Money4You позика онлайн ᐈ відгукиcard-option Сума позики:
до 12 000 грн.
card-option Термін позики:
до 30 - днів
card-option Спосіб одержання:
на карту
card-option Ставка в день:
0.01 %
card-option Рішення:
15 хвилин
card-option Вік:
від 18 років


Про компанію

Money4you - мікрофінансова організація, що діє на ринку України. Ставить за мету, бути максимально клієнт орієнтованою, розуміючи потреби вітчизняного позичальника. Хочете отримати гроші на власні потреби без особливих вимог на вигідних умовах? Для нових клієнтів сума позики складає 3000 грн, що не погано в порівнянні з конкурентами, вони для новачків не поспішають видавати великих сум.

Вас здивує швидкість оформлення онлайн позики, вже через 15 хв після подачі заявки, можна розраховувати на гроші.

Назва МФО - ТОВ "Маніфою". Діє в рамках українського законодавства і має всі необхідні дозволи і документи, перебувають у вільному доступі. Варто відзначити прозорість і відкритість організації.

Переваги

Хочете оформити заявку? Необхідно мати мінімум документів. Вся процедура досить проста.

 • Можна отримати від 500 до 10000 грн. Що є не маленькими грошима для миттєвих позик.
 • Ухвалення рішення до 5 хв. Після подачі заявки через кілька хвилин Ви отримаєте гроші.
 • Кредити на карту. Гроші надходять онлайн на карту. Дуже зручний спосіб отримання позики.
 • Можна погасити достроково. Значить не треба переплачувати. На ринку мікро кредитів не всі схиляються до такої практики.
 • Пролонгація кредиту. Потрібна опція, працює, коли не можете вчасно погасити борг. Не хочете штрафних санкцій? Користуйтеся пролонгацією кредиту.

При наявності плюсів, мікрокредитування має і недоліки. Основним є висока процентна ставка. Слід враховувати, мікропозики - тимчасове рішення розраховане на миттєву видачу і хороший сервіс.

Беручи в борг реально оцінюйте свої можливості.

Умови отримання кредиту

Сума на яку може взяти позичальник це інтервал від 500 грн до 3000 грн. Ставка по кредиту 1,8 відсотка, що відповідає середньому значенню на ринку мікропозик. Термін користування позикою від 2-х до 30-ти днів. Отримати гроші можна онлайн на карту, будь-якого банку України.

Розрахувати суму можна ще на етапі оформлення. Потрібно скористатися кредитним калькулятором. Введіть суму та термін, протягом якого збираєтеся користуватися грошима. Калькулятор автоматично вирахує суму боргу.

Для отримання кредиту онлайн, «Мані фо ю» не ставлять якихось унікальних умов, а навпаки вимагають мінімальний перелік документів.

Потрібно:

 • Бути громадянином України
 • Мати Український паспорт
 • Мати карту будь-якого банку України

Не потрібно:

 • Довідки з місця роботи
 • Довідки про доходи
 • Поручителя

«Мані фо ю» кредитує всі верстви населення. У Вас є шанс на отримання позики, якщо ви:

 • Пенсіонер.
 • Студент.
 • Не маєте постійного доходу.
 • З поганою кредитною історією.
 • Безробітні.
 • Працюєте неофіційно.
 • Якщо є потреба в грошах до зарплати.

У «Мані фо ю» кредит можна отримати цілодобово. Система працює в автоматичному режимі. У будь-який час ви отримаєте бажану фінансову допомогу. Гроші видаються для будь-яких необхідних потреб.

Як отримати кредит в «Мані фо ю»

Для отримання позики онлайн в «Мані фо ю», необхідно зареєструватися на сайті компанії. Отримавши доступ в особистий кабінет:

 1. Виберіть на кредитному калькуляторі потрібну суму.
 2. Заповніть анкету для отримання. Важливо заповнити максимум полів, це дозволить отримати більше шансів на позитивний результат.
 3. Дочекайтеся відповіді щодо до поданих заявок. Система прийме рішення протягом декількох хвилин.
 4. Останній етап - це грошовий переказ на карту.

При першому оформленні вказуєте особисті дані, а при повторному зверненні в компанію цього робити не потрібно. Всі подальші позики зможете легко брати через особистий кабінет.

Ще треба буде пройти процедуру верифікації карти. Тільки при першому оформленні, карта буде відображатися в особистому кабінеті. Подальші маніпуляції з кредитом легко робити з його допомогою.


Як погасити позику

Хочете мати можливість брати позику? Сплачуйте рахунки вчасно. У Money4you оплатити кредит можна декількома способами.

 1. За реквізитами компанії, в будь-якій касі банку. Старий перевірений спосіб, має недоліки. Стежте за часом, протягом якого буде тривати банківський переказ. Зберігайте квитанцію як доказ, щоб не нарахували борг за цей час.
 2. У терміналах по типу Айбокс. Потрібно врахувати, що у Вас стягнуть додатково комісію за послугу. Прослідкуйте щоб сума яку ви вносите, була більше рівно на суму комісії, для успішного погашення боргу.
 3. Третій спосіб найпростіший. Необхідно використовувати банківську карту і через особистий кабінет все зробити. Проста маніпуляція займе кілька хвилин.

Пролонгація

Настав час оплати боргу, а грошей на виплату не вистачає? Щоб не отримувати штрафних санкцій за несплату, скористайтеся послугою пролонгації. Для цього необхідно зайти в особистий кабінет. Вибрати розділ «кредити» і натиснути кнопку «оформити пролонгацію». Система автоматично підбирає можливі варіанти.

Контакти

Юридична назва ТОВ "МАНІФОЮ"
ЄДРПОУ 42848369
Ліцензія №В0000207 від 08.04.2021
Офіційний сайт money4you.com.ua
Email info@money4you.com.ua
Телефон
Юридична адреса 03150, місто Київ, вул. Казимира Малевича, 86 Д

Порівняння Money4You з іншими мікрокредитами


BananaCredit

Термін позики до 30 дн.
Ставка від 3%
Сума позики 1000 - 12000 грн.
Вік 18 - 65 років
Подати заявку

FinHub

Термін позики до 30 дн.
Ставка від 0.01%
Сума позики 1000 - 5000 грн.
Вік 18 - 75 років
Подати заявку

Популярні запитання про Money4You
 • Немає чим платити, що робити

  Оформити пролонгацію в особистому кабінеті Money4You
 • Як збільшити шанси на отримання грошей

  Подати заявки в декілька компаній одночасно. Наприклад: Ccloan, Credit7, Miloan.

 • На яку максимальну суму можна розраховувати

  Для постійних клієнтів – 7 000 грн
 • Як отримати кредит Money4You

  • Перейдіть за посиланням з нашого сайту
  • Надішліть заявку
  • 5 хвилин для заповнення
  • Отримайте гроші на картку
 • Вимоги до позичальника

  • українське громадянство
  • вік від 18 років
  • наявність пристрою з доступом до інтернету
  • банківська картка
 • Необхідні документи

  • паспорт
  • індивідуальний податковий номер (ідентифікаційний код)
 • Як погасити кредит Money4You

  • через особистий кабінет
  • через термінали самообслуговування
  • в касі будь якого банку

Відгуки : 53

Степан

Буквально на прошлой неделе оформил тут небольшой кредит на 3000 гривен. Даже из квартиры не пришлось выходить, мою заявку быстро рассмотрели и одобрили, поэтому полный порядок. Порадовала работа сервиса. Буду обращаться еще.

Татьяна

Третій день продовжується телефонний терор, Телефонують щодо боргу не відомої мені особи, ніби то в фінансовій справі вказаний мій телефон. Телефонують боти, коли вже я зв'язалась із компанієї мене назвали "сумнівною особою" ))) і сказали що звінки будуть продовжтись до того часу поки борг не буде повернуто. Чи звернення в поліцію і НБУ допомогли?

Елена

Сервис всегда меня выручает, когда срочно нужна небольшая сумма денег. Банки почему-то отказывают, а тут одобряют без проблем. С оформлением проблем нет, проценты не завышены)

Андрій

В компанії працюють неадекватні хами,якщо вийшов на просрочку бравши в компанії більше 20-ти займів сплативши десятки тисяч гривень відсотків,тебе ніхто нехоче слухати!!!тобто їм в сраці що в тебе якісь труднощі!!!на якісь коректні переговори не йдуть,одні погрози!!!Тому таким невихованим непотрібно нічого віддавати!!!

Сергей

Хочу оставить негативный отзыв о работе микро финансовой организации Money4You ( МаниФоЮ ). И сразу хочу обратиться к сотрудникам этой конторы: Вы хоть понимаете что так бизнес нормальный не ведут? С вашим идиотским подходом у вас кредиты только мошенники брать и будут, а нормальные люди вас будут обходить стороной, хотя может вы и сами мошенники еще те….. Все больше и больше негативных отзывов о вас будут писать, если вы будете наезжать на непричастных людей. И хоть вы и сами, возможно, стали жертвой мошенников, но тем не менее это не обеляет вас, и ваш подход к работе похож тоже на мошеннический. Так и будете болтаться среди мошенников пока не схлопнитесь. Как все было: В один «прекрасный» день звонит мне какой-то мужик, представляется сотрудником Мани Фор Ю и сходу на повышенном тоне начинает наезжать и говорить что моя какая-то сестра Вишневская Татьяна Юрьевна взяла у них кредит на сумму 8 с копейками тысяч гривен и не возвращает и чтобы я срочно ей сказал вернуть долг. Я ему отвечаю что это какая-то ошибка и что у меня никаких таких сестер нет ни родных (родных вообще нет) ни двоюродных, ни троюродных с таким именем. Но наезды только усилились да еще и угрозы пошли, и мне сказали чтобы я не прикидывался дурачком, что у них мои паспортные данные и что Вишневская указала меня ее доверенным лицом и что мне не отвертеться. Потом был звонок моей маме с оскорблениями и обещанием испортить наше имущество, затопить квартиру и что нам вообще писец будет если сегодня же Вишневская не вернет долг. С тех пор каждый день по несколько раз в день нам звонит автоответчик и в наезжающем тоне говорит чтобы мы этой Вишневской срочно сказали погасить долг. Я понимаю что возможно организация МаниФоЮ сама стала жертвой мошенников, но как можно не разобравшись в ситуации с первого же раза звонить непричастным людям и угрожать? Сперва нужно мягко действовать и хотябы попытаться разобраться причастен ли этот человек к должнику. Направо налево раздаете кредиты мошенникам, потом сами как мошенники хотите чтобы их вернули те кто их не брал и кто никакого отношения не имеет к должнику. Поэтому у меня вообще закрадывается подозрение что никакая Вишневская даже по поддельным документам никакой кредит у них не брала. Мне кажется контора Мани Фо Ю просто пытается нас взять измором, думая что нам надоедят эти звонки и мы сами вернем долг несуществующей Вишневской. Я считаю что лицом компании является то как ведется бизнес и то как компания общается с клиентами или потенциальными клиентами и уж тем более с теми кто их клиентом еще не является. И после такого общения с нами, мы и ближайшее наше окружение, клиентами этой шарашкиной конторы никогда не станем. Надеюсь они скоро закроются сами под наплывом негативных отзывов. Таких аферюг наглых нужно выдавливать с рынка.

Игорь

Не советую, хитрая комиссия. Грубят и обижают. Хапаначальник. Касается быдла в начальстве, а не простых роботяг

Сергей

В компании Money4You в первый раз брал займ, и вот решил поделиться впечатлениями. Все довольно просто и быстро, минут за 40 управился, это имеется ввиду заполнение данных, одобрение и перевод на карту. Вообще удивился, что онлайн займы так просто выдаются.

Тетяна

Скільки цим дурепам цієї шарашкіної контори пояснювати, що я не знаю ніякої Ма***и Ярослави. Що з цими тварями робити? У мене телефон розривається. Чому я її повинна шукати і передавати, що в неї борг?

Ольга

Незрозуміло, з якого дива без мого дозволу надали кредит незнайомій мені людині і три місяці поспіль щоденно (до 10-13 разів) з різних телефонів робот пропонує мені розшукати цю людину й сповістити про борг? Телефонний тероризм, по-іншому назвати не можу. На всі звернення, які були, реакції ніякої. Якщо ви надали кредит, то розшукуйте самі того, для кого ви це зробили. Яке відношення я маю до цього?

Ylua

Просто жах. Телефонують до всіх. Працівники" спілкуватися " нарівні льодовикового періоду. Не раджу сама влізла, каюсь кожного дня.


Залиште свій відгук


Оцініть компанію за 5-ти бальною шкалою

Лишаючи свій відгук Ви автоматично погоджуєтесь з правилами публікації відгуків

Калькулятор комісії


Дивіться також