Cashme позика онлайн ᐈ відгукиcard-option Сума позики:
до 10 000 грн.
card-option Термін позики:
до 30 - днів
card-option Спосіб одержання:
на карту
card-option Ставка в день:
1.75 %
card-option Рішення:
10 хвилин
card-option Вік:
від 18 років


Про компанію

CashMe — компанія, яка спеціалізується на мікро кредитах. На сайті якої клієнти можуть скористатися сервісом миттєвих позик на території всієї України. Кожен день кількість людей, які скористалися хорошим сервісом CashMe неухильно зростає. Результат вдало продуманої політики, індивідуальні кредитні програми для кожного, дають можливість досягати хороших результатів.

Бренд компанії належить ТОВ «ФК« НІКО Капітал ». Тому, не дивуйтеся якщо при оформленні договору ви помітите «не ту організацію». Це поширена практика на українському ринку. Кеш Мі — легше просувати і рекламувати ніж юридичну не красиву назву.

З Кеш Мі кредит онлайн брати безпечно. Організація має необхідні дозвільні документи та ліцензію на проведення фінансової діяльності. Вся діяльність регулюється Українським законодавством.

Дуже складним і витратним є процес онлайн кредитів. Щоб успішно працювати в цій ніші потрібно володіти не тільки ресурсами але і новітніми технологічними рішеннями. Cash Me йдуть в ногу з часом і користуючись цим сервісом ви відчуєте всі переваги якісної роботи продукту.

Якщо вирішили закрити фінансове питання онлайн позикою, то Вам тут зможуть допомогти.

Переваги Кеш Мі

 1. Швидкість оформлення. Автоматизована система прийняття рішень дозволяє мінімізувати час на розгляд заявки до 10 хвилин з урахуванням подачі інформації.
 2. Зручність оформлення. Подача заявки повністю онлайн, тут можна дійсно оформити кредит не виходячи з дому.
 3. Видача кредитів з поганою кредитною історією.
 4. Пролонгація. Необмежену кількість разів Ви можете продовжити термін користування позикою, сплативши відсотки що нараховуються в день активації даної функції.

Головним недоліком Кеш Мі є відсутність бонусів першим клієнтам. Наприклад, багато гравців на ринку кредитують перших позичальників під 0,01 відсоток.

Умови отримання кредиту

Сучасне онлайн кредитування не можна порівнювати з банківськими позиками. Рівень сервісу останніх відчутно впав за останні роки. Великий попит, але недостатність ресурсів та нюанси законодавства не дозволяють кредитуватися населенню доступно. Тому на арену виходять так звані МФО (мікро фінансові організації). Часто їх умови досить привабливі і взяти в борг тут дуже просто.

В Cash Me досить високий відсоток позитивних рішень при зверненні позичальника. Але все одно не кожен може отримати гроші. Існують певні вимоги до позичальника.

 • Вам 18 років
 • У Вас українське громадянство
 • У Вас є паспорт і ідентифікаційний код

Маючи інтернет і пристрій для подачі заявки, можете сміливо оформляти позику.

Для зручності проведення розрахунків у нас на сайті і сайті компанії, Ви можете зробити розрахунок за допомогою кредитного калькулятора. Повзунками виберіть потрібну суму і термін користування грошима. В результаті Ви побачите суму боргу яку потрібно буде повернути після закінчення дії договору.

Дана опція допоможе прийняти рішення і провести адекватну оцінку своїх можливостей.

Варто відзначити, що оформляючи позику вперше Ви можете розраховувати на суму в межах 500 грн до 2000 грн. А вже при повторному зверненні максимальний розмір позики може скласти 10 000 грн.

Відсоток за користування позикою становить 1,75. Що, звичайно, не є найкращим показником по ринку. Але з огляду на лояльне ставлення до клієнтів і високий рівень схвалених позик, це цілком очікувано.

Якщо Ви взяли в борг 1000 грн на 10 днів то повернути доведеться 1175 грн. Таким чином переплата складе 175 грн.

Хороше рішення в разі скрутного становища коли потрібні швидкі гроші не на довго.

Як взяти кредит онлайн

Для оформлення кредиту онлайн потрібно пройти процедуру реєстрації та оформлення анкети, що складається з декількох етапів.

 1. Спочатку зайдіть на сайт Кеш Мі. На головній сторінці на кредитному калькуляторі виберіть потрібну суму і термін позики. Кредитуватися можна на термін від 7 до 30 днів. 
 2. Для перших клієнтів доступна позика в розмірі 2000 грн. А в подальшому для постійних клієнтів діє індивідуальна бонусна програма. І з кожним разом сума можливої позики зростає. Максимально можлива сума кредитування становить 10 000 грн. По завершенні маніпуляцій з натисніть на кнопку «отримати гроші».
 3. Наступним етапом є реєстрація в особистому кабінеті. Для цього потрібно заповнити невелику форму. В якій потрібно ввести прізвище, ім'я, по батькові, адресу, номер телефону та смс для підтвердження, що приходить за вказаним номером. Після цього ви переходите в особистий кабінет і вже там можете проводити подальші дії для оформлення позики.
 4. Оформлення в особистому кабінеті. Кабінет користувача дозволяє не виходячи з офісу без зайвих кроків оформити позику. Якщо ви постійний клієнт то оформлення займе кілька хвилин.
 5. Наступним етапом є підтвердження банківської карти. Після введення реквізитів картки з рахунку спишуть невелику суму. Її значення в копійках потрібно вести в спеціальному полі на сайті. Гроші Вам повернуть, а вся ця процедура і є верифікацією карти.
 6. Потім уважно ознайомтеся з умовами кредитного договору і підпишіть його. Щоб не виникало непорозумінь в майбутньому ставитеся до таких справ відповідально.
 7. Після отримання смс з прийнятим рішенням, гроші надійдуть в Вам на рахунок, про що Вас проінформує смс.

Як погасити позику

Існує кілька способів здійснити оплату боргу. При виборі зручного для Вас, майте на увазі, що кінцевою датою сплати боргу є дата фактичного зарахування коштів на банківський рахунок кредитора. Тому завчасно проводите оплати розраховуючи вихідні та свята в які банківська система не працює.

 • Перший легкий спосіб — це оплата боргу в особистому кабінеті. Натисніть на «поточний кредит», виберіть суму яку хочете оплатити. Підтвердіть оплату. І з Вашої картки, зазначеної при реєстрації буде списана відповідна сума.
 • Термінали самообслуговування у Вашому місті. У багатьох є осередок CashMe. Виберіть її, і внесіть потрібну суму. Враховуйте комісію терміналу, у всіх вони різні.
 • У касі банку за реквізитами компанії. Точні реквізити дивіться на сайті кредитора, вони можуть змінювати їх.
Що уникнути неприємностей і не псувати собі кредитну історію платіть борги вчасно.

Пролонгація

Оплачувати борги вчасно це добре. Але що робити коли така можливість відсутня? Відчутною перевагою CashMe є можливість користуватися пролонгацією необмежену кількість разів.

Активувати опцію Ви можете в особистому кабінеті. Вам буде запропоновано індивідуальні умови по оплаті відсотків і термін пролонгації позики.

Контакти

Юридична назва ТОВ "ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ "НІКО КАПІТАЛ"
ЄДРПОУ 35780318
Ліцензія №1882 від 09.08.2016
Офіційний сайт cashme.ua
Email info@cashme.ua
Телефон
Юридична адреса 04071, м. Київ, вул. Кожум’яцька, 12 А

Порівняння Cashme з іншими мікрокредитами


На Все

Термін позики до 70 дн.
Ставка від 1%
Сума позики 5000 - 20000 грн.
Вік 18 - 60 років
Подати заявку

Швидко Гроші

Термін позики до 70 дн.
Ставка від 1.2%
Сума позики 400 - 30000 грн.
Вік 18 - 60 років
Подати заявку

Популярні запитання про Cashme
 • Вимоги до позичальника

  • українське громадянство
  • вік від 18 років
  • наявність пристрою з доступом до інтернету
  • банківська картка
 • Як отримати кредит Cashme

  • Перейдіть за посиланням з нашого сайту
  • Надішліть заявку
  • 5 хвилин для заповнення
  • Отримайте гроші на картку
 • На яку максимальну суму можна розраховувати

  Для постійних клієнтів – 10 000 грн
 • Як збільшити шанси на отримання грошей

  Подати заявки в декілька компаній одночасно. Наприклад: MoneyVeo, Money4You, Creditplus.

 • Як погасити кредит Cashme

  • через особистий кабінет
  • через термінали самообслуговування
  • в касі будь якого банку
 • Немає чим платити, що робити

  Оформити пролонгацію в особистому кабінеті Cashme
 • Необхідні документи

  • паспорт
  • індивідуальний податковий номер (ідентифікаційний код)

Відгуки : 0


Залиште свій відгук


Оцініть компанію за 5-ти бальною шкалою

Лишаючи свій відгук Ви автоматично погоджуєтесь з правилами публікації відгуків

Калькулятор комісії