Cash2Go позика онлайн ᐈ відгукиcard-option Сума позики:
до 100 000 грн.
card-option Термін позики:
до 2160 - днів
card-option Спосіб одержання:
на карту
card-option Ставка в день:
3.8 %
card-option Рішення:
10 хвилин
card-option Вік:
від 25 років


Про компанію

Cash2Go (Кеш Ту Го) — фінансова компанія, головною діяльністю є видача кредитів готівкою на території України. Компанія зареєстрована в місті Києві в 2018 році. За час роботи має позитивні відгуки клієнтів.

Компанія Cash2Go видає кредити на суму від 10000 до 100000 гривень. Термін кредиту становить від 6 до 72 місяців (від півроку до 6-ти років). Вік громадян, яким компанія видає кредити становить від 25-ти до 70-ти років. Процентна ставка по кредитах від 3% в місяць, що є маленьким відсотком, мікро фінансові компанії видають позики під 60% на місяць, а банки від 4-х відсотків на місяць. У порівнянні з банками для отримання кредиту необхідний тільки паспорт і ідентифікаційний код.


Умови отримання кредиту

Кеш2Го має кілька кредитних продуктів. Вони відрізнятися за своїми умовами по сумі кредиту, процентної ставки і цілям на які видають кредит. Нижче представлено опис самого популярного.

Кредит на будь-які цілі видається компанією Cash2go на території всієї України. Даний кредит, призначений на будь-яку мету, можете робити з даними грошима все.

Основні умови цього кредиту представлені нижче в таблиці. Варто зазначити, що умови у даного кредиту досить вигідні. З мікро позиками умови по процентній ставці кращі в 15 разів. Порівнявши умови з банківськими кредитами або кредитними картами, то по процентній ставці умови приблизно однакові, але вимагають додаткових документів як в банківській установі.

Умови кредиту «На будь-що»
Разовий відсоток0,00%
Місячний відсоток3,0%
Річний відсоток7,77%
Сума кредитувід 10 000 грн. до 30 000 грн.
Термін кредитувід 6 міс. до 36 міс.
Вік позичальникавід 25 до 70 років
Послуга страхування життя"Включено"

Цілі кредиту

Ви вже здогадалися з назви кредитного продукту, даний кредит видається на абсолютно будь-які цілі.

 • Закриття поточних потреб. Дана мета кредиту призначена для будь-якої мети — кредитні кошти можуть бути витрачені на Ваш розсуд. Оплата оренди житла, організації весілля або лікування.
 • Купівля меблів або техніки. Кредит на «будь-що» ідеально підходить для покупки меблів або якої-небудь техніки. Майже будь-які меблі або техніка що коштує до 30000 гривень, а всієї суми може і не бути. Хочете купити новий iPhone? Дана кредитна пропозиція для Вас.
 • Рефінансування мікро позик або інших кредитів. Кредит «на будь-що» ідеально підходить для рефінансування мікро позик. З огляду на те, що в мікро позиках процентна ставка досягає 60% в порівнянні з 4% в місяць в даному кредиті.
 • Не великий ремонт. Кредит «На будь-що» ідеально підходить для не великого ремонту. Ремонт побутової техніки, автомобіля і косметичний ремонт квартири або офісу. Загалом будь-який ремонт, на який потрібно до 30000 гривень можна зробити за рахунок даної кредитної пропозиції.
 • Оплата навчання. Освіта — найкраща інвестиція. Бракує грошей на оплату навчання? Дана пропозиція для Вас.
 • Задоволення будь-яких цілей. «Кредит на будь-які цілі» видадуть для задоволення будь-яких цілей або бажань. Основне обмеження це сума позики повинна бути до 30000 гривень.

Щоб взяти кредит в компанії Cash2Go потрібно відповідати вимогам компанії до позичальників. Ці вимоги для кожного кредитного продукту наведені вище на даній сторінці. Далі необхідно зайти на офіційний сайт компанії і слідувати інструкції з оформлення.

Інструкція з оформлення

 1. Розрахунок платежу і створення заявки. Укажіть на сайті компанії в кредитному калькуляторі суму і термін кредиту. Калькулятор розрахує щомісячний платіж. Якщо влаштовує, то натискайте кнопку оформити кредит. З'явиться вікно в якому необхідно ввести коротку інформацію про себе: ПІБ, номер телефону, ідентифікаційний код, зайнятість із запропонованих варіантів (працюю офіційно, пенсіонер, студен, підприємець, неофіційно працюю).
 2. Діалог з оператором компанії. Подали заявку? З Вами зв'яжеться представник компанії протягом 15-ти хвилин. Він буде верифікувати дані надані Вами і дані які знаходяться в ваших документах (підготуйте заздалегідь паспорт і ідентифікаційний код).
 3. Рішення про видачу кредиту. Поспілкувалися з оператором? Компанія приймає рішення про видачу кредиту. Дане рішення компанія приймає протягом 60-ти хвилин після закінчення розмови.
 4. Підписання договору. При позитивному рішенні, представник компанії може під'їхати в зручне для Вас місце в Києві для підписання кредитного договору. Можете під'їхати в офіс компанії.
 5. Отримання грошей. Після підписання договору можете отримати гроші 3-ма способами: на картку ПриватБанку; на рахунок будь-якого банку України; готівкою у відділенні Ощадбанку через пересилання «Швидка копійка».

Як погасити позику

Погашати кредит слід в будь-якому банку України, на розрахунковий рахунок компанії. Рекомендуємо погашати кредит за 3 дні до дати погашення, так як кошти можуть йти до 3-х банківських днів і може виникнути прострочення по кредиту. У відділенні Ощадбанку комісія складає 0%, а в відділенні Приватбанку комісія складає 0,5%.

Контакти

Офіційний сайт cash2go.com.ua
Email info@cash2go.com.ua
Телефон
Юридична адреса м. Київ, вул. Кирилівська, б. 82, офіс 7

Порівняння Cash2Go з іншими мікрокредитами


УкрПозика

Термін позики до 30 дн.
Ставка від 0.01%
Сума позики 300 - 23000 грн.
Вік 18 - 70 років
Подати заявку

Sweet Money

Термін позики до 30 дн.
Ставка від 1.99%
Сума позики 500 - 7000 грн.
Вік 18 - 70 років
Подати заявку

Популярні запитання про Cash2Go
 • Необхідні документи

  • паспорт
  • індивідуальний податковий номер (ідентифікаційний код)
 • Вимоги до позичальника

  • українське громадянство
  • вік від 18 років
  • наявність пристрою з доступом до інтернету
  • банківська картка
 • Як отримати кредит Cash2go

  • Перейдіть за посиланням з нашого сайту
  • Надішліть заявку
  • 5 хвилин для заповнення
  • Отримайте гроші на картку
 • На яку максимальну суму можна розраховувати

  Для постійних клієнтів – 10 000 грн
 • Як збільшити шанси на отримання грошей

  Подати заявки в декілька компаній одночасно. Наприклад: MoneyVeo, Money4You, Creditplus.

 • Як погасити кредит Cash2go

  • через особистий кабінет
  • через термінали самообслуговування
  • в касі будь якого банку

Відгуки : 3

Лілія

Не зверталася у цю шарагу. Хтось залишив мій номер, і тепер спамлять автодозвоном?. Брехуни та ледацюги, прикриваються АТС, а оператори курять видно під столом?. Роботодавцю вимагайте від своїх підопічних телефонувати, бо "робот" працює за них. За що ви їм платите зп!? Хоч їм мабуть і кусень хліба, це вже багато?. Позорисько

Ольга

Благодарна работникам компании за предоставленный кредит! Отказ получила во всех ведущих банках,хотя предыдущие кредиты погашены. Решение было принято быстро и уже на следующий день назначена встреча с курьером.Подписали договор и меньше,чем за час деньги перевели на карту.Огромное спасибо компании Cash2go за доверие!!! Со своей стороны постараюсь его не потерять!

Анатолій
Є ймовірність, що даний відгук носить замовний характер.

Звернувся в компанію перший раз, раніше взагалі боявся брати кредитні позики. Співпраця з CASH TO GO сподобалась. Порадувало, що не потрібно було їхати в офіс і довго пояснювати для чого потрібні гроші. Всі маніпуляції через інтернет. Система досить зручна. Загалом сервіс рекомендую.


Залиште свій відгук


Оцініть компанію за 5-ти бальною шкалою

Лишаючи свій відгук Ви автоматично погоджуєтесь з правилами публікації відгуків

Калькулятор комісії