Cly позика онлайн ᐈ відгукиcard-option Сума позики:
до 10 000 грн.
card-option Термін позики:
до 30 - днів
card-option Спосіб одержання:
на карту
card-option Ставка в день:
0.01 %
card-option Рішення:
25 хвилин
card-option Вік:
від 18 років


Про компанію

Cly — мікро кредитна організація, що спеціалізується на онлайн позиках. Має хороший сервіс і високий відсоток схвалень кредитів без довідок про доходи та поручителів. Має відчутні переваги перед банківськими установами. Отримати кредит в Cly легко, просто і швидко.

Права на торгову марку Cly належать компанії ТОВ Займер, знаходиться в Латвії. Беручи кредит тут ви працюєте з європейським партнером, для якого високі стандарти роботи не просто слова, а конкретні справи.

Персонал підібраний з професіоналів що мають досвід роботи на міжнародних ринках. Місія компанії донести до споживача, що кредитування може бути простішим, чесним і без практики прихованих платежів. Високі європейські норми і стандарти можна впроваджувати і при українських реаліях.

Простота процесу і відсутність будь-яких труднощів при оформленні знадобиться в будь-якій ситуації: не вистачає готівки в ресторані, на покупку телефону, на ремонт автомобіля, або просто на побутові витрати. «Сли» надають необхідну фінансову допомогу.

Постійні акції та бонуси для користувачів сервісом, доведуть якість і надійність кредитних послуг Cly.

Переваги

 • Схвалення позики проходить миттєво. Рішення приймаються автоматично. Потужні дата центри витрачають секунди часу на обробку запиту. Це найшвидший варіант обробки інформації доступний для комерційного використання. Мінімум затрат по часу.
 • Швидке перерахування грошей на карту. Cly використовує новітні платіжні системи при роботі з грошовими переказами. Visa і MasterCard дозволяють вже через 5 хвилин бачити гроші на рахунку.
 • З поганою кредитною історією. Середній відсоток схвалень більше 80. Це означає, що у Вас є шанси на отримання позики.
 • Cly має тисячі клієнтів з позитивними відгуками. Їх рекомендують друзям і близьким людям.

Cly — один з небагатьох сервісів на ринку мікро кредитів України який використовує повністю автоматичну систему прийняття рішень. 10 хв часу відокремлюють від грошей на карті, саме скільки знадобиться для заповнення анкети, а процедура схвалення — секунди. Відбувається абсолютно онлайн. Необхідно мати комп'ютер або телефон з доступом в інтернет. Якщо ви є постійним клієнтом, цей час становить 1 хвилину! Постійні клієнти можуть розраховувати на великі суми кредиту.

Умови отримання кредиту

Стара кредитна система у вигляді неповороткої банківської системи задавала багато вимог до позичальників. Часто доходило до абсурду, а довгі черги в офісах компаній не супроводжувалися відгуками про хороший сервіс. Колись потрібно було:

 • Мати стабільну високооплачувану роботу. І відповідне документальне підтвердження
 • Володіти майном для застави. Вартість майна часто значно занижували в порівнянні з ринковою вартістю.
 • Мати поручителя, який повинен отримувати хороші доходи.
 • Обов'язковим елементом повинна бути хороша кредитна історія.

Система супроводжувалася великою кількістю відмов. Особливих надій при оформленні такої позики плекати не доводилося.

Протилежною відмінністю такого кредитування є кредит онлайн. Переваг багато і вони очевидні. Однією з таких є вимоги до позичальника при оформленні позики. У «Сли» гроші отримати може майже кожен бажаючий. Досить бути:

 1. Громадянином України
 2. Старше 18 і молодше 65 років
 3. Мати діючу банківську карту, будь-якого банку України

Простіше важко придумати. Через 15 хв після оформлення, не виходячи з дому Ви отримаєте гроші на карту.

Сервіс Cly зручний, відповідно брати позику тут простіше простого. Потрібно пройти кілька етапів.

 • Відвідати офіційний сайт і на кредитному калькуляторі вибрати бажану суму кредиту і термін протягом якого плануєте повертати. Вже є клієнтом компанії? Подавайте заявку через особистий кабінет, це ще простіше. На велику суму розраховувати не варто. Згодом кредитні ліміти обов'язково виростуть. Натисніть кнопку «отримати кредит».
 • Наступним етапом буде підтвердження номера телефону, що робить неможливим використання чужого.
 • Після введення коду підтвердження, прийшов по смс. Натисніть кнопку «продовжити».
 • Заповнення простої анкети, в якій зазначатимуться персональні дані. Враховуйте той факт, що заповнювати потрібно правильно, без помилок, невірно написане прізвище може послужити відмовою в наданні позики. Заповнюючи анкету ви автоматично даєте згоду на обробку персональних даних, і підтверджуєте дію договору між Вами і Cly в особі ТОВ Займер. Радимо перечитати договір, хоча і онлайн, він має таку ж юридичну силу, як і договір в паперовому вигляді. Невиконання має наслідки прописані згідно з чинним законодавством України. Щоб уникнути неприємних сюрпризів, ознайомтеся з ним заздалегідь.
 • Верифікація банківської карти — дуже потрібна процедура. Підтверджує Вашу платоспроможність, і той факт, що карта яку ви вказали дійсно Ваша. Як це проходить. З рахунку, знімають суму не більше 1 грн. Вона автоматично перераховується назад після підтвердження. Забирати у Вас її ніхто не буде. Про цю операцію Вас проінформують за допомогою смс.
 • Скоринг проходить автоматично. Це дозволяє зменшити час на прийняття рішення до 3 хв. І вже через 15 хв після реєстрації, Ви отримаєте гроші на карту.

Як погасити позику

Для повернення грошей передбачені дві прості процедури.

 • Для тих, хто хоче скористатися сервісом на повну, передбачена можливість оплати через особистий кабінет. До нього прив'язана карта на яку нараховувалися кредитні кошти. Після натискання «погасити кредити» списання відбуватиметься з неї. Зарахування проходить протягом лічених хвилин.
 • Хто хоче за старим звичаєм і в черзі постояти і з касиром посваритися, будь ласка, доступна опція оплати за реквізитами компанії. Для ідентифікації Вас як платника в призначенні платежу вказуйте свій податковий номер (код).

Особистий кабінет

Реєстрація в особистому кабінеті проходить при подачі заявки на онлайн кредит. Наявність особистого кабінету в МФО — це перевага перед конкурентами в яких він відсутній, а якщо там все доступно, зрозуміло на інтуїтивному рівні, то взагалі чудово. Вхід в особистий кабінет Cly можна здійснити натиснувши відповідну кнопку на офіційному сайті.

Логіном буде Ваш мобільний номер, а пароль надходив в смс раніше. Його відновлення проходить в два кліка і приходить на вказаний номер при необхідності.

В особистому кабінеті можна з легкістю (за одну хвилину!) Взяти повторний кредит. Ніяких анкет не потрібно заповнювати. Кілька кліків і гроші у Вас на карті.

Через особистий кабінет проходить процес погашення боргу. Там Ви дізнаєтеся суму необхідну для сплати. Списання проходить з карти яку ви вказали при реєстрації.

З кабінету зручно управляти позикою і дивитися за її поточним станом.

Пролонгація або продовження терміну позики — дуже важлива опція теж реалізується в кабінеті. Не маєте можливості погасити кредит вчасно? Пролонгація дозволить не переплачувати і уникнути штрафних санкцій.

Контакти

Юридична назва ТОВ "ЗАЙМЕР"
ЄДРПОУ 42146903
Ліцензія № 1449 від 16.08.2018
Офіційний сайт cly.com.ua
Email info@cly.com.ua
Телефон
Юридична адреса 04071, м. Київ, вул. Ярославська, б. 5/2В

Порівняння Cly з іншими мікрокредитами


MyCredit

Термін позики до 64 дн.
Ставка від 0.01%
Сума позики 100 - 18000 грн.
Вік 18 - 70 років
Подати заявку

Neocredit

Термін позики до 14 дн.
Ставка від 0.9%
Сума позики 500 - 10000 грн.
Вік 18 - 65 років
Подати заявку

Популярні запитання про Cly
 • Як отримати кредит Cly

  • Перейдіть за посиланням з нашого сайту
  • Надішліть заявку
  • 5 хвилин для заповнення
  • Отримайте гроші на картку
 • На яку максимальну суму можна розраховувати

  Для постійних клієнтів – 10 000 грн
 • Як збільшити шанси на отримання грошей

  Подати заявки в декілька компаній одночасно. Наприклад: MoneyVeo, Money4You, Creditplus.

 • Як погасити кредит Cly

  • через особистий кабінет
  • через термінали самообслуговування
  • в касі будь якого банку
 • Вимоги до позичальника

  • українське громадянство
  • вік від 18 років
  • наявність пристрою з доступом до інтернету
  • банківська картка
 • Необхідні документи

  • паспорт
  • індивідуальний податковий номер (ідентифікаційний код)

Відгуки : 3

Марина

Про саму выдачу и оплату ничего плохого сказать не могу, брала два раза, всегда было очень быстро. Но техподдержка - кошмар. Либо занята линия, либо консультанты, либо вообще скидывают. Если какой-то вопрос, дозвониться невозможно, и, конечно, никто не спешит перезвонить. На почте тоже глухо. Считаю, что это недопустимо, еще раз вряд ли возьму

Юлия

Компания Cly что с вашим сайтом, целый день не могу зайти в личный кабинет, устранить технические неполадки. Дозвонится невозможно постоянно занято. Что за шарашкина контора???

Юлія

Добрий день ,не могу со вчерашнего дня войти в личний кабінет,пишет что климента с таким номером телефона не найдено,дозвониться тоже вчера не получилось .как я могу пролонгировать займає если сайт не отвечает?


Залиште свій відгук


Оцініть компанію за 5-ти бальною шкалою

Лишаючи свій відгук Ви автоматично погоджуєтесь з правилами публікації відгуків

Калькулятор комісії