Благо - відгуки, контакти, умови заставПредмети застави

card-option Золото
card-option Срібло
card-option Платина
card-option Монети
card-option Годинники
card-option Дорогоцінне каміння
card-option Ноутбуки
card-option Фотоапарати
card-option Побутова техніка
card-option Телефони
card-option Планшети
card-option Оргтехніка
card-option Інструменти
card-option Антикваріат
card-option Ювелірні прикраси


Про компанію

Ломбарди Благо — фінансова організація спеціалізується на заставному і без заставному кредитуванні фізичних осіб. Безсумнівно, лідер напрямку. За різними оцінками компанія займає п'яту частину частки ринку України.

Для оцінки майна достатньо звернутися в будь-яке відділення організації, а таких по Україні багато. Мережа ломбардів покриває практично будь-яке місто країни. «Цінуємо найдорожче» — слоган Благо, зрозуміло описує суть діяльності фірми. Йдучи в ногу з часом, компанія використовує всі сучасні інструменти оцінки. Хочете отримати гроші під заставу? Всі процедури займають лічені хвилини в будь-якому відділенні.

Місія компанії

В основі місії «Благо» закладено розуміння основних потреб людини. Кампанія дає можливість подолати тимчасові фінансові труднощі будь-якому обивателю. Маючи можливість давати конкурентні пропозиції по оцінці золота, техніки та іншого заставного майна.

Новаторство в «Благо»

Не спроста «Благо» є лідером ринку. Кампанія прагне впроваджувати всі нові і актуальні технології. Яскравим прикладом інновацій є можливість оплачувати відсотки дистанційно, за допомогою терміналів або на сайті використовуючи банківську карту.

Мережа «Благо» відкрита для людей

Тут Ви можете знайти оптимальне фінансове рішення в залежності від потреб. А головне на умовах відкритих і зрозумілих, з усіма нюансами ознайомлять до моменту здійснення операції. Співробітники компанії проконсультують по будь-якому питанню, а ймовірність «покупки кота в мішку» нульова.

Мережа «Благо» доступна

Україна покрита мережею ломбардів компанії, навіть невеликі міста маю представництва. Графік роботи відділень оптимально підібраний що б в будь-який час дня могли скористатися послугами ломбарду. Офіси розміщуються в легкодоступних місцях. Хочете оформити договір? Досить мати паспорт код, 15 хвилинна процедура завершить операцію.

Чому Благо

Час здійснення операції. Звернувшись в будь-який офіс компанії для оцінки майна Ви отримаєте потрібну суму протягом 15 хвилин. Процеси налагоджені добре, а компетенція співробітників знаходиться на досить високому рівні. Час безцінний, Ви не витратите його багато оформляючи заставниу позику в Ломбарді Благо.

 1. Мінімум документів. Будь-яка угода в компанії вимагає від позичальника наявність паспорта та ідентифікаційного коду. Ніяких довідок про доходи або інших можливих документів, це значно спрощує всі процеси. Зручно як для компанії, так і для клієнта.
 2. Доступ до послуг. Як вже неодноразово згадувалося, ломбарди Благо розташовані по всій території України. Безсумнівна перевага, так як людина практично в будь-якому місті може отримати повний спектр послуг, що надаються компанією.
 3. Відкритість бізнесу. На сайті компанії є розділ, в якому представлені керівники. Абсолютна чесність і відкритість у всьому один з ключів до успіху компанії. Практика прихованих платежів не схвалюється і не використовується в роботі.
 4. Програма лояльності. Компанія залишається вдячною постійним клієнтам. У ломбардах Благо діє спеціальна програма «Десерт». Ви отримуєте найсмачніші пропозиції і постійні знижки на послуги.
 5. Акції. У розділі акції на офіційному сайті можете спостерігати за акціями що вже пройшли. А також стежити за новими розіграшами та конкурсами від мережі ломбардів, проходять регулярно.

Багато шахраїв видають себе за благонадійний ломбард. Важливо бути уважним і недовірливим. Відома компанія не буде обманювати. Вона дорожить репутацією та ім'ям.

Кредитування

Діяльність ломбарди Благо почали в далекому 1999 році. Сьогодні це найбільша мережа ломбардів, представлена в більш ніж 80 містах України. Прагнучи зберегти лідируючі позиції, все частіше з'являються відділення в нових областях країни.

Зараз організація відкрила новий напрямок "кредити онлайн", так званий кредит без застави. Основним видом діяльності компанії залишається кредит під заставу майна.

Кредит готівкою

У фінансовій установі «Благо» витративши кілька хвилин можете оформити позику готівкою. Не забудьте паспорт і код. Після підписання договору та оцінки майна, отримаєте гроші.

Кредит видається під заставу:

 • Золота
 • Срібла
 • Драг. каміння

Кредит у Вашому місті

Маючи більше 300 відділень по Україні, практично в кожному місті можна отримати разом з грошима чудовий сервіс.

Кредит під заставу золота, срібла і драг каменів

На відміну від онлайн кредитів, кредитування під заставу золота століттями є найпопулярнішим способом отримання швидких грошей. Менеджера мережі «Благо» допоможуть прийняти рішення і правильно оцінити майно. Вже багато років ця організація є лідером кредитування під заставу дорогоцінних металів і каменів.


Контакти

Офіційний сайт blago.ua
Телефон
Юридична адреса 01135, м. Київ, вул. Жилянська, 101

Популярні запитання про Благо
 • Як проходить оцінка драг каменів?

  Зараз тільки в виробах, але вартість буде вища.
 • Чи можна під заставу квартири взяти гроші?

  Ломбарди Благо спеціалізуються на видачі позик під золото, срібло, камені і електроніку.
 • Куди пропали бонуси?

  Не використовували їх протягом 6 міс? Можливо запустилася процедура автоматичного списання бонусів. За детальною інформацією зверніться до найближчого відділення або телефонуйте за номером підтримки на гарячу лінію.
 • Як використовувати нараховані бонуси, і за що я їх отримую?

  При реєстрації Ви отримуєте перші бонуси, далі після кожного погашення позики або його пролонгації. Бонусами можна гасити відсотки по кредиту.
 • Що за «Десерт» і чому мене там зареєстрували?

  Десерт - назва програми лояльності Ломбарду Благо. Кожен клієнт автоматично стає учасником. Залишаючись постійним користувачем послуг компанії Ви отримуєте бонуси і кращі умови при подальших зверненнях.
 • В якому віці можна отримати гроші?

  Всі повнолітнілітні громадяни мають право отримання позики під заставу. Не є громадянином України? Для отримання позики потрібно документ посвідчення особи державного зразка.
 • Як швидко оформляють кредит під заставу?

  Процедура швидка і займає хвилини. Основний час витрачається на оцінку майна. Оцінка техніки може тривати і 10 хв, з золотом і сріблом все простіше. Менеджер відразу, зваживши, зніме пробу після чого оформить необхідні папери.
 • Чи можна достроково віддати гроші?

  Можливість дострокового повернення грошей (викуп золота техніки, пролонгація позики) є, але мінімальний термін виплати відсотків 2 дні.
 • Що треба для отримання грошей?

  Потрібно мати виріб із золота, срібла, драг каміння або техніку. Бути громадянином України з паспортом та ідентифікаційним кодом.
 • Чи можна використовувати лом як заставу?

  Так. Компанія благо приймає брухту у вигляді деформованих виробів.
 • Чи приймається срібло?

  Точно так же, як і золото. Так.
 • Як формується ціна золота?

  Ціна золота в ломбарді залежить від ціни, яку ставить Національний банк України, а його курс залежить від світових цін на біржах.
 • Чи обов'язкова проба на виробі?

  Ні. Використовуючи спеціальні методи оцінки та апробації, співробітник на місці зможе визначити пробу. Але її наявність прискорить процес.
 • Як проходить оцінка техніки?

  Все залежить від бренду, моделі і типу техніки. В цілому це 85% від ринкової вартості на момент скоєння оцінки.
 • Чи можна самостійно визначити суму кредиту?

  На сайті ломбарду Благо є спеціальний калькулятор. Використовуючи його, ви зможете самостійно оцінити виріб

Відгуки : 9

Эльнур

Класс очень удобна главное вовремя погашать или продлевать ? нашей жизни сейчас мало кто даст в долг деньги

Дима

без проблем получил кредит, заявка на сайте и после мона деньги в отделении зайти забрать. класс, что работают и выдают в карантин. бо деньги нужны в такое время

Юля

наткнулась на их рекламу про покупку золота. как раз искала себе кольцо с камешком под обручалку. нужно было тоненькое, аккуратное, но вот все то, что нравилось в магазине стоило дорого. зашла ради интереса посмотреть и купила себе кольцо мечты! но не это главное - цены отличные на все! рекомендую.

Клиент

при заключении залогового кредита по акционным условиям сроком на 15 дней сотрудник в отделении в г.Николаев не дал умышленно достоверную информацию, а именно: 1. При заключении договора был прямо задан вопрос по поводу пролангации, вопрос был не один, и как бы по сути своей предполагал ответ, ответ был получен, что по истечении 15 дней, я оплачиваю акционный процент и перезаключаю договор под обычный процент. 2. По приходу в назначенный в договоре день, в ломбарде мне сообщают такую незначительную деталь: «Погасите всю суму кредита тело+процент за выкуп и потом оформите новый договор и сдавайте выкупленное изделие как бы заново. Но! Сотрудник при оформлении первоначального договора словом не обмолвился что по истечению 15 дней я должна принести всю сумму. Для чего это делается? Все просто. Вы покупаетесь на акционный процент. Но вы не готовы что по истечению срока вам необходим ОБЯЗАТЕЛЬНЫЙ выкуп, следовательно на руках может не быть необходимой суммы, а на следующий день при выкупе вы уже оплатите 1,5% за каждый день! Ситуация интересная для Общества по защите прав потребителей, поскольку мы живем в правовом государстве и подобные умышленно скрытые условия пусть останутся в прошлом и будут сообщаться первоначально при заключении договора компетентным сотрудником. Так низко для фин учреждения действующего в правовом поле действующего законодательства.

Ольга

Обслуживаюсь у себя на чоколовке. Просто классные сотрудники, всегда с хорлошим настроением, без спешки, очень все на уровне.

Роман

Принес часы на оценку. Часы сейчас новые продаются везде по 28000грн. (двадцать восемь тысяч гривен) Принес на ул.Старовокзальная в Киеве, всегда носил конкурентам,они оценивали за 4000грн, но там была очередь, решил не ждать и отнести оценить в Благо, оценщик взяла часы, сфотографировала, вежливо меня попросила подождать пока оценщик в офисе даст ответ. Через минут пятнадцать ОЦЕНЩИК со всем своим ПРОФЕССИОНАЛИЗМОМ заявил что я могу расчитывать на кредит 150грн да да это не опечатка СТО ПЯТДЕСЯТ ГРИВЕН. Интересно где учился этот профи, и сколько компания платит ему. Теперь я понял почему у Благо нет очередей. )))))) Всем хорошего дня.

Руслан

В этом ломбарде удобно то, что их много. И потому можно обращаться в любом месте, где бы ни оказался. Я был клиентом в одном городе, а потом переехал в другой. Удобно, что и здесь я могу рассчитывать на помощь с финансами.

Владимир

Все супер! Рекомендую всем компанию! Занимал крупную сумму под залог золота. Вес большой, потому пошел в компанию с репутацией, чтобы наверняка. За три дня решил свои вопросы, пошел и забрал свое добро. Никаких вопросов, заминок, никакого негатива. И за выкуп раньше срока не начисляют процент, что тоже плюс.

Лариса

Беспредел...в отделении Попудренко 65 ...происходят странные вещи ..операторы не принимают фон. Средства для погашения кредита ...тем самым вгоняя клиента (теперь бывшего) в долговую яму....почему такой произвол и кто дал такие полномочия???


Залиште свій відгук


Оцініть компанію за 5-ти бальною шкалою

Лишаючи свій відгук Ви автоматично погоджуєтесь з правилами публікації відгуків