CashUP позика онлайн ᐈ відгукиcard-option Сума позики:
до 7 000 грн.
card-option Термін позики:
до 30 - днів
card-option Спосіб одержання:
на карту
card-option Ставка в день:
1.5 %
card-option Рішення:
10 хвилин
card-option Вік:
від 18 років


Про компанію

CashUp — мікро кредитна організація. Вступила в гру не так давно, але встигла завоювати досить стійкі позиції. Розуміючи, що в високо конкурентному ринку, потрібно створювати кращий сервіс і умови для клієнта. Кешап так і зробили. Завоювавши багато шанувальників завдяки гарному сервісу. Як запевняють в компанії, Ви забудете про довгі черги і дзвінки колекторів по серед ночі, вони такого не практикують.

Принципи, що руйнують стереотипи, на яких заснована, робота компанії:

 • 5 хвилин часу і кредит оформлений. Вся процедура повністю автоматизована і проходить онлайн. Значна економія дорогоцінного часу.
 • Нехитра система розрахунку. Відсутність складних і незрозумілих обчислень. Онлайн калькулятор все зробить за Вас. Досить ввести потрібну суму грошей і час, через який Ви готові виплатити позику. Далі система зробить підрахунок автоматично.
 • Можливість отримувати гроші в складних ситуаціях, без поручителів і довідок. Двері компанії завжди відкриті.
 • Відносини будуються на взаємній довірі, тут найнижчі відсотки за позиками.
 • Для отримання онлайн кредиту потрібні інтернет і банківська карта будь-якого банку України. Навіть сидячи на кухні з чаєм Ви легко можете оформити позику.
 • Робота системи не обмежена протягом доби, так як повністю автоматична. І працює 24/7.
 • Ваші дані гарантовано не потраплять до третіх осіб.

Наша людина навчена часом, довіру потрібно заслужити, а будь-які умови потрібно детально вивчити. BigOrange пропонує детальну інформацію для ознайомлення про CashUp.

Одним з обов'язкових атрибутів будь-якого кредиту є відсотки. За день користування кредитом Ви переплатите 1,5% від суми позики, незалежно від того першу позику в компанії Ви берете чи повторно кредитуєтесь. На головній сторінці офіційного сайту розташовується калькулятор, працює онлайн. Він дає можливість легко порахувати суму повернення задавши необхідні параметри.

Розрахунок для прикладу: оформляючи перший кредит в Кешап на 1000 грн на період 7 днів сума до оплати боргу складе 1119 грн. APR — 620,5%.

При користуванні кредитом тривалий період, процентна ставка все ж зменшується. Але затягувати з поверненням на такий довгий термін ми б не рекомендували. Адже мікро позика зручна як гроші до зарплати, а не повноцінний довгостроковий кредит.

Немає жодної людини або компанії, які роздавали б гроші всім підряд. Будь-який позичальник повинен відповідати певним критеріям. У компанії «Кешап» таких умов кілька:

 1. Вікові. Позичальник повинен бути старшим 20 років і молодшим 65.
 2. Потрібно мати при собі посвідчення особи України (паспорт або документ які його замінює) та ідентифікаційний код.
 3. Потрібна діюча карта будь-якого банку України.
 4. І найголовніше, потрібно мати вихід в інтернет і мобільний телефон.

Умови отримання кредиту

Серед безлічі компаній важко вибрати одну. На перший погляд вони всі видають позики. Всі говорять, що однаково хороші. Можливо так і є, багато компаній борючись за клієнтів, створюють хороші умови для співпраці. Не дивлячись на багато подібностей, варто відзначити і ряд відмітних переваг Кеш Ап:

 1. Не маючи коштів гасити заборгованість вчасно Ви завжди можете використовувати можливість пролонгації позики. У Кеш Ап кількість спроб не обмежена. І за це не потрібно переплачувати. Ніяких додаткових процентних ставок не передбачено. Тільки початковий відсоток користування кредитом
 2. Будь-які питання можна поставити, зателефонувавши на гарячу лінію компанії. Компетентні співробітники нададуть допомогу в будь-який, навіть святковий день, цілодобово.
 3. Cash Up видає позики з поганою кредитною історією.
 4. Система безпеки компанії виключає передачу персональних даних.
 5. Програма лояльності. Повторні позики зі знижкою.
 6. Інтерфейс сайту CashUp відрізняється оригінальною простотою.

Варто врахувати, що мікро-кредити мають свої нюанси. При їх використанні потрібно пам'ятати:

 1. Процентна ставка вище ніж у банку. Тут ви платите за зручність і терміновість в користуванні грошима.
 2. При першому зверненні в CashUp можна отримати всього 3000 грн. Сума буде рости якщо Ви станете постійним клієнтом компанії.
 3. Уважно вивчайте договір, а також переконайтеся в правильності його заповнення, щоб уникнути неприємних нюансів в майбутньому.

Додаток CashUp

Інноваційний додаток зробить співпрацю з CashUp зручнішою. Функціональні можливості програми:

 • Онлайн позика на карту ще швидше
 • Наявність історії кредиту
 • Можливість розрахунку параметрів позики
 • Персональні пропозиції
 • Оплата позики без черг до кас
 • Автопогашення — функція планує графік погашення кредиту

Мікро-кредити стали частиною повсякденного життя. Зручною опцією отримання грошей користуються багато. З точністю до навпаки, для багатьох оформити онлайн позику на карту, не виходячи з кімнати свого будинку залишається чимось немислимим і неймовірним. Ще довго в наших головах буде жити стереотип про те, що оформлення кредиту — це довга черга, виснажливі бесіди з менеджерами кредитних відділів банку, і довідки, які зібрати практично не реально. Онлайн кредити зручне рішення доступне практично кожному громадянину України. Як отримати позику онлайн від CashUp читайте нижче.

Інструкція з оформлення

Вся процедура оформлення кредиту проходить протягом декількох хвилин в кілька етапів. Не пізніше 15 хвилин Ви отримаєте гроші на свою карту в разі позитивного результату.

Етап 1

Вивченню кредитного калькулятора варто приділити увагу. Важливо розрахувати сили і вибрати потрібну суму і термін позики. Тисніть кнопку «Отримати кредит» переконавшись в тому, що умови підходять. Гроші доступні від 3 до 30 днів. Важливо, в перший раз система дасть тільки 3000 грн, а постійні клієнти можуть розраховувати на суму до 10 000 грн.

Етап 2

Тут має бути безпосередня реєстрація (створюється особистий кабінет CashUp). Уважно внесіть необхідні дані які запросить система. Важливо. При оформленні кредиту, розбіжність паспортних даних та внесеної раніше інформації може послужити причиною відмови.

Етап 3

На номер, вказаний раніше прийде смс. В потрібне поле потрібно ввести код, який прийшов. Так Ви підтверджуєте достовірність мобільного номера.

Етап 4

На екрані повинна з'явиться докладна форма-анкета. Необхідно відповісти на всі питання і внести необхідні дані: адресу, дані паспорта, код, місце роботи і т.д.

Етап 5

Якщо в попередніх маніпуляціях Ви всі дії вчинили правильно, то потрібно пройти процес верифікації карти. Важливо. Карта повинна бути чинного українського банку. З її рахунку, тимчасово, буде списана невелика сума грошей. Для підтвердження платоспроможності. Гроші обов'язково повернуться на рахунок.

Етап 6

Система попросить контакти довіреної особи (Ваш родич або друг). Після, вона повинна підтвердити зазначену інформацію, а система автоматично прийме рішення про видачу грошей.

Етап 7

Найприємніший етап, гроші надходять до Вас на рахунок.

Як погасити позику

Взяли гроші в борг? Як порядна людина вирішили повернути вчасно? Є кілька варіантів:

 • «По-старому». Скориставшись відділенням будь-якого банку України. Перед здійсненням операції уважно перевіряйте зазначені реквізити.
 • Для здійснення подібних операцій в cashup передбачений особистий кабінет. Не виходячи з офісу чи свого будинку Ви легко здійсните платіж.
 • Є можливість погасити позику також скориставшись терміналом самообслуговування
 • Нової фішкою компанії є мобільний додаток. З його допомогою Ви завжди можете зробити подібний платіж. Так само скориставшись планувальником виплат, можна налаштувати автоматичне списання коштів
Важливо! Потрібно також пам'ятати, що при виникненні будь-яких питань Ви можете звернутися за цілодобовою консультацією до фахівців компанії

Пролонгація

Пролонгація — це спосіб продовження користування позикою. Якщо у Вас немає можливості погасити борг вчасно компанія Кешап дає таку можливість. Виплативши відсотки за користування кредитом, в особистому кабінеті є можливість відстрочити виплату. Для повернення боргу Вам дадуть такий же період часу, як оформлювався кредит.

Особистий кабінет

Особистий кабінет — частина функціоналу, скористатися яким може зареєстрований на сайті користувач.

В особистому кабінеті зручно не тільки оформляти позику, але і контролювати стан заборгованості, погашати борг та ін.

Контакти

Юридична назва ТОВ "ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ "СИНЕРДЖИ ФІНАНС СОЛЮШИН"
ЄДРПОУ 42010849
Ліцензія №2224 від 18.12.2018
Офіційний сайт cashup.com.ua
Email info@sfs-finance.com.ua
Телефон
Юридична адреса 04116, м. Київ, провул. Тбіліський, 4/10

Порівняння CashUP з іншими мікрокредитами


OnCredit

Термін позики до 29 дн.
Ставка від 1.9%
Сума позики 50 - 15000 грн.
Вік 18 - років
Подати заявку

KoshelOk

Термін позики до 65 дн.
Ставка від 0.01%
Сума позики 500 - 15000 грн.
Вік 18 - 75 років
Подати заявку

Популярні запитання про CashUP
 • Як погасити кредит CashUP

  • через особистий кабінет
  • через термінали самообслуговування
  • в касі будь якого банку
 • Як збільшити шанси на отримання грошей

  Подати заявки в декілька компаній одночасно. Наприклад: MoneyVeo, Money4You, Creditplus.

 • На яку максимальну суму можна розраховувати

  Для постійних клієнтів – 10 000 грн
 • Як отримати кредит CashUP

  • Перейдіть за посиланням з нашого сайту
  • Надішліть заявку
  • 5 хвилин для заповнення
  • Отримайте гроші на картку
 • Вимоги до позичальника

  • українське громадянство
  • вік від 18 років
  • наявність пристрою з доступом до інтернету
  • банківська картка
 • Необхідні документи

  • паспорт
  • індивідуальний податковий номер (ідентифікаційний код)
 • Немає чим платити, що робити

  Оформити пролонгацію в особистому кабінеті CashUP

Відгуки : 0


Залиште свій відгук


Оцініть компанію за 5-ти бальною шкалою

Лишаючи свій відгук Ви автоматично погоджуєтесь з правилами публікації відгуків

Калькулятор комісії