Манивео теперь. Многое перепробовали. Но только в Манивео все прозрачно и адекватно. Иногда можно добрать денег, если одобрили большую сумму чем просил. Если долго платить пролонгации начинают уменьшать проценты, тем самым позволяя начать гасить тело кредита. Обо всех изменениях в условиях всегда предупреждают. Оплаты по кредитам всегда проходят без проблем. 3 дня льготного периода очень спасают если немного не укладывается в график выплат.

Qazwsx321

Доброго вечора! Олег, на 22.11.2021 року, у Вас 4 день простроченої заборгованості, сума боргу 47 337,70 грн.,(брав 22000) кожен день нараховуються відсотки за користування коштами компанії у розмірі — 655,56 грн. (Це за 1 день !!!)Компанія «Moneyveo» готова піти Вам на зустріч і списати частину боргу. Сплатіть 32 880 грн. до 16:00 23.11.2021 р.(це при тому, що неодноразово звертався про реструктуризацію, нехочуть чути !!!!) та обов'язково проінформуйте про внесення платежу. Товариство зобов'язується анулювати залишок заборгованості і гарантує відсутність фінансових та інших претензій за Кредитним договором. Дана пропозиція лімітована по часу, тому продовженню не підлягає. У разі відсутності сплати боргу для закриття кредиту, компанія змушена передати інформацію до БКІ, також до вас будуть застосовані методи примусового стягнення боргу згідно законодавства. НЕ БЕРІТЬ НІКОЛИ!!!

Мария

Брала 10 разів все вчасно повертала, просрочок гіколи небуло! Тепер хотіла взяти то відмова за відмовою!

Мария

Брала 10 разів, все вчасно повертала просрочок ніде небуло! Хотіла взяти тепер так відмова 1,2,3, і 10 день!

Hassareene

18.11.2021 я закрыла кредит в этой организации. Спустя полтора часа после закрытия кредита и блокировки аккаунта мне начал поступать телефонный спам от всех микрокредитных шарашек, которые только есть в Украине. Так как в этот период свои персональные данные, т.е. номер телефона я нигде более не размещала, то, очевидно, что данные слили из Манивео. Таким образом данная организация передает данные пользователей третьим лицам без очевидного и явно высказанного согласия пользователя. что нарушает закон Украины о защите персональных данных. Или по-простому — НЕ РЕКОМЕНДУЮ иметь с ними дело. Задолбают спамом и попадете на огромные деньги рассылая требования удалить номер из спам-баз и прочего.

Qazwsx321

Брав кредит неодноразово (більше 10 разів) й пролонговував при незмозі оплатити в цій конторі, але коли брав останній раз (точно вже останній після даного інциденту) то сума пролонгації збільшилася вдвічі — причина кажуть вам нарахували іншу відсоткову ставку після першої пролонгації, тобто збільшили з 3000грн до 7000грн за місяць. Даних коштів немаю, дзвоню прошу надати якийсь вихід — кажуть або платіть відтепер 7000грн й подовжуйте, або ждіть протерміновки й тоді нарахуємо ще 30000грн й тоді можливо реструктуризація.

TataBezDeneg

Никогда ранее не обращалась в подобные «конторы»… Но, возникла необходимость взятия микрозайма. Казалось бы, оформление прошло быстро, тут вопросов нет. Но на следующий день, и длится это до сих пор, мне стали со всей Украины звонить и писать смс с предложениями кредитования какие-то непонятные номера. Каждый день. И днем. И ночью. ******ь. Сегодня было 17 таких инцедентов, к примеру. Ставлю в игнор, но звонят новые. Я это все к тому, что компания незаконно разгласила мои данные третьим лицам, или у них одна общая база. Но, кто понесет ответственность? Звоню, говорят, мы никому не разглашаем ничего. Но, откуда ноги растут у этих звонков, от которых нет покоя, ответ очевиден. Граждане, будьте внимательны. И оформляйте кредитование на левые номера, а не на свой основной!!!

Taiger999

Несколько лет назад, мне пришло письмо, мол вы должни деньги в манивео. Звонки днем и ноч'ю, угрозы. А несколько дней назат перепродали несуществующий кредит другому банку

Westli

Хочу залишити відгук про компанію, користувалась кредитами компанії, я військовослужбовець і учасник АТО згідно Закону України 15 ст 14 надала компанії пакет документів про перерахунок відсотків, чесно думала що буде відмова і тиск з усіх сторін, що Закон в них не діє, але отримала відповідь, що так ви маєте таке право і компанія робить перерахунок без ніяких проблем мені повернули кошти з відповіддю, що компанія Манівео виконує Закони України. Рекомендую!!!


Залиште свій відгук


Оцініть компанію за 5-ти бальною шкалою

Лишаючи свій відгук Ви автоматично погоджуєтесь з правилами публікації відгуків

Калькулятор комісії