Bestcredit позика онлайн ᐈ відгукиcard-option Сума позики:
до 10 000 грн.
card-option Термін позики:
до 90 - днів
card-option Спосіб одержання:
на карту
card-option Ставка в день:
0.01 %
card-option Рішення:
10 хвилин
card-option Вік:
від 18 років


Про компанію

BestCredit — компанія, що надає послуги в сфері мікро позик. Тут можна без особливих зусиль отримати фінансову допомогу на будь-які потреби на картку, по всій території України. Компанія заявляє про важливу перевагу перед багатьма конкурентами. Ухвалення рішення про видачу позики приймається автоматизованою системою за кілька секунд. У разі позитивного результату, відразу перераховані кошти.

МФО BestCredit позбавлена ​​банківської бюрократії. Без довідок про доходи, без поручителів, без виснажливих черг сидячи на дивані Ви можете скористатися послугами компанії.

Умови отримання кредиту

Кредит онлайн, одна з найпопулярніших фінансових послуг в епоху сучасного цифрового світу. Щоб отримати кредит не потрібно йти в банк і стояти в довгих чергах. Спілкування з кредитором зводиться до мінімальних маніпуляцій з сайтом компанії. Йти в ногу з часом намагається Бест Кредит, почавши діяльність в 2015 році. Максимально удосконаливши роботу, компанія зуміла масштабуватися і стати одним з ключових гравців ринку мікро фінансових позик, зберігши індивідуальний підхід до клієнта. Тут завжди підуть на зустріч у вирішенні будь-якого питання.

За користування грошима, компанія попросить 1,9 відсотка в день. Що є не найкращою пропозицією на ринку, але досить прийнятною з огляду на кількість і умови багатьох МФО. На який термін брати кредит позичальник вирішує сам. Якщо взяти 1000 грн терміном на 61 день, то повернути потрібно 1140 грн. Для зручності підрахунків, щоб реально оцінити свої сили, на сайті Бест Кредит є кредитний калькулятор. Вказавши потрібну суму і термін кредиту, Ви отримаєте суму яку потрібно повернути після закінчення дії договору.

Вимоги для отримання позики

Отримання позики супроводжується невеликим списком необхідних речей. Варто зазначити, що вимоги в загальному мінімальні:

 • Паспорт громадянина України та ідентифікаційний код
 • Вік від 19 до 65 років
 • Компанії будь-якого банку України
 • Номер телефону та електронну адресу

Як отримати кредит

У компанії відсутні оффлайн точки видачі грошей. Вся процедура оформлення кредиту — онлайн. Покрокова інструкція така:

 1. За допомогою кредитного калькулятора на офіційному сайті компанії виберіть потрібну суму і термін позики. Якщо Вас влаштовують умови кредиту тисніть на кнопку «отримати кредит».
 2. Заповніть форму реєстрації. Після натисніть кнопку «Зареєструватися».
 3. На вказаний Вами номер мобільного прийде смс повідомлення з кодом для підтвердження реєстрації. Код потрібно ввести на сайті в вікні.
 4. Далі уважно заповніть всі поля, паспортні дані, адреса прописки, адреса фактичного місця проживання і т.д. Окрема форма для заповнення відведена вашим доходам. Важливо вказати номер людини яка підтвердить Ваше постійне місце роботи.
 5. Вводите реквізити карти, на яку хочете отримати гроші. Цей етап називається процедура верифікації. З рахунку буде списано кілька гривень, згодом їх повернуть. Таким чином йде підтвердження платоспроможності карти.
 6. Оператор компанії зв'яжеться, щоб задати кілька уточнюючих питань.
 7. Останнім етапом є коротке очікування. У разі погодження, Вам за кілька хвилин прийдуть гроші на зазначену банківську карту.

Як погасити позику

 1. За допомогою банківської карти. В особистому кабінеті потрібно вибрати «поточний кредит», кошти будуть списані з карти на яку була видана позика. Найшвидший і найпростіший спосіб сплати боргу.
 2. Через платіжні термінали по типу EasyPay, iBOX. Виберіть потрібну комірку (BestCredit) і введіть номер телефону вказаний при реєстрації, вносите потрібну суму.
 3. Каса будь-якого банку. Самий незручний спосіб. Згідно реквізитів компанії, можна здійснити оплату. Але слід розуміти, що гроші можуть йти кілька банківських днів. Щоб не опинитися в боржниках, враховуйте цей нюанс і обов'язково зберігайте квитанцію про оплату.

Пролонгація

Частою є ситуація, коли для своєчасного погашення боргу не вистачає грошей. Щоб не платити великих відсотків і не псувати собі кредитну історію скористайтеся послугою пролонгації. BestCredit надає таку можливість. Сплатіть відсотки по користуванню кредитом нарахованих за станом на поточний день, і оплачуйте тіло кредиту пізніше.

Особистий кабінет

Особистий кабінет — це зручна багатофункціональна, персональна сторінка клієнта. З її допомогою можна відстежувати стан поточної заборгованості, оформляти нові позики і оплачувати борги відповідно до договору. Зрозуміла, корисна, багатофункціональна система.

Контакти

Офіційний сайт best-credit.com.ua
Email bestcredit2017@gmail.com
Телефон
Юридична адреса 03061, м. Київ, вул. Героїв Севастополя, 48

Порівняння Bestcredit з іншими мікрокредитами


MyCredit

Термін позики до 64 дн.
Ставка від 0.01%
Сума позики 100 - 18000 грн.
Вік 18 - 70 років
Подати заявку

Miloan

Термін позики до 30 дн.
Ставка від 0.01%
Сума позики 500 - 20000 грн.
Вік 18 - 65 років
Подати заявку

Популярні запитання про Bestcredit
 • Як отримати кредит Bestcredit

  • Перейдіть за посиланням з нашого сайту
  • Надішліть заявку
  • 5 хвилин для заповнення
  • Отримайте гроші на картку
 • На яку максимальну суму можна розраховувати

  Для постійних клієнтів – 10 000 грн
 • Як збільшити шанси на отримання грошей

  Подати заявки в декілька компаній одночасно. Наприклад: MoneyVeo, Money4You, Creditplus.

 • Немає чим платити, що робити

  Оформити пролонгацію в особистому кабінеті Bestcredit
 • Як погасити кредит Bestcredit

  • через особистий кабінет
  • через термінали самообслуговування
  • в касі будь якого банку
 • Вимоги до позичальника

  • українське громадянство
  • вік від 18 років
  • наявність пристрою з доступом до інтернету
  • банківська картка
 • Необхідні документи

  • паспорт
  • індивідуальний податковий номер (ідентифікаційний код)

Відгуки : 0


Залиште свій відгук


Оцініть компанію за 5-ти бальною шкалою

Лишаючи свій відгук Ви автоматично погоджуєтесь з правилами публікації відгуків

Калькулятор комісії