Ccloan.ua позика онлайн ᐈ відгукиcard-option Сума позики:
до 15 000 грн.
card-option Термін позики:
до 30 - днів
card-option Спосіб одержання:
на карту
card-option Ставка в день:
0.01 %
card-option Рішення:
10 хвилин
card-option Вік:
від 20 років


Про компанію

Сслоан — молода мікрофінансова організація (далі МФО). Почала діяльність в 2016 році, має хороші відгуки, впевнено підбирається до лідерів ринку. Бренд стабільно, швидко розвивається. За короткий проміжок часу Сслоан зумів завоювати довіру тисяч українців, отримати репутацію надійного фінансового партнера, який приходить на допомогу в скрутну хвилину.

Отримати кредит можуть всі бажаючі, вимоги у кредитора мінімальні. Термін на який отримують гроші лежить в межах інтервалу 5 — 30 днів, на суму від 400 до 10000 грн.

Вирішили брати кредит онлайн? Важливо, бути впевненим в кредиторі, його репутації та умовах, на яких видають позику. Потрібно звертати увагу на юридичну сторону питання. Чи має обрана МФО необхідні документи на проведення комерційної фінансової діяльності. Постараємося докладно розглянути умови кредиту від Сслоан.

У боротьбі за клієнта на висококонкурентному ринку мікропозик МФО придумують різні, вигідні, акційні пропозиції. Ccloan не виняток. Дана компанія пропонує новим клієнтам кредит під 0,01 відсотка. Такою пропозицією можуть похвалитися далеко не всі МФО. Беручи кредит повторно доведеться заплатити більше — 1,33%, але і це процентна ставка значно менше ніж у конкурентів. Слід пам'ятати, що в порівнянні з банківською позикою, де відсотки нараховуються щомісячно, в мікрокредитах рахують відсотки за користування грошима кожен день.

Процедура подачі заявки починається з відвідин сайту Сслоан. Всі кроки інтуїтивно зрозумілі і максимально спрощені. У порівнянні з банківськими позиками тут є багато переваг. Оформляючи онлайн кредит ви отримаєте:

 • Можливість цілодобової подачі заявки. Система автоматизована і прийняття рішення про видачу проходить миттєво. Тому в будь-який час доби Ви можете розраховувати на фінансову допомогу.
 • Цілодобова контактна лінія сервісної підтримки, зателефонувавши куди ви можете отримати консультацію з будь-якого питання.
 • Час від подачі заявки до надходження грошей на рахунок може тривати всього 10 хв.
 • Максимально спрощена форма реєстрації, навіть не досвідчений користувач комп'ютера зможе осилити цю процедуру. На перший погляд очевидні речі часто стають важким випробуванням для пенсіонерів.
 • Пролонгація. Оплата боргу по кредиту не посилах? Його завжди можна відкласти.
 • Всі дії проходять в інтернеті. Не виходячи з дому можна легко оформити позику.
 • Оплата заборгованості може здійснюватися будь-яким зручним для Вас способом доступним на фінансовому ринку України.
 • У Сслоан часто можна отримати промокод або стати учасником різних акцій, виграти призи або отримати великі знижки на користування кредитом.
 • Співпрацюючи з МФО Сслоан, можете бути спокійним за свої особисті дані. Практика передачі інформації третім особам відсутня.

Недоліки кредиту онлайн

Незважаючи на значні переваги перед банківським сервісом, сфера мікрокредитування має свої недоліки. Якщо до питання підходити об'єктивно то і в Ccloan вони є.

 1. У Сслоун, кредити оформляються цілодобово, проте остаточний вердикт може прийняти тільки людина в робочий час.
 2. Будучи новим клієнтом Ви можете отримати максимум до 3000 грн.
 3. Високі відсотки для боржників. Дана умова передбачено договором, залізти в боргову яму може кожен. З МФО краще такого не робити.

Умови отримання кредиту

Порівнявши кредит онлайн і банківську позику, то процедура подачі заявки в МФО набагато простіше. Вимоги до позичальника в Ccloan мінімальні, а ставлення до клієнта більш лояльне ніж в будь-якому банку України. Щоб отримати кредит, потрібно:

 • Мати паспорт громадянина України. Його наявність обов'язково. Ні права ні інший документ не можуть підтвердити Вашу особу, навіть нотаріально завірена копія паспорта.
 • Ідентифікаційний код.
 • Доступ в мережу інтернет. Подача заявки проходить онлайн, без наявності інтернету не обійтися.
 • Особиста карта чинного банку України. Позика видається онлайн на карту, тому логічно що вона вам знадобиться.
 • Для реєстрації на сайті знадобиться мобільний номер, він буде логіном особистого кабінету.
 • У Ccloan вікові обмеження позичальників, для позитивного результату розгляду заявки вік повинен бути в межах інтервалу 20 — 65 років.

Шалена популярність мікропозик породила велику конкуренцію серед МФО. Людям не потрібно стояти в чергах за грошима, адже всі процедури проходять онлайн. Беручи таким чином позику багато хто хоче мати ще менше клопоту при оформленні. Далі поетапно розписано як подавати заявку на видачу грошей в Сслоан.

 1. На цій сторінці вище є кнопка натиснувши на яку потрапляєте на сайт компанії.
 2. На головній сторінці розміщені кредитний калькулятор. Він показує інформацію аналогічно кредитному калькулятору Біг Оранж. Виберіть потрібні параметри і натисніть кнопку «взяти кредит».
 3. Вас перенаправляє на сторінку реєстрації нового користувача. Введіть номер телефону, і код що надійшов по смс. В даному пункті ви даєте згоду на обробку персональних даних, формальна процедура необхідна для продовження подачі заявки. Натисніть «Продовжити». Уважно заповнюйте персональні дані П.І.Б. Ідентифікаційний код і т.д. Якщо щось буде вказано невірно, можна отримати відмову у видачі позики.
 4. Укажіть людину, яка може підтвердити анкетні дані. Хтось із рідних, колега по роботі, просто товариш. Потрібні тільки її контактні дані. Надалі їй можуть подзвонити і поставити кілька уточнюючих питань.
 5. Вкажіть джерело з якого Ви отримали інформацію про дану МФО, так компанія аналізує ефективність роботи рекламних кампаній.
 6. До заяви необхідно додати фото з паспортом. Ви можете зробити фото веб-камерою, або завантажити готове зображення з телефону або комп'ютера.
 7. У спеціально відведеному місці, вкажіть банківську карту на яку повинні прийти гроші. Після, пройдіть процедуру верифікації. З Вашого рахунку, тимчасово спишеться невелика сума грошей. Надалі вона буде повернута.
 8. Уважно вивчіть договір. Несерйозне ставлення до обов'язків може призвести до негативних наслідків в майбутньому. Погодьтеся з умовами, якщо вони Вас задовольняють натисніть «створити заявку».
 9. Введіть код підтвердження, і заявка буде передана на розгляд.
 10. Дочекайтеся дзвінка менеджера. Після уточнення даних з анкети ви отримаєте бажану суму грошей.

Як погасити позику

Існує кілька способів погасити заборгованість. Вибір залежить тільки від Вас. Вибирайте найбільш зручний.

 1. Через особистий кабінет на сайті кредитора. Там можна моніторити як стан заборгованості, так і гасити її. Гроші будуть списуватися автоматично з карти яку ви вводили при реєстрації.
 2. Відповідно до реквізитами компанії в касі будь-якого банку, можна розплатитися готівкою. Реквізити уточнюйте на офіційному сайті компанії. Квитанцію слід зберегти. Як доказ того, що позика сплачено вчасно.
 3. У будь-якому терміналі по типу Айбокс. У кожному українському місті подібних пристосувань вистачає. Виберіть потрібну комірку з логотипом Сслоан внести потрібну суму. В даному способі оплати враховуйте комісію яку може приймати термінал, вносьте быльшу суму, щоб вона повністю покривала борг плюс комісійні кошти.
Зберігайте всі квитанції про оплату, гроші можуть йти кілька банківських днів, цей факт слід обов'язково врахувати.

Контакти

Юридична назва ТОВ "СС ЛОУН"
ЄДРПОУ 40071779
Ліцензія №В0000108 від 23.12.2020
Офіційний сайт ccloan.ua
Email help@ccloan.com.ua
Телефон
Юридична адреса 03066, м. Київ, вул. Михайла Максимовича, 8

Порівняння Ccloan.ua з іншими мікрокредитами


OptimaZaim

Термін позики до 30 дн.
Ставка від 0.01%
Сума позики 500 - 15000 грн.
Вік 18 - 70 років
Подати заявку

Microcash

Термін позики до 30 дн.
Ставка від 1.7%
Сума позики 500 - 15000 грн.
Вік 18 - 70 років
Подати заявку

Популярні запитання про Ccloan.ua
 • Вимоги до позичальника

  • українське громадянство
  • вік від 18 років
  • наявність пристрою з доступом до інтернету
  • банківська картка
 • Як отримати кредит Ccloan

  • Перейдіть за посиланням з нашого сайту
  • Надішліть заявку
  • 5 хвилин для заповнення
  • Отримайте гроші на картку
 • На яку максимальну суму можна розраховувати

  Для постійних клієнтів – 15 000 грн
 • Як збільшити шанси на отримання грошей

  Подати заявки в декілька компаній одночасно. Наприклад: MoneyVeo, Money4You, Creditplus.

 • Як погасити кредит Ccloan

  • через особистий кабінет
  • через термінали самообслуговування
  • в касі будь якого банку
 • Необхідні документи

  • паспорт
  • індивідуальний податковий номер (ідентифікаційний код)

Відгуки : 0


Залиште свій відгук


Оцініть компанію за 5-ти бальною шкалою

Лишаючи свій відгук Ви автоматично погоджуєтесь з правилами публікації відгуків

Калькулятор комісії