CreditNice позика онлайн ᐈ відгукиcard-option Сума позики:
до 20 000 грн.
card-option Термін позики:
до 365 - днів
card-option Спосіб одержання:
на карту
card-option Ставка в день:
0.01 %
card-option Рішення:
10 хвилин
card-option Вік:
від 21 років


Про компанію

Credit Nice — не є мікро фінансовою організацією. Сервіс належить ПП Смирнов Антон Миколайович. Організація займається підбором оптимальної кредитної установи згідно залишеної заявки. Працює успішно починаючи з 2015 року на території Києва та України. Отримуючи заявки від різних МФО Ви можете вибрати кращу пропозицію абсолютно безкоштовно.

Переваги та недоліки CreditNice

До переваг слід віднести простоту роботи з сайтом. Наявність особистого кабінету. І відсутність абонт плат в порівнянні з подібними сервісами. Діяльність компанії абсолютно безкоштовна для Вас. Всі платежі пов'язані виключно з кредитними організаціями які Ви виберете (відсотки, комісії тощо).

Основним недоліком є ​​сам факт посередництва, і процес комунікації що проходить у вигляді переписки по електронній пошті.


Умови отримання кредиту

Подати заявку в CreditNice просто. Перебуваючи на офіційному сайті досить натиснути кнопку «отримати гроші». Невелика анкета з декількох кроків. Слід пам'ятати, при користуванні подібними послугами ви автоматично даєте згоду на обробку персональних даних відповідно до чинного законодавства. Норма вказана в спеціальному розділі сайту. Кредит Найс робить всю роботу автоматично.

З CreditNice Ви можете отримати позику в розмірі від 1000 грн до 20000 грн на різні терміни залежно від обраної МФО.

Умови для отримання прості:

  • Бути громадянином України
  • Мати паспорт і код

Простіше не придумати.

Як отримати гроші

Отримання грошей онлайн процедура проста. Як запевняють в Кредит Найс, тепер це ще простіше. Після заповнення заявки, дані передаються до партнерів які видають кредити. Після розгляду заявки ви отримуєте різні пропозиції і обираєте кращу.

Сервіс Кредит Найс, працює без вихідних цілодобово. Це дозволяє обробляти заявки швидко, фактично через кілька хвилин після подачі можете отримати перший дзвінок. Багато процедур, в залежності від обраної організації, можуть уповільнити процес отримання грошей. У більшості випадків, при отриманні кредиту онлайн на карту вимірюється хвилинами.

Після всіх підтверджень на зазначену банківську карту будуть перераховані гроші.


Особистий кабінет

На відміну від інших посередницьких сервісів що збирають дані у вигляді заявок, Кредит Найс має особистий кабінет. У ньому можете управляти позиками, дивитися їх стан, вибирати кращі пропозиції. Для реєстрації потрібно стати клієнтом CreditNice, залишити заявку на отримання позики онлайн. Процес є автоматичною реєстрацією в особистому кабінеті. Важливо, при реєстрації вносити вірну інформацію без помилок.

Контакти

Офіційний сайт creditnice.com.ua
Email support@creditnice.com.ua

Порівняння CreditNice з іншими мікрокредитами


Credit Kasa

Термін позики до 30 дн.
Ставка від 0.01%
Сума позики 400 - 20000 грн.
Вік 18 - 75 років
Подати заявку

Mister Money

Термін позики до 30 дн.
Ставка від 1.7%
Сума позики 100 - 5000 грн.
Вік 20 - 65 років
Подати заявку

Відгуки : 2

Галина

Звернулась у компанію, зареєструвалась. Дала реквізити карточки,щоб вертифікувати, але вони спочатку заблокували 1 р, потім ніби повернули, а за пару хвилин декілька разів намагались зняти гроші з карточки. Шахраї!

Евгений

Это самая галимая кантора розод чистой воды сняли последние деньги с карточки.


Залиште свій відгук


Оцініть компанію за 5-ти бальною шкалою

Лишаючи свій відгук Ви автоматично погоджуєтесь з правилами публікації відгуків

Калькулятор комісії